Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
lomnica ďakujem, ďakujem výnimočne som raz spokojná s fotkami, na ktorých som ja :-D
Odpovedať
@ljenocka bola si krasna... jo a stale zabudam povedat, ze kyticka bola fantasticka..tak si sa vbala, ze kde a aku ti ju spravia a teda chvalim floristu, ktory ju viazal..velmi elegantna, velmi obre zvolena k satam a imidžu... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
AJ JA DAKUJEM PEKNE FOTECKY ! HANKA a teraz kde budes pracovat? tak aspon jednej sa podarilo teraz zmenit pracu.. :-)) ja mam v praci taky frmol, ze neviem, co skor, uz aj Danko sa stazuje, ze mu menej volam, ale fakt sa neda... buduci tyzden su tri dni prezentacii, este nemam ani jednu kalkuláciu z catering. firmy a uz b ybolo nacase... vcera som uspesne ukoncila kurz angliny, test dopadol nad ocakavania.. tak mi konecne zamestnavatel preplati 10 000, co som do toho vlozila.. hurráááá :-D a inak nic nove, vsetko je OK, mala zacala chodit do skoly, bavi ju to , a ja rozmyslam nad konverzaciou z AJ s native speaker... tak neviem... vcera mi to ponukli , musim to prehodnotit.. Nestiham ani velmi pisat , ale myslim na Vas, aj na teba Dominika . tak sa majte krasne a piste aj za mna :-)))
Odpovedať
sa budem červenať keď ma budete furt chváliť :-) noo, kytička bola veľký otáznik, keďže týždeň pred svadbou povedali v kvetinárstve, že síce neplánovali mať tie 4 dni zatvorené /piatok pred a pondelok po víkend - štátny sviatok/, ale že budú mať a že teda fakt nevedia, aké kvety budú mať k dispozícii.... ja som teda čakala namiesto svadobnej kytice pohromu, ale pozitívne som bola prekvapená.... mala byť síce trošku väčšia, ale inak bola super... :-) musím tete v Senici niekedy zbehnúť a poďakovať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lenka, dakujem za fotecky. Bola si uzasna nevesta, nadhernaaaa :-) mala si nadherne vlasky, aj saticky, aj zenicha :-D krasne naozaj, vyzdoba uzasna..kyticka tiez, no niet co dodat.. ;-)
Odpovedať
katrin tak sa drž.... a nenechaj sa v práci strhať... žiadna práca za to nestojí :-| dominika ďakujeeeem.... som spokojná ako to všetko dopadlo :-) ... a na niektorých fotkách som povedala, že ženích vyzerá lepšie ako nevesta :-D ... som tým výrokom veľmo potešila svojho manžela :-D a ty ako?? ako sa cítiš??? všetko v poriadku??? ja som v poslednej dobe hroozne namäko zo všetkých vecí, čo sa detí a tehotenstva týka :-D ... asi mi už bijú tie moje hodiny :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
KATKA, budem robit hlavneho uctovnika-ekonoma v jednej firme, co sidli v priemyslenom parku vo Voderadoch, takze z TT to budem mat autom na skok, to ma tesi x-) ...a odporucam konverzacie z native speakerom, ja som ich mala 2 roky a je to o uplne inom ako klasicke trapne cvicenia a slovicka, daj sa na to ;-)
Odpovedať
hani ak môžeš, tukni mi do IP názov firmy...
Odpovedať
ahojky, babulky :) zelam pekny dnik ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Leni, tak som rada ze sme este aj zenicha potesili :-) ja sa citim v podstate dobre.. obcas ma "napne" ale uz si zvykam.. :-) inak v pohode naozaj.. vsetko je v poriadku :-) som rada velmi.. no teraz varim svieckovu.. ach..to struhanie mrkvy a petrzlena da zabrat :-D no a mozno ta to naozaj uz chyta. mamickovske citenie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj norika :-) leni, IP
Odpovedať
Profilova fotka
hanka: no to je super, aj ja som rozmyslala nad Voderadmi, ale nakoniec sme to cele odlozili asi az na bud rok, tak budem hladat potom.. teda ak nepojdem na matersku rovno z tejto prace... ale asi uz nebudes mat tolko casu pisat na trnavackach... :-S :-D :-p a ten natie speaker- viem, ze je to super, len sa bojim, ked nas bude 5-6 v skup. ci sa dostanem vobec k slovu,aj ked aj pocuvat origos anglana ci americana nieco cloevku da.... tak uvidim... dominika: neboj to prejde... ozaj, chces byt doma cely cas? ja by som zblbla, ja som bol ana zac, tehotnosti, lebo som trosinku krvacala, ale potom uz som sal do roboty, doma by som sa zblaznila od nudy...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no my sme mali konverzacie len 2, takze to bolo super a parkrat som s nim bola aj sama, ono to doda hlavne na odvahe...
Odpovedať
dominika noo, asi ma to už chytá :-) ... ale nevadí mi to... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
odvaha mne nechyba,.. to skor naopak, ja som schopna sa dat s niekym do reci aj na ulici :-)) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ale vies, ako to myslim, nie na odvahe ludskej, ale tej "speakerskej"...ja som sa ucila anglictinu vyse 10 rokov, vzdy len s klasickym ucitelom angliny, kde bola konverzacia o nicom a ked som mala vyprodukovat 4 vety sama od seba v anglictine, alebo ma niekto oslovil, zostala som vyjavena, pri nom som nabrala odvahu, ze sa naozaj dorozumiem a ze mi niekto z Kanady aj naozaj rozumie, ked nieco hovorim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ved hej, ja s tym ale fakt nemam problem.. aj tu do firmy nam chodia anglicani, nie vsetko sa im da rozumiet, ale nebojim sa... to iste som mala s Taliancinou... ja sa nejako vykokcem. min, rok som sa v Tal. bavila s jednou americankou 3 dni, ked som nieco nerozumela tak mi to zopakovala, alebo ma opravila vo vyslovnosti, bolo to super.. ale inak ma pochvalila, ze moja ze " your english sound very well" he he.. lenze ja mam problem pisat, ja sa dohovorim, ale nikdx neviem, ako to napisat. pamatam si skor vyslovnost slov.. takze tak.
Odpovedať
Profilova fotka
english sounds... sorry...
Odpovedať
Profilova fotka
tak potom je to super, ked vsetko vies, tak uz nepotrebujes dalsi kurz ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to nie.. slovna zasoba je podla mna mala,....
Odpovedať
ahojte babenky, neviete mi prosim vas poradit nejaku schopnu kadernicku a niekoho kto by ma namaloval, u nas totiz nic schopne nie je ;-)
Odpovedať
ahojte kočky... pozerám, že sa tu celkom po pracovnej stránke darí :-D dlho tu už nebola bambulka, či aj ona nie nastávajúca mamička ;-)
Odpovedať
@turistka skus v zelenci kadernictvo maria, alebo marika..je to v rodinnom dome... baby nasadam na svoj sevrolet bicyklovy a frcim lietat a vybavovat... ;-) pekny den este...
Odpovedať
Profilova fotka
Turistka - IP Luci, ahoj, ako ide manželský život s cudzincom? Leni, fotky máte pekné, aj vy ste milí, uvoľnení a zamilovaní. Mám len jednu poznámku prečo sa hrbíš? Taká pekná baba a toto! Inak ženích mi strašne pripomína môjho kamaráta, v prvom momente som myslela, že je to on, ale potom mi došlo, že to by musel byť o 20 rokov mladší, ale je to jeho prsná kópia. Aj som si pokukala rodinu, či náhodou nežení staršieho syna, ale to je ešte asi 5 rokov čas, tak mi to vychádza na dvojníka. Katrin, ty si des. Ani tak dobre, ani tak dobre. Najprv si sa nudila, teraz zase makáš. Urob si z toho zlatý stred a bude fajn.
Odpovedať
Profilova fotka
Michala: Miška , ale ja sa nestažujem, ja som rada, ze mam konecne co robit a je z toho ja nejaky vysledok.. len je toho proste vela naraz a vsetko treba hned, lebo uz vcera bolo neskoro .... A mozno aj to ustane, len teraz na zaciatok musim vsetko " objavit" a spravit si system a zistovat co a kde a ako a s kym.. Ale nestazujem sa, to skor Danko... ja sa konecne citim vyuzita, ze nedojdem len do prace a nemam co robit.... Len keby tu vsetko fungovalo ako ma a nebola v SE-ENEL taka byrokracia.. kazdy sa odvolava na niekoho ineho a to ma stve niekedy. nic ine...
Odpovedať
michala noo, to je môj životný "handicap", že odjakživa som všetkých svojou výškou prevyšovala a naučila som sa hrbiť... a do dnešného dňa ma to nikto neodnaučil :-D :-D . Takže chodím hrbatá ako ťava :-D žeby bol môj manžel niekoho dvojník?? ale v mladšom vydaní?? no toto :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Leni, niežeby mal, on má. Je to skrátka celý Laco. Ale tento môj známi má dve deti - chlapcov, starší má asi 23, mladší asi 18. KAti, to je normálne, že sa zodpovednosť deleguje... A ešte viem, že "súrne" znamená ty to urob hneĎ, ja sa k tomu dostanem za tri dni. ;-)
Odpovedať
ahoj miška neskoro, ale predsa ti píšem...v manželskom živote s cudzincom je dobre...len čo mi prekáža je, že olivier má všade čas, on sa neponáhľa...cudzinec :-D momentálne ešte stále zháňam prácu, ale inak pohoda...bábeno ešte neplánujeme, ale biologické hodiny mi už dosť hlasno zvonia :-D ...a ty sa máš ako Miška?
Odpovedať
Profilova fotka
lucka, fotky zo svadby nedas? x-) =-) inak caute vsetky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby. ja len tak v rychlosti sa chcem spytat, ci uz ste tu niektora taka, co mala svadbu v univerzitnom kostole. myslim, ze lucka viragova, ale nie som si ista. ja som sa len chcela opytat, ako je to tam s vyzdobou. ci ma nejaku vyzdobu kostol, alebo ci si vsetko mame zaobstarat sami. a skym sa mame dohodnut na vyzdobe katedraly?dakujem za vase info... ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?