Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
Leni, ta predstava sa mi paci :-D :-D :-D ale aj tvoja mamina vyzera byt vysoka,ci nie? =-) apendix - musim popozerat sama, ja som mala saty z Blissu a bola som velmi spokojna, len im mozno treba hned ukazat,kto je tu zakaznik a kto predavac, ale lomnicka ti povie,ze ona by tam nevkrocila....takze musis asi nabrat skusenosti sama, lebo kazdy sme iny, mne nepriklad vyhovoval Bliss,lebo tam nie su tie predavacky vtierky, to neznasam,ked ta niekto nasilu vychvaluje aj ked vidim,ze mi to nesedi.... :-p vyber siat tam mozno nie jenejaky genialny,ale stale ich obnovuju a objednavaju aj saty z USA podla katalogu (ale to je zase trochu risk), co sa mi paci,ze saty zuzuju-presívaju,nie davaju snurovacku, lebo to sa mi strasne nepaci...ja som mala stastie,ze moje doniesli v utorok pred mojou svadbou uplne nove a nebolo ich treba vobec upravovat....nepaci sa mi vobec salon Nicole v BA na Dostojevskeho - polku satov, co maju v katalogu ani nemaju, maju ich v inej farbe, alebo ti rovno teta povie, ze ti tie a tie nebudu dobre,lebo...alebo ze ich uz maju pripravene na nevestu,tak si ich ani neukazu...a navyse mi povedala, ze som tlsta,hoci mam 38-ku velkost, povedala mi, ze normalna velkost je 34...tak neviem, ci som mimo ja,alebo... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
pozri salon novarosa mne tam sili a bola som spokojna a pozicavaju tam okrem inych aj moje ;-) :-) kuk do albumu ;-)
Odpovedať
hanka no, práve my sme všetci v rodine hrozne vysokí a zas drahého rodina sú všetci nízki... len on je trošku vyšší... takže tie tanečné kombinácie, keď sa pomixovali rodiny vyzerali faaaakt zaujímavo :-D :-D :-D apendix. tak ako píše hanka ... skúsenosti musíš zbierať sama.... na bliss veľa báb nadáva, zas na druhej strane sú baby - ako hanka - ktoré boli spokojné..... myslím, že okrem blissu tu neboli nejaké veľké extrémy /myslím negatívne/ v hodnotení trnavských salónov... ja som nebola ani v jednom, takže nemôžem doporučiť.... čo môžem doporučiť je salon el v Bratislave.... ja som mala šaty odtiaľ a bola som spokojná... keďže máš svadbu v modre, tak to nie je tak ďaleko do BA....
Odpovedať
Profilova fotka
a este strasny hit je teraz Diamond v Nitre (ani to nemas daleko), ale podla mna uz je od nich vela siat okukanych, lebo je ten salon teraz dost popularny.... ako hovori Lenka, El chvali vela bab aj kolegyne v praci mali odtial...
Odpovedať
Profilova fotka
ljenocka: Ja som tiez na taketo situacie zvyknuta, a kedze Danko je o nieco nizsi odo mna, snazim sa nenosit lodicky, ale niekedy sa neda...napr. aj teraz v lete obcas dam sandalky, aj ked vacsinou len do prace... a najviac ten vyskovy rozdiel citim vies kde? Vo vytahu ! Ked tak nastupime, stojime oproti sebe, ja mam nejake aj len male opatky a on a svoje oci tam kde ja usta... vtedy sa usmejem a poviem mu : tak co krpec, co ty odo mna vlastne chces ? a smejeme sa a dam mu pusu.. ale fakt sa mi to v tom vytahu zda najbadatelnejsie....
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to vam zavidim, ja milujem ked je niekto odo mna nizsi a vyzivam sa v tom potom, lebo taka situacia nebyva casto :-D :-D necitim sa sice ako nejaky krpec, mam asi priemernu vysku, ale ked je niekto nizsi to je parada :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to vazne hanka? no ono by ta to asi preslo, keby vsetky veci , co sa ti pacia v obchode ti boli po clenky a rukavy nad zapästie, a tricka do pasa by ti koncili nad pasom a ked si sadnes , stale fu´kalo na kríže... ja som napr. strasne tuzila po tych uzkych rifliach a podarilo sa mi ich zohnat pre mna az teraz pred dvoma mesiacmi.. a to su uz v mode odkedy.... a citim sa teraz super šik :-D , lebo som si splnila zas maly sniček.... tiez by som nechcela byt mala, ale takych 175 by mi stacilo....
Odpovedať
Profilova fotka
to mas pravdu,Katka, s tym oblecenim....mne je vsetko dobre,lebo mam konfekcnu sumernu postavu, ale vies ako to potom leze do penazi :-D :-D :-D
Odpovedať
katrin aj môj manžel je odo mňa nižší /na niektorých fotkách je to vidno, ale inak to fotograf dobre zamaskoval :-) /. ale vlastne všetci chalani, čo som s nimi chodila boli nižší, takže som si zvykla.... a môj drahý mi stále hovorí, že prečo nenosím vysoké podpätky, že jemu to nevadí..... ja to zas najbadateľnejšie vidím, keď ideme po meste a pozriem sa do nejakého výkladu..... to sa vždy bavím, že ak idem ja bližšie k tomu výkladu a drahý vedľa mňa, tak sa za mňa schová :-D :-D :-D ale s oblečením úplne súhlasím... máš pravdu... zohnať niečo na nás, na žirafky je fakt problém... ale mám kolegyňu, ktorá je ešte o kúsok odo mňa vyššia a dáva si ešte aj vysoké podpätky, tak to by ste mali vidieť, keď ideme po meste obidve vo vysokých podpätkoch.... my sa bavíme a druhí po nás čučia :-D :-D a najlepšie keď so sebou zoberieme ešte jednu kamošku, tá je tiež taká vysoká, takže ideme 3 žirafy vedľa seba - ani jedna z nás nemá pod 183 cm a ešte k tomu podpätky.... no proste paráda :-D :-D hanka veru, ako píše katrin - ten dobrý pocit, že je niekto nižší ako ty by ťa možno prešiel, keby boli vlastne takmer VSETCI nižší ako ty :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to mi hovor... ja som v poslednej dobe toho nakupila dost... az som sa musela stopnut.. tak som zacala kupovat malej a aj ta uz ma toho dost, ani to nestiha nosti... takze sa krotim uz aj tam... aleteraz by som úpotrebovala kupit elektronicky klavir.... ja mam doma svoj a mama mi ho nechce dat, tak som sa snou vcera kvoli tomu pohadala a vytocila, ze mam 100 chuti odhlasit malu z klavira a bude pokoj.. neviem, preco by som mala davat 30 tis. za klavir, ked jeden mam doma... ze vraj neni moj.. no to je zaujimave, ze ho kupovali mne a segrine deti si kupili svoj, co maju doma.. takze je moj, bol moj a bude moj a ked nie, tak nech im nanho sada prach , vykaslem sa na to.. uz ozaj nemam ako ocápať 3O tosíc, len takto.. co si myslia, ze tie peniaze doma tlacim ci co??? a to som sama, dopriali sme si dovcu na dva tyzdne, malej chcem dat spravit uska.. by som chcela vidiet ju, keby nemala otca, aka by bola frajerka.. normalne ma nasrala, ale to nie je nic nove, lebo my dve sa v laske moc nemame.. len ma mrzi, ze na to doplatí Kika... Ja vsak nemienim donekonecna chodit denne k nasim s malou , aby tam mohla hrat , aj ked je to 10 min cesty od bytu... BUd sa ten klavir prenesie, alebo koncim.... to sa neda...
Odpovedať
katrin noo, vidím, že moc dobrý vzťah nemáte :-( :-( skús na to ísť znova dnes alebo zajtra s chladnou hlavou..... predsa naozaj nevyhodíš toľko penazí za klavír, ktorý doma u vašich je.... veď to je dosť unlogisch....
Odpovedať
Profilova fotka
lenka: ale to sa taha este od minuleho roka.. mama je fakt dost tvrdohlava osoba, ona je vzdy proti vsetkemu... vzdy sa vsetko konci hadkou.. a nielen so mnou.. ona je taky typ cloveka, robi len to co ona chce... napr. maju nasi varnu konvicu uz roky.. ona ju ale nepouziva a nadalej vari vodu len v hrnci na ohni.. pochopis to? To iste s mikrovlnkou... to vsetko pouziva len ocino.. on je upln iny, modernejsi, rozumnejsi.... ja uz fakt nemam na to sily, ona len otvori usta a nieco povie a mne uz stupa adrenalin... nevies si predstavit, ako som sa tesila, kedy od nich vypadnem!! proste neviem a ani nechcem s takym typom cloveka zit....
Odpovedať
Článok sa načítava...
katka ja ti verím... s niektorými ľudmi je to ťažké... ani z voza ani na voz.... tak v tom prípade je najlepšie zaujať asi postoj, že nič od nej nechcieť... proste si byť sebestačná, aby nemala zámienku na hádku alebo na "vyhodenie na oči", že toto a toto si si zobrala atď.... síce sebestačnosť niečo stojí /a dosť/, ale zas má človek boží kľud, nikto mu nič nevykrikuje, nevyčíta......
Odpovedať
@apendix teda, salonov je tu tak celkom pozehnane... skusenosti zbierat - sama...tazko radit, hlavne, ked neviem, aku mas postavu, ake mas naroky, aku mas predstavu o svojich satockach a ako tucnu mas penazenku... ak by si chcela najnovsie modely, tak potom si pockaj na nove kolekcie, aj ked teda katalogy na zimnu a jarnu sezonu nie su az take bohate ako na leto a ejsen...no...ale co by som a ako by som ja riesila...pobehala som rped nejakym rokom nejake salony: v trnave by moje kroky smerovali do feminy pod roh-kom - momentalne je to v rekonstrukcii a tak su vraj na poschodi v roh-ku - pristup sice nie je boh vie co, musis hrat v spravni a vyjadrovani na ich strunu, pretoze satocky tam maju krasne..ak by som chcela si dat sit, tak jednoznacne nova rosa na studentskej... zo zvedavosti som mrkla v malom rime a skusila som si jedny saty a tusim by som viac ani nikde nesla, pretoze tie saty "sili" na mna...takze tam by som kukla a potom zo zvedavosti aj do Luxoru na stefanikovej.. bliss obchadzam z daleka... financne menej narocne a celkom pekne satocky maju v modranke v orchidey, v seredi časť (jeeemine) nespomeniem si...v galante salon mercedes - aj financne menej narocne, ale nadherne veci siju a zacali mat aj modely od demetriosu a inych znaciek..takze aj vlastna tvorba a aj znacka v seredi na hlavnom ťahu na križovatke je budova s obchodmi a tam je hore salón alma - tak tam maju nadherne veci , cenovo tak ako vo femine v trnave... na svadobnom veltrhu sa mi pacila ponuka uz spminaneho salonu El z bratisalvy... salon Diamond - majitelka nielen svojim pristupom,vyberom znacky a modelov ako aj spravne davkovanou reklamou dokazala rozbehnut firmu a robi to velmi dobre...modely su krasne.. a ked chces citat nejake nazory, tak klik na http://www.beremese.cz/forum/show.php...
Odpovedať
@katrin zabudal som ti v sobotu zavolat..ale moji dvaja sa vybrali z minuty na minutu von, takze somlietala okolo stuplika, aby bola pekna...no a odisli a potom som si sadla a relaxovala az som relaxovala a zadriemkala som..a potom uz prili a uz smenikam nesli..prepac... @lenmed videla som "tvoje" satky na figurine vo vyklade a ptom na jednej neveste..
Odpovedať
ahojte trnavacky, prepacte, ze vam sem skacem ale mohli by ste mi prosim pomoct (IP), ci u vas mate niekde pekny obchodik s kreativnymi potrebami (malovanie, hobby)? zajtra sa chystam na jarmok, tak by som chcela aj nejaky obchodik najst, ak poradite ... dakujem ;-)
Odpovedať
ahojte, som si vsimla, ze sa rozpravate o svadobnych satoch. viete mi prosim vas poradit kolko pred svadbou by sa mali ist vyberat?
Odpovedať
ahojte kočky... fotky dám sem hneď ako sa situácia ukľudní, včera večer mi zomrel dedko :-( zajtra máme pohreb, v stredu odchádzame na 2 týždne do Francúzska tak bude veselšie hanka: kam nastupuješ? aj ja som teraz nastúpila do kórejskej firmy ako asistentka
Odpovedať
ahojte baby, turistka, je to individualne, niektore nevesty zhanaju saty aj rok dopredu, niektore to zvladnu a tri mesiace pred svadbou... cim skor saty rezervujes, tym viac neviest ich do tvojho terminu moze mat... ak sa ti podari vybrat nieco z novych modelov blizsie k tvojmu terminu, tak... zalezi, ako si narocna... ak mozem poradit, tak skusaj vsetko a vyber take, co najlepsie sadnu, v ktorych sa budes dobre citit a co nebudu tazke.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, Luci, to ma mrzí, oddýchni si vo Francúzsku a gratulujem k novej práci. Turistka, to je podľa tvojich nárokov. Niekedy stačí týždeň pred svadbu, ak si nenáročná, ale štandardne priemerne 5 mesiacov vopred. zab-ka, jeden, čo sa tvojim požiadavkám približuje je na štefánikovej ulici, volá sa maliarske potreby a čo-to tam nájdeš, ale väčšinu vecí prestala majiteľka objednávať, lebo jej to tam dlho ležalo. my chodíme do blavy na tieto drobnosti, alebo cez remponu na www. Inak, ahojte všetky a pekný jarmok želám. Ja už som sa sťažovala na mestskom úrade na hudbu. Hučalo to tak, že som za celé doobedie nič neurobila, iba mi v hlave hučalo. Potom to dali o JEDEN stupeň menej. Aspoň nakvapkalo, keď nezapršalo.
Odpovedať
Profilova fotka
turistka....ja som to tu hovorila x-krat - saty som mala vybrate 7 mesiacov pred svadbou a v utorok pred svadbou som ich zmenila (v tom istom salone im prisli nove modely a vybrala som si z nich) :-) lucka, IP :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hanka: no inak, ty si mala stastie, ze si mala taky salon, ze ti umoznili ich zmenit.. u nas sa napr. dava tiusim zaloha a uz ti ju nevratia... a nie mala..... mozno by sa dalo, vymenit ich v otm istom salone za ine... ale ak by si chcela zrusit uplne a nezobrat si nic... tak to by ti par tisicok nevratili... lebo co ked ich medzitym mohla chciet nejaka nevesta a oni jej povedali, ze na ten termin uz su rezerv. a nakoniec ich zrusis = pre nich usly zisk... taka je ich filozofia
Odpovedať
Profilova fotka
lucia: gratulujem k novej praci...
Odpovedať
Profilova fotka
Katka, je to tak ako hovoris, saty som mohla zmenit len v ramci salonu, inak by mi zalohu nevratili (4 tis.), ale hned pri davani zalohy za prve saty mi povedali,ze nech sa nebojim,ze im dovtedy prijdu aj nove a mozem kludne zmenit (mne sa strasne pacili aj tie moje povodne inak, ale ked som ich skusala 1x boli uplne nove, ked som ich bola skusat mesiac pred svadbou a boli 1x pouzite - a povedala by som ze uz to nebolo ono, aj ked boli vycistene krasne,ale vies ako nove je nove....) preto si treba davat pozor aj na toto,ked skusate uplne nove saty moc skoro treba pocitat ze do svadby budu uz mozno pouzite a upravene.... 8-)
Odpovedať
@lucia to je smutne..mrzi ma to...drzkaj sa... k novej praci gratulujem...
Odpovedať
ahojte kočky :-D ďakujem Vám... želám Vám krásny víkend a nepite moc :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka naozaj? :-) a ta nevesta ma tu foto?rada by som ju videla ;-)
Odpovedať
@lenmed ano..pretoze som si povedla, ze jeeeee, satocky z nova rosy a hned som klikla na tvoj album, ci si dobre pamatam..ale ktora kocka to bola a ci tu ma este album, tak to naozaj neviem a nespomeniem si...nehnevaj sa, ze ti nepomozem...prepac... :-( ak natrafim, urcite ti dam vediet... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Luci, a ty si sa takto pridala k Trnavackam? : ))) no ja som tiez tie tvoje satky jednej videla v albume, ale neviem ako sa volala... a baby, aj jarmocite??? ci ani nie? dnes sa pekne ochladilo...
Odpovedať
@dominika jarmocime...cakam navstevu..len ako tak pozeram, tak teda ono sa to tam nejak rozfukalo :-o ...a to sa mi velmi nepaci...ale prirode nerozkazeme... :-( pekne jarmocenie... :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?