Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
nebola som tam, ale na sobotu sme narýchlo hľadali miesto na oslavu (o štvrtej oslava, o pol tretej sála ešte nebola) a majiteľ Impiqu nám to povedal. Možno to ln zmení majteľa...
Odpovedať
Profilova fotka
tak nam zostava zase len Prestige, ja neviem, ale my to tam dost "milujeme" x-) neviem, ale aj prostredie aj jedlo je presne podla mojho vkusu :-)
Odpovedať
@michala ako? uz si zdravsia? @rusalka16 ako som uz bola byvala spominala a pisala tiez hladam...zatial nenachadzam a lietam po uradoch hoooore a doole...zistujem, ze tu vladne jedna hrozna papierova byrokracia horsia ako za sociku o protekcii ani nehovorim... @hanka my sme boli v piestanoch...poradili nam,z e sa mame ist mrknut na penzion zachej http://www.penzionzachej.sk/ a hotel patricija http://www.hotelpatricia.sk/..sice sme nepapali, ale vraj maju vynikajucu kuchynu...a dezertny listok obsahoval veci, ktore by som si hned dala vsetky za sebou aj za cenu, ze by som praskla...ten prvy sa nachadza pri ceste, ale interier sa mi pacil, lebo je to taky moj styl, velmi blizke okolie pekne spravene, ale okolie sirsie este potrebuje cas...patricija je v kopci v lese, je tam naaaadherne...ma to svoje caro...okolie je velmi pekne spravene, travnik, altanky, detske ihrisko, jazierko, alebo skor potocikovske jazierko, terasa s ratanovymi kreslami, vnutrajsok na mna trocha nizke stropy, az tak dobre som sa ja necitila - je to otazka pocitov a vkusu a tak...takze ak by ste chceli oslavit, tak si spravte vylet...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, lomnicka, cítila som sa dobre 2 dńi. Včera som bola v práci, nekúrili a tak som zase tam, kde som bola a ešte sa k tomu pridali boleti kĺbov. ALe musím pracovať, tak to asi prechodím s nurofenom, acylpyrínom a stoptusinom. :-(
Odpovedať
no Michala, nie je bohvieco........ tiez som to takto riesila, az kym som pred dvoma rokmi nezostala v maji tri tyzdne doma s horuckami............ hold, telo si to vybralo ved pozri, kopec veci mozes robit- teda si myslim z ''home office'' a je........... aj mobil mas po ruke, keby bolo treba zavolat................... @hanka, lomnicka, ostatne babenky zdravim Vas............... tak aby sme tu nechodili okolo horucej kase a nehovorili, co je drahe a co nie presna suma za menu v Prestige bola 750,- (pripitok, polievka, hlavne jedlo 1, 2 a potom po polnoci kapustnica a studene misy a pocas celeho vecera ovocne misy a samozrejme 3xnealko na osobu a 1/2vina a dve kavy) a na to sa plati, ale len ked chcete tusim 200 na osobu za vyzdobu (cize navleky,stuhy, kvetiny a pod.) cize cena rovnaka ako v Olympii, co ja viem............. sak som ju mala tiez booknutu, ale vzhladom na pristup pani, ktora sa s nami bavila, by bol aj kulturak lepsi ako olympia
Odpovedať
@bebecko tak to naozaj nei je prehnana suma...a ak by som mala volit, tak potom zvolim prestige, ziadna olympia...je fajn, ze si to napisala, lebo naozaj sme mlatili slamu...ked som sa informovala aj v podnikoch mimo trnavy, lebo sak chodim hore dole, jak v nedelu, tak tam sa to pohybovalo 800 a vyssie...takze 750,- plus vyzdoba je v porovnani s ostatnymi fajn...podla mna... @michala utekaj do postele...lebo dopadnes ako ja so seknutym chrbtom a nebodaj niecim horsim... babulky, frcim ...pridem...zatial...
Odpovedať
miska, nechcem, aby to vyzeralo, ze idem provokovat, ale naozaj neviem, kam by sa do inky popratalo 100 ludi, aby zostal este aj plac na tanecky :-N
Odpovedať
Profilova fotka
vivere, bola som tam na svadbe s 90 ľUďmi a nejako mi to prišlo vcelku v pohode. Neprovokuješ, ja sa o takého veci nehádam a ani neurážam. Veď nejde o život. Navyše tu si máme prezentovať názory a navzájom si pomôcť, tak aká provokácia? TO fokt bol Prestige za 750? To sme mali v Malom Ríme. teda 720. Ale asi aj záleži na menu.
Odpovedať
Profilova fotka
podla mna je 750 super cena, u mna bol limit 1000 - 1200 na osobu, takze je to podla mna uplne super x-) lomnicka, dik za info, v piestanoch sme veru uz daaaavno neboli.... :-) miska....drz sa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem z podporu, to je tretina úspechu (vyzdravenia). Aj tak budem na PC, lebo to sa predsa dá robiť aj poležiačky. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja ked som chora, tak ma mamina vzdy nuti vypnut aj telku aj ntb aspon 1-2 dni, zevraj to odobera energiu a vysiela ziarenie, mala by si komplet aspon 2-3 dni prespat...ale ja viem, ze vzdy je vela prace a neda sa to na 100% |-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby. potrebujeeeeeeeem surne radu. hladam nejaku agenturu, ktora by nam vyzdobila kostol na svadbu. prosim, neviete o niecom? to som si zmyslela teraz na poslednu chvilu.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@smeji mne zdobila Michala a super!!!!!!!!!! a sorry- menu bolo v Prestige 850 a 150 vyzdoba a nezalezi od jedla- skratka ti otvorili jedalny listok ako maju normalne a si si vybrala ale aj tak cena podla mna super, na to, ze je to novy hotel a sluzby ozaj bomba!!!! a my sme mali plnene kuracie prsia so spenatom a prosutom, k tomu 1:1 hranolky a ryza a obloha a polievocka potom pecene kuriatko a ryza a salaty a kompot- kto si co nabral (to boli bufetove) potom kapustnica a studene misy ale poviem vam rovno cca 70% kurata sa vobec nezjedlo a studenej misy sa nikto ani nedotkol, resp. sme povedali chalanom, ze si ju mozu nechat, lebo nikto hladny nebol take boli porcie velikaaaaaaaaaaaanske
Odpovedať
Profilova fotka
smeji, ahoj, skus napisat Miske IP... ;-)
Odpovedať
@smejulienka skus esprit... alebo, juj neviem, ako sa volaju,ale predajnu maju oproti mestskemu uradu...maju napisane, ze svadobna agentura (okrem ineho),ale co sa tyka svadby tak viem, ze poziciavaju navleky a masle, ale ci aj dekoruju kostoly, tak to neviem..
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lomnicka. ja som aj na teba myslela s tym ozdobovanim, ale problem je v tom, ze ja tie vsetky veci, co na to treba, nechcem kupovat, aby mi to potom vsetko nezostalo trcat v skrini. a esprit som skusala. stranka nefunguje a telefon nikto neberie
Odpovedať
Profilova fotka
bebcko, my mame svadbu v presige za dva tyzdne, tak mi srdce zaplesalo, ked som tu pocula na nich tvoje skvele referencie :-)
Odpovedať
baby, dnes som sa zalubila do jednych lodiciek...a mmne, ak padnu do oka nejake botanky, tak si ich rovno kupim (ak na ne mam chechctaky, co zatial este mam, aj ked rozhadzovat nemozem 8-( )...no a co si myslite? mali moje cisielko? nie... :-o :-o :-o ;-( ;-( ;-( potom som bola rozhodnuta, ze si kupim dalsie - svadobny model topanociek casto sa tu objavujuci v albumoch, ale boli v ciernom...(ono, dostala som krasne spolocenske saty a tak som si povedala, ze by sa hodili)...ani z nich nemali moje cislo :-o :-o :-o :-o ;-( ;-( ;-( ;-( prepacte, ale musela som sa vyplakat...dnes sa mi nedari...
Odpovedať
no ja nemozem ani jedine krive slovo povedat nas rozpocet, s ktorym sme v Prestige ratali bol este o 15litrov nizsi, ako sa planoval pani Benedikovicova bola skvela a ustretova a mila izba bola rozpravkova cize niet co dodat
Odpovedať
Profilova fotka
to je smola, lomnicka, a ake mas cislo? =-)
Odpovedať
@smeji si sa dlho neozvala, tak som aj myslela, ze si sa rozhodla inak...a prepac, ale v piatok som mimo tt-y a v sobotu mam jedno stretnutie od rana... :-S prepac... a co potrebujes na vyzdobu? inak..ako si predstavujes vyzdobeny kostol? lebo ak by si potrebovalanejaky dekor z umelych kvetin, tak voakedy davno som sa pytala v kvetinarstve na frantiskanskej, ci aj jpoziciavaju vyzdobu a povedali, ze problem s tym nemaju..tak skus... a ked ma miska skusenosti a bebecko bola spokojna, tak jej napis...ved, ked nie ja,t ak niektora ina... o kolkej, ze to mas sobas?
Odpovedať
Profilova fotka
bebcko, o izbe som uz co to pocula, ale nechcem vediet viac. nechame sa prekvapit ;-) tak som rada, ze ste boli spokojni. verim, ze budeme aj my. doterajsie jednanie s pani Benedikovicovou bolo velmi prijemne, to mozem potvrdit. a cena sa mi vobec nezda predrazena. vychadza to ako v malom rime a podla mna je to ovela krajsie
Odpovedať
@bebecko mne sa tam tiez paci...teda bola som len v restike, ale bola som spokojna a pacilo sa mi... @hanka no...kedy ako...zalezi od modelu...38, 39...no a ja som potrebovala 38-ky, lebo v 39 mi lietala noha a nebola stabilna..a dalsiu zlomeninu by som nezvladla..jedna stacila...nasledky mam dozivotne...
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka, ja ta nechcem otravovat. chapem, ze som sa neozvala, tak nemozem nic namietat. chcela by som nejaku tu vyzdobu na lavice, nech to tam nie je take prazdne. nejaku maslu a do toho kvetinku.. nieco v tom style. sobas mame o 15:00
Odpovedať
@smeji aj v balakove by ta vyslo priblizne rovnako
Odpovedať
Profilova fotka
lenze ja to nechcem kupovat. ja si to chcem len pozicat. ved co potom budem robit doma s 40 maslami?
Odpovedať
miska, no vazne si neviem predstavit tolko ludi v inke, ale ak to bolo ok, tak nic nehovorim :-) my ked sme tam boli za prevadzkarom, tak dost nam prizvukoval, ze optimalne je 60 ludi. tak len preto som sa asi tvarila tak nechapavo x-)
Odpovedať
@smeji viem ti pozicat umelohmotne hlavicky: margaretok, priemer tak 6cm, ruzi rozvinutych tiez cca 6 cm, neviem kolko hlaviciek pukov ruzovych ruzi...
Odpovedať
@smeji tie rozvinute ruze su oranzove
Odpovedať
čaute baby.... ja nejak nestíham... pomoc :-( :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?