Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
no tak k tej hlucnosti: byvam v byte od decembra, vsetko nove... a napr. rano, ked idem z postele, musim chodit po spickach a aj tak mam pocit, ze to neskutocne pocut... take pukanie, suchanie, alebo ako by som to nazvala.... prostetym , ze je ta plavajuca podlaha vo vzduchu, tak sa akoby prehyba a je to pocut... a to nehovorim, keby som pobehla, cez den to tak clovek nevnima, ale rano, ked je vsede ticho.... no hrozne... a neznasam, ze na tom vidno kazdy padnuty vlas.... Nasi vyhodili parkety v obyvke a dali si nove, ale nie plavajucu, ale normalne parkety, predvcerom im ich boli este vybrusit a nalakovat... dali si ich velmi svetle, ale je to neskutocny rozdiel oproti plavajucej podlahe.. len bohuzial aj cenovy, jedna izba 4,5x5m ich vysla asi 17000,-... a navyse to cele zakryju plysovym kobercom, takze tu nadheru ani nebude vidiet ale nedali si povedat... ale uznavam, ze je drevo je drevo......
Odpovedať
Profilova fotka
inak: 1 parketa je hruba asi 2cm.... pre porovnanie z plavajucou....
Odpovedať
Profilova fotka
a este: neviem ako vy , ale j aneznasam umyvanie podlahy.. radsej by som 1Ox vysavala ako umyvala.. ale neda sa tomu vyhnut ,hlavne v kuchyni... a pri dietati...
Odpovedať
@katrin suhlasim, ze parketys u parkety..aj ked napr. parkety u nasich vrzgaju... a nova plavajuca v detskej to iste...myslim si, ze je to kvoli tomu, ze podlozie je nerovne...ale kupovali sme tu podlahu s tym, ze aj tak pojde raz prec a da sa tam podlahove a nova podlaha...aj ked zas z podlahovehomam obavu, ked by nahodou praskli trubky...no jednoducho...raz...a urcite nebudem potom kupovat podlahu za 200sk/meter, ale za 800sk/meter...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zdravim vas kocky ; a suhlasim s dominikou -vy tu ale ficiiite ,clovek sa nedocita-nestiha :-N all; na temu koberce a parkety si nepokecame ja som v cudzom byte v prenajme a rozculujem ma tu akurat, ze pocujem kazdy such - puk - splach - prd-aj cik :-p :-) beju- som kukenzi do albumu na tie foto,ale to je riadny bordel s tymi svetlicami to som ani snad nevidela!!!dobreee !!!x-) temperament sa v nich nezaprie :-) aj mne sa to paci :-)
Odpovedať
baby, dopiekla som kacicu na hody...fuuuujtajksl...som nadychana tych vyparov, ze mi je az zle a nepomaha ani cuchanie ku kave, aby som neutralizovala cuchove bunky a ani jej pitie...tusim tu kacicu ani jest nebudem... nuz ale nie to som chcela...tak som dnes lietala po internete a narazila na toto...pakistanske nevesty...tak ak sa vam chce, tak mrknite http://www.youtube.com/watch?v=_jfbay... dufam, ze som dala dobru linku...
Odpovedať
a na toto som cumela...a bolo m i tych ludi luto...mrknite od priblizne jednej minuty na to, v com su oblecene tie krajcirky=šičky...v kožuchoch...to je úroveň...ty kokso...aj navrhari - vo vetrovkach..a ako stastne sa usmievaju...no tak to im podla mna nakazali pod hrozbou neicoho zleho... http://www.youtube.com/watch?v=k4a_AX... ty brdo...a hovorim mojmu chlapovi, ze je to neludske...a on ze, ved su tam dobrovolne...a ja mu na to, ze ale ved ja nehovorim, ze ci su , alebo nei su tam dobrovolne, ale to, ze pracuju vneludskych podmienakch...a on si furt to svoje...ja o voze a on o koze...som zvedava, co by roibl, keby tam dobrovolne musel rpacovat, len aby mal co do ust...skoda reci...
Odpovedať
Profilova fotka
ty brdo, to je nechutne :-p tam maju vetrovky uplne vsetci!!!! tam by som ja nemohla robit, nechcem vidiet stav ich organov (vajecniky, oblicky....) tie co siju sa este ako tak hybu, ale tie baby za PC :-S to ja vyhlasujem strajk v robote ked mame pod 22 - odmietam pracovat v neludskych podmienkach a oni...chudaci, fakt :-| a neviem teda ako to je tam ale v Korey pracuju 10 hodin denne 6-dni v tyzdni :-S
Odpovedať
ahojte trnavacky .. rada by som Vas poprosila o pomoc, info ... neviete, ako to vyzera s podnikami v TT a s vyzdobou saly? robia to vsetkky podniky? Plus mate skusenosti s kulturnymi domami? ako to funguje? koho kontaktovat, ak by som tam chcela mat hostinu .. patria kulturaky sukromnym osobam? dakujem moc za rady! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, neviete mi poradit, som tu videla niekomu v albume taku tortu poschodovu, marcipanovu, biela a na nej cokoladovo hnede take ornamenty, pomerne huste, hladam ju a neviem najst... nepamatam sa , ci to bolo v pripravnom u niekoho , alebo v svadobnom...
Odpovedať
@katrin21 myslis tuto? robena v majcichove http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
nieco podobne, bola tusim ovalna a cele tri poschodia zdobene, tak jemnejsie , ale husto takym listkovo ornament., motivom.. :.)) ale diky:-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@keira vyzdoba - ako kde...niekde ponuknu, vyzdobia...niekde ti "nanutia"...niekde si mozes prist vyzdobit ty, niekde je to pol na pol... a co sa tyka miest - podnikov - listuj a citaj niekolko stran dozadu..sme to tu rozoberali... kulturaky? vlastnictvo - to netusim...keby som mala niekoho kontaktovat , tak zavolam na obecny urad...tam urcite poradia...
Odpovedať
cauky, babulky ;-)
Odpovedať
@katrin21 ty potrebujes fotografiu, alebo kontakt, kde ju robili...lebo fotky nejake mam...ale neviem kontakty @elanor aj som napisala, ze ahoj, aj som odklepla, ale ai som tonapisalaniekam, kam som nechcela... =-) tak ahoj.. :-)
Odpovedať
čaute baby... hurá, znova v práci ]-(
Odpovedať
ahoj ljenocka
Odpovedať
Profilova fotka
dobre rano.. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby :-) pekný den :-) ja dnes posledny den v praci, mam uz ale toho po krrrrrrk :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dominika: ze dobre, rano, si ma pobavila normalne :-D :-D Lomnicka: len foto cem
Odpovedať
@hanka drz sa..to zvladnes..baby vydrzia aj nemozne... @dominika ahojte... @katrin21 poslem nejake na mail...vydrz chvilku, lebo drahy, hlava derava, nechal nieco doma a ja po tom patram...vrrrrrr...
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeme za privitanie :-D Kati, ved ja som vstavala o pol 10tej...tak sa necuduj ze mam este rano.. :-D
Odpovedať
@katrin21 poslala somk ti torty
Odpovedať
Profilova fotka
dominka: ved ja viem, len ked ja som od 6.00 hore, tak ma preto... jako ti zavidim !!! Marika: nadhera !!!! videla som, mrem tuzbou take mat !!! dakujeeeeem!
Odpovedať
@katrin podobne..len s tym,ze aj v noci som bola hore od jednej do tretej...stuplik mala zachvat... za malo...zbieram tieto obrazky pre kolegyninu maminu, ktora pecie na akcie...
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute, kočky, konečne slniečko! Aj tak ťahám tretí týždeň chorobu... Keira, tak ako píše lomnička. treba čítať pár strán dozadu. Kulturáky sú zvyčajne majetkom obecných úradov alebo v emstách je to majetok väčších podnikov (žos, taz, psa a pod.) . NA výzdobu tu máš 5 fireom, čo sa tomu venujú, v okolí ďalšie 3. Reštaurácie majú vastnú výzdobu, ale ja ti dovolia dať si urobiť alebo doniesť ssi. Niektoré kulturáky nemajú ni poriadne obrusy. urob si predstavu svadby - romantická, moderná, retro, klasická, veľká slovenská a pod. a podľa toho a podľa očtu hostí hľadaj sálu. Budeš to mať jednoduchšie, ak výber obmedzíš. ;-)
Odpovedať
@michala tak ja taham prvy tyzden...nejake dva dni... ;-(
Odpovedať
michala: dakujem viem, ze sa tu bavilo o podnikoch trnavskych, len neviem, kde mam zacat u tych kulturakoch, pravdepodobne by som vollila tutu varientu, len neviem, ktorymsmerom sa mam vybrat a za kym .. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
kulturaky hladaj na obecnych uradoch...ak ich aj prevzal niekto sukromne (bude takych minimum) povedia ti, kto... inak mas nejake vybrane obce, kde mas kulturaky na mysli? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Keira - Voderady - majiteľ obecný úrad - je strašný, béžový umakart všade a pri pódiu pohrebné vence ako dekorácia a kuchyňa o poschodie nižšie. Pozitívum je, že dajú biele obrusy. Namakáš sa strašne, aby to vyzeralo svadobne. Cífer - majiteľ obecný úrad - strašná totalitná stavba. 6 metrové stropy a neónky. Aspoň na stenách je drevený obklad. Závesy a opona sú bordó a zo zamatu. Veľké Kostolany - majiteľ obecný úrad - zatiaľ najmenšia hrôza. Je tam zasúvacie hľadisko, takže sa zvykne prekrývať oponou, ale viíš a cítiš ho tam stále. Je tam najpríjemnejšia podlaha - parkety. Dobrá voda pršla rekonštrukciou, tak je to hádam lepšie. Tiež patrí obecnému úradu. Žlkovce - najlepšií v akom som bola. Sála je príjemná. Jaslovské Bohunice - majiteľ obecný úrad - taký štandard, dokoncy tri sály za sebou. Madunice - tiež výborná sála - majiteľ obecný úrad. Už ti ostalo len Zavar, Lovčice, Brestovany, Križovany, Vlčkovce, Opoj, Zelenice, Bučany, Trakovice, špačince, Kátlovce, Dubové, Dechtice, Dolná Krupá.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?