Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
:-) jo, presne tak..
Odpovedať
a ty si teraz na rizikovom?
Odpovedať
Profilova fotka
no teraz som na PNke. chcela ostat doma kvoli tomu ze mi zo zaciatku byvalo zle a nechcela, resp. bala som sa cestovat denne..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky !! Dominika, no nevedela som o nabytku, len si hovorila, ze malujete a tak... No ja zatialchodim na tie brusne tance tu v PD, ale neskor si budem aj ja v tej Pohode :-D ... nelly: aj zaciatocnicky to zvladnu, ved aj ja som :-) u nas su asi 4 urovne : zaciatocnicky, mierne pokrocila, pokrocile a tusim este jedna a tam s uz ucia vselijake krkolomnosti :-)) Dnes sa idem o 11-tej objednat na tu operaciu, tak aspon uz budem vediet kedy to bude.. inak akurat vcera v telke na Joj ukazovali laparku, sice zlcnik ,ale sposob je rovnaky.. bleee, ale zatial som v poho.... Hlavne sa tesim, ze nejaky cas nemusim do robotky
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule... dobre ranko vsetkym... dominika a planujes byt celych 9 mesiacov doma? ja som momentalne doma uz druhy mesiac, ale slak ma triafa od nudy... ale kvoli babatku by som to odtrpela :-)
Odpovedať
Profilova fotka
NO, aby to nevizeralo ako propagácia, ale brušné tance sú v TT aj inde: wewewe bodka brusnetance bodka e-stanky bodka cz. Mylsím, že sa schádzajú v sobotu a ešte niektorý deň. treba overiť. Poznám ich lektorku. Inak, čaute, pekný pracovný týždeň.
Odpovedať
Dobré ránko :-D Ahojte.
Odpovedať
halóóóóóóóó :-D to som tu sama?
Odpovedať
Profilova fotka
Baby,hmm.,.... tak sokova terapia dnes pracuje, primar ma objednal hned na stredu na operaciu, takze zajtra rano sa mam hlasit v nemocnici a vraj, ked vsetko dobre pojde, tak som v piatok doma... jupiiii.... tak drzte palce... na par dni sa odmlcim. Majte sa tu krasne, hadam sa preberiem :-p ..... pááápáááá
Odpovedať
katrin21 - fuf tak to je ozaj dobry sok... a co sa deje? teda ak o tom ces hovorit... drzkam ti palecky aby to dobre dopadlo... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute, prosiim vas co ste poculi o svadbe v hoteli Phoenix alebo Prestige?viem, ze vo phoenixe stoji 1osoba/1000sk..ako je to inde? Veeelmi pekne dakujem za odpoved ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, o Phoenixe ti toho vela povie Michaela :)))) ale aj ja ti napisem IP...a Prestige je dost chceny, aj moj termin uz bol rok dopredu obsadeny, ale ak by bol volny, mala by si naozaj stasticko, je to tam krasne, nove, moderne...a mozno ta to financne vyjde aj menej ako vo Phoenixe... :-) a vraj tam pre vasu svadbu uzavru cele to zazemie so salou aj s barom... a cenovo to tam vychadza na osobu 900...plus este daco k tomu napr.za vyzdou...obsluhu..a tak :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte baby :) mate nejaky prehlad o svadobnych agenturach v TT? nieco, co sa zameriava na vyzdobu saly, stolov? dik!
Odpovedať
Profilova fotka
marekovapetulka: my sme mali teraz nedavno svadbu v hoteli Prestige a nevieme si ich sluzby vynachvalit. cenovo to vychadza okolo 900-1000 Sk na osobu, ale mas v tom uz aj vyzdobu, dokonca aj kvetinovu vyzdobu ti zabezpecia a jedla je habadej... a este je v cene DE LUXE izba s obrovskou rohovou vanou, cela izba je posiata lupenmi a kedykolvek sa zobudite rano, mate v cene aj ranajky... no proste BOMBA. ani jedno krive slovo na nich nemozme povedat
Odpovedať
Profilova fotka
smejulienka...mali ste v tom zaratanu aj vyzdobu? hmm...nam bolo povedane 900-1100...plus 150/osobu za tu vyzdobu...ale to uz bolo nabuduci rok, tak mozno tie cenove relacie uz trosku pomenili :-) ale je to tam naozaj superne...to sa musi nechat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kocky, dakujem za odpovede :-) sasettka, kde budes mat svadbu ty?teda,ak to nie je tajnee :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, ze nie je :))) sme sa rozhodli pre restauraciu Romantik pri Seredi...velmi pekna zahradka tam je, hadam aj hostom spravi radost :))) a chcela som daco prirodnejsieho...tak sme to slahli tam :-D a aj majitelia su perfisni a vysli nam v ustrety... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
v Dolnej Strede?to poznam, uz som tam bola..je to tam peknee ;-) a jedna znama tam mala svadbu a ze to bolo fakt super..bola spokojna :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
ti psikovia nemaju chybu :-D na jedneho som akoze sadla ako na kona...ale nesadla som naozaj...nebojte...a on drzaaaaaaaaaal...ako solny stlp :)))) a naozaj ma az tak hreje pri srdci, ked pocujem len pozitivne ohlasy na ten Romantik...hadam to dopadne OK.. a marekovapetulka...ty rozmyslas len nad svadbou priamo v TT?ň a evelyna, mne ukazali len tu vacsiu...ale ked som sa pytala, co je za tymi dverami, co tam su, tak som z nich dostala, ze tam je este dalsia sala...ale tu som nevidela, ako je velka...
Odpovedať
Profilova fotka
noo budeme mat svadbu v kostole v tt, takze chceli by sme tam mat aj hostinu...a teraz uz vazne uvazujem nad tym prestigeom...dufam,ze este budu mat v aprili nieco volnee...
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
marekovapetulka, tak ti drzim palce, nech tam este je volne...a inak, aj my mame sobas v hrubom kostole...ale aj tak ideme 20min odtialto...sme to zvazili, ze to bude taka minuska, ta doprava...ale hadam prezijeme...nie sme prvi ani posledni, co to takto maju /sobas v jednom meste a hostinu v druhom/... :-) ano ano, evelyna, aj o tom obrade mi vraveli, aj fotky ukazovali, vyzeralo to kraaaaaasne...len zas, tu sa vraciam k tomu sobasu v Trnave...ma pride /dufam :-D /podporit kopec ludi z Trnavy, ktori nepojdu na hostinu, tak ich nechcem prehanat do Serede.... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
sasettka a kolko ta to vyjde v romantiku? ...my objednavame vsetko na poslednu chvilu...jedine, co mame zajednane, je kostol :-D
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
to je sice pravda, ale mne to takto vyhovuje...vobec s tym nemam problema...nasackujem svadobcanov do busu a aut...a ide sa :-D aspon budem mat svadobny sprievod, o tom snivam uz odmalicka...a bude sa truuuuubit o dusu :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
dakujem...no sak to...piateho septembra..to ani srnky netusia, ake pocasie vtedy bude... :-|
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
presne tak! naco zbytocne provokovat pocasie :-D kebyze to je o rok tak, ako to bolo tento, tak sa vobec nestazujem, zaciatkom septembra bolo este veelmi prijemne...az na druhy vikend sa to zacalo kazit...aaaaale sak, netreba nad tym teraz uvazovat, heh :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?