Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
este som sa nestihla opytat na blizsie info, zajtra vsetko zistim...zatial mi len povedali, ze maju 25.4. volnee..a ta teta povedala,ze buduci rok toho maju volneeho este vela...a zapisali si ma..a mam dat 500sk zalohu,ale to az ked zistim co a ako, lebo dnes som fakt nestihala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeejda...a co si robilaaaaa?? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
utekala som do robotky :-) som sa tam len cez obed stavila :-p
Odpovedať
Profilova fotka
jaj taaaaak...a de robis? :) som si inak dnes cestou cez mesto vsimla, ze v tej ulicke medzi detskym rajom a hlavnou...co je tam taka nova budova a predavaju tam vselijake pekne veci, doplnky do domu...tak tam tiez ponukaju svadobnu vyzdobu...hmm...mozno sa tam stavim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
robim v banke...na hlavnej ;-) ale o tom ze hentam predavaju aj svadobnu vyzdobu som ani netusila..dobre vediet ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no jo...ale ked sa rozhodnes pre Prestige, tam sa ti o vyzdobu postaraju...aaaaaa...v ktorej? ja som VUBka :-D ale ako tak pozeram na tvoju foto, teba som tam teda nevidela ;-) taaaak to budes dakde inde, hehe:)))
Odpovedať
Profilova fotka
aaach...ako je to davno, co sme my riesili pripravy na svadbu :-D tak vam drzim palce baby..
Odpovedať
Profilova fotka
inak ked ste tu take bankarky, aj ja pracujem v banke.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
teda som zamestnana... nepracujem teraz 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
dominika.. a kde?ja v slsp :-) sasettka uz viem,co stoji bohunicky...ked sa foti v ramci tt,tak 6-7tisic..a plus obrad a hostina 1300, takze vsetko dokopy 7-8300..neviem ako sa pohybuju ceny za fotografov, ale zda sa mi to byt dost...v cene je nejakych 30 retusovanych foto v albume plus 40 foto z obradu v albume a plus dvd s fotkami..kde ich je asi okolo 400..takze tak :-p
Odpovedať
ahoj dominika... veru, to je dávno, čo sme pripravovali svadbu my :-) :-) ..... strááášne to letí... ako sa ti vodí?? všetko v pohode??
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hmm, no, petocka, mne sa to tiez nezda az tak moc...tedaaaa...ked vezmem, ze je fakt dobry...to zalezi od teba, ze ci chces donho tolko dat...ja by som musela dlho rozmyslat, kebyze nemame kamarata fotografa, koho si vybrat a kolko donho dat... 8-) a slsp...tam som uz dlhoooooo nebola...tusim naposledy, ked som bola vybavovat umiestnenie nasho tabla, ked sme koncili strednu :-D a evelyna, nebola som este v tom obchode, takze neviem...ale urcite kebyze nie su tetusky ustretove, tak im rychlo ukazem chrbat :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
preeeeeesne tak, evelyna...i ked...v takychto obchodoch im je vacsinou sympaticka panicka oblecena v znackovom kostymceku ;-) ale ja tam rada sem tam skocim, rifle tenisky na sebe...a je mi jedno, akym stylom sa na mna pozeraju :)
Odpovedať
petulka, my sme mali fotografa bohunickeho a boli sme spokojni. a dj sme mali blesaka, prisla aj jeho dcera, ale kedze nebola zdravotne fit, tak zaspievala nam iba niekolko pesniciek. myslim, ze sa to hostom pacilo a boli sme spokojni.
Odpovedať
Profilova fotka
ja fakt neviem ako sa pohybuju ceny za foto ani video...takze az teraz prichadzam na to, ze svadba je teda poriadne drahy spas :-S a potom sa ludia cuduju, ze je stale menej a menej svadieb...ked taka priemerna vyjde aj na sto litrov.. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
nooo...sak to...i ked, vravi sa, ze dost vela nakladov sa vrati formou darov od hosti...tedaaa...najma financnych darov ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Petulka, ja v CSOB ale v Hlohovci : ) ljenocka, dakujem za opytanie, mame sa fajn, len ja som nachladla a hrozne sopliiiiiiiiiim... :-S to sa mi nepaci...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babky vydate aj chystajuce sa :-) ja by som si tu svadbu tak rada este zopakovala... dominika, ked mas soplik, to sa este da. len sa opatruj, aby si neochorela uplne. to by sa tvojej fazulke nepacilo :-) ljenocka, zdravim ta. ozaj, este si na 90-dnovke?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, ahoj Dominika a Smejulienka. Tak mam po operacii, citim sa dobre, neda sa to porovnat s cisarskym, to boli bolesti cely prvy tyzden a aj potom to slo pomaly... po LSk som uz v den operacie behala v pohode, len ma bolelo v hrudi, pod klucnymi kostami a pod rebrami.... ale to z toho nafuknutia pri operacii. brucho ma nebolelo, ani neboli... nebyt toho vzduchu, tak mi nic nie je.. mozem aj robit brusaky :-D , ale radsej to neskusam. Lekar ma zarazil, ze ak to je endometrioza( histol. bude v stredu asi) a chcem este niekedy otehotniet, tak musim 3-6 mesiacov brat injekcie na zastavenie vajecnikov.. vlastne budem v prechode... vraj to posobi preventivne, lebo nie je mrcha- nema sa co usadzat... tak neviem, myslela som, ze babo bude hned, a toto ma prekvapilo.. takze je v nedpohladne a ak bude, nebude to take lahke s endometriozou.... zostava len verit, ze sa nezopakuje... Takze uz to Dominika asi tak rychlo nestihneme, aby sme kocikovali spolu :-| ... Zatial si uzivam vegetik doma... tak pá pá. :-) Ozaj , ak viete nieco o tej liecbe, od kamosiek a pod... napiste mi IP.Dik.
Odpovedať
ahojte :-) katrin kuk IP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, zhanam dlhy spanielsky zavoj maslovy, nepoznate niekoho kto predava? díkes
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. tak som to nachvilu zapla, ale moc nejako nepisete... nelly diky :-)) Zmenila som nazor, hormony brat nebudem, skusim to prirodne Indonalom a potom sup snazit sa otehotniet,... hormony budu az posledna sanca, je to velky zasah do organizmu.. Ozaj, buduci tyzden 15.11. idem na ples do Ružindola, nejdete tam niektora? Zevraj to tam bude dobre, tak som si dnes dala usit jednej znamej saty. Najlepsie na tom je, ze tu latku som si povodne kupila na zavesy do obyvky :-D , takze jej mam pozehnane, asi 6 m..... ale je taka lahulinka, priesvitny sifon s lesklym satenovym pasikom.. tak som zvedava, co z toho bude.. krajcirka je inak velmi schopna baba, zvladne usit aj svad. saty ako z pozicovne, jediny problem je zohnat kvalitnu vhodnu latku... a sidli v Bojniciach, co je pre Trnavacky dost odruky :-p , ale spolieham na nu. Mam to mat hore okolo krku, , strihnute pod prsiami a dole vpredu kratsie, taky volán, vzadu az po zem.... tak som zvedava.. potom hodim foto. A to ani nehovorim, ze mi to spichne za tyzden... zlata baba.:-))) Hanka, ako sa mas, aj sem chodis aspon mrknut? zdravim aj Dominiku, Mariku, Mišku a spol ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj katrin. takze uz mas po operacii. to je fajn... a vy ste sa tiez snazili o babenko? asi som nejako mimo. uz sem az tak casto nechodim v poslednej dobe...
Odpovedať
ahojte. Chcela by som sa spýtať, či mi niekto neviete poradiť dobrého kameramana z Trnavy.
Odpovedať
Profilova fotka
mojeno, my sme mali AT studio aj na fotky aj na kamerovanie a sme maximalne spokojni
Odpovedať
cavte babulky... ako sa mate a co mate nove? som trosku mimo obraz, nejaku dobu som nemala velmi cas tu byt... ja ficim uz 2hy tyzden na skoleni, je to riadne vela, takze poctivo studirujem :-D inak sa nam dari skvele, tento tyzden by nam mala dorazit objednana sedacka do obyvacky, a za tazden - dva, aj rohova lavica do kuchyne... uspesne sa nam dari zariadit nase hniezdocko lasky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Na tomto chate som prvykrát, ale na moju svadbu už chodím rok. Myslíte, že je neskoro planovať svadbu na 16 máj 2009???? Lebo priateľ má nejake problémy v rodine, tak stagnujeme. Ale už začíname vybavovať..... Chcem sa spýtať skúsenejších koľko ich vyšla cela svadba s cca 50 hosťami???
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby... tak som dnes zmenila nazor.. bola som na stehy a doktor na mna dobreze nenakrical, ked som mu povedala., ze tie " hormony" nechcem.... si nma zavolal k sebe a pol hodinu mi dohovaral, ze je nestastny,aka som nezodpovedna, ze su dneska vsetci mudry z internetu, a aj doktori nie su vsetci dobí.. ze on ma o mojom probleme robenu dlhu studiu a pod...... no a ze byt tak jeho dcera , tak ma prehne cez koleno a pichne mi to , ale ze nutit ma nemoze... tak som si to nakoniec po premyslani na chodbepredsa len dala pichnut, ale beriem aj ten indonal.. elizabeth: podla mna to je mozno aj skoro... ale zalezi, co.. na zajednanie miestnosti to asi skoro nie je, ani miesta svadby.. na saty a pod.. by som pockala na nove kolekcie 2009... aby si nebanovala... ja osobne zacnem veci vybavovat asi tak 3-4 mesiace dopredu, ale ja chcem malu svadbu... mensiu od teba... pa pa !!.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?