Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
eli, závidím tieto starosti, hoci som rada, že po toľkých ojich sťahovaniach nemusím dočasne nič robiť s nábytkom. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
katrin: nebud smutna, my sem chodime (teda spon ja) aj ked uz tolko nepisem ako pred svadbou, ale citam vas. takze vy by ste chceli babo? si pamatam, ako tvoj drahy bol proti nedavno, ze este je cas :-) elanor: tak to je parada, e uz ste takto kompletni :-) za chvilku... my si este pockame na sedacku, ale tak vraj by mala byt do vianoc doma. no a manzel mi cez vikend spravil obyvacku (teda zlozil vytvor, ktory sme si navrhli), takze som stastna. je to take uzasne, ze som skoro odpadla, ked som prisla domov a dielo bolo hotove. darmo, je to sikula :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute babenky no co ako sa mame?? :-)
Odpovedať
smeji - ja si momentalne uzivam zariadovanie obyvacky, vykladam si pohariky do vytrinky, fotecky, sviecky a podobne serepeticky :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
smeji: no mas pravdu... najprv som ho chcela len ja.. a potom to nejako na neho prislo za posledny mesiac- dva.. a ja sa asmozrejme tesim, lebo nie je nic krajsie , ako moct mat spolu babatko... len nech sa nam na jar podari.... aj spolu uz chceme byt... ale kedze naozaj chcem ist rovno na matersku, tak uz nechcem menit pracu.. jedine v pripade, ze by sa nam dlho nedarilo babo... lebo uz nas to takto nebavi. Chceme byt spolu ... Vsetci zariaduju, aj Hanka uz ma urcite komplet zariadene, aj ked uz davnejsie nepisala... My teraz vyberame v Sankom okna na dom.. Mame hroznu dilemu , aku farbu.. biele nechceme, a potom je tam len zlaty dub a orech.... orech sa mi zda zvnutra mat moc tmavy... takze jedine, ak bude zvnutra biele okno a zvonku tmave.. zlaty dub moze byt, ale zda sa mi zas moc svetly.. chcela som nieco medzi tym, ale nemaju.... Keby som to tak mohla vidiet v interieri, ako vyreza ten orech a dub....POradite?? Ozaj , baby , nedame si nejake stretko? Ja som v TT buduci tyzden od piatku vecera, tak by sme mohli v sobotu , alebo tak nejak, lebo pred Vianocami uz nikto nebude mat cas... rada by som vas spoznala viacere nazivo :-))), a najblizsie tu nejaka svadba asi nehrozi ( teda zostala len Marika a ja a nejaké nove baby este... ale vsetko az buduci rok....) Co vy na to?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som umelec.. v rychlosti som zas napisala blbosti... najlepsia je V SANKOM namiesto s Dankom... to sa mi ako podarilo ?? :-D
Odpovedať
ahojte baby.....my tiez planujeme svadbu v Dolnej Strede v Romantiku. V piatok ideme okuknut, ale sme predbezne rozhodnuti.....vyzera to tam celkom pekne. Kedy mas ssassettka datum? my 14.3.2009......teraz vsetko zhanam a vybavujem, nech to do Vianoc mam objednane......ozaj, mate tip na dobreho fotografistu v TT?
Odpovedať
Profilova fotka
narcis, ja stále lobujem za 4F. Katrin, udaj čas, ja prídem. Čo sa týka farieb, vyberaj inštiktom. BUdeš tam bývať a vždy by ťa niečo podvedome rušilo...
Odpovedať
ahojte devy...len na skok... ako vam zavidim (myslim v dobrom) tie starosti...co by som dala za to, keby som bola v poriadku a fit a ok..takto len leitam po doktoroch...no, ale toto tu nie je o staostiach, ale radostiach stretko - v sobotu nemozem..jedine v piatok - aj to len mozno...dajte mi vediet, alebo mi cilingnite na mobil... @narcis11 z trnay sa prihovaram za AN studio na paulinskej a 4F v malom rime... skusenost osobnu nemam, lebo ja o svadbe len snivam, aj to uz skor nie ako ano, prihovaram sa na zaklade fotiek...treba pochodit a popozerat a poopytat sa...zalezi od toho, co chces a co sa ti paci...
Odpovedať
Profilova fotka
No michalka a lomnicka a ine., kt. maju zaujem :-))) Ja by som mohla teoretisch aj v piatok, ale az vecer, lebo som na skoleni v Bohuniciach na zamocku ( s Ďurianovej laskou Michelem. a soatnými kolegami :-D . momentalne su niekde na dovolenke, sef je teda nedostupny... :-x )... a az potom , ked ma drahy odtial vyzdvihne, tak dojdem do TT a tazko mi urcovat cas, ale mozno tak o 20.00-- ale to je uz zas Marika asi pre teba " pozde".. neviem, ako stuplik...ci ju mas kde dat... tak neviem, ved mame este tyzden, tak sa este dohodneme :-)) A Dominika, mohla by si dojst aj ty !!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj narcis, ja mam termin kapanek pozdejc :-) 5.september ´09...leto tam uz zacinali mat pomaly zaplnene, ale myslim, ze na marec bys mohla f pohode nejaky termin vychytit...tak nech ti to vyjde ;-) a okrem toho mas co uz vybavene? a sobas budes mat tiez tam, alebo v TT?
Odpovedať
sasettka: sobas budeme mat v TT a potom hostinu asi z Romantiku...dnes tam ideme. Zatial mam saty, topanky, DJ, foto uz sme vybrali, len ho musime zabezpecit.......ostatne este musime povybavovat. No tak to mas ty este cast a v klude si to mozes vychutnavat......Vcera sme pozerali obrucky.....akosi nam este ziadne nepadli do ocka :-) .
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj narcis, tak potom daj vediet, ako to dopadlo ;-) a sobas v nejakom kostoliku? ...nepadli ziadne do ocka?:)))) no ale to je zleeeee...my uz sme rozhodnuti pre zlatnictvo Jozef...je tam fajn pristup...a hadam nam sikovny pan zlatnik spravi aj obrucky podla nasich predstav ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby... ked sa bavite o terminoch... ja drahemu stale hovorim, ze sa chem vydavat v juni bud.roka.... lebo raz tak podpichol, ze preco by mal o tom rozmyslat on.. tak ja na to, ze OK, tak to vybavim ja a dam ti vediet termin !! ;-) :-D .... No tak neviem, stale ale cakam, ze ma niekedy v aprili, alebo kedy prekvapi a povíe, ze by sme sa mohli v juni , alebo kedy, zobrat... predsa len, chcem aby to vyslo viac od neho....
Odpovedať
Profilova fotka
katrin, no sak ale to sa predsa vravi, ze chlap ma proste len prist v presnu hodinu pred kostol...to by mala byt jeho jedina starost :-D no esteze to tak v skutocnosti neplati :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja odporúčam zlatníctvo Jozef v TT,fakt veľmi dobrý prístup a veľký výber za super ceny :-) nám sa tam jedny páčili len oli žlté zlato a matné a on nám ich dal urobiť v bielom zlate a leské + kamnienok ...odporúčam
Odpovedať
@katrin drzim palce, aby ti/vam to vyslo... :-) chcem sa spytat, ci vam, babulky, nepadli do oka nejake nove priestory, kde by sa dalo fotit v zime, resp. ked je vonku necas...netusite ako je to s galeriou koniareka?
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka: v galerii som bola pekne daaavno... este tam nebola dostavena ta nova cast... su tam velkeeee priestory... ale akosy ludoprazdno. mne sa pacilo prostredie galerie, kt. maju v starej synagoge... a mam dojem, ze cez plot sa tam obnovuje dalsia synagoga... neviem co tam planuju robit... ale tie priestory su urcite tiez za povsimnutie. a co chces v zime fotit?
Odpovedať
Profilova fotka
sasettka: a ake obrucky ste si vybrali? ja mam v albume cim dalej tym viac inspiracii z netu a nevieme sa rozhodnut pre nic konkretne, bo u jozefa sme tiez boli a nic obdobne som tam nevidela... len dufam, ze od poslednej augustovej navstevy tam bude mat aj nieco nove :) moj drahy mi tam kupil snubny prsten, tak sme sa rozhodli, ze aj obrucky tam kupime, bo sme tiez boli spokojni s pristupom a tiez aj cenou :)
Odpovedať
ahojte trnavacky... narcis, ja som minuly rok bola na min. dvoch svadbach, kde fotilo studio 4F a nevesty boli nespokojne a ani sa im necudujem... ja by som si ich po tychto skusenostiach asi nevybrala....
Odpovedať
lomnicka, ja som cisto exterierovy fotograf 8-), takze vobec neporadim.... ako sa inak so stuplikom mavate?
Odpovedať
Profilova fotka
cerler, obrucky este vybrane nemame...ale podobne ako ty mam odtial tiez snubak:)...tak preto viem, aky pristup tam maju...sice sme vobec na obrucky nepozerali..ale myslim si..ba priam dufam, ze ked tam prideme s nejakym obrazkom obrucok, ktore sa nam velmi pacia...tak sa nejako dohodneme :-) - takze sme na tom naozaj podobne :)) a co sa tej torty tyka, co si sa ma pytala v IP, tak to zatial netusim, kde ju dali robit, ale ja ti to zistim, budem so sestrou v kontakte zajtra, tak ti potom napisem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby :-) ja som bola cez vikend v TT, ale kvoli pocasiu a rozlietanosti ( boli sme aj v Senici) akurat tak v Jednote, kupit darcek svokrusi a v MAX-e., boli sme na Madagaskare 2 s babami... skoro som tam porodila jeza proti srsti,vobec ma to nebavilo... Stuplovi som kupila rifle v Kenvelo kids a drahemu pod stromcek topanky na zimu v Imbiz Shoes.. takze celkom uspesny vikend :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ze jeza proti srsti :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ja som sa skoro pototo od smiechu katrin, to som este nepocula :))))) a inak...aj ja som na tom bola v sobotu s priatelom...dalo sa na tom zasmiat...ale tiez mi bolo dlho...:)
Odpovedať
@deli ahoj slniecko...ako sa mavate...tiez som skor na exterier... @cerler stara synagoga, to je tam, kde pricapili k tomu to parkovisko? a oproti nieco stavaju resp. rekonstruuju... mas pekne veci v albume...tie prve satocky,hmmm..no a obrucky su tiez parada...brachovci maju nezaoblene hranate obrucky a hned po obrade olutovali, ze su hranate, lebo im to reZalo prsty...mne sa pacia tie v kombinacii cerveneho a bielehoZ lata...a inak som taky klasik..hladke Zaoblene... fotit? potrebujem nieco skusit... @katrin21 ja nemam ani jeden darcek...ani neviem, kedy ich nakupim...o chvilu frcim as do blavy po doktoroch...a tento tyden bude asi cely taky, Ze po doktoroch... klavesnica mi odmieta pisat "Z" tak som ho vytiahla mapy Znakov...netusim, co sa deje...
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka: stara synagoga - je to budova v kt. ma aj galeria svoje dalsie vystavne priestory... je na ulici pri obch. dome jenota - cez cestu pri parkovisku... mozno myslime na to iste... neviem? a vedla je otrasna nova budova nejakej banky! a vedla vedie uzka ulicka az na nameste k hrubemu kostolu... a popri tej ulicke cez plot je ta druha synagoga, kt. prerabaju...
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka: na upresnenie - mapy.sk - trnava - roh ulic Halenarska a Haulikova - dom je na mape oznaceny c.2
Odpovedať
Profilova fotka
sassetka: toho jeza proti srsti, to mam oblubenu hlasku :-)) kedysi som to niekde pocula a strasne sa mi to zapacilo a tak to na vyjadrenie istych nevydrzatelnych situacii pouzivam... ;-) ale odteraz mozes aj ty ;-). Aj my sme boli uz v sobotu v Max-e na 16.00 ale nedostali sme listky... tak sme si kupili na nedelu.. mali este dva na 18tu, ale baby nechceli ist same a kazda by musela sediet v inom rade, aj ked za sebou a na kraji, ale radsej sme to neriskli.. ale fo finale sme mohli, lebo nas to nabavilo... Danko mi hovoril " ked zacnem chrapat, tak do mna drgni ! "... no ano, par hlasok a scenok bolo dobrych, ale inak slabota.. ani decka sa nesli pretrhnut od smiechu... tak neviem.,. ale jedno je iste, nabuduce idu same !!! . lomnicka, no teda , ty sa cosi nabehas po tych doktoroch... chudatenko...ja idem v stredu na injekciu...
Odpovedať
Profilova fotka
- katrin mozem aj ja?:))) to je mileee.. :))) no inak, strasny naval na ten Madagaskar, som nechapala...a ani necakala, ze tolko ludi chce na to ist, lebo mi par kamosov povedalo, ze je to vcelku o nicom...ale esteze sme si listky rezervovali...hmm...ale bolo strasne vela ukazok novych animakov pred zaciatkom...a dake by naozaj mohli byt fajn..a urcite lepsie ako toto :)))
Odpovedať
Profilova fotka
sassetka: suhlasim... mne by sa pacilo to o tej myske.. s tymi usami..... to vyzeralo byt mile....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?