Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
anoooo, to vyzeralo super....ale tie tri muchy, co idu na mesiac...no, bez toho hadam prezijem :-) a este tam bola daka parodia...mimozemstania vs. neviem co...no tak na tej ukazke som sa najviac ušťávala...zacalo to tym, ze chlapik sa chcel dostat k prezidentovi a musel zrengenovat naozaj vsetky casti tela :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
anooo. tí mimozemstania tiez su super, ja si pamatam, ten sliz, co ho ten mimozemstan pristupil a on vykrikoval , ako ho ma, a ako ho pripuci :-D ... tie muchy su trapne aj podla mna.... no , ale asi si pockame na DVD, do kina pojdem na nieco normalne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aha... ty myslis, ako to tomu prezidentovi zrengenovalo este aj odtlacok zadku... :-D teraz mi to doslo !! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ano ano, to som myslela :-D :-D :-D a aj ten sliz bol perfisny :))))) nooo...kebyze to je dakedy cez zimne prazdniny v kine...tak bych na to aj sla...do vianoc urcite ee..
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka ja som sa bola fotiť v hoteli phenix... :-) fotili sme sa aj na izbe, aj na balkoniku,aj vonku na nadvori a v pivnici a tak..ved pozri foto ak chces... :-)
Odpovedať
lomnicka, v galerii j. koniareka... no ja neviem, mne sa to zdalo prazdne a strohe. ale ked som tam bola na vystave /v ramci studia :-)/, bolo to pred par rokmi. rovnako davno som bola v tej zidovskej synagoge pri obchodnom dome, to bolo vtedy tiez prazdne, ale ovela zaujimavejsi priestor sa mi to zdal. su tam take arkady /alebo ako sa to vola/ a vtedy tam bola vystava, krizom-krazom od piliera k pilieru bola ponatahovana biela nit, tak 20 cm nad hlavou. bolo to zaujimave a pekne to vyzeralo zhora z balkona. katrin, jun je pekny mesiac, drzim palceky ;-)
Odpovedať
a este k zlatnictvu jozef, hoci nase obrucky boli dobre na tretikrat, nemozem na nich povedat nic skarede a ak budem nieco potrebovat, znovu sa k nim vratim.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, kočky, aký bol Mikuláš? Už ste zdravé? Vianočné darčeky nakúpené? Otestovali ste na trhoch medovinu?
Odpovedať
babulky, dakujem za info o priestoroch...ta galeria mi stale vrta v hlave, mrkla som fotky na nete...najlepsie je ist tam a mrknut...a ta synagoga, tak tu teda pekne zrestaurovali... @michala mikulas - dobry..tento rok som ho nerobila... zdravie - furt blbo... darceky - kdeze..nemam kedy ist na nakupy..a vlastne ani chechtaky nie su...jezisko bude chudobny... medovina - nie,aj bez nej sa mi kruti hlava...ale dostala som k narodkam z ondrejskych trhov....tesim sa na stedru veceru, tam si dam... :-)
Odpovedať
ahojky :) tak od zac. decembra som opat v Trnave. Konecne nemusim cestovat a do roboty to mam naskor (co by dup).. ;-) miska - mikulas bol u nas stedry, ani sme netusili sme tak posluchali :-D :-D :-D s darcekami na vianoce finisujeme, uz nam chybaju len nejake tie drobnosti 8-) a zdravie nam nastastie dobre sluzi... medovinu nie, ale zato sme "okostovali" vianocny punc...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby: no ja uz vacsinu darcekov mam, v sobotu v SCS v Modlingu za Viednou som nechala pekných par tisic...oblecko pre malu aj do buducnosti , vacsie cisla a pod.. vysantila som sa :-D Drahemu som kupila kravatu, co ladi k mojim satam a topanky v Max-e... kike som uz nakupila nejake kreativne hracky, a este chce cesaciu hlavu.. tak to bude asi posledne... a Dankovej Veronike kreativnu hracku a este jej chcem kupit knuhu anglictiny - obrazkovu.. tu mám aj pre Kiku a sebe som si darceky nekupovala... :-D
Odpovedať
cafte baby, ako sa mate?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte aj mám darčeky skoro pokúpené,včera sme behali s drahým po meste..to bola drina teda :-| ale už len nejaké 3 a hotovo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, čerstvý zážitok u kamošky. Vyťahovala nakúpené darčeky a boli to samé hračky - bábiky, meče, autíčky. Žiadne kreatívne hračky, žiadne skladačky, nič, čo podporuje kreativitu, logiku a podobne. Pretože - minulý rok dávala samé takéto darčeky, aby deti napredovali a rástli rozumovo. Ale keď ich niekto spýtal, čo bolo pod stromčekom, tak odpovedali, že úlohy. Dosť ju to vzalo a tak zmenila taktiku. Deti sú deti a majú sa hlavne hrať. ;-)
Odpovedať
katrin, kadial ste sli do SCS? po dialnici?
Odpovedať
ja som sa rozhodla, ze o chvilu vyrazim na nakupy...tak drzte palce nech zozeniem..lebo napr.pre stupla zhanam knizku "Tuláčik a Klára" a nemajú ;-( ;-( ;-( ani v blave..že vypredane... ;-( ;-( ;-( a pre draheho taka klasika, ze knizka a tak...ziadna kreativa...
Odpovedať
Profilova fotka
vivere: ano po dialnici, ako na Graz... dost dlho, uz sme mysleli ze sme to aj presli a potom zrazu sme to videli na pravej strane... Michala: no ja som pod pojmom kreativna hracka myslela taku kru s takymi gulickami,k co sa daju na taku podlozku a potom sa prezehlia, je tam milion farieb, daju sa robit obratky , vzory.. dcera to videla u kamosky a strasne to chcela... cize to je hracka, len podporuje fantaziu a este aj farby na sklo.... ale má aj cesadiu hlavu, taku barbiovsku kuzelnicku palicku s hviezdou na konic co hrá.... a tak... Baby, vcera sme mali z roboty vianocne predstavenie a po nom som robila rozhovors s E. Vašaryovou a E. Horvathom.. ! Super zažitok, su uplne skvelí, Milka je ozajstna dáma, aj ked bola len v zupane, je stihlulinka a nema ani vrasky.. a Emil je tiez stramak, v skutocnosti ma totalne cierne oci, take cierne trnky pri tych bielych vlasoch.. zlatý... boli milí, ochotní, mohli sa vykaslat na nejaký závodný časopis... ale neurobili to. To su naozaj osobnosti a vidiet ich a sediet pri nich meter daleko je super... a Milka i povedala, ze " tesi ma , Katka".... zlata... he he, sa tesim ako mala, co ?
Odpovedať
Profilova fotka
uz tradicne sorry za preklepy... navyse mam uz tyzden umele nechty a to je ozaj pohroma, kedze pisem na notebooku, a vieme ake ten ma klavesy.....
Odpovedať
katrin, my sme tiez raz tak boli, ale boli sme len vezene osoby :-) chceli by sme tam ist po novom roku, ale mam trosku strach, ze sa stratime, lebo nechceme ist po dialnici. /aj ked to vyzera tak, ze to bude najmudrejsie :-)/
Odpovedať
Profilova fotka
My sme sa tak stretli pri kebabe s jedným slov. parom a tí isli mimo dialnice.. vraj smerom na Schvechat.... tak neviem.... inak to bola dobra prihoda... sedela som pri stolikua drzala miesto, oni dosli, a je tomu chalanovi po nemecky hovorim, ze je obsadene, ze priatel stojí v rade... a on saa na mna tak divne pozrel.. a potom mu baba hovori.. tak co si das?, a ja ze, jaaaaj, vy ste slovaci? A ja tu na Vas po nemecky ! he he :-D a sme sa smiali....
Odpovedať
juchiiiiii vcera dorazil stol do kuchyne... hmmm to sa bude dobre stedrovecerovat na novom stole :-D :-D :-D darcky na 99 percent kupene... pernicky vypekam jedna radost... stromcek, ozdoby, svietliska a salonky nachystane... nalada skvela... a vianoce sa mozu zacat ;-)
Odpovedať
@elanor super... :-) tesim sa s tebou... dnes som ulovila jeden darcek pre stuplika..tesim sa z toho, ako by to bolo pre mna...som zvedava ako bude reagovat... no a predvcerom jednu knizku...este pre toho mojho chlapa by mal dorazit jeden darcek...ale teda zvysku rodiny, tak to mam problem... :-| :-( =-) tiez sme napiekli medovnike, cakaju na zdobenie... ale ja musim este domlovat a dat do poriadku detsku..a keby len to..ale mne zliezlo zo steny 5 maloviek...baby...no spachtla do ruky a ide sa oskriabat stenu..potom obrusit...vsade mame modry jemny prach..fuj..takze aj ked som nechcela velke upratovanie, tak musiiiiim...ja sad o vianoc rozglejiiiim...pomooooc... ;-( :-o :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahojtee!!! jaaaj, uz len dva dni a mam dovolenku !!!! a vcera mi drahy oznamil, ze 21. 2. ideme na ples do Ružindola s partiou kamosov, co sme boli aj teraz v novembri na plese.... bolo tam super, tak sa tesime.. nejdete tam niekto? ze by sme si dali stretko :-D a co tak stretko medzi svitkami :-))) takeho 28, alebo 29.teho ? to budem v TT..... DOminika, ako??? nemas nejake foto na konikovi? uz mas aj brusino, ze? ako sa dari? uz viete, co to bude??
Odpovedať
@katrin moje cislo mas, ak nebudem tuto lietat, lebo skolka je zavreta, tak bude veselo doma a treba nejake cinnosti robit, tak zavolaj a mozme sa stretnut... samoska aj s s ostatnymi babulkami...
Odpovedať
caute trnavacky... vam som sa tusim este nechvalila s mojim dietkom x-) aj ja som zacinala v tejto teme a po svadbe som sa plynulo presunula na konika :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Delina, srdečne ti gratulujem k malej, je rozkošná. Prečo sme my posledné, čo to vieme? ;-) lomnicka, nezabudni na mňa, keĎ budem doma (99% istota), pôjdem s vami. Kati, detto lomnicka.
Odpovedať
Profilova fotka
dobre.. tak ja sa ozvem, hend ako budem moct :-))) drahusik bude sam :-x asi ho potom poslem nachvilku k ujkovi... na pivko :-D alebo vinko :-D a Dominika, mohla by si dojst aj ty sa ukazat s brusinom :-))
Odpovedať
Profilova fotka
inak... drahemu systematicky hovorim, ze v juni sa vezmeme.. :-D hadam si do juna zvykne :-D :-D Vcera moja dcera, neviem preco, ked sme isli okolo svadobneho salonu, chcela ist dnu a pozerat saty... tak sme isli... maju tam aj maggie sottero... a super ceny... napriklad krasne saty TABRET, tam stoja len nieco cez 8tis.... a aj jedny uplne nove, náááádherne, so stuzkou v pase , sukna dole ako Tabret stoja 85OO, alebo tak nejak... jaaaaj, vybrala by som si.... :-)
Odpovedať
miska, ospravedlnujem sa :-N dufam, ze ked trochu podrastieme, tak prideme na nejake stretko :-)
Odpovedať
ahojte az davnejsie som vam chcela napisat - ze v TT pribudol svadobny salon, asi tak mesiac - dva dozadu, takze mozno niektre uz viete, zatial som tam nebola, takze neviem aky maju sortiment, ak nietore viete, rada si precitam "recenziu". a tiez je novy obchodik so vselijakymi svadobnymi a inym "serepetickami" na 2om poschodi v obchodnom dome. Maju tak vecicky vseko druhu od vymyslu sveta. vzdy ked idem okolo sa zastavim a popasem si oci :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?