Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
@elanor viem, o novej agenture v jednote na poschodi... a novy salon? tak o takom neviem, je pravda, ze som v meste bola po troch mesiacoch minuly tyzden a v tej jednote som narazila nahodou, lebo som tam zhanala nejake vvecicky, akurat na tu agenturu..majitelka velmi mila mlada pani...
Odpovedať
@michala no jasne, ze drgnem aj do teba...a na ostatne sa tiez tesim... @deli pekne papajte a uzivajte si to, cez leto uz budete moct prist aj na terasu do nejakej cukrosky... @katrin ja som nestihla mrknut do salonu u nasich v meste, ale hovorili mi, ze im pridu nejake nove modely a tiez v takej podobne blizkej cene ako pises...mne moj tatinko prezradil, mali sme taku otcovsko dcersku debatu - obaja rozcitliveni, ze na polici v komore schovava sampanske, ktore kupil, ked som sa narodila a povedal, ze ho streli, ked sa budem vydavat...tak som sa rozplakala, ze to ho moze rovno zakopat, alebo s komentarom darovat do muzea, lebo to sampanske nikdy neotvori...tak som sa aj vcera dobre vyplakala a aj teraz sa mi chce..povedala som mu, ze moze na dcerinej svadbe buchat so sampusom a ze mu este dovleciem za vagon, aby si to vynahradil a uzil na vnuckinej svadbe...no ale dost takej clivej temy, o chvilu sa musim vyštrngat, bo idem na pracovne posedenie...boli ma inak hlava ako kona..ty brdo snad 2 mesiace som nemala migrenu a teraz toto...a dovtedy idem malovat detsku..uz dokoncujeeeeem.... ;-)
Odpovedať
lomnicka / tak to mas pravdu, majitelka je stobodoolava, ked som tam bola prvy raz, prekecali sme spolu min. pol hodku, ak nie viac... novy salon je na tehelnej (na druzbe)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, vidim, ze sa bavite o salone na Tehelnej, bola som tam kuk, jelikoz byvam cez cestu :-D maju tam pekne spolocenske saty...a pekne albumy svadobnych siat :) inak na vesiaku tam svad. satky nenajdete...ide o system vybrania si nejakych siat podla obrazku...a oni ti vezmu miery...a poslu objednavku na usitie dakam do Turecka.. a co sa tych obrazkov siat tyka...boli to modely aj nezvycajne...neokukane..nove ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a ako to potom sedi - ved vela siat su pekne - na modelke, ale ked sa skusaju nie vsetky idu ok. objednau - pridu a ak mi nesadnu?
Odpovedať
Profilova fotka
no ved to...jedine ze si nevesta pojde po inych salonoch poskusat modely a zisti, co jej sedi a podla toho si moze vyberat...je to nieco ako nakup cez ebay...len mozno kvalitnejsie? hmm, neviem posudit, ja sluzby toho salona s najvacsou pravdepodobnostou nevyuzijem... a este som cenu zabudla spomenut..ze okolo 15tis...a ked som sa pytala, ze ci je to kupna cena, alebo cena prveho pozicovneho, to mi este teta nevedela povedat :-N mali otvorene asi tak mesiac... ale mozno tam este skocim po nejake nove info...ked uz to mam tak blizko :) aj na to sa spytam, ze co ak saty nesadnu, alebo sa jednoducho nepacia..
Odpovedať
@elanor urcite tam este pojdem..nemala som vela casu, ale kukla som, ci tam nemaju organzu, lebo som zhanala pre susedu zlatu a v blave som enzohnala, lebo vsetko zlate je uz fuc...a tu mali..tak som sa potesila...a okrem toho, v zime mi je v obchodoch teplo a nechce sa mi vyzliekat a vlacit bundu v ruke a tak som sa nechcelaspotit...urcite tam este pojdem...inak ta mlada pani je marketingova riaditelka isteho emenovaneho cesopisu so svadobnou tematikou...som nahodou zistila... ;-) a ked sme pri tych katalogoch..dostala som nove svadobne casaky...mam co po veceroch listovat... 8-) a inak mam z tohto roku 2 - zduplikovane, nechcete niekto kupit... @sassetka kde je tehelná, nie som tt-čka... :-o sla by som sa tam pozriet...aspon inspiracia... no a to s tym objednavanim - mozno, ak by si niektora chcela kupit saty, tak ako je to zvykom v okolitych krajinach (pozicovne savadobnych siat su domenou slovenska, ceska, madarska), kde si nevesty pridu do obrovskeho salonu kupit svoje saty, tak to by muselo byt na vesiaku fakt niekolko desiatok ak nie sto kusov siat...
Odpovedať
lomnicka - ak pojdes smerok k poliknike na druzbe po moste, tak medzi detskou a dospelackou castou je ulicka, schody dolu a uz si na tehelnej,a ak chces dorat az k salonu musis ist az na sami koniec, ehm teda vlastne na samy zaciatok na Tehelnu 1, tam uvidis novy modry rozny barak - ejhla a tam je novy salon... ;-)
Odpovedať
ja viem moc dobre vysvetlovt neviem, ale snad sa to da pochopit :-D :-D :-D
Odpovedať
no nic, idem sa prejst do mesta, mozno mi nieco cvrkne do nosa :-p a mozno to budu aj 3 oriesky :-D :-D :-D
Odpovedať
@elanor perfektne si to vysvetlila, viem, kade sa mam pustit..diky... :-) :-D
Odpovedať
lomnicka ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak tak, elanor to pekne vysvetlila ;-) a este upozornujem na otvaracie hodiny...tusim od tretej do siestej/niektore dni od druhej/...ak sa tam nic nezmenilo... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
sassetka, tak to sme blizko seba,... teda ked som prave v TT.... tusim podla toho ako to opisujete, tak tam bol taky butik s detskym oblecením....nie? my tade chodime od Hlohovca na Hlboku k drahusikovi :-)) inak, sedim tu doma, a totalne sa nudim.. drahy kuka telku a mna uz ani nebavi... postavili sme stromcek, zaktra ho ideme zdobit... a este by som chcela cosi dopiect... drahy zajtra frci do TT ( zabudol mi darcek u neho doma :-D ) a okrem toho ide pre kapra a nejake veci este... jaaaj, ale si vychutnavam to, ze nemusim zajtra do prace a vlastne az do 8.,1... suppeeeerr !!!!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj katrin, ano ano, myslime to iste :))) dokonca v priestoroch tohto noveho salona od nedavna zaroven bezi prevadzka nejakej firmy Svet okien :-) ,ci co to.. a svieti mi ten ich putac v noci do okna...strasne silny je :))) a ja sa veruze dnes nenudim 8-( mama ma nahnala do upratovania...a tak som hned aj stromcek spravila...a mam kopec roboty do skoly...radsej by som sla drichmat, ale este trosku musim porobit, aby som mala kludny spanok :-D tak si hlavne uzivaj volna...jaaaj, co ja bych zanho dala...i ked...mala som ho kopec pocas skoly, preto teraz dobieham :-D :-p
Odpovedať
ahojte babulky... upratujem a upratujem... tak idem upratovat... :-p ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaj, napisala som tu cely roman a vsetko mi zmizlo.... kaslat na to... len som chcela, ze ja nic nestiham, kupila som si dnes lyziarky a kike korcule, len neviem, kto s nou pojde na lad, ked ja ziadne nemam a aj ked ich kupim, tak sa korculujem dost chabo... netrufam si ju " istiť",,, tak uvidime... Danko ide z Trnavy uz domov, ja som sa cely den flakala po meste a nic nemam porobene, az sa hanbim, ked vsetky upratujete... danko nesie aj kolaciky od " svokry", tak napecene uz mam :-D Ale ja si chcem cez sviatky havne oddychnut, a nie dohanat, co cely rok nestiham... takze klíďo píďo... Majte sa zatial krasne... Inak, urobila som si konecne album na modrom koniku, kto chce nech mrkne :-)) ahojte
Odpovedať
Profilova fotka
KAti, ja nemám nič k Vianociam. Dnes som tu mala pani, ktorej som zaplatila za upratanie, pečené nakúpim v Lidly a ostatné uvidím. Darčeky mám rozmyslené, tak hádam do večera niečo nakúpim. Zajtra ráno odovzdávam poslednú zákazku v tomto roku, pred 15 minutami som to dokončila... Ja napríklad korčule mám, tak som bola za tú srandu a mohli vy sme vybehnuť ;-). Zrejme sa tu "uvidíme" až po sviatkoch. Tak Vám želám, aby ste si užili rodinu a mali naozaj krásne, pohodové a láskyplné VIanoce. A kašlite na kilá.
Odpovedať
babulky, http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... :-D ps:korcule mam aj ja, len ci do nich natrepem nohu po zlomenine, obzvlast, ked mam strach sa na ne postavit..ale budem fandit za mantinelom... :-D z mojej strany to vidim na stretko tesne pred silvestrom... :-D
Odpovedať
babulky stastne a vesele... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby... ahojte !! krasne sviatky,, mna chytila nejaka " kakačka"... tak chodim hore dole,.... asi mi nezapasovala kombinacia kapustnice a salatu :-D ... ale nic strasne... akurat sa musim vyhybat sladkemu, tak pijem horky caj a jem horku cokoladu... nech mi to prejde... Neviem este presne, kedy pojdeme do TT, ale pocitam, ze tak v sobotu poobede by som tam uz mala byt a mohli by sme si dat take stretko, ze? Pozvaný je kazdy, kto má chut :-))) ja sa budem straaaasne tesiiiiit !! Kde? No... neviem, to by sme sa dohodli... co bude otvorene.... ja narocna nie som :-)) navrhnite, ale aby to bolo lahko najditelne, kedze TT az tak moc nepoznam... len centrum. :-)) ( zeby Dream, ako minule? alebo Pica cica?? )
Odpovedať
Profilova fotka
no... vidim , ze tu nikto nebol... tak stretko presuvam na pondelok alebo tak nejak, aby mi stihol aj niekto odpisat a zareagovat, nech tam niie som sama so sebou :-D
Odpovedať
babule, som choraaaaa :-( :-( :-( ;-( ;-( ;-( =-) =-) :-S :-S ]-( ]-( :-( beriem atb a je mi soufl... ;-( ;-( ;-( nepridem...
Odpovedať
Profilova fotka
booooze, marika, chudatenko, pocuj, nemas ty nieco s imunitou? to ma mrzi, ze si chora... kd nie stuplik, tak ty... doprčic... ja som uz v TT, neviem, ci zajtra nejdem pozriet jednu kamosku a mozno aj k " svokre" do Senice... sme tam este neboli.... Dnes sme mali zas jeden duchaplny rozhovor s ex mojho drahusika... ze si moze pre dceru prist po novom roku.. akoze Vianoce ju vobec nemal, ani na Silvestra mu u nechcela dat, ze ide k jej rodicom na prazdniny.. doriti, tak sme sa zas rozculili... ludska hlupost a egoizmus je u nej teda hooooodne rozvinuty... nakoniec sme jej napisali ze ak nam ju neda v utorok vecer , tak ju davame na sud, lebo nedodrziava dohody resp. sa s nou dohodnut nijako neda... a malu strasne manipuluje... a ta je zas tak nepriebojna, ze sa matky ani raz neopyta, ze chce ist k ocinovi.. a nam hovori, ze chce.. ale mame to nepovie... no horor... ale sme si povedali ze se... na to.. nechceme si skazit sviatky ako min., rok... nakoniec odpisala, ze teda dobre.. asi sa zlakla.. ibaze my by sme ju uz asi fakt na ten sud dali,lebo to nie je normalne co robi... uplna dusevna chudera... Inak vsetko OK.. a vy ako...? klidek? alebo ste aj niekde mimo TT?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojik! som tu prvy krat a chcela by som sa vas vsetkych opytat, kde by bolo najlepsie usporiadat svadobnu hostinu cca pre 30 hosti...svadbu amme v juni. dakujeeeeeeeeem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, pekne vítam medzi nami. ;-) Zrejme sa ti nechce čítať všetkých 227 strán, už sme to tu niekoľkokrát rozoberali... Platí hlavná zásada - treba si to osobne otestovať - kuchyňu, personál, atmosféru. Tiež si uváž, či budete tancovať alebo to bude iba večera a podobne. Do tridsať ľudí sa v Trnave zmestíš skoro všade. Momentálne je obrovsky populárny (a právom) hotel Prestige. Kvalitu (s malými výhradami) máš aj v Dreame, v Barbakane, Malom Ríme, Phoenixe, Hrnčiarskom dvore, U Jozefa, v Relaxe a podobne. Každá vlastnú skúsenosť a určite ti kočky napíšu. Všetkým vám želám krásneho Silvestra a úspešný Nový rok 2009.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj michalka! mas pravdu, vsetky stranky sa mi nechcelo citat...je ich tu na mna privela... dakujem ti velmi pekne za rady. ;-) prajem tebe a vsetkym tu pekneho silvestra a aby ste vykrocili do noeho roka tou spravnou nohou! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, veseleho silvestra!! aj ked nam stretko nevyslo :-(( som sa tak tesila, ale ked nikto nic nepisal, tak som to vzdala.....
Odpovedať
@kuratkott vitaj medzi nami...michala napisala to, co by som aj ja... :-) pytaj sa konkretne potom.. @katrin ved ja som choraaaa 8-( 8-( :-( :-( ;-( ;-( ;-(
Odpovedať
ahojte :-) happy new year 2009 8-) kuratkott: my sme mali tento rok v juni v malom rime, bolo nas 41 ludi. skus tam ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?