Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
frnka, tak zapracuj, budem držať palce ;-)
Odpovedať
ahojte babule, som unavena, uchodena a spokojna...veltrh sa mi paaacil...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, neviete mi poradiť či majú kvalitné zlato a prácu v zlatníctve Jozef na námestí či na pešej či to to je ?
Odpovedať
katka, ziadny clovek neznaly problematiky zlata a drahych kovov ti odborne nepovie, ci je to tam kvalitne... ;-) ale ako som si tak vsimala, tak takmer vsetky nevesty z tejto temy mali obrucky odtial ;-) ja osobne mam dobru skusenost
Odpovedať
Profilova fotka
vivere: jeej vdaka, nečitala som bohužial celu temu lebo sa snažim zatial prečitať temu Nitrančaniek ale včera som bola v Trnave a všimla som si že tam majú velmi pekné vzory v majitel mi povedal že ešte dostanú 100 nových vzorov a oproti nitre tam majú neskutočne dobré ceny. pýtala som sa aj preto, že ak niektorá z vás má s tým skusenosti tak či dobré alebo zlé, lebo som už počula na rôzne zlatníctva hrôzostrašné príbehy ]-( :-|
Odpovedať
@katka708 teda zatial, co citam tuto nasu temu, tak su babulky s pracou a ponukou a pristupom zlatnictva spokojne - co sa tyka obruciek osobnu skusenost nemam...
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka: vdaka za odpoved. pozerala som tu niektorým kočkám albumy a vidim že vela ich má odtial. určite si tam pôjdeme vybrať
Odpovedať
Profilova fotka
katka: ja mam zo spominaneho zlatnictva snubny prsten... k vianociam som dostala nausnice - tiez boli kupovane tuna... a zac. februara ideme vybrat aj obrucky... zatial som spokojna :-)
Odpovedať
ahoj katka708 ja zlato kupujem len u Jozefa..mam vsetko zlato od Jozefa....snubny prsten, obrucky, naramok, nausnice, proste vsetko. ja som velmi spokojna a to neprehanam :-) super pristup, zlavy, ale doporucujem navstevu ked je tam majitel, to su lepsie zlavy :-D
Odpovedať
Kati, my mame tiez od Jozefa, a sme velmi spokojni. ;-) Kupovali sme tam snubny prsten (povodne stal nejakych 3 500 korun), a ponukli nam k nemu aj nausnice (tie stali cca 2 500). Drahy sa rozhodol, ze mi teda kupi oboje, a dali nam to dohromady za 4 000. ;-) A to tam vtedy nebol ani majitel... ;-) Ked sme isli kupovat obrucky, tak sme si povedali, ze ideme rovno k nim (niezeby sme tak pasli po zlave, ale ich pristup bol naozaj velmi mily, tak sme si povedali, ze sa nejdeme niekde rozculovat). :-) Vzdy som mala problem vyberat nejake prstene, lebo vacsinou sa mi toho pacilo strasne vela alebo vobec nic. :-N Tak som si povedala, ze nemienim obchadzat dvadsat obchodov, aby som sa nakoniec vratila do prveho... :-N Tak sme sli priamo k Jozefovi (teraz tam bol uz aj majitel), povedali sme, ze chceme obrucky, tak nam poukazovali vsetko, co maju, dobre sme sa vsetci pobavili...a ked sme povedali, ze my chceme kombinovane (biele a zlte zlato) a najradsej nejake uplne jednoduche (lebo uprimne poviem, mne je "luto" vyhodit dvadsat tisic za jednu obrucku, ktoru viac nosit nebudem ako budem), tak nam majitel hned ukazal jedny, ze ci je to nieco na ten sposob... Bolo to presne ono. ;-) Takze nakoniec mame obrucky, ktore nas vysli na 5 500 korun + 300 korun za to, ze sme si tam nechali vygravirovat mena. (Vysluzili sme si ohovaracske reci rodiny za to, ze sme chudaci s najlacnejsimi obruckami, no ale naco riesit...) :-x
Odpovedať
Profilova fotka
a ako vyzerá majitel? taký tmavovlasý s malou pleškou? vek okolo 40? a má vyhradené v ktoré dni tam je alebo ako sa mu chce :-) normálne ste ma presvedčili. snád sa s drahým zhodneme na nejakých odtial.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.. lomnicka, bola som v tom salone anett a vybrala som si jeden model,bol aj na predaj,lebo je uplne novy,nie je ani na nete tak neviem ukazat foto...su take bliskacove,tyrkysove,vpredu kratke,vzadu s vleckou,ked mi ich pani ukazala som ich ofrflala,ale s mojou sestrou ma donutili ich vyskusat a nakoniec su fakt krasne a na moju postavu ako site,tak som ich vzala...ine modely som neskusala,tak neviem,ale mozem fakt potvrdit,ze spolocenske saty na vesiaku vyzeraju uplne inak ako na zenskych "krivkach" :-D neviem uz kto sa to pytal na tie svadobne co tam maju,tak to sa neda nejak zaradit do nejakej konkurencie,precackane modely,nic moc... inak bola som aj v alme v seredi, pekne modely, ale dost ma odbili ze nech pridem v stredu,ze maju vsetko popoziciavane, co samozrejme chapem,ale niektore z nas pracujucich jednoducho nemozu do siestej odist z prace...tak som si vybrala v tom Malom Rime... tak len moje referencie na salon Anett a este Miska sa pytala na akcie na Valentina v TT,tak my prave ideme na Valentinsky ples na Smolenicky zamok (tam si beriem tie saty), inak neviem... drzte sa... 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@hanka super, ze si nasla...som rada...pravdu ti poviem, ze mne sa tam pacili jedny koktejlovkuy - styl 20.-30.roky a potom jedny dlhe cierne,plisee, s bezovym kvetovym vzorom...ale neskuksala som..nemala som cas... na smolenickom bolo este minulu sobotu snehu..vyzeralo to, ako v rozpravke... v alme v seredi som tiez bola tak trocha sklamana z pristupu...ale odovodnila som to tym, ze tam sedel pan - ci to bol majitel, manzel majitelky, alebo kto, to neviem...ale vyzeralo to, ze ich obtazujem...tak som odkracala...ale modely tam boli pekne... @katka708 skus...ja by som tiez tam isla...
Odpovedať
ahojte trnavacky :-) uz sem chodim pomenej, ale citavam si vas :-) ako sa mate? luci a ty kedy das nejake foto zo svadby hmm? :-) aj my mame obrucky zo zlatnictva jozef a tiez mozem len odporucit, super pristup, vyber, cena atd ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte trnavacky ja mozem odporucat zlatnictvo stacho v Ockove, je to kusok za piestanmi, ale oplati sa tam ist. vybrali sme si tam obrucky a k porovnaniu s jozefom (lebo tam sme videli vzor ktorý sa nám paci) rozdiel dvojnasobny. nasa cena 255 € a u jozefa 520€ a podotykam ze gramaz rovnaka....a mozte si priniest aj svoj "srot" zlata a ten odvazia a odkupia a odrataju od ceny... super. u jozefa su naozaj mile a ochotne pani a tiez majitel - vsetko ok ale ta cena je ale neporovnatelna
Odpovedať
Profilova fotka
tak uz sme si vybrali termin svadby. 17.10.2009, zistovala som si to v TT na matrike, uz len tam teda zajst. cez vikend sa chystame obehat priestory v Trnave a snad aj nieco pekne vybrat, mozno nakoniec predsa len skoncime v Olympii lebo sme tam boli uz na 2 svadbach a pacilo sa nam tam je to tam aj celkom velke a je tam super terasy, aj ked oktober na nu bude asi trochu chladny, ale aspon sa tam da ist na chvilu vyvetrat. ak drzte palce nech si nieco pekne vyberieme. v nedelu idem na svadobny veltrh do BA, mozno uz poskusat nejake satocky, aj ked je na to este asi skoro :-)
Odpovedať
Profilova fotka
e.lle: a ake obrucky ste si kupili - myslela som, ze ich budes mat v albume (aby som mohla porovnat). d.
Odpovedať
Profilova fotka
cerler: mam ich v albume, len mam obrazok v matnej verzii a my sme si ich dali v lesklej
Odpovedať
Profilova fotka
ale maju aj interneovu adresu http://shop.zlatnictvostacho.sk/svado...
Odpovedať
Profilova fotka
e.lle: dakujem. a v tvojom albume som ich nasla... :-) d.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, babulky, mám taký pocit, že začala chrípková epidémia v TT a ja som jedna z prvých. Dominika, hlavne ty sa všetkým teraz vyhýbaj. Luci, tak čo je s tými fotkami? LOmnicka, posli nejaké foto z veltrhu... prosím
Odpovedať
@michala svadobneho, alebo z gastra?
Odpovedať
Profilova fotka
aj z toho aj z toho.
Odpovedať
Profilova fotka
michala nestras... ja dufam ze ma to obide, aj moju rodinu.. uz som hovorila ze budem sedet doma a nebudem nikam vychadzat medzi ludi 8-) no na vychadzky musim.. tak sa liec..
Odpovedať
@dominika tvoje telo funguje trochu inak ako v netehulovskom stave...mna obisli vsetky choroby a virozy a tak...a aj pocas toho ako s om dojcila...aj vtedy som bola v pohode...zato potom a teraz si to vyberam aj s danou :-N ]-( :-| :-( nehovorim, ze teraz mas lietat po vonku v plavkach, ja len ze nemysli na zle...jasne, ze prevencia treba... vyhoda tehulkovania, v mojom pripade, bolo, ze som mala stale teple nohy, nebola som zimomriva a mala som krasne sexi prsia aj bez plastiky...takze vychadzky treba...pekne sa naobkiekat a sup sup na vzduch... @michala a nechces ist radsej, ked vyzdravies, na zakusok aj s laptopom? aspon hodime rec... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka, tak platí. Inak - praskli mi cievky v očiach. Ak chcete vedieť ako to vyzerá, tak si nájdite obrázok angoráka. Ani kocúr nechce ku mne ísť... :-(
Odpovedať
@michala to ako z tje chripky, alebo si moc pozerala do monitora? lebo ja mam tiez oci unavene..dnes som bola v blave, lietala som a bola som mrknut aj novy diamond salon...takze dnes som necumela dnes domonitora, lebo za posledny tyzden som 48 hodin denne nalepena na pc...
Odpovedať
Profilova fotka
nie, to z toho tlaku. KeĎ kýcham, treští mi v hlave z teploty a mávam migrénové stavy.
Odpovedať
dobré ránko. lonička ten zákusok by som si dala aj ja:-)
Odpovedať
@michala migreny mam aj ja...aj teraz... @lucia ked michala vyzdravie, mozme ist...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?