Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky už vás triasla tak zima, že vám išli odmrznúť kolená? JA sa pominiem, toto je nejaké inakšie, než normálne... ;-( Luci, daj termín, ja sa doplazím.
Odpovedať
@michala som dala do albumu 2 fotky z viedenskeho vetrhu..ziadne velke umenie, hovorim tomu dokumentacne foto, pretoze je to za tym ucelom robene...a priznam sa, ze som enchcela dostat po nose ako v budapesti :-o :-D
Odpovedať
kocky poradte chceme predat francuzsku vestu a kravatu a neviem v ktorom salone by to zobrali. Je nam uz nanic, predpokladam, ze Mario sa uz viac zenit nechce a doma to zbytocne visi v skrini..........
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) dakujem za gratulacie michala nebud v soku, to pisal manzel ;-) ja som sa este spamatavala z narkozy |-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahaáááááá. Vieš, jedna moja známa blogerka písala o niečom takom, že jej šéf telefonoval nejakej spolupracovníčke a ona mu do telefónu povedala, že teraz sa dosť dobre nevie sústrediť, lebo má práve kontrakcie a vyzerá to, že do dvoch hodín porodí, že sa mu ozve poobede po pôrode. POhľadám to a dám sem link. Tak som si už myslela, že ty si niečo podobné, že si čas po pôrode krátiš na Mk a MS. bebecko, vzali by myslím vo všetkých salónoch, ale cena by musela byť polovičná, aby to bolo pre nich zaujímavé.
Odpovedať
sissik aj ja gratulujem, tak uz je drobec na svete? parada michala no ved s tym som aj ratala a druha vec, radsej za to dostat polovicu, ako ked to ma visiet v skrini a nebyt pouzite........
Odpovedať
ahojte :-) bebecko: aj ja by som rada predala tiez-kravata francuzska, vesta a kapestnik, skusim tiez do svad. salonov alebo mozno aj sem o bazaru. luci a kde su tie svadobne fotecky hmmm???
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, rada by som poprosila o radu tie nevesticky, kt. mali al. budu mat svadbu v Prestige. Dnes tam ideme s drahym pozriet. Keby ste mi dali typy, ze na co sa tam pytat, alebo na co si dat pozor. Pripadne ked ste tam mali svadbu, ake Vam dali ceny. Plati sa aj sala? ako je to s vyzdobou, prinesenim alka a nealka? diky moc za rady? :-) :-) :-)
Odpovedať
pegas174 prosim ak mozes tak sem hod nejake info ohladne Prestige,diky moc
Odpovedať
Profilova fotka
Co sa tyka svadby, nic negativne som na Prestige nepocula, horsie je to vraj so stuzkovimi. Tento november bol pocas jednej stuzkovej personal doslova ozraty, druhu veceru podavali od polnoci az do pol tretej a niektori sa jej nedockali vobec. A to nehovorim o alkohole a zakuskoch, ktore nasli rodicia niekde schovane. Predpokladam ale, ze na svadbach si nic take nedovolia. ;-)
Odpovedať
a tak som bola na veltrhu... mam pocit, ze oproti vlanajsku toho bolo menej...a sa mi zdalo aj menej ludi...postretala som znamych, ci uz medzi navstevnikmi, alebo vystavovatelmi...chyblo mi niekolko firiem, na ktore som sa tesila, ale nemoze byt kazdy den posviceni...a hoci som tam bola plodnych 6 hodin, mala by som co pozerat a rozpravat sa aj dnes dalsich plodnych 6 hodin... :-) @michala takze k fotkam z viedne a gastra pribudli dalsie :-D a to som si v polovici povedala, ze staci, lebo by som tam aj nocovala... :-D :-D :-D tak sa rychlo vyzdrav... @nelly a bebecko tak to neviem, ci salony vezmu takto veciciky...ja mat salon, tak nevaham...skuste sa opytat...a skusila by som aj tu v bazari... @sissik :-)
Odpovedať
Profilova fotka
amlivka, ja o prestige v podstate nic neviem, len som chcela ziskat info ze ako to tam asi vyzera. Tento vikend sme tam boli a sme si to tam zarezervovali, p.prevadzkarka bola mila. najskor sme trochu rozmyslali ci to vezmeme, lebo sa tam plati za vyzdobu 200 sk na hlavu, ale zase ti spravia vyzdobu aku len chces a aku farbu budes chciet, budu sa ti snazit vyjst v ustrery (aspon dufam/ a oproti inym podnikom to v podstate cenovo vyjde rovnako. predsa len hotel ma 4 hviezdy tak snad to bude krasne. uz sa velmi tesime, na stranke si mozes pozriet nejake fotky z vyzdoby svadieb. najlepsie je ist sa tam pozriet a porozpravat
Odpovedať
Článok sa načítava...
pegas174, aka cena tam priblizne vychadza na 1 hlavu? a ohladne toho alka/nealka si sa informovala? davali ste aj nejaku zalohu pri rezervacii? a ten datum svadby ste si vybrali sami alebo ste zobrali co mali volne? fotky som pozerala,tu vyzdobe vedia spravit krasnu. kolko vas priblizne bude?
Odpovedať
ahojte... babule, ako ste na otm so zdravim? moj stuplik je na atb...sa pytam kvoli zakusku a stretku...bo sa to nejak oddaluje...tak, aby ste vedeli, tak v piatok nemozem, v sobotu tiez nie...v nedelu neviem v utorok hadam... @amlivka o prestige neviem nic, len tolko, ze sa mi tam dobre sedelo, obsluha prijemna, vyzdoba sa mi na fotkach paci...
Odpovedať
ahojte :-) som volala do svad. salonov a ani jeden nevykupuje svad. vestu, kravatu atd. ;-) len tolko. skusim bazar x-)
Odpovedať
@sasettka peknr foto z veltrhu...to si musela sediet niekde vedla mna... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte !! Ako sa mavate? no .. ja som sa asi tesila moc skoro, ze sa tento rok vezmeme... jak dosla do toho tato blba kriza, tak milacika prchadza chut... ale aspon ze babatko chceme a velmi, takze uz zaciname na nom pracovat za par dni.... Lomnicka ahoj.... uz ste dufam drave obidve, baby !! nelly ahoooj aj miška a spol... ahoj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka, to fakt??:)) ale fotil to priatel, normalne ho to bavilo:))) aspon daco na tom veltrhu, hehe:))) teda este skusanie obrucok a ochutnavanie kolacikov... :-N inak, pozrela som tu stretavku, co mas jeden album...to kde ste boli? a hlavne - co to je za jedlo na tej poslednej fotke? :-D absolutne to neviem zadefinovat, hehe :))))
Odpovedať
@katrin21 ahoj slniecko...kriza desi aj mna...zdrave? co je to zdrave? moje ocka su unavene, hlava sa mi kruti, stuplik ma sinisitidu = zapal dutin, takze atb este na 5 dni, potom kontrola, medzitym prednasky, skusky, semianrky a ine podobne dolezite zalezitosti...snazim sa usit kostym na karneval do skolky...no co ti budem... :-S |-| ale ze slniecko aspon vyslo ;-) tesim sa, ze si sa ozvala... @sasettka som tam videla jedneho mladeho muza, ale keby som ho mala popisat, tak vela neporiesim :-| :-N je pravda, ze tam bolo zopar dalsich mladych muzov... :-N stretavka bola v blave asi pred dvoma, ci troma rokmi...bolo to "u jozefa" (tusim =-) )...boli sme tam 3 trnavacky a zvysok ba-a...bolo velmi super...no a babulky si davali pizzu a ja som si objednala kacacie pecienky na hruskovom likeri s (nespomeniemsi na nazov), ale bol to specialne opeceny chlebik (nejaky specialny) s cesnakom..bolo to tak dobreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :-p :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano lomnicka, bolo tam zopaaaaaar mladych muzov :-D :-D :-D mozno kebyze sa viac zameras na fotak, co mal na krku, hadam by sme sa dostali aj dalej :)))))) no to teda muselo byt dobreeeeeeeeeeee, az sa mi hned slinky zacali zbiehat....ale to mozno bude aj tym, ze som dnes este nist nezjedla, tak idem pozriet daco do kuchynky ...ale taka delikatesa, ako si si objednala, uuuurcite nehrozi :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka ...som sa tu zacitala a pozrela fotky z toho stretnutia.. ..a spoznala som Klaudušku..moj naj super spolužiačku z VŠ.... :-)
Odpovedať
@evulka.v super...kto vie, ako sa babulky maju..nejak sme stratili kontakt... |-| ale velmi rada spominam na ten vecer...
Odpovedať
@sasettka fuuuha..na fotak? no mna viac zaujimal moj fotak, chytit dobry flek, kedze som prisla a prehliadka frcala a potom fotak jednej fotografky aj s objektivom, nad ktorym som slintala :-p :-p :-p :-p no a papaica to bola paraaadna..som tojedla hodinu..baby uz mali pizzu zchramstnutu a ja pekne pecienka a tak... :-p to by si neverila fakt , aka to bola papina namina hamina ;-) som si povedala, ze pizzu mozem mat hocikde..a nech ma sefkuchar prekvapi..a veru aj tak bolo... idem buvat, boli mastrasnehlava..som od piatej na nohach a teraz mam chvilku...
Odpovedať
Profilova fotka
heheeeeeeeeeeeee, lomnicka, tak to asi viem, na ktory objektiv myslis.... :-) nad nim dost slintal aj moj priatel :))) teda tusim tam boli dvaja taki fakt ze profi fotografovia s tymi bielymi objektivmi, boli vylezeni na tej plosine, co tam bola a fotili ako divi...hlavne tusim modely zo salonu White daco...to som zaregistrovala...ja som nemala moc dobre miesto, som musela furt poskakovat, abych daco videla :-N aj ja mam inak na jednej strane rada take specialitky, ale na druhej strane sa zas bojim, ze ci mi to bude chutit, pretoze som v jedle dost vyberava :-| tak mi najviac vyhovuje, ked si daco ukuchtim sama :))) naposledy ma spoluziacka naucila robit sushi...wuaaaaaaaaw :)))) sranda...a ta wasabi nie je az taka stiplava, ako v tom filme :)) inak posobis na mna dost vytazena, mala by si si dat nejaky odpocinok, ist dakam na masaz, abo nieco take...uvolni saaaaaaaaaa ;-) ja idem ted na 4 dni do Smrdakov, tak sa vcelku tesim na ten odpocinooook :))))
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ešte stále to nie je ono, ale už fungujem. A nerobte mi chute. Teraz tri dni dávam vrchom von všetko, čo pojem, tak ma šetrite ;-)
Odpovedať
@michala aj som si myslela, ze nie si fit, ked si sa tu neukazala...aspon ta tvoji chlapi obskakuju? a co stvornohy clen rodiny? som posula, ze oproti figaru niekde v oblastiach, kde je (bola) cajovna (lebo chlapik zhanal nove priestoy) je vraj nieco nove, co sa dekoracii tyka...nevies o tom nieco? velmi nemam kedy po meste chodit, tak stracam prehlad... @sasettka no ja som stala za tym "podiom"...takze som kukala medzi stativovske nohy...ale na lavo sedela pani a za nou chlapik na pulte satne aj s obrovskou taskou...no a to bol tiez objektiv..ty brdo...na tu pani som myslela...niekde mam aj letak, ze z ktorej firmy boli...a jeden z tych fotografov na podiu,t ak to bol...a nespomeniem si na meno..ale uz som sa s nim stretla... o oddychu mi ani nehovor..akurat ma nahovorila znama, ze v lete ma vezme na tyzdendo kupelov...tak dufam,ze dovtedy vydrzim a neposkladam sa ako stolverk...naozaj som unavena a to uz dlhu dobu, co sa odrazilo na mojom zdravotnom stave a taha sa to a taha... :-( 8-( tak si apson uzi ty tie smrdaky...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, no uz som teda okupelovana :)) ale tusim som sa unavenejsia odtial vratila, ako som tam isla :-N ale bolo tam fajn, zmena prostredia a ziadna robota, aspon tak...takze vrelo odporucam...hmm, do leta je to len par mesiacov, to proste musiiiiiiiiiiis vydrzat, lomnicka ;-) treba si zivot aj uzivat, hehe :-) a co vlastne robis? ci to je tajne? :) inak tie polmetrove biele objektivy....podla mna musia chodit ti ludia do posilky kazdy den, pretoze ja som fotak s takym objektivom len chvilku drzala a hned ma ruky zacali boliet :-D michala, aj tebe prajem rychle uzdravenie :-)
Odpovedať
@michala uz si na otm lepsie? @sassteka no jo...ale ked ja zimu nemusiiiim... :-o :-o :-o :-o :-o a na leto si musim zarobit..a ja pracu hladam...pomaham drahemu, ale aj u neho je to nevesele...ekonomicka kriza...a tak sa predierame a uz ani nemame usi, lebo sme ich uz poodierali... a ked ti ochoriepotomok, tak sa zastavi svet na 3 tyzdne a potom vsetko dohanas a nahanas sa a potom padas na hubu..tedaja..18 rokov som mala ani nepamatam, tak uz to nie je take vesele :-o :-N =-) :-o :-p =-) :-N 8-( no..na tie objektivy sa pouzivaju stativy...mat taky tazky fotak moze byt celkom sranda..formujes si bicepsy a tricepsy a nemusis chodit do posilky..ja posilny neznasam..vsetky mi smrdia.. :-p idem ulozit stupla do postele... :-)
Odpovedať
Caute trnavááčky, aj ja som z okolia trnavy, rozmyslame nad svadbou, neviete mi porasit nejakeho fotografa aa kameramana? dakujeeem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka, no veru, mas to tazke :-S a ani ja zimu teda nemusim, ja som letnicka :-D uz aby tu bolo ...alebo aspon jar, aj ta je krasna... a aj ja som mala 18 uz davnejsie...i ked...dost ludi mi stale tolko rokov tipuje, co ma teda tesi :-N ale uz sa pomalicky zacinam dostavat do dospelackeho zivota...ale naozaj pomalicky :-p a ja som tiez v posilke nikdy nebola...a ani neplanujem :)))) a kolkorocneho mas stupla? :-) blanchetka, ja ti velmi nepomozem, oboch mam kamaratov, ale isto o chvilku baby napisu dobre referencie...alebo ak sa ti chce listovat zopar stran dozadu, urcite sa tu uz parkrat tato tema preberala :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?