Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj,michelle, pozri IP
Odpovedať
Ahoojte babeny!! Dufam ze vam nebudem zvadzat, ked a pridam do fora a budem kecat s vami?! :-)
Odpovedať
ahojte, nemam sil citat 237 stran a preto vas velmi prosim o radu. kolko stoji menu v restauracii phoenix a kolko sala resp. terasa, a kolko je menu v hotely maly rim. dakujem. blanchetka tiez som sa pridala, tak budeme dve nove :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute nove babule :-) melory, napisala som ti IP... ja viem, ze ste to tu urcite X krat preberali...ale potrebujem helpnut s cukrarnou, poznate nejakych vyrobcov mnam mnam kolacikov a svad. torty, za prijatelnu cenu tu v okoli? dakujeeeeeeeeeeeeeeeeem :-)
Odpovedať
dakujem vydavala sa niektora v malom rime?
Odpovedať
Profilova fotka
poprosim aj ja nejaky kontakt na mnam mnam kolaciky... :-)
Odpovedať
Melory, my sme mali hostinu v Malom Rime. Cena za menu zavisi od toho, kolko chodov a co si vyberies. My sme mali polievku, hlavny chod a teply a studeny bufet a bolo to 880 Sk na osobu. V tom bola aj kava, male nealko a pol liter vina. Ak by si chcela vyzdobu od nich, bolo treba priplatit, ale to uz neviem, bo vyzdobu sme si robili sami. Povodne sme tiez chceli vo Phoenixe, na tej terase, ale potom som sa bala, co ak by bolo zle pocasie, chladno atd. ako by sme tam vydrzali bez toho, aby sme sa nemuseli presuvat zase dovnutra... tak sme zvolili Maly Rim a boli sme spokojni.
Odpovedať
@blanchetka samoska,z e sa mozes pridat... :-) @melory vitaj...si iný bojovník..ale aj ja som precitala prvy diel tejto temy od zaciatku... ;-) a teraz sladkosti - ve ve ve bodka monikinetorty bodka es ka - volila by som tortu aj zakusky...sluzby su o kusok drahsie, ale chutovo su vynikajuce, o vzhlade ani nehovorim - nadhera, drzia tvar aj v teplach..volajte jej cim skor, alebo dajte si stretnutite, je velmi ziadana... inak kolaciky a aj tory samozrejme pecie na kopanke pani matulova, tiez si ju klienti chvalia, cislo niekde vyhrabem, len som este prispata a unavena, lebo som bola vcera cely den na veltrhu v nitre a este sa zobudzam... a velmi zaujimave kolaciky pecie dalsi pan na kopanke - su to svedske torty...mlady sikovny chalan... dalsie vyrobne cukrarske mam tiez..pohladam...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Lomnicka, tak dakujem za info, a vopred dakujem aj za tie dalsie kontakty ;-) bola si v nitre? hmm, aj ja som chcela ist, len nejak nebolo s kym :-N a ako bolo? dobre? :)
Odpovedať
@sasettka hladam tie kontakty a neviem, kam som ich supla... na AX bolo super, ani sme to nepochodili vsetko...450 vystavovatelov...
Odpovedať
sasettka a cerler mate ip
Odpovedať
Profilova fotka
Lomnicka, ty si poklad x-) dakujem kraaaaaaaaaaaaasne
Odpovedať
Článok sa načítava...
@sasettka :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kocky ,potrebovala by som namet,radu kde mat obrad+hostinu v okoli Trnavy,mohol by byt penzion,ranc a pod.Mate niektora skusenosti s Penzionom Na Mlyne v Hrnciarovciach?
Odpovedať
Profilova fotka
michelle1979: no moji znami tam mali pred nedavnom oslavu a velmi sa im to tam pacilo... len si davat treba pozor na to, aby casnici obsluhovali vsetkych hosti a nie len tych, ktori su im najblizsie... ale varia tam velmi dobre a aj prostredie je super...
Odpovedať
Profilova fotka
kuratkott a nevies ake tam maju ceny,na ich stranke nic take neni. :-N
Odpovedať
sasettka- super cukrar je mlady chalan zo Zelenca, byva oproti cintorinu. Zakusky su chutne a navyse je hrozne sikovny, robi torty od vymyslu sveta aku si len navrhnes. Maval objednavky na pol roka dopredu, ale teraz zamestnal nejake zienky, tak viem ze ma volno (som si minuly tyz objednavala). A tiez v Modranke mame sikulky cukrarky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
minutka, si z modranky? aj moj nastavajuci je odtial :))) a mas aj nejake kontakty na tie tety cukrarky? mam kontakt na pana Zvolenskeho z Linca, je to on? vsetci ho chvalia...bude sa treba popytat, ako je na tom, hmmm...dakujem za info :-)
Odpovedať
@minutka kde si splasila toho nadherneho veterana? @sasettka ano, je to on... @michelle to myslis ten penzion co je pri ceste, alebo tam, kde treba odbocit do pola a je tam zopar domcekov?
Odpovedať
sasettka-ano som z Modranky, tak ako Tvoj nastavajuci, inak moj prabratranec ;-) Neviem ako sa vola ten chalan, ale zistim a tiez ti zistim cisla na cukrarky v Modranke a aj ceny. Lomnicka-splasila som ho v TT u pana, kt. je vo zväze veteranov. Auticko je super. Len z tej ceny ma este stale boli hlava, tak snad nebudem banovat :-S
Odpovedať
Profilova fotka
:))))) tak to budeme prarodina, co? :-D uz som sa pytala Janka, vraj vam mozno budu spievat na svadbe? :)) a ze ta teda mam pozdravovat, heh :))) a dakujem velmo pekno...mal by to zistovat Janko...ale to vies...chlapi :)))) a co ten veteran vyjde na nejaku vysoku sumu??? a ten mlady z Linca...to bude urcite ten isty, ved tam asi vela chlapov cukrarov a este k tomu takych znamych asi nebude :-N
Odpovedať
ano budu. uz som dostala pokyny ze mam nachystat zakusky a vino ;-) Zakusky zistim kontakty od maminy a napisem vecer. Je mi jasne ze chalanom to vela nehovori. Sak poznaaaaaaame :-D A to auticko sme si pozicali na 1,5 hod (1 hod fotenie + 0,5 hod odvoz z kostola do restiky) a stoji to 10 tisic. Je to fakt riadna palka :-( A vy mate kde svadbu? V modranskom kostole?
Odpovedať
Profilova fotka
michell1979: my sme si boli otestovat restiku na mlyne asi 3 tyzdne dozadu - nedelny obed... polievka slepacia s masom: 1,49eura, kuracie prsia na jablkach s medom: 5,48eura, vyprazany bravcovy rezen: 4,61eura, dusena ryza: 1,43eura polievka bola presolena... a z jedalnicka nic ine na vyber co by nam vyhovovalo pocas svadobnej hostiny... inak to masko bolo fajn, aj ked snubencovi doniesli rezne - na moj vkus dost mala porcia... prostredie docela fajn, nikoho tam nemali tak sme si popozerali takmer cely objekt az do podkrovia... ale co mi osobne vadilo - pach z kuchyne... a tmave priestory... obsluha: spociatku v pohode, na odchode ked sme chceli kontakt na majitela, al. niekoho s kym by sme sa dohodli na svad.posedeni... velmi neochotne nam pani dala kontakt... nepochopila som preco... a nakoniec sme tam ani nevolali... takze taka osobna skusenost. boli sme tam asi pred rokom - tulali sme sa po okoli na bicykloch - a skocili sme tam na nealko... vtedy nas to prostredie oboch uchvatilo... ale svadbu by som tam urcite neodbavovala...
Odpovedať
Profilova fotka
minutka, no pekna palka veru...ale je to neskutocne auticko, budete mat aj vdaka nemu nezvycajne fotecky ;-) ja nie som modrancanka, takze sobas tam nebude, bude v hrubom... aj vlastneho knaza budeme mat, mne nejak ten v modranke proste nesadol :-N vy budete mat tam v kostole?
Odpovedať
sasettka no takze kontakty na cukrarky nemam, bohuzial. ale ak by bolo treba,kludne pojdem aj osobne. jedna sa o p.Blazekovu z Dedinskej ulice, p. Kristofiakovu z Topolovej ulice, p.Zvolensku z Vodnej ul., p.Bubakovu zo Seredskej ul. Vsetky su teda Modrancanky :-) Ceny myslim ze by boli cca 10sk, ak vsak po zavedeni eura nesli hore. Takze ty si trnavcanka? V hrubom byva tusim najviac svadieb, je to take oblubene. Nas knaz ma trosku svojsky humor ale co uz s nim. Navyse my sme obaja Modrancania, takze nie je o com ... A hostina bude kde? Ozik pozerala som ze si bola na veltrhu. Bolo co pozerat?
Odpovedať
Profilova fotka
minutka, dakujem za infooooooooooo ;-) nemusis chodit osobneee, ja najprv obvolam kontakty, co uz mam, ze ako su na tom, a ked to bude nist-moc, pojdem tety modrancanky pozdravit :)) mno, v Hrubom byva najviac svadieb hlavne preto, lebo fara robi svadby len tam :))) teda este aj na Hviezdoslavovej v tom kostole /tusim sv. Anny/...inde nie... :-| ale kedze chodim cely zivot do Hrubeho, bo byvam tod na Druzbe, tak som nemala namietky...i ked mne osobne sa zda veeeeeelicizny... :))) ale bude perno tento rok v Modranke, ved okrem teba viem o dalsich troch svadbach, co sa tam budu robit, takze sranda :))) hostinu mame az v Seredi, v Dolnej strede, vdaka babam tu na fore som to nasla a som velmi spokojna....dufam, ze aj po svadbe budem :)) na veltrhu...hmmm, hlavne kopec ludi a siat :))) ale nist sme tam nenasli, napr. take obrucky som myslela, ze tam budu za super ceny, ale daju sa spravit aj za ovela nizsie...atd :)
Odpovedať
sasettka-oki,tak drzim palec nech sa zdaria chutne zakusky :) V Modranke sa tento rok asi roztrhlo vrece so svadbami, ale ved to su take mile udalosti. Nevedela som, ze svadby sa robia iba v Hrubom. Tak to preto je ich tam tooolko :) Aaaaaa takze Romantik. Je to dobre restika, nam chystali stuzkovu (chodila som do skoly do Serede). Ja hladam biele balerinky a myslela som ze na veltrhu by ich mali. Mozno skusim v sobotu, je posledna vystava v BA.
Odpovedať
@minutka myslis v blave na inchebe?
Odpovedať
ano,len som sa pomylila je to 28.3. v BA City hotel.
Odpovedať
ahojte, teraz by mali byt nejake stanky do soboty v poluse na vajnorskej. a ak myslite v BA dalsiu vystavu, ktoru organizuju ti isti, co robili tu v PKO, tak ja som si zistovala a odpisali mi, ze tento termin bude le pre velkoodberatelov. to len pre info, aby ste tam necestovali zbytocne :) ale mozno sa postasti a bude sa dat kupit aj nieco v malom.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?