Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Ahaaaaaaa. No dobre vediet ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
minutka, take chutne balerinky inak vidavam aj normalne v obuvi...uz som zacala pozerat nejake pekne topanocky v Trnave, ale zatial teda bezvysledne, pockam si na letny tovar :))) ale balerinok som teda videla dost ;-) a to s tymi svadbami, to mas pravdu, roztrhlo sa vreco :)))) ale to bude asi tym, ze sa pohybujeme v okruhu ludi, ktori sa dostali do veku, ze by sa uz aj vydavat/zenit patrilo...a tak je svadieb kopec :))))
Odpovedať
ahojte, kedze som doma chora, tak som dnes poslala prieskumnika do polusu. a su tam len 4 stanky na poschodi: agentura "tvoja cesta", jedna pani, co ma pri sebe jeden album s oznameniami, inak ta fy robi balonove vyzdoby, no a potom uz neviem. takze nic moc. ja konkretne zhanam prierka a konecne hadam aj nejake to oznamenie. ale mozno tiez pojdem skusit stastie toho 28. minitke: aj ja som videla mozstvo krasnych balerinok v obchodoch, tak drzim palce :-)
Odpovedať
To vazne baby?! Sak ja uz 2 mesiace chodim a nic. Minuly tyzden som videla jedny trochu schopnejsie v Deichmane. Ale maju to byt svadobne, tak by som xela nieco krajsie. Samozrejme ze nemusi byt nic extra, tak snad zozeniem. Corolla- ja som si objednala pierka cez net. A mozem odporucit. Nazivo vyzeraju velmi dobre.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj dievcence.. ja sa zapijim do debaty, som tiez z tt, aj ked byvam a aj svadba bude v NR... ale ako preistor tiez odporucam Hrnciarsky dvor, na zaciatku Hrnciaroviec a co sa tyka tej cukrarky z Modranky, jednoznacne pani Bubakovu zo Seredsekj ulice... zlata zena a super pecie... osobna dlahorocna skusenost...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja som tiez behala po meste kvoli topankam a videla som balerinky biele... skus na namesti v Sanchezi..inak to odporucam, ja som si tam kupila svadobne topanky, super vyber tam mali, nie ze len tri kusy a to este biele a s ciernou podrazkou ;-) a nie drahe, moje stali 1200sk... mne pecie p. Karolová s Bosniackej ulice...pecie nam na kazdu akciu, o inej som ani neuvazovala....
Odpovedať
e.lle- vidis ten sanchez ma vobec nenapadol ani pozriet som tam nebola. ale vdaka za tip ;-)
Odpovedať
biele balerínky som videla aj v obuvi ako sa vchádza do Kauflandu
Odpovedať
Ach babenky, nemozem nikde zohnat fialove topánočky na slusnom opatku, teraz su vsetko take vysoke opatky, ale ako v tom budem tancovat to neviem :-D neviete mi nieco poradit?
Odpovedať
@blanchetka tak v tomto neporadim...do obuvi v tomto obdobi moc nechodim.. :-(
Odpovedať
ahojte neviete mi poradit kde by som zohnala " cepcek" chcela by som tradicny vysivany. Satku nechcem. V salone kde si budem poziciavat saty nemaju. Dakujem
Odpovedať
@minutka mozes mi prosim ta poslat kontakt na pana co ma to historicke auticko. Drahy by nieco podobne chcel. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
minutka, mozem poprosit aj ja kontakt do IP? fidorka2 - a chces si ho kupit? potom skus nieco ako "uluv" (nie som si vsak ista, ci je aj v TT). alebo ak len pozicat tak potom asi nejaky tanecny subor. ale ked som do googlu hodila "vysivany cepiec pozicovna", tak to tam vyhodilo dokonca aj salov v Hlohovci. tak vela stastia.
Odpovedať
@corolla a fidorka 2 uluv je v trnave na hlavnej, takmer oproti radnici... babyyy, potrebujem zivu kapelu...piste mi, pls, kontaky do ip...dakujeeeem... :-)
Odpovedať
Ahojte baby, neviete, kde by sa v Trnave dali zohnat silikonove kvety?
Odpovedať
Profilova fotka
fidorka2 Ja som mala požičaný čepec z Blissu môžeš si pozrieť v mojom albume z príprav.
Odpovedať
@tinkerbell silikonove kvety - topocujem prvykrat...ako si ich mam predstavit? ake su to? :-N =-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte keby ste chceli niekto svadobne topky s bezovou podrazkou a so spicom, tak mam 2 kusy. jedny su hladke biele a druhe cipkove. najlepsie je ich vidiet asi tu http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... velkost je to tusim 39 alebo 40. ak mate zaujem, ozvite sa mi do IP, nakolko nestiham velmi citat ;-)
Odpovedať
ahojte neviete kde v tt robia trvale vyrovnavanie vlasov? dik
Odpovedať
@ janca24 dakujem za info dufam taketo nico hladam dufam ze mi ho pozicaju ak ked u nich nemam pozicane saty ozaj ze ma to skor nenapadlo synovec chodi na husle do suboru tam by mohli mat .... :-N @tinkerbell silikonove kvety to tiez pocujem prvy krat naco ich chces pouzit
Odpovedať
Profilova fotka
fidorka2,ja som tiež nemala odtiaľ požičané šaty a v pohode mi požičali čepec. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky...neviete mi poradit v akej cenovej relacii sa pohybuju svadobne kytice??? mam ponuku a neviem, ci je dobra alebo nie...dakujem moc!
Odpovedať
@kuratkott od 17-1000 euro zalezi od vela veci..hlavne od druhu kvetov a sposobu viazania
Odpovedať
@kuratkott Inak velmi pekne aranzuju aj na Frantiskanskej ulici, kvetinarstvo Floral art... :-) Ja budem mat odtial ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nooo, ked sme pri odporucani, pekne viazu aj na Druzbe, pri Cervezi a tiez som len dobre pocula na BoorArt? alebo tak nejak sa volaju...to je kvetinarstvo medzi nemocnicou a kruhovym objazdom, taka nova sivozelena budova...kebyze nie je trosku od ruky, chodila by som tam po kvety castejsie :-) a este aj dobre ohlasy som pocula prave na tu Frantiskansku :)
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka...neviem si coilen predstavit kyticu za 1000€... :-p x-)
Odpovedať
Profilova fotka
sasi, ja ano :-( , zvlášte, keď sú tam strelície, heligónie, antúria a orchidee, každá so špeciálnym roztokom, aby to bez vody vydržalo aspoň 8 hodín. No a pridaj prirážku za značkovú firmu, čo u nás, chvalabohu ešte nie je!
Odpovedať
Profilova fotka
fuuuuuuuha, no tak z tych menovanych kvetiniek mi nieco povedali len tie orchidee :-D takze hovoris, ze dakto da tych 1000€ za kyticku, co vydrzi 8 hodin? hmmm, no pekne, ja radsej zostanem pri mojich oblubenych ruziach :-N
Odpovedať
Ak sa mozem pridat a odporucit (neviem, ci to tu uz niekto nespominal), ale nadherne kytice robia na Hlavnej v takom malickom zastrcenom kvetinarstve, ale neviem ako sa vola, viaze tam taky chalan, a vie to fak uzasne.
Odpovedať
Profilova fotka
strana. môžeš sa pridať ;-) . Volajú sa Orchidea.VIaže veľmi pekné a moderné kytice, čo však nemusí každej vyhovovať.Ja som brávala iba od neho, aj svadobnú mi robil...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?