Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky, nezabudnite, zajtra (sobotu, 4.4.) je o 14,00 tá ochutnávka zákuskov. Tak ak vám vyjde čas, príďte. :-)
Odpovedať
@michala nezabudla som...ale vies aku migrenu som mala? :-S ;-( 8-( ty brdo som myslela, ze umrem...tabletky nezaberali a vyliezt z postele sa mi podarilo okolo osmej vecer...a to este na stuplika nieco lezie...vcerajsi den by sm vymazala z kalendara...nemozes mi uprobit specialnu prezentaciu? ja rada pridem, ale vcera naozaj som nemohla...a tak som sa tesila..do vsetkych kalendarov somsi to zapisala...prepac... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Lomnicka, pohoda. Hlavne sa daj dokopy. Napečeného bolo toľko, že to teraz dojedajú u mamy v práci, celý náš činžiak a trieda môjho syna. Neboj, ešte bude. Navyše, mne sa dosť nepáčil ten termín, ale rohodla tak pani cukrárka, tak som to rešpektovala. Sissik prišla aj s malou. Strašne je zlatá.
Odpovedať
@michala a nemozem prist na zakusok dnes? mam taku chut... :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p davam sa dokopy, lae vyzeram ako by ma zbili..chodim na prechadzky a nabijam sa slnkom ako wall-e z pixarovskej rozpravky... 8-)
Odpovedať
@michala asi ste ich vsetky zjedli... :-( ;-) dievcence, potrebujem zohnat bledunkomodre druzickovske satocky...nesuri, ale chcem mat prehlad...kde a za kolko...nemusi byt v trnave,moze byt aj okolie...dakujem...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, kde v Trnave sa daju kupit pekne svadobne topanky? najlepsie take, ktore vyuzijem aj neskor, kedze mam saty,pod ktorymi ich ani nebude vidiet. zistila som,ze je najvyssi cas ich kupit,aby som ich do svadby stihla rozchodit :-D
Odpovedať
caute no ja riesim tiez topanky k svadbe...ale nie biele ale take smotanove,lebo aj saty mam takej farby.. vraj su pekne v MT shoe...musim tam skocit pozriet.ked najdes daj vediet :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, no ja sa uz tiez pomaly zacinam zamyslat nad vyberom svadobnych siat. trochu predstavu mam, mali by byt v kuse a bez ramienok. chcela by som ist tak asi v maji uz popozerat do svadobnych salonov v TT. viete mi poradit, kde je dobre ist, kde je aj ochotny personal a dobre ceny :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj pegas, noooooooo, ja som obehla vsetky a najsamsuper to bolo v novarosa na studentskej a v luxore na stefanikovej ;-) ale aj femina pod ROH je fajn...horsie to uz bolo v Bliss...ale ked si tu zdutu tvar pani predavacky nebudes vsimat, tak by to malo byt OK :-D a co su to tie dobre ceny? :-N v TT, co som si vsimla, nesli uz ceny velmi nad 12tis...v novarosa mi prisli cenovo naozaj fajn.. baby, ja som tiez uz zhanala topanky...a mam pocit, ze som uz bola fakt vsade...ale nikde nist...chcem jednoduchsie cisto biele na nie velmi vysokom podpatku...ale kde nic, tu nic... mozno uz prisiel novy letny tovar...tak skusim dakedy v najblizsich dnoch o5 obehat...aj vam prajem vela stastia pri hladani :-D to MT shoe...to je kde?
Odpovedať
Ahojte kočky. Ako sa máme? Skúšali ste obuv v pepečku? Tam majú celkom pekné topánky. Miška kedy dáme kávu? Lomnička samozrejme, že aj s tebou :-D
Odpovedať
@lucia fuuuuha...az niekedy buduci tyzden, bo tento to vidim velmi biedne..prave sme dorazili z navstevy domov...musim napisat pracu a zajtra ju odovzdat, nemam ani bodku a ani sajnu...to nehovorim, ze mam plny program az do nedele...takze buduci tyzden dakedy...lebo potom mam zase velmo husto... @pegas174 nova rosa - skvely pristup...pekne modely bliss - - 350°C ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( a nevytrhnu to ani pekne modely... femina - pod ROH - pekne modely - pristup - ak sa naladis na vlnu personalu, tak sa to bude dat vydrzat... sarm - nova znacka - nove modely; 2-3 rocne modely inej znacky (nova majitelka pravdepodobne prebrala aj inventar siat..pisem, ze pravdepodobne, to su len moje dohady) modranka - orchida - velmi mily pristup - modely pekne jednoduchsie mimo trnavy skus sered Almu to je na hlavnom tahu po pravej strane hned za prvou svetelnou krizovatkou (auto odstavis naparkovisku pri jednote a prejdes cez krizovatku a potom hore schodmi v budove... sered cast horny čepeň - tam som nebola, ale vela dievcat bolo spokojnych galanta - salon Mercedes - pekne modely, porovnatelne ceny.... a dnes som bola v jednom salone a tam mali peeeeekneeee satocky, ale to bolo velmi daleko od trnavy... tema topanky..ja mam pocit, ze posledny polrok tu v trnave naozaj pekne topane nemaju...a to sa pozeram aj po bielych co kremovych vsakovakych, keby nahodou niektora chcela vediet..ale fakt som nic pekne nevidela..ak vyjem svadoben salony a hlavne znacku menbur, ktora ma svadobne botky, podla mna, exkluzivne...
Odpovedať
Profilova fotka
diky lomnicka, sassetka za tipy, urcite sa pojdem popozerat a poskusat
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
baby potrebujem poradit, kde by sa dali zohnat svadobne topanky...uz som zufala, lebo aj ked sa mi niekde konecne nejake pacia, tak nemaju moje cislo... uz som pochodila celu trnavu a termin svadby sa blizi a nechcem, aby som mala topanky nerozchodene... pegas174: ahojik! ja osobne mam objednane saty na svadbu z galanty so salonu gabriela mercedes... bola som tam velmi spokojna s vyberom a tiez aj s cenami... dokonca moja kamaratka a aj svagrinka mali odtial svadobne saty... takze v nasej rodine je to celkom vychyteny butik... a aj obsluha bola super!
Odpovedať
Profilova fotka
kuratkott, v tom salone mali ale aj krasne topanocky, ci ziadne ta nechytili za srdco? :)))) mna nechytila za srdco hlavne ich cena :-D ja mam tiez podobny problem ako ty, tiez som zatial v TT nenasla nist....ale ked zacnem byt zufala, tak asi aj na peniaze prestanem pozerat... :-N hmmm...fakt uz neviem, co ti mam v TT poradit, skus ist do Blavy :)))) a ake topky sa ti vlastne pacia? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
sasettka : ahojik! este ze nie som jedina, ktora ma problem s topanockami... chcela by som take, co by som vynosila aj po svadobnom dni... mam predstavu o spicatych topanockach, hlavne nie na obrovskom podpatku, lebo v takych cely den nevydrzim!...uzavreta spica aj pata... nasla som si v maxe topanky, len akosi nemaju moje cislo, tak rozmylsam, ze zajtra vybehnem do nitry do maxu, ci ich nemaju nahodou tam... ak nie, tak uz neviem...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) ja som mala topanky z MT shoes to je tusim v tej pepe pasazi, je pravda ze som mala vysokansky opatok ale v pohode som v nich vydrzala viac ako 12 hodin pegas moja sestra ma presne ten termin co ty a saty uz ma zajednane. nieco som pochodila s nou a v tom salone na studenstkej to bolo podla mna zle ... predavacka jej saty sice obliekla ale vobec jej ich neprisposobila a ze to az potom ... tak sme tak pozerali na nu, ze si ma teraz rezervovat nejake vreco a potom sa uvidi ako jej sadnu ... podla mna bola strasne neochotna najviac sa mi pacilo v luxore a femine ... ale sestra ma nakoniec saty z BA ...a teraz vraj idu do mody s ramienkami :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, skybaby, pripájam sa, posledná svadboná móda je o tom, že majú byť ramená zakryté, ak nie, tak aspoň vrch na ramienka a aj tie skôr širšie. A veľmi bohaté závoje s ozdobou alebo korunkou či šperkom. Ako si žijete? Mňa kosia alergie.
Odpovedať
@michala ano, ale nie spagtkove, skor krajka... mna skosila klima v aute...aj napriek mojim protestom ju sef vozu zapol...tak nemam hlas, neviem prehltat...tetplota...v noci som prepotila 2 pyzama...matrac bol ako keby som bola v bazene a nie v posteli... hroza...zas som doma prilepena... :-( :-( :-( :-( @kuratkott v trnave akob naozaj zalahlo po peknych a dobrych topankach... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
aaaaaaaa, baby, aka burkaaaaa, bojim bojiiiiiiiiim MT shoes....nooo, tam som bola a maju tam fakt super tie topanocky...no, len ten opatok...ja by som na nom urcite nevydrzala - nezvyk :-| a ja zas hladam cisto biele a menej spicatejsie...skor dogulatucka :))))))) a tiez take, co by som mohla aj potom normalne nosit...som nevedela, ze to bude taka tazka robota :-D hmmm, svadobna moda...asi nepojdem podla nej, kedze mam bezramienkove :-N ale nejak ma to nerozrusuje :))))
Odpovedať
@sasettka "kazdemu co jeho je"...hovorievala moja nagymama... :-) po mojom, co sa komu paci, tak take si zadovazi... ;-) moda je premenliva ako aprilove pocasie...a hoci uz bolo vsetko "vynajdene", stale prichadzaju nove trendy, ktore su mixom starych...videla som tweedove kabaty diorovskeho strihu smrncnute jemne 30.-tymi rokmi kombinovane s nadhernou krajkou...vyzeralo to uzasne a vobec by som sa to nehanbila obliect...a ani by mi nevadilo, keby som bola pre niekoho velmi extravagantna... :-) :-) :-) a ramienka tu tiez boli, takze sa to stale toci do kolecka..ale keby sa netocilo, tak by to bolo nudne a nemali by sme o com klabosit... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pripajam sa k teme topanky a saty... tak topanky som zatial prijatelne podla mojich predstav nenasla... ja by som chcela vysoke - lbo len v takych sa dobre citim, aj postava lepsie vynikne... a my budeme mat len malu svadbu tak snad v nich vydrzim cely cas :-) a skor s "gulatou" spicou ako tie nehorane spicaky... bo v tych si neviem predstavit vobec chodit :-( a saty? chcela som na ramienka a nie korzetove... a navyse len biele... a konecny výber??? su bez ramienok, korzet to v pravom vyzname slova nie je ale velmi nieco podobne... a nakoniec su v jemne kremovej farbe :-) ale s výberom som nesmierne spokojna... len musim este domysliet co na ramena, nakolko to pocasie v maji sa moze nakoniec zvrtnut tak ako dnes na chladny a neprijemne dazdivy den... zaverom - co sa tyka aktualnej mody - asi nebudem in - ale velmi spokojna :-)
Odpovedať
@cerler nikde predsa nie je napisane, ze treba byt "in"... :-) ...take napr. u mna nie je...ja som schopna si obliect aj mamickine svadobne saty...a nasadit si jej korunku a dat si jej zavoj...uz na strednej som sa sem tam namalovala ako v 50.- 60.-tych rokoch - cierna ocna linka nad mihalnicami...a kedze som nemala vtedy "linku", lebo sak vtedy, ked som chodila na strednu, take si zohnala mozno v zahranici, kam sme mali zakazane chodit, tak som nahrievala ciernu ceruzku a "tahala" linku...niektori to akceptovali, niektori dvihali obocie, mne to bolo jedno, lebo mne sa to pacilo, aj ked som nebola "in"...ked o 10 rokov nato prisla moda "tahat" si tieto linky, tak sa nikto nepozastavoval...a vtedy mi hovorili, ze aka som "in"...nikoho netrapilo, ze ja tak uz nejaky ten den chodim namalovana... treba si podla svojich predstav a moznosti...a to ze sa trocha predstavy odklonili od reality, to je normalne.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mne tie saty napr. padli do oka, len co sme prichadzali k salonu - boli zrovna vo vylohe, ale nevenovala som im pozornost len preto ze neboli biele... osobne sa pri vybere riadim vlastnym pocitom... a to je dobre :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a tuto su... len blbe foto zo skusky... :-) http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeej, sak tie som aj ja skusalaaaaaaaaaa :))) boli aj jednymi z favoritiek, ale nakoniec som nasla ine - v Luxore...a presne...bol to ten pocit...stale mi cosi na satoch vadilo...a na tamtych mojich vitazkach uz nic :-D ale tamtie cerler, su naozaj peknucke lahucke, super ;-) a nemaju tam cosi k nim na ramena, ked musis domyslat? lomnicka, tak nahrievana cierna ceruzka vravis? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby, tak ja co sa tyka svadobnych siat tiez nebudem moc "IN"... budu biele a bez ranienok... takze smola, ale mne sa taaaak pacili, ze sa im nedalo odolat... ale fotky uvidite az po svadbe... cerler: tie saty su nadherne a myslim, ze nastavajuci manzel padne na zadok, ked ta v nich zbada! lomnicka: co sa tyka tych svadobnych topanok,tak mas uplnu pravdu... tazko si tu zhanam normalne topanky anie to este svadobne topanky...je to hroza!
Odpovedať
Profilova fotka
tie saty boli site na mieru... pe ich zakaznicku... len tak ako to vidite... ak budem mat sa - mozno aj buduci tyzdem skocim tam - popytat sa co by sa k tomu dalo dopasovat... povodne som chcela zavoj... ale pri tomto style siat sa mi to zda byt uz nieco navyse... tak uvazujem o nejakom zaujimavom ucese... a bude to bez zavoja - tym uz nebudem mat ako plecia cim zakryt... tak nejaka alternativa sa snad najde... inak nelamem si s tym hlavu, verim, ze mi v salone poradia... bola som s ich sluzbami doposial velmi spokojna :-) aj ked tu dnes niektora spominala, ze ona zrovna nemala ten stastny den u nich...
Odpovedať
@cerler ja som nestihla..uz ich nemas v albume :-( :-( :-( ;-( ;-( ;-( aj ja som zvedava... idem ale teraz spat a zajtra odchadzam rano a pridem vecer...takze az v nedelu budem isto iste tuto..ak sa da, vlozis ich tam pre mna, prosim? ak nie,nevadi... @sasettka nooo...veru..nahrievana...sme mali zapalovac a islo sa...ale jak to palilo...tfuj...uz by som to neskusala...ale co vtedy...mlade blaznive... ;-) @kurattkott spravne zvoleny korzet, dokaze zazraky...dolezite je, aby si sa v nich dobre citila... @cerler a vlastne vsetky babulky ked som sal s kolegynou vyberat saty na jej svadbu, vosli sme dnu do salonu a na figurine boli nebickovo modre saty..ukazala som na ne prstom a povedala som tieto..majitelka si myslela, ze to ako pre mna...ked kolegyna doskusala saty a vybrala si, tak ma prehovorili vsetci, co boli v salone, aby som tie modre skusila...sadli ako uliate...citila som sa v nich dobre...boli krasne...a tento rok na veltrhu som zbadala jedny saty takej jemnej modrosedej farby...poziadala som kompetentnych, ci by som ich mohla skusit...aj tie sadli...a to nie som konfekcna velkost, prosim pekne... :-) riadim sa podla prveho pocitu...to sitim, ze toto ano, toto nie...zatial ma siesty zmysel v tomto nesklamal... :-) a verim, ze u vas je to podobne... idem spinkat...papa
Odpovedať
nie ste tu nahodou niektora, co ma svadbu 30. maja v Trnave v Katedrale???
Odpovedať
@donna111 no podla profilovej karticky by cerler mala mat svadbu v ten isty den, ael ci v katedrale, to neviem...resp. mozno aj pisala, ale nespomeniem si...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?