Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
diky sasett..pojdem este raz tam nakuknut a dam vediet..nech to uz mam z krku, lebo sa mi o tych topankach uz pomaly sniva, svadba je pomaly za dvermi a ja budem asi bosa... ;-) pekny vecer vsetkym babulam, ja idem pomaly telku kuknut...papa
Odpovedať
@zeltie dakujem viem, v ktorom sektore mam hladat...skusim... @sasettka ;-) @pehinka som dnes vliezlado obuvi tam, kde je potom smerom hore atelier bohunickeho, na vyklade maju, ze staly vypredaj (ci nieco podobne), tak tam som videla biele, nie velmi vysoke, nie velmi spicate topanocky, cena tusim 17 euro...ale to som len tak zavadila ocami,lebo som hladala pre seba k spolocenskym satam... dostala som zo zahranicia casopisy a tam teda take pekne boty, ze som len kukala a behala za drahym, ze aha, pozri...a tuto, aha, pozri... inak - straaaaasne som dnes zmokla..a tenisky sa budu susit nabalkone susit hadam pol roka... 8-) :-N :-D ;-) a este mi napadlo, ze ste sa bavili o kvetinarstvach...na studentsku chodim rada, ak portebujem kyticu k nejakej prilezitosti - aj vcera som tam videla nadherne naviazanu kyticu...svadobnu z ich dielne som na zivo nevidela ziadnu...pacia sa mi kytice aj pri socialnej poistovni na druzbe...to su take dve miesta, akm chodim...a co sa tyka svadobnej, ak si ju nenaviazem sama, tak sa rada necham prekvapit v tej zornici...ale mozno to bude uplne inak... =-) :-) idem |-| |-| |-|
Odpovedať
Profilova fotka
no baby, speci pehinka, konecne som prisla do tej parfumerie, ked bolo otvorene :)))) som nejak cely tyzden nemala stiiistko, stale len zavrete :))) a velice dobre na mna vsetko vratane pani veducej zaposobilo, tak som si tam hned bookla termin...este rozmyslam, ci vobec potrebujem skusku...ved licit sa licim aj sama, viem cca, co potrebujem...tak to asi risknem :))) ved aj tie ukazky boli super, ziadne zmalovane pipky, velmi pekne...tak som happy :) ale mooozno sa tam pojdem nalicit, ked pojdem na nejaku akciu... x-)
Odpovedať
cafte babule, som si dnes v jednote na prizemi oproti lekarni kupila nausnice ku satom a dcerke vecicky do vlasov...dnes maju akciu - vsetky vecicky, ktore este neboli zlacnene, tak maju o 50% lacnejsie...sa vytesujem...
Odpovedať
Profilova fotka
aaaaaaaaa....a ja som sla okolo a vobec som si to nevsimla..... ;-(
Odpovedať
@sasettka som tiez sla do klucovej vedla a hovorim si, ze idem kupit sponky do vlasov...a kupila som si aj nausnice..velmi sa mi pacia...nemam fotak, inak by som ich odfotila a sup do albumu... ;-)
Odpovedať
ahojky sasettka, ja som dnes do tej parfumerie christy volala a objednala som sa na skusku, na buducu sobotu, ideme znamym na svadbu, tak ze by ma namalovali pri tej prilezitosti a hned som si rezervovala termin aj na svadbu, aj ja som mala dobry pocit z tej pani, co tam robi, tak som zvedava, ze ako ma spravi... ;-) v tej obuvi som bola minule, no mali topanocky pekne, no nie moje cislo... :-( musim to buduci tyzden este raz vsetko pobehat a uz nejake kupit... dnes som bola tiez v jednote v tej bizuterii, kupovala som si obycajne cierne sponky do vlasov, zajtra idem na skusku toho ucesu a doma ani jedna sponka, to by ma pochvalila kadernicka...mali tam akciu, to som si vsimla, no moc som to nepozerala, ze co maju vybehla som v ramci obeda z prace... tak pekny zaciatok vikendu vsetkym... :-D
Odpovedať
pehinka, dnes mi jedna kolegyna poradila ze v pezinku v tom nakupnom centre MOLO co je vedla tesca maju take dve - tri obuvi a ze tam maju vzdy super topanky, ked pojdete niekedy okolo najblizsie, skus sa tam pozriet, mozno nieco najdes :-)
Odpovedať
diky zeltie za tip, skusime tam skocit, dufam, ze sa nam to casovo zadari...pekny vecer baby
Odpovedať
Profilova fotka
caute babyyyy, tak sme boli dnes v tom zlatnictve v Ockove a uz mame aj zajednane obrucky...ceny neporovnatelne, boli sme v miernom soku :))) len si na ne budeme musiet chvilku pockat, nejak toho maju vela :-N
Odpovedať
@sasettka to je super... @pehinka uz si zohnala topankocky?
Odpovedať
@sasettka tak gRATULUJEM K USPESNEMU VYBERU, MY SME TIEZ ked sme tam prisli trosku nechapali z tych cien. a ake ste si vybrali? ja som dnes bola na poste po vestu a kravatu pre draheho, podarilo sa mi tu v bazare vychitit veeelmo pekny kusok a dragemu sedi ako uliata, ako by ju nanho sili :-) inak sa to nejako strasne blizi, ze Jul je dnes tak uz len zopar tyzdnov a august pred dverami a este veeela veci nemam a zacinam mat svadobne nocne mory...sa mi snivalo ze svadba uz akoze bezala a ja som si este leen upravovala sama ramienka na svadobnych satach (inak to ma este len caka, bo ich uz mam doma a su dlhsie, tak ich musim skratit).....bodaj by to uz bolo :-N @pehinka podarilo sa vam ist do toho pezinka na topanocky? alebo si nieco nasla niekde inde?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojteee, zeltie, na ich stranke je to obrucka c.35, bola taka chutna, hned sa mi zapacila, aj taku peknu strukturu mala, co velmi na tom obr. nie je vidiet a drahy bude mat bez kamienkov.... a ja z bieleho zlata :) no tesim sa na ne, skoda, ze tak dlho musime cakat :-N a tie vase obrucky maju tiez v tej ponuke na ich stranke? :) a tesim sa z tej vesticky a kravatky...to najviac potesia taketo vyhodne kupy a ked to k tomu este aj sadne ako uliate...tak nie je o com ;-) ja som zatial mala len jeden sen o svadbe /co som si zapamatala :-N /...dokonca prednedavnom, a to prosim pekne prisiel drahy moj pekne nacapkany na sobas...tak som mu vynadala, ze si ho nezoberiem a neviem co este :-D no ja mam este takmer o mesiac viac casu, ako ty...ved aj na mna to pride :)))))
Odpovedať
@zeltie to su tie satocky, ktore mas v albume? @sasettka tak to mne sa snivalo, ze uz bolo vsetko nachystane, pohoda velka, uz sa malo ist do kostola a ten moj sa zacal velice prevelice rozpravat s hostami a mna si nevsimal..a tak som presla pomaly sama do kostola, sadla som si do lavice a zacala som straaasne plakat...az tak, ze som sa zobudila so zaslzenymi ocami... ;-( |-|
Odpovedať
Profilova fotka
lomnička, to je z toho horka! ;-)
Odpovedať
ahojte baby... taaak, topanocky uz mam, a zohnala som ich nakoniec cez tuto stranku, jedna kocka zo ziliny ponukala presne topanocky mojich snov, zorganizovali sme to tak, ze jej sestra isla nedelu vecer cez trnavu /robi v blave/ a doniesla mi ich,uplne mi sadli, su krasne, trblietkave, nie velmi spicate, trosku vyssie ako byva, no ja som zvyknuta, cely den chodim vo vysokych lodickach v praci...a co je najlepsie je ich cena...23 eur. popolnocne este nemam, nakoniec si kupim cierne sandalky, chcela som najprv cervene k satam, no lepsie budu cierne, mam aj cierne vlasy, tak budem trosku zladena... :-) a inak, dnes som bola zajednat vyzdobu...bola som na druzbe v inke v tych vyzdobach, co su prestahovane zo zarnovej, telefonicky som sa vopred objednala, lebo robia len na objednavky.. mozem povedat, ze som spokojna, hned som spravila aj zmluvu o zapozicani a zaplatila polovicu, objednala som bielo ruzovu vyzdobu pre 50 ludi, celkovo to stoji 161 eur.
Odpovedať
a este som objednala aj svadobne pierka, tiez bielo ruzove..no nemali tolko kusov, tak ich tiez objednali...jeden ks stoji 40 centov. inak baby pierka budete davat vsetkym svadobnym hostom alebo len muzom? ja som objednala 50 ks, pre vsetkych muzov aj zeny.. este chceme zajednat v kvetinarstve vyzdobu na stoly, aj v tych vyzdobach mali, no chcem zo zivych kvetov..to bude krajsie podla mna ako umela vyzdob.. tak ak potrebujete zabezpecit vyzdobu, urcite tam skocte..
Odpovedať
@michala :-D :-D :-D :-D :-D a preco mam potom stale studene nohy a ruky? :-D :-D :-D :-D :-D @pehinka takzelen na objednavku tam funguju? dobre vediet... :-) pierka - tam odkial som ja, tak sa davaju pierka vsetkym svadobcanom...a malym dievcatam dokonca sa volakedy aj do vlasov zabezpecovali ozdoby...ked som sa sem pristahovala, tak som bola prekvapena, lebo ked som sla na svadbu a pripla som si pierko, vsetci na mna pozerali ako na dementa, ze co robim, ze sak to sa len chlapom pripina...takze je to na tebe...na mojej svadbe budu mat vsetci do jedneho... :-) zive kvety su holt zive kvety...
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka, skus ginko :-D jeeej, pehinka, no pekne si to vsetko povybavovala :) my davame len chlapom pierka, ako lomnicka pisala, je to tu v Trnave tak vseobecne zauzivane :)) ale ked chces dat aj zenam, nevidim v tom ziadny problem :))) a nespravis si albumik? sak jaaa som zvedava na tie topanocky :-N
Odpovedať
sasettka, ja by som si aj album spravila, no absolutne nemam cas na to, cely den v praci, potom same vybavovacky a vecer ked sadnem za laptop tak to chvilku pokukam a od unavy uz ani nevidim...inak, tie topanocky maju aj v trnave v maxe hore v obuvi na poschodi, chcela som si ich kupit tam, no maju len 35 tky a ja mam c. 36 a predavacka mi rovno povedala, ze uz tento rok asi tovar nebude a v nitre ich tiez mali no pre istotu len od c. 37..tak ked som ich objavila tu na stranke, hned som tej babe pisala...inak, vyzeraju uplne ako novucke, nie su vobec poskodene alebo co a vyhoda aj je, ze uz ich nemusim rozchodit, su totalne pohodlne.. ;-) tie pierka, viem ze sa davaju len chlapom tu v trnave, no naposledy ked sme boli na svadbe v blave, davali vsetkym..teraz v sobotu ideme na svadbu kamaratom, ak som zvedava, ci daju len muzom alebo aj zenam..som zvedava na ich svadbu, este chcem co to odkukat a inspirovat sa.. inak, baby, kto vam bude robit odobierku, myslim tym nejaky prihovor, krstny alebo kto z rodiny? mate nejake prihovory uz pre nich nachystane? a takiez prihovor pri svadobnom stole na hostine pred vecerou..kto to bude a prihovor ak by ste mali, tak mi ho poslite do ip...nic schopne nemozem nikde zohnat..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule...ja som pierka pripinala vsetkym :-) a co sa tyka prihovorov, ja som mala starejsieho a ten vsetko krasne zorganizoval :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej, aj ja idem na svadbu :-D nejdeme rovnakym? ja idem do modranky x-) odobierku...hmm, asi krstny/krstna povie par teplych slov, zatial som nenasla nejaky text, co by ma chytil za srdce...alebo este je tu moznost, ze to bude hovorit draheho brat, on ma taky dar slova, urcite by to dobre zvladol...a mozno mi baby zaspievaju nejaku dojemnu odobierkovu pesnicku :))) a prihovor v sale necham na mojho otca, ten sa v nom bude urcite vyzivat :))))
Odpovedať
sasettka...to je nahoda.. :-) my ideme do hotela inka kamaratom... u nas asi tu odobierku bude robit marekov krstny, on je aj celkom vtipny, tak by to nemuselo zle dopadnut...a pri stole tiez asi moc otec...no asi si bude musiet sam nieco pripravit, lebo uz som preluskala cely internet a tiez nic vhodne som nenasla...no este hadam nieco vymyslime.. inak uz som bola zajednat aj torty, bola som v tej cukrarni laguna na prednadrazi...tak aj to uz mame z krku..
Odpovedať
ahojte babenky, co sa pierok tyka, ja im idem tiez pripinat vsetkym, ale cerstvy rozmarin:-) take "pierka" budem davat iba rodicom, a ostatni budu pekne rozvoniavat po rozmarine... @pehinka gratulujem k topanockam, a musim priznat, nie je nad vyhodnu kupu z bazariku, aj my sme boli spokojni s priebehom aj s komunikaciou predavajucej strany. @lomnicka, ano su to tie satky, este musim trosku upravit ramienka a budu hotove, mam ich uz doma a tesim sa z nich velmi, inak som ich kupila u tej kocky co ma tie vyzdoby uz v inke. ona ma velmi seriozny pristup. aj navleky na stolicky som u nej objednala. ps. vcera sa mi snivalo ze mi namiesto svadobnej kytice asi 5 minut pred obradom dali do ruky kavovu salku s lupienkami, aka haluz :-N
Odpovedať
@sasetka, pekne obrucky ste vybrali:-) my mameobcucky vzor cislo 20 myslim, z bieleho zlata obaja a ja tam budem mat maly diamantik:-) sa na ne veelmi tesim
Odpovedať
Profilova fotka
pehinka, no jo, aj na tuto sobotu je naplanovanych vela svadieb, niet sa co cudovat, sak den nezavislosti :-D ono inak tie odobierky mi pridu najkrajsie, ked niekto daco hovori od srdca, nie cita nejaku basnicku o dcere, co opusta svoj domov a bla bla bla:)) improvizacia to isti ;-) torta, nooo, uz som kupila stuhu na tu nasu, mam ju vlastne v albume ako prvu....taka jednoducha, hlavne, aby bola dobra :)))) zeltie a ten rozmarin odkial beries? rastie vam na zahradke? :) my mame kopeeec brectanu, tak ho mozno pouzijem do vyzdoby :-N a aj vy mate peknucke tie obrucky ;-) a ta salka s lupienkami...no tak to je naozaj nevsedna svadobna kyticka :-D :-D
Odpovedať
@sassetka s ginkom si teraz musim dat chvilku pohov...a ono je to asi aj o tom, ze mame prirodzene klimatizovany byt...pod nami su garaze a pivnice... =-) brectan? a ked budepotebovat, mozem si prist otrhat? ja mam rozmarin na balkone v crepniku...mam ho rada do jedla a aj sa mi ako kvetinka-bylinka paci...lenze ako ziva zelena mi smrdi ako kadidlo v kostole, z ktoreho sa mi vzdy dvihal zaludok...takze sice ho mam na balkone, ale necucham k nemu..a ked ho potrebujem do jedla, tak minimum a to vzdy otrha niekto miesto mna... |-| @zeltie musim sa tam ist pozriet...ja som videla u nich prenadherne vinovocerveno biele...nadherneeee. ale uz ich stihli predat...tak pojdem na okuky... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka, nooo...jasne, chod si natrhat, skorosvokor nebude mat nic proti :-D aj ja chcem svadobcanom davat nejaku zeleninku ako pierko, hadam daco vymyslim/najdem :-N inak odlozim ti oznamko, zbieras, nie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zeltie: ja som robila pierka pre vsetkych svadobcanov (mali sme ich spolu aj s nami 15) tiez zo ziveho rozmarinu... dala mi ho svokra, krasne rozvoniaval :))) zenam som do pierok davala male biele ruzicky... kupila som ich v "svadobke"... a muzom len cisto rozmarin... a smotanove maslicky vsetkym... ked najdem nejake foto - hodim do albumu... bo nic nejak nestiham a momentalne nemam pristup na internet, kedze sme sa prestahovali a nejak nam este nestihli prekladku pevnej linky aj s internetom :(
Odpovedať
@sasettka zbieram...len mi pribudaju,tak 1 ks za pol roka...ak vobec...mne je prieserne hlupe, ked si ich mam pytat...je ine, ak je to od znamych ako ked to mam spravit u neznamych ludi...ale ak ti jedno zvysi, velmo sa potesim...dik
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?