Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,ja som z Nitri ale priebezne mam zaisteneho hofotografa z Trnavy,tak by som rada poznala vas nazor,alebo ak nahodou ma niekto svadobne fotky od FOTO Pavol Bohunický.Dakujem
Odpovedať
ahojte baby... ;-) lulupaja, my budeme mat tiez bohunickeho, je to velmi dobry a sikovny fotograf s dlhorocnymi skusenostami...mali ho aj moje zname a kolegyne a urobil im naozaj krasne fotky, boli spokojne...my sme sa s nim dohodli, ze nas okrem klasickych pozovacich fotiek a fotiek z obradu bude fotit aj v prirode, niekto v poli, pri slnecniciach a pod..tak sa na to velmi tesim... urcite s nim budes spokojna... :-)
Odpovedať
nie niekto v poli ale niekde v poli... :-D a inak vela bab ma v svadobnych albumoch fotky od neho, urcite ked si vyhladas nejake baby z trnavy natrafis na fotky od neho..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj pehinka,dakujem za info,ja mam od neho fotky,ale chcela som vediet aka je spokojnost so svadobnymi,lebo co ma v atelieri fotili som bola spokojna.Vcera som si ho zajednala ;-)
Odpovedať
pripajam sa k trnavackam ;-)
Odpovedať
ahoj majka, vitame ta... :-) kedy budete mat svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, vedeli by ste mi poradit, kde v TT je vertikalne solarium? Ja som totiz v solariu nikdy nebola :-)
Odpovedať
ahoj sunset, tak to fakt netusim, nieco sa mi zda, ze na druzbe, tam ako je pozicovna dvd, tam je tusim vertikalne solarium, skus tam pozriet.. ani ja som nikdy nebola v solarku a mam taky blby pocit, ze do svadby sa ani opalit nestihnem prirodzenou cestou...tak budem asi bledula, moc sa mi do solarka nechce ist...
Odpovedať
Profilova fotka
pehinka ahoj bude ta fotit len svadobne fotky alebo celu svadbu?nevies kolko asi vyjde cenovo?
Odpovedať
ahoj lulupaja, fotograf nam bude robit klasicke pozovacky od pol jednej do pol tretej a potom ho budeme mat na obrade, na hostine uz nie..vies, ze som normalne zabudla, ze kolko to vyjde? dali sme zalohu 20 eur a ostatne sa plati, az ked sa pride pre hotove fotky, tusim 230 eur je to spolu, tak nejako... na hostine bude mat vela svadobcanov fotaky, tak to pofotia a bude samozrejme aj kameraman, tak myslim, ze profi fotky uz nemusia byt...ale je to vec vkusu.
Odpovedať
Profilova fotka
caute trnavacky pridavam sa k vam,my mame svadbu 19.9.2009 tu v inke.nemame este svd.oznamenia,vedel by mi niekto poradit kde sa daju zohnat najlacnejsie alebo kde sa da kupit iba taky papier na oznamenia,kamarat robi tam kde by mi to mohol vytlacit len potrebujem ciste papiere.
Odpovedať
ahoj veronika, nam robil moj priatel, buduci manzel... :-) je grafik, robil aj mojej kolegynke, ta ma svadbu tiez ako ty 19.9... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@sunset tak to netusim, aj som skusala vygooglit...ja som skusala len dvakrat pred neviem kolkymi rokmi a to som bola v saune a mali tam aj solarko..ale to nebolo vertikalne... @bodovka85 okrem cukrar v zelenci, si chvalia aj pani matulovu z kopanky... @katka10 myslim, ze v smoleniciach je priamo cukraren, ale zakusky nepecu, dovazaju im ich, ale neviem presne odkial, nechcem zavadzat...su ale ochotni zabalit/zaobstarat vysluzky - ale to si treba zistit...inak kazdy cukrar by ti mal garantovat to, ze sa torta nerozpadne nielen pri transporte, ale ani na stole..a su cukrarne, ktore ti tortu aj dovezu, ze si pre nu nemusis ist...
Odpovedať
Profilova fotka
pehinka a inak nevies kde zozeniem tie papiere?
Odpovedať
hm, to neviem, ale myslim, ze sa to da bezne zohnat trebars vo faxcopy...
Odpovedať
@veronika1603 skus sa v papiernictvach. fax and copy, sevte a podobne pytat na vizitkovy papier...mozno sa ti bude hodit nato co potrebujes... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
veronika, my sme si vyrabali oznamka tiez sami a papier sme kupili v SEVT-e. mali tam matny aj lesklejsi, aj so strukturou. celkom pekne to ukaze, dobre sa nan tlaci. co sa tyka solaria, tak dnes som bola na Druzbe.vedeli by ste poradit hoci aj horizontalne, ale kde si mozem nastavit, ci chcem opalovat aj tvar alebo nie? stve ma, ze cez vikend je bud skaredo, alebo vybavujeme svadbu a cet tyzden som v praci, tak nie je kedy vybehnut na slniecko...
Odpovedať
sunset, ja som na tom presne tak isto ako ty, este dnes som planovala, ze v sobotu pojdeme niekam na slniecko a v predpovedi pocasia zas davali, ze sa ma ochladit a bude pod mrakom..to je komplet na porazku... ked som povedala drahemu, ze asi pojdem do solarka, hned ma zacal odhovarat..no ani nemusel, ja by som tam asi nikdy nevliezla... :-D no verim, ze ta to tam laka, aj mna, ked si predstavim, ze bleda v tych snehobielych satach, no neviem, cista snehulienka s tymi ciernymi vlasmi
Odpovedať
@pehinka ale ved snehulienka bola krasna...a urcite budes aj ty...som videla nevestu s havranimi vlasmi, svetlou pletou a bielymi satami...mala kyticu zo sytoruzovych ruzi a bola krasna...verim, ze aj ty budes... tiez solarko nemusim a tak uz teraz dumam nad tym, ze sa asi natriem samoopalovacim kremom... 8-) alebo poziadam kozmeticku, aby ma nagebrila na viditelncn miestach nejakym tmavsim odtienom...vlastne, ked nad tym tak nahlas uvazujem,t ak mnohe baby (ak nie su opalene) a kozmeticky, tak zabudaju na dekolt...sice tvaricka je krasna a vsetko to potom zabije nenaliceny dekolt...mne by to tiez nenapadlo, keby nebolo mojej exsvagrinej, tkora mala na svadbe pekne upraveny aj dekolt..tak mi to tak utkvelo v pamati...
Odpovedať
ahoj lomnicka, dakujem za kompliment, si zlata... :-) veru snehulienka bola krasna, tak dufam, ze sa jej teda aj ja priblizim.. ;-) saty budu snehobiele a kyticka z bledoruzovych a bielych ruzi a frezii.. ja by som do solarka nesla zo strachu, ze by sa mi vyhodili nejake pigmentove flaky, kamoske sa tak na tvari povyhadzovali a nechcela si dat povedat, ze to ma z toho, ked tam prestala chodit, tak po dost dlhej dobe jej zmizli, tak radsej bledsia, ale zdravsia a krajsia.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem sunset za radu aj vsetkym,skusim sa tam popytat..
Odpovedať
Profilova fotka
baby - mozno trocha mimo temu... ale chystame sa na letnu dovolenku na totalny vychod slovenska - bukovske vrchy - ak to niektorej nieco hovori... a nemame ubytko - ak by ste mali info o nejakom slusnom, cistom a primeranej cene - dajte vediet Ď. (do IP)
Odpovedať
ahojcek, chcela by som sa vas spytat kedy ste isli na farsky urad a radnicu ked ste si chceli nahlasit termin svadby... ja chystam svadbu na buduci rok v juni... som ale v zahranici akurat v auguste budem doma tak som to chcela ist zabookovat... svadbu chcem mat v hrubom kostole... moze mi niekto poradit dakujem....
Odpovedať
xtinakc, my sme svadbu nahlasovali na radnici v januari...neviem ti povedat, ako je to so svadbou v kostole, s tym skusenost nemam... sunset, co ako pokracujete??? uz sa to krati, co? my ideme na plac bud. sobotu... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteee xtinakc, my tiez budeme mat svadbu v hrubom a ako prve sme si bookli termin a hned aj presny cas prave tam, jednoducho sme zavolali na faru a povedali, ze chceme ten den a tu hodinu, sa nas spytala ci len obrad, alebo s omsou a bolo....cim skor tam brnknes, tym budes mat vacsiu sancu, ze ti nikto tu tvoju hodinu nevezme ;-) a potom mas caaaas ist na matriku, my sme boli nejake 3 mesiace pred a tam sme vypisali vsetko potrebne a s tymi papiermi sme sli na faru... tam uz sme boli booknuti, takze ziadne problemy neboli :-) no babulky - pehinka, sunset, uz to mate naozaj za par, nervozitka sa stupnuje? :-) rozlucku so slobodou ste mali daku?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, pisem sem prvý krat. Potrebovala by som zohnať nejakeho dobreho DJ z Trnavy alebo okolia, nevedeli by ste mi nejakého poradit prosím prípadne poslať kontakt. Svadbu máme 17.10.2009, je to tak dost narychlo a vsetci su obsadeni.. Dakujeeem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem Sasettka vecer mu budem volat a uvidme. Prajem krasnu svadbicku a daj potom vediet ako bolo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nemas zaco :) aj ty daj vediet, ci je teda vobec volny na vas termin a taaaak :) a dakujem aj ja :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky tak som tomu DJ volala a na nas termin ma volne. Tak sa tesim. :-) Koncom buduceho tyzdna sa mame stretnut. Povedala som mu ze aku mam asi predstavu a bol v pohode. Mal by nam priniest aj nejake cd-cko z nejakej svadby kde hral, aby som mala aspon predstavu. Inak aj my budeme mat svadbu v hrubom kostole, nauky mame ale este len pred sebou.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ako to robite ze sem stihate pisat ? :-) sasettka: ja uz som si to tusim dopredu odstresovala, lebo ako sa to blizi,tak uz to beriem viac v pohode. a hlavne zenich sa mi uz zobudil a zacal mi pomahat :-D resp.uz nevravi, ze mame kopec casu, lebo uz toho casu vela neostava. pehinka: mne este chybaju popolnocne saty (neviem nikde zohnat 36 velkost,resp.sa mi nepacia), bizuteria, nastavajucemu oblek a topanky, pierka, menovky,zasadaci poriadok,a nemame vybrane piesne na 1. a posledny manzelsky tanec!!! ty to uz mas naozaj za par, juj uz aby aj my sme boli tak blizko :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?