Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
pierka su dobra hovdinka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
keira: a preco? je to tradicia a odlisuje to svadobcanov od nesvadobcanov. a tiez odlisuje zenatych od slobodnych, takze tam moze prist aj k zoznameniu :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
juj, tak to som rada, ze je este volny...ale kedze je to viac-menej jeho hobby a nie jedina praca, tak sa to dalo aj trosku ocakavat :) no vidis to, my sme ani to cd nevideli/nepoculi, dali sme len na odporucenie a co sa nauk tyka, tak to za 3 dni zbuchnete, ani nebudete vediet ako :))))
Odpovedať
Profilova fotka
sunset, prvy a posledny? jeejda, na prvy sa ideme zajtra ucit valku, ci polcik, ci co to je :)))) a posledny...no ten neriesime vobec, ved posledny manzelsky tanec hadam budeme mat chvilocku pred nasou smrtou, nie? :))))) sak aj my davame pierka vsetkym chlapom...zenacom tusim na pravu stranu, slobodnym na lavu...ci nie tak? :-N
Odpovedať
ahojteee baby... :-D nejak som nestihala posledne dni pisat, lebo som mala nejaku hnusnu crevnu chripku, ledva som sa dovliekla z roboty domov... :-| no uz je ok.. veru, my to uz mame buducu sobotu, mame uz viac/menej vsetko zabezpecene...taka som zvedava, ze ake bude pocasie...jaaaj, len aby nebolo moc horuco, lebo bude mat rozpustene vlasy, nakoniec som sa rozhodla, pre ten vyzehleny uces, tak dufam, ze urobim dobre... sunset, ja som si popolnocne kupila hore v jednote, mam c. 34 ale tie saty su 36, vzadu sa snuruju, tak sa daju dobre prisposobit, su po kolena a cervene... marek si taktiez hore v jednote kupil oblek, koselu, francuzsku kravatu a taktiez si tam kupil popolnocnu koselu, a taky set, cervenu kravatu, manzetove gombiky a taku tu vreckovku do obleku..topanky si kupil v maxe na poschodi ako je obuv...ja si extra bizuteriu k poplnocnym satam nekupujem, budem mat to iste, co k svadobnym satam, taky set od svarovskeho..
Odpovedať
sunset pierka a vyzdobu mam zajednanu vo vyzdbach v hoteli inka, najprv som pierka chcela davat vsetkym hostom, muzom aj zenam, no nakoniec dame len muzom, aby si zeny nepokazili saty...
Odpovedať
Profilova fotka
no na 10.10. bol obsadeny ale nas datum mal volny. Ved potom dam vediet Sasettka ako nam svadba dopadla.Idem sa teraz vrhnut na oznamka, pohare...este nam toho dost chyba :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute vsetci...sunset tak som v tom sevt-e zohnala ten papier na tie oznamka,super este raz dakujem za radu...a tie pierka nerobia v kvetinarstve kde sa dava objednavat aj kytica?moj priatel si kupil oblek v ozete a pekny,ktovi e ake ceny su v jednote-tam sme neboli..a baby ako to je: priatel plati obrucky a ja vraj jemu koselu?ci ako to je?kto vie?
Odpovedať
ahojte babule... som si predvcerom pozrela "mama mia" a som ostala na makko...aaach...a konecne viem, o com som si ako dieta spievala, ked som pocuvala abbu :-D @sunset no nestiham =-) , lebo prazdninujem hore dole a platam dni a vsetko ako sa len da...a zistujem, ze je prvy august, tot za dverami, a je mi z toho smutno |-| ... pierka - vsade je to inak...pierko pre zenicha a niekde aj pre svedkov a urodicov urobia v kvetinarstvach...ostatnym hostom sa pripinaju podla zvykov a oblasti pierka rozne...u nas dostavaju pierka vsetci hostia a aj ja by som to chcela tak mat..pierko dostanu vsetci..aj chlapi aj zeny bez rozdielu rovnake...niekde dostanu chlapi ine ako zeny, niekde dostanu len muzi...a zhotovenie je rozne..mne sa paci kruspan s maslickou, niekde davaju rozmarin s maslickou, niekde si dievcata vyrabaju z masliciek...alebo si ich kupia v salonoch, ci galanterkach hotove spravene... @sassetka ako dopadla valka a polcik? @pehinka a nie su aj nervy? asi by som aj ja bola nervozna...vcera som nervozitu striasavalaz druzicky..sli sme do kstola, kde pojdeme na svadbu a poprosila som ju nech sa prejde ulickou, aby vedela, ake to bude, ked tam bude kracat na ostro...samozrejme, ze to bude uplne ine, ked bude plny kostol a hrat organ a tak... @veronika 1603 dnes je to s platenim rozne...a je to viac menej o dohode...su pary, ktore si financuju vsetko sami..niekde este je mozno takato tradcia, ale toto uz nie je ziadne pravidlo...ak chces vediet presne, niekde ti vyhrabem clanok, lebo som to niekde urcite citala... boli ma odvcera hlava ako kona, idem sa nadopovat ciernym kofeinovym mokom..
Odpovedať
sunsett: no mozno , ked boli tie celodedinne svadby, tam tie pierka vyznam mali :) .. ale podla mna je to najmensi problem na trapenie ;-) .. a ja ako zena , by som si to na saty nepripla, vacsinou , ked soms itake nieco pripla, skoncilo to zle
Odpovedať
Profilova fotka
sasettka: ze posledny manzelsky tanec :-D ale som tomu dala. my neviem ako sa zladime, pretoze nastavajuci nema vobec zmysel pre rytmus a akoby nepocul hudbu :-) takze pokial to nebude vyzerat seriozne, tak sa aspon hostia na nas zabavia :-) no a pierka my davame iba muzom, este musim zistit presne ako to je, my budeme davat tusim taku jednoduchu maslicku slobodnym a zenatym aj s rozmarinom. pehinka: zajtra sa aj my chystame do jednoty + prostejov a Modev na Hlavnej, snad uz najdeme oblek, by som sa veeelmi potesila :-) ja tiez nebudem menit bijou po polnoci, kedze chcem nieco jednoduchsie, co sa da vyuzit aj bezne a malo by pasovat aj k inemu obleceniu katusica: my extra pohare nebudeme mat,lebo by sme mali problem kde ich ulozit, napr. u nasich som ich dvakrat rocne poumyvala, ulozila do skrinky kde ich ani vidiet nebolo a vobec sa nepouzivali. ako suvenir zo svadby budem mat podvazok a nastavajuci kravatu :-) veronika: nie je za co,som rada ze padlo na uzitok :-) s obruckami a koselou mas pravdu.tak by to malo byt,ale napr.my uz mame spojene financie,takze sme to platili aj tak spolocne. pierka sa bud kupia v svadobnom salone alebo niektore si vyrabaju same,je to tiez tusim tradicia, ale my kupime lomnicka: nejaky clanok o tradiciach by bol super :-) lebo ja mam len malo info
Odpovedať
Profilova fotka
ja som pierka robila z rozmarinu - uz som to tu raz pisala... pre muzov obycajnejsie - len s maslickou a pre zeny s bielou ruzickou (umelou)... u nas taka tradicia nebola, ale bola som asi 3 roky spat na svadbe u kamaratky a tam mali vsetci svadobcania pierka... pacilo sa mi to tak som to zrealizovala aj ja - po svojom :) pekne popolnocne saty sa daju pozicat v svad. salone - nova rosa, ja som sice nepotrebovala, mali sme malu svadbu a nakoniec sme ju tak nejak dotiahli pred polnocou... ale tam by so si urcite dajake vybrala. a este jeden obchodik - novy - za obchodnym domom jednota... vedla je aj talainska obuv - kolegyna sa pred nejakym casom vydavala - a u nich si kupila velmi pekne satky...
Odpovedať
Článok sa načítava...
@sunset ano, lenneviem, kdesom tie clanky videla, citala, ci to bolo na nete, laebo vnejakych zahranicnych casopisoch...ked budem mat chvilku, lebo som rozlietana, pozriem... @cerler mas ip ano, tam som sa aj ja pozrela...a skusala si tam jedna pani jedny krasne satocky... ja sa tesim z tych svojich...len musim presit zips, lebo sa mi rozisiel...brrr... :-( ale zvladneme...
Odpovedať
Profilova fotka
Pehinka, drzim zajtra palceky, budete mat krasne pocasie ;-)
Odpovedať
ahojte babenkyyyyyyyyy. tak uz mame vsetko stastne za sebou, vcera som sa konecne dostala na net a absolutne sa mi nedalo prihlasit na toto nase forum... svadba bola nadherna, vsetko vyslo super, bavili sme sa do pol siestej rana, este aj dj a kameraman nam povedali, ze na takej svadbe veru dlho neboli...tak sme stastni, ze nam to tak krasne dopadlo a uzivame si ten pocit, ze sme uz manzelia... sunset, teba to caka cochvilka, presne viem, ako sa citiis, uvidis vsetko dobre dopadne..
Odpovedať
a zdravim aj sasettku, ta je uz tiez na rade ak sa nemylim a aj ostatne babenky...napiste, co mate nove, dlho sme tu neboli spolu...
Odpovedať
Ahojte baby, prosim Vas poradte mi, kedy sa podava posledny chod (v nasom pripade kapustnica) - neviem, ci to ma byt pred cepcenim alebo az potom ??? V restike povedali, ze o polnoci, ale to budeme mat to cepcenie. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojteeee, uff, ja ze som pomaly narade? pomooooc :))) no veru, sunset to ma za par, drzim palce, nech to super dopadne ;-) pehinka, no som rada, ze mas take skvele pocity posvadobne :))) som zvedava na fotecky, das sem zopar? :) takze nemas vobec nic, co by si spravila inak? vsetko bolo uuuuplne ze najsamsuper? :) ako si bola spokojna s vizazistkou? ja idem v piatok na skusku licenia, baby mi zorganizovali rozlucku, tak aspon budem pjekne nalicena :))) mne aktualne robi problemy rodina....su rozhadani a hovoria, ze ked tam pojde ten, oni tam nepojdu a bla bla bla....mrzi ma to, mohli by sa aspon na jeden den uclovecit a neriesit vztahy medzi sebou |-| este dopozyvat rodinu a mozem sa vrhnut na zasadaci, vraj je to makacka :-D a to tancovanie, no boli sme skusit, je to svanda, no len teraz nejak nemame kedy to docvicovat, co by sa naozaj hodilo, nie je to sranda :))) len ten moj je stale v praci a potom sa uci na skusku... a taaaak :-N tinkerbell, my davame posledny chod normalne az po zacepceni...az ked prideme prezleceni v popolnocnom.... ;-) pred cepcenim sa to podla mna moc nehodi....
Odpovedať
ahojte, tinkerbell, my sme mali predposledny aj posledny chod formou svedskych stolov, co malo velku vyhodu v tom, ze si kazdy nakladal to co chcel a hlavne kedy chcel..hostia boli velmi spokojni.. sasettka, zajtra by mali byt fotecky, skusim si spravit svadobný album, dufam, ze mi to casovo vyjde, velmi som na ne zvedava, dufam ze na nich nebudem moc vyrehotana, p. bohunicky urobil super naladu na foteni... naozaj by som nemenila nic, vsetko dopadlo podla nasich predstav, len mi mama ked sme odchadzali rano nechtiac rozbila sosku zo svadobnej torty, no to je uplny detail.. drzim ti palce, aby vam to tiez dopadlo podla vasich predstav, aby sa vsetci dobre zabavii...
Odpovedať
a este, co sa tyka licenia, bola som maximalne spokojna, namalovala ma presne tak ako na skuske, dokonca este krajsie, tak vyraznejsie, no pritom to bolo lahucke jemne licenie. ved uvidis sama, urcite budes spokojna... my sme si svadobny tanec skusali den pred svadbou a to cca. polhodinu, dj nam poslal mailom nase pesnicky, boli to dve skladby, valcik od straussa na krasnom modrom dunaji a imt smile, mam krasny sen...bolo to super, vyslo nam to...tak nebud z tanca vystresovana..
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaj, no tesim sa, ze vam vsetko tak superne vyslo x-) no vidis to, my radsej na tortu sosku nedavame :)))) inak aj my mame svedske stoly...a este po polnoci davame prasatko...jajaaaj, sa tam asi prepchaju ti hostia :)) no my sme boli normalne ze cvicit akoze tanecnu zostavu...a to ked nedocvicime, tak to bude vyzerat skor ako riadny trapas :))) takze bud to docvicime, alebo sa na to vykasleme a trosku sa tam povlnime a bude :-D
Odpovedať
ahojte, sasett, vas tanec bude urcite krasny uvidis... inak uz mam hotovy svadobny album, tak sa mozte mrknut...je pod menami andrejka a marek vargovi pekny den
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeej, pehinka, no bola si kraaaaasna nevesticka ;-)
Odpovedať
dakujem sasettka este raz, si zlata... :-) aj teba si viem predstavit uz teraz ako nevestu, bude urcite velmi peknucka aj ty, ale ved ako sa hovori, kazda nevesta je pekna...tesim sa uz aj ja teraz na vase fotecky a aj na zenicha, urcite je velky fesak... ;-)
Odpovedať
ahojte babulky, ja sa s vami teraz na dva tyzdne rozlucim, zajtra odchadzame na tu svadob. cestu, este nemam nic zbalene, manzelik je na tom tak isto, no aj tak ho budem balit ja, takze tak.. :-D zelam vam krasne slnecne augustove dni, pohodove svadobne pripravy a moooooc sa na vas tesim 30. augusta. ;-)
Odpovedať
ahoj baby, viete mi prosim poradit, kde v TT sa dá kúpiť svadobný oblek? A za nejakú rozumnú cenu samozrejme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
domi skocte so senca do odematu, my sme kupili tam a za super cenu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby! no nech uz je december, zacnem sa aj ja pozerat po nejakych satockach, zatial nechodim, lebo urcite bude aj tak nova kolekcia 2010 ;-) ako sa vsetky mavate? zdravim Vas , uzite si posledné dni leta a tym, ktorým sa to uz blizi aj slobody :-)))) pa pa
Odpovedať
Profilova fotka
vsetky zdravim... my sme sa vcera vratili z dovolenky - z Východneho Slovenska... bolo super, ale unavna cesta spat... tak si uzite este teple slnecne dni, dovolenky...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte vsetky :-) mno, tak ja to uz mam za par, pehinka dikes ;-) ...sa teraz dakde vyvalujes na plazi...no vobec ti nezavidiiiiim :-D my planujeme po svadbe nejaky super lastminute, hadam to vyjde :) dominika, my sme kupili v Jednote hore, sme veeeelmi spokojni, dokonca aj zlavu nam tam dali a oblek je skvely
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?