Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
baby - trnavcanky... co je s vami??? kde ste???...
Odpovedať
@cerler :-) tu... :-) sa nahanam... :-p a sijem druzickovske satky, platam porthane veci, skracujem gate a teraz idem robit vyzdobu na stoly a zhanam biele ruzicky...v hlave mi lieta kopec veci...seminarky, diplomka, zapisnice, pohovory, zacala som chodit na anglictinu, treba vyzehlit kopec pradla, nakupit, navarit a same take vesele veci... =-) :-N :-) 8-) takze asi tak u nas... @monit pisknem ti do ip
Odpovedať
ahojte, aj ja sa hlasim :D
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka: ja sa tiez pomaly nahanam - praca, domacnost... zahrada a medzi tym hladam a kombinujem doplnky do nasho domu... vcera som si vybrala - konecne latku na potah , kt. budem sit na postel do spalne... a snad budu aj zavesy... a cakame novu sedacku, tak aj k tej som skombinovala latku na podusky, kt. budem sit... a dnes ma konecne mama zafarbi - teda vlasy :-) nasla som si konecne cas na kadernicku aj kozmeticku... uz len najst volny cas na pedikerku... tak u mna :-)
Odpovedať
ahojte baby, aj ja vas veru zanedbavam..no sem tam sem nakuknem, ze co mate nove.. my mame tiez jednu velku novinku a to, ze cakame babatko.. x-) vobec sme neverili, ze to hned pride, no uz je na ceste, moment. 7 tyzden.. x-) x-) :-)
Odpovedať
@cerler tak ako? uz mas zafarbene vlasy? ja vyzeram ako strasiak, od rana ma tak bolela hlava, ze som sa ledva ucesala...hrozne fungovanie...ale moja chyba, lebo vcera a predvcerom som uplne zanedbala pitny rezim... dokoncila som vyzdobu pre znamych, buduci tyzden ideme trsat na svadbuuuu...nemam topanky - videla som uzasne rovnakej farby - fialove, uf, ale nemam na ne, tak netusim, co dam na nohu...a este zhanam rukavice..kurnik, nikde neviem zohnat take dlhe nad lakte... @pehinka to je krasna sprava...gratulujem...predpokladam, ze skor teraz budes na mk..potesis, ked das nove info o sebe...pohladkaj fazulku a aj mangela... @irsina83 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka: vlasy mam zafarbene - som velmi spokojna, bo od svadby mi nevysiel vobec cas... a som este v praci - a uz sa tesim domov, bo manzel teraz 2 tyzdne doma - a zacal byt jak na just chori... to jesene pocasie ma ubija - teply caj s citronom a medom to je labuzoooo pehinka: gratulujem aj ja :-) my zatial v tejto sfere nie sme uspesni :-(
Odpovedať
@cerler aj ja si davam, lebo som asi niekde prechladla...sa ani necudujem, lebo somlietala na bicykli ako sarkan, no jasne, ze mokra ako mys po maratone a potom som sa schladila...no a uz citim krize... o tom,z e sa ani nezohnem, nehovorim...a to ma dnes este zasahovali rozne spravy, ktore ma zakazdym prepleskli...skratka si zo mna dnes spravil zivot fackovacieho panaka...predychavam este teraz vsetku tu sprsku veci...ani neviem, ci sa mam smiat, alebo plakat...asi som v nejakom deliriu... inak na reset hlavy som si popozerala nove kolekcie na nete...no dekel mi vyrazil manuel mota...parada...parada...jeho kolekcia je mojim favoritom na nastavajucu sezonu...a moj oblubeny demetrios...tak to som si posmakla...celkom sa tesim na veltrhy...hlavne na budapest...jupi...ale najprv musim zvladnut, to co ma caka...idem sa hrabat netom dalej...pekny zvysok vikendu...
Odpovedať
ahojte baby, dakujem lomnicka a cerler za vase zelanie, neboj, aj vam to urcite skoro vyjde, drzim vam palceky... x-) a veru, teraz uz ficim dost na konikovi, no ale aj sem jednym ockom popozeram, ze co mate nove.. urcite sa vam ozvem, na kontrolu idem az koncom oktobra, tak potom...drzte mi palce, aby bolo vsetko ok.. pekny dnik, nech sa dari zatial.. :-)
Odpovedať
Prosim vas viete niekto ako vyzera sala na SPS- polnohospodarskej v TT?
Odpovedať
pehinka: Gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem k babatku :-) :-) :-) Vsetko dobre.Drzim palceky.
Odpovedať
@paramerka netusim... :-( to zhanas salu na hostinu svadobnu? babule, tak a boli sme na svadbe...sa mi celkom pacilo, ako to dopadlo nakoniec s tou vyzdobou...vyzeralo to super...aj som sa zabavila...aj napapala..aj kolaciky som si dala...len nemam ani jednu fotku, kde by bolo vidiet, ako sme boli obleceni... :-( vo svojich satach som sa citila super...nakoniec, kedze bola zima, tak som si k nim dala cierne boty a doplnky...sa mi to celkom pacilo...asi preto, ze mam rada tmave farby...no a na svadbe nam povedali baterie vo fotaku, ze im dochadza stava...tak asi tak... :-S by som napisala aj viac, ale idem riesit veceru...a potom mam kooooooooooooooopec roboty a este meneeeeeeeeej casu...vsetky vas zdravim...
Odpovedať
Článok sa načítava...
lomnicka No to uz mame predbezne objednane len sme sa tam este neboli pozriet. Chcelasom vediet preferencie :-)
Odpovedať
hello girls, Trnava tusim spi ;-). kocky, chcem sa spytat, ci ste poculi nejake /dobre, ci zle/ ohlasy na Hotel Barbakan. Snazila som sa pohladat nejake na tejto stranke, aj na nete, ale teda nic moc :(.
Odpovedať
Profilova fotka
paramerka, to je tam na Zavarskej? Tak to je pekná sála, trochu do romantiky, sú tam zelené zamatové závey a kryštálové lustre.
Odpovedať
kocky, mohli by ste mi pls poradit, kde v TT najdem sikovneho vizazistu/kadernika? nakolko robim v ba a kadernika mam tu, nemam prehlad o trnave :-(. velmi vam dakujem za pomoc :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caf Trnavacky :) vitee poradit niekoho normalneho na post kameremana z oblasti TT a okolie. Jedine co mi este ostalo vybavit je kameraman no nemam velke statie. ;-(. Dakujem idealne by bolo keby ste v IP napisali aspon orientacnu cenu. Este raz VELKA vdaka.
Odpovedať
Profilova fotka
halo baby prosim poradte....
Odpovedať
ahojte, ma niekto dobru skusenost s hair studiom frederic moreno?
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrého kameramana nepoznám, ale mám dobré skúsenosti so 4F, oni by ti možno vedeli poradiť. Frederico moreno - bola som tam raz a stačilo, aj ke%d si ma uctili kávou a džúsom. Ostrihali ma úplne inak ako som chcela a navyše za nekresťanskú cenu. Ja mám tie najlepšie skúsenosti so salónom Vivien.
Odpovedať
Profilova fotka
Gracy6, ja mam s nimi dobre skusenosti, dala som si tam robit svadobny uces.
Odpovedať
moni moja kolegyna mala svadbu v barbakane v aprili a myslim ze sa im celkom pacilo len sa stazovala vraj za tu cenu boli dost male porcie jedla tak neviem
Odpovedať
ahoj kati, dik za info - my mame sice na porcie len prvy chod, dalsi su uz svedske stoly - ale toto si urcite vykomunikujem s prevadzkarkou :)
Odpovedať
sunset velmi pekny uces ti spravili ;-) uvazujem nad tym ze si zajednam prave tam
Odpovedať
Profilova fotka
tak aj ja sa pridavam do skupiny... my mame svadbu 22.05.2010, obrad v kostoliku na Kopanke a hostinu v Kastieli v Jaslovskych Bohuniciach... :-)
Odpovedať
ahojte, i ja sa pridavam do trnavaciek hehe, svadba bude v auguste 2010, zatial mame zajednanu len salu v penzione rosenthal v Ruzindole, kapelu - ale pohravam sa s myslienkou ze to zmenim na Dj, a teraz zhanam referencie na fotografa a kameramena. kostolik tiez este nemame vybraty, prichadza do uvahy kostol sv. Anny, sv. Heleny alebo kostol tulipan, nemate skusenosti s tymto kostolom na tulipane, pride mi v kludnej lokalite, taky ucupeny medzi domcekmi skratka by sa mi to tam lubilo, neviete aky je tam knaz? dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka pozri IP
Odpovedať
pozri si postu bambulka
Odpovedať
Profilova fotka
babyyy :-) ktore ma poznate, cafte !! gracy_ podla nasich najnovsich planov mame rovnaky termin :)) sa nam to posuva smerok k letu, z marca zišlo... pehinka: gratulujem a .. aj ja ceeeeem!!! :-))))
Odpovedať
Profilova fotka
chrípka, chrípka, chrípka Už druhá za tri týždne...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?