Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka: no marika, veru tie boli aj pre mna Nr.1,ale nejdem teraz behat po Slovensku za kazdu cenu, aj ked ma stve, ze mi nesedia.. navyse som tam dnes bola a uz ich ani nenavleciem, lebo cich zuzili na nejaku nevestu a dovidenia... takze bohizial, nerealne... Tak som skuala este jedny, FIORDO, take spanielske... uvidime, tie mi sedeli, len by sa trochu zizili cez prsia.. tie baby v salone mi poevdali, ze mi sedia viac ako tie Fanal, jedna z nich je kamoska, tka hadam neklame :-D aj ked tam robi.... ktovie.... ale uvazujem nad toiu Rowenou, ale dnes som skusala este jedny, tak hodim vecer foto aj tych..ale fakt je, ze foto je ine, ako skutocnost... a este aj vkus kazdeho je iny... kazda kamoska mi podla fotiek povie nieco ine.... ale Fanal vyhravaju tu na stranke..akurat ze bohuzial, to mi nepomoze:(
Odpovedať
@katrin no tak to by bola pre mna teraz otazka..lebo aj tie fiordo su fajn...dobry vyber... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no,ale baby v tej teme o satach basnia len o tych Fanal.. no ved hej, ja viem, ze su krasne.. co narobim.... okolo Trnavy maju niekde La sposu??alebo topolcany? nevies?
Odpovedať
la sposu maju v Piešťanoch v salóne Lubica na staničnej ulici.a maju tam aj Fanal.
Odpovedať
La Sposa je aj v Galante...salón Mercedes ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, ale do PN to mam dost od ruky... ale mozno v piatok, ak dovtedy neumriem, co som chora a pojdem do TT by som sa stavila... galanta je uz dost od ruky... tam nikoho nemam.. keby som mala svadbu v TT, tak by to slo...ale takto...
Odpovedať
Profilova fotka
nasla som este v Nitre, salon Nicol.. skusim zavolat, hlavne kvoli dlzke.... a Topolcany salon Anna..
Odpovedať
jj, aj v Nitre v Salone Nicol majú la sposu, ja som tam skúšala la sarte - veľmi dobre sedia na postave a krásne zoštíhlujú ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a tusim aj v Diamonde maju, ci len maggie sottero?
Odpovedať
Ahojte, kde si davate robit svadobnu kyticu? Nie je tu nevesta, ktora ma svadbu 22. maja v Hrubom kostole?
Odpovedať
Profilova fotka
kvetinarstvo Orchidea vraj robi dobre.. ale neviem kde sidlia ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
na pešej vedľa ST real a oproti Korunke. Inak, čaute všetky.
Odpovedať
Článok sa načítava...
lomnicka: dakujem za chvaly na moju kyticu (krasne sa to cita:), dakujem teda hlavne v mene floristov, ktorym som naoazaj doverovala a nechala uplne volnu ruku (jedina podmienka boli pivonky- tie boli zo zahrady mojej babinky, takze tym mala kytica pre mna aj uplne iny, osobny rozmer). Za seba teda odporucam kvetinarstvo Bella v Seredi, neskutocna spokojnost, aj ked to je od Trnavy trosku od ruky (nam robili vyzdobu v Bratislave takze su aj mobilni ked treba :-) )
Odpovedať
Bella Flora v Seredi to malo byt, pardon :-) este asi spim :-)
Odpovedať
@katrin diamond v bratislave ma mariah caren modely - asi pred rokom som tam videla jedny nadherne, strih, aky sa ti paci...boli smotanove s cipkou...ale blava je asi pre teba od ruky :-( galanta - mercedes - z trnavy to mas po dialnici cca 15 minut - to len, keby sa ti chcelo lietat a mala si cas a chut - sidlia v obchodnom dome galaxia na poschodi...mila dama tam je - tam som videla jeden podobne strihany model ako sa it paci (sa opakujem) pre vysoku nevestu, viem, ze mi hovorila pani, ze taketo modely sa neskracuju a ze su urcene prave pre vyskoke nevesty...ale viac neviem povedat...teda neviem, ci tam maju viac modelov pre vysoke nevesty... @fuska a katrin orchidea - na pesej, v pasazi, ak idete smerom k divadlu a vezi, tak po pravej strane...viazu tam pekne a tak trochu ine kytice ako, nazvem to, bezne...inak pekne robia aj u hadzimu na studentskej a vedla socialenj poistovne na druzbe... no a este ma oslovili floristi z nitry, uf uf, tusim "bb designe"... a teda 100 bodov ma aj bella flora v seredi @pallacinka pivonky...jaaaaaj...ano...mozem...mne tuto zimu vymrzli...teda nie som si 100 % ista, len zatial sa z miesta, kde ich mam zasadene, nic zo zeme netlaci...som smutna... kde, prosim ta, sidlia v seredi? @michala sevaaaas... idem osetrovat...papa...
Odpovedať
lomnicka, pivoniek mi je luto, je to s nimi naozaj tazke (nasa babka ich pred svadbou doslova ofukovala a dohovarala im, aby vydrzali :-) ), mozno ta este prekvapia a ukazu sa v plnej krasne :-) kvetinarstvo je priamo na svetelnej krizovatke (jedinej v Seredi :-) ), ked vojdes smerom z Trnavy tak po lavej strane hned vedla hotela Hutnik, v takom malom komplexe obchodikov (okrem ineho tam je zelovoc, sport, kaviaren). da sa naozaj lahko najst, zvycajne maju aj vonku vela kvietkov tak sa neda minut :-)
Odpovedať
@pallacinka ano viem...v zelovoci som pred zaverecnou raz kupovala jablcka...dakujem...viem, kde to je... :-) baby, ked uz tu tolko motame o satach, tak som jedny hodila do albumu...mne sa zas pacia taketo onakvejsie... ;-) a cuduj sa svete moj drahy bol tiez spokojny s vyberom...k dalsim sme sa ani nedostali... :-| a teda bolo by co skusat...
Odpovedať
@pallacinka a som uplne zabudla do predosleho napisat, ze (kuk do mojho albumu) tak takto som sa vyblaznila z vlanajsich pivoniek...
Odpovedať
lomnicka, kyticky v tvojom albume su vsetky naozaj krasne, kludne by si sa v tom kvetinarstve mohla zamestnat :-) naozaj verim, ze pivonky ani tento rok nesklamu a pridas dalsie nadhery :-) satky sa mne osobne velmi pacia, su to naozaj jedine vzorove saty, o korych to mozem povedat, uz davnejsie som ich videla tu tiez na jednej neveste v svadobnom albume a boli nadherne, aku kyticku k nim planujes?
Odpovedať
Ahojte baby, len som vam chcela povedat, ze do pozicovne siat na Fratiskanskej ulici v trnave pribudli aj nejake svadobne, videla som vo vyklade, tak mozno by nebolo zle ist tam na skusy a oboznamit ostatne buduce nevesty ;-)
Odpovedať
Ahojte. Miška mám sa alebo lepšie povedané máme sa dobre. A čo ty?
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som dnes sla cez frantiskansku (uz som asi 3 mesiace nebola v meste...) - sli sme pozerat nove ramy na okuliare... nadherny vyber... ale nie o tom som chcela :-) ten salon som si dnes vsimla aj ja, ale nestihla som pozriet nazov, ci je to nieco nove, alebo len dajaky starsi a len prestahovany... ale ten vyklad hrozny... take zazltnute saty som uz davno nevidela... tak toto by ma fakt odradilo uz na prvy dojem :-(
Odpovedať
Profilova fotka
a zabudla som: lomnicka - tie saty su uuuuzasneeee :-)
Odpovedať
zdravim trnavske nevesty :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ja som bola skusat v tom novom salone.. ako sa ide ku Dreamu z mesta.. tusim KARA sa vola :) velmi mila pani majitelka je tam a ma celkom lacne saticky:) jedny sa mi celkom pacili( co mi boli dist dlhe) ale miusia mi ich popustit na bokoch a potom pojdem skusit :) velmi zlata :) a bola som aj v to salone, co bol kedysi v Dome odborov,alebo co to je... to vedla jednoty na namesti... no a teraz su v tom obchodnom stredisku, ako sa to vola... ..... lov? neviem.. no ale teda ochota nula bodov, bolo uz pred dvanastou v sobotu a sami mi nieklkokrat pripomenula, ze na mna uz nema cas :-p ta v tom salone KARA, ta tam bola bv pohode aj do druhej s nami, ked tam boli zakaznici :)))
Odpovedať
Profilova fotka
myslela som to stredisko oproti kinu Hviezda.. ako sa to vola? nejako na B, ci D? take ako ruske mi to znelo.. :-D
Odpovedať
katrin, Kara je to nove na Haulikovej ulici? tiez som si to vsimla ze to vyzera utulne a nadejne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no neviem, ako sa vola ta ulica.. je tam taky coffe bar.... a kde prejdes tou ulicou smerom od parkoviska za jednotou, tak si na tej ulici kde je Dream.. je to tam mile :) satocky sa daju vybrat a hlavne ta pani je strasne mila:)
Odpovedať
Profilova fotka
mozno trochu vidno rozdiel v kavlite, teda skor v materialoch, ze to nie je ako La sposa a pod.. ale inak su fakt peknucke niektore.. jedny uplne uzasne ma vo vyklade.. :)
Odpovedať
Profilova fotka
ano je to Haulikova, teraz som pozrela na letaciku co mi dala :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?