Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
a kde je Ockovo ,ci co to je?
Odpovedať
Ak si spravne pamatam, smer Trencin/Nove mesto nad Vahom/Piestany, okolo hodinka od Trnavy. Vola sa to Ockov a je to dedinka, kde vsetky tie obrucky vyrabaju a maju tam aj predajnu.
Odpovedať
Profilova fotka
aha... a nepamatas ssa , ci take ako mam v albume mali na predajni?
Odpovedať
Uff, tak to nie, boli sme tam viac nez pred rokom a mali ich naozaj iba zopar, tak sme ich ani prilis neobzerali. Ak im vsak zavolas a spytas sa podla cisla, mali by ti vediet povedat (ak ich aj nemaju v predajni, pri troche stastia ich moze mat niekto objednane a este nevyzdvihnute :-) )
Odpovedať
Profilova fotka
no mozno to teda za ten cas aj rozsirili tu ponuku u nich :-)
Odpovedať
to je dost mozne, je to naozaj davno :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) budem dufat:)
Odpovedať
Profilova fotka
ok, takze cesta do serede to isti
Odpovedať
Profilova fotka
hej:)
Odpovedať
Profilova fotka
katrin, po potulkach trnavskymi salonmi si nenatrafila na predaj zavojov?
Odpovedať
Profilova fotka
hmm... ja som bola len v tom jednom, kde ma pani vypoklonkovala, lebo chcela uz zavriet a v tej KARE.. inak nikde..
Odpovedať
Profilova fotka
kara je kde? na tej havlikovej? ja som v trnave bola len v tom Sarme na stefanikovej a v ostatnych nie... ja som si v druhom salone vybrala saty a viac som nechodila 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hej, kara je ta Haulikova ulica..
Odpovedať
@katrin tie druhe..tie su paradne a sedia ti ako r.t na serblik...a ked sa v nich dobre citis...niet o com...vidis, cestovanim a hladanim nachadzas stale lepsie modely... @ianitka tulipany - preco si myslis, ze sa k nim nehodia?
Odpovedať
Profilova fotka
marika.. ani nie... tieto su stale v PD, kde som uz bola, len som este skusila aj to, co by som inak neskusala :-D ktore druhe? gisele? s tym rozparkom?
Odpovedať
@katrin a nebola si v tej nitre? ano, gisele...
Odpovedať
Profilova fotka
@lomnicka neviem, nejako pocitovo mi tie tulipany nesedia, potom som rozmyslala nad kyticou z kal bledych a bordovych, ale nejako nie som presvedcena
Odpovedať
Profilova fotka
baby tak uz mam v albume vybrane:)) segra ma nahovorila na Loraine v Diamonde v NR :))
Odpovedať
Profilova fotka
krasne...
Odpovedať
@ianitka je to fakt o pocitoch a tom, co a komu paci, nepaci... ja kaly mozem, ale v svadobnych kyticiach sa mi napr. nepacia...mozno by sa mi aj, ale to by ma fakt musela kytica niecim udreit medzi oci 8-) ja napr. nemusim a to vobec orchidee...viem, ze orchidey je mnoho druhov a mnoho ich ani nepozname, ale tie co sa predavaju, tak to mne nic nehovori...a pritom orchidee, co som videla vo filme the hours , tak tie mali ine gule...ale tie na vlastne oci nikdy neuvidim...:-S napr. som netusila, co dokaze spravit iris v kytici..az ked som to videla uviazena... :-) @katrin mas podpisane... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak toto je zvlastna kyticka - myslim, ze z obycajných karafiatov... http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... a tato z pivoniek je krasna... ja som sa vsak bala, ze mi povadnu http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... a kytica z tulipanov... mozno tmave pozadie, ale cervena im pristane :-) http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... a netradicna kombinacia z velkych orchidei... dufam, ze su to orchidee, lebo take som este nevidela... http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... a tato biela kyticka je tiez krasna z drobnych kali... len neviem co je to uprostred... http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... ja som mala klasiku z ruzi a kvetinarka mi tam este ponukla frezie... a nejake drobne kvietky... bola som spokojna...no ked som obehavala kvetinarstva, vo viacerych ma prehovarali na kyticu z kali, zevraj je to in... nie som za vsetko co je in... ale pre mna zrovna kale neboli to prave... chcela som ruze a farbu som zvolila az na poslednu chvilu... :-)
Odpovedať
@cerler ahojcek...ako sa ti dari...? my sme mali dnes tvorive dielne a vyrabala som kraslice, ale tri , co som sa najviac snazila, tak mi praskli ked som ich bachla do octu..som smutna...ale inak sme sa vyzabali.. tiez nie som za vsetko, co je in... podla mna treba vychadzat z naturelu nevesty a aj toho, co ma rada, co sa jej paci...ja som teraz na nete nasla nejake kyticky, co yb sa mi k ianitknym satkam hodili... pivonky su krasne...v teme o pivonkach sa dievcata bavili (aj nevety, ktore mali z nich kvetinky), ze vraj treba puky mat, aby sa pocas dna krasne rozvinuli...
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka: zdravim... mam sa docela fajn... ja kraslice chcem robit asi az v nedelu.. nejake mam z min. rokov, ale neviem kde :-) niekde na byte este budu aj ostatne moje tvorive veci k velkonocnym sviatkom... chcem skusit olepovat so servitkou rozne motivy... neviem ci je to nejvhodnejsia technologia na vajicka... jeden rok som malovala len cisto bielou farbou na tie hnede prirodne vajicka a bolo to pekne... manzel zrovna prilozil drevo do nasej kachlovej piecky tak nam bude prijemne teplucko a atmoska... zelam prijemny podvecer :-)
Odpovedať
Profilova fotka
katrin, uuuzasne satocky, ako na teba ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cerler nadherne kytice si nasla ;-) ja by som chcela nieco uplne jednoduche, napr. tie cervene tulipany su super aj tie pivonky su nadherne, na zaciatku som bola rozhodnuta pre tulipany, teraz si uz nie som ista :-(
Odpovedať
Katrin, posielam ti moj nazor na tvoje saticky ako si xcela od nas ;-) Prvy model MAE je fajn, zvyraznuje tvoju peknu postavicku, i ked dole je troska fadny Tabret...hmmm velmi stylovy model, fakt krasny,taky pre kralovne, super i so zavejom, farba tiez je dobra, myslim ze v nom vyniknes,skoda fakt ta dlzka :-. Model foto c. 8 – myslim ze ti fakt pristanu saty troska kremovejsie, nie zrovna biele, mas pravdu..ale tento model je prilis fadny na teba,vyzeraju velmi lacno a nenapadne Model foto 9 – ech tak fakt krasa co sa tyka vrsku, naozaj – ako taka perlicka, ale stred a dole katastrofa,prec od nich :-D Tvoj vitaz c. 10 – osobne nepreferujem vrsok ukonceny ako je tu, ale v celkovom vyzore su saty peknucke..zavoj i farba i nasivky...
Odpovedať
ahojte, babule... @ianitka v mojom albume som pridala zopar fotiek kyticiek...mozno sa inspirujesss... @cerler ako dopadlo robenie kraslic?
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka a teraz si mam ako vybrat????? :-D :-D :-D krasa, vytlacim a budem silno rozmyslat :-) :-)
Odpovedať
@ianitka rada som ponukla, co si myslim, ze by sa mohlo hodit...ale to zalezi, ako sme sa uz boli byvali bavili, hlavne od pohladu a povahy nevesty :-) a ci chce gulatu, padavu, slzickovu, ci ineho tvaru kyticu... :-D ak by bolo malo, mam este hladat? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
myslim, ze nie je malo... vytlacim a idem vyberat, pri najblizsej navsteve nasich uz budem vediet :-D zatial 51 a 52 dokelu, aj 53 aj 55 aj 60.... aj.... asi sa vydam aspon 4x :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?