Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
ahojte trnavačky, trošku vám zasiahnem do témy :-) chcela by som vediet kde sa dá v Trnave fotit ak prší? myslím nejaký hotel alebo take miestečko.dakujeeeem
Odpovedať
edvelyn, asi najskor vo fotoateliery daneho fotografa tvojej svadby, tam si to vie pekne upravit..inak ma nic ine nenapada, jedine hotel kde mas salu objednanu... :-D
Odpovedať
atelier nechcem.nepáčia sa mi také fotky.nuž musim dačo vymyslieť ak by pršalo.ale dakujeeem.
Odpovedať
no nevestičky, to by zaujímalo aj mňa...kde sa dá fotiť v prípade dažďa v okolí TT??? ďakujem za tipy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
v nejakej restike zariadenej stylovym nabytkom by sa nedalo? alebo v zaku v Budmericiach?
Odpovedať
@edvelyn a natyi videla som pekne fotky z hotela (teraz neviem, ci to dobre napisem, tak pardon) Shellys, je to budova za krajskym riaditelstvom policajneho zboru v trnave...v hoteli dream na kapitulsekj je maly travnik pri mure a je tam male jazierko... restiky a hotely velmi nepoznam, ale chodia sa fotit aj do muzea, kuk sem http://www.mojasvadba.sk/album/album.... no a potom okolite zamky a kastiele -budmerice, smolenice, dolna krupa, jaslovske bohunice
Odpovedať
Profilova fotka
ja som nad tym rozmyslala, a ak bude prsat, budeme sa fotit s dazdnikom a potom v nejakej peknej kaviarni:)
Odpovedať
Profilova fotka
evelyn, natyi - múzeum je vždy k dispozícií, krytá terasa v Deame a Phoenixe, celá galéria Koniareka na Zelenom kríčku, pasáž Europa (bývalý Krym) a ešte v časti pizzéria v Relaxe a terasa v pizzerii u Marca. A kaštiele - Jaslovské Bohunice, Budmerice, Dolná Krupá, Smolenice. Alebo penzión Romantic v Dolnej Strede. Kati - niečo nové, pozitívne????
Odpovedať
Profilova fotka
Miška: no ani nie... svadba bude az buduci rok a splni sa ti sen, lebo tym padom bude v Trnave :) :-D
Odpovedať
@michala a este som videla aj nejake foto zo synagogy...teda nie som si ista, ale tusim aj tam by sa dalo...v romantiku je nejaka kryta terasa? @katrin a vies si predstavit, aky skvely team tu v trnave budes mat ;-) :-D 8-) ...miska bude sefovat, ja ti budem niest vlecku a budem robit och och, aka si krasna... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
este k tym priestorom na fotenie, v pripade dazda... nam prsalo tesne pred fotenim :-) tak bolo vsetko paradne mokre... fotili sme sa nakoniec len v areali hotela Dream... a cestou tam a spat v ramci tej starej casti mesta a bohate to stacilo :-) ale keby velmi prsalo asi by sa tam ani nedalo na tom travniku fotit - aj mne sa trocha moje vysoke lodicky zabarali... mesiac pred svadbou sme sa fotili aj v muzeu, pani nas ochotne vpustila do nadvoria... ale zevraj ak by sme chceli v interieroch, musi o tom vediet riaditelka a potom sa za to plati... a pravdepodobne aj v ostatnych priestoroch, kt. tu boli spominane... a musi to byt aj vopred dohodnute, nahlasene... inak ta synagoga - ta stara (nie ta co sa teraz opravovala) ma krasny interier, tam by sa fakt oplatilo fotit... patri to pod Galeriu J.Koniarka, kt. sidli na tom spominanom Zelenom Kricku (aj v samotnej galerii su krasne zakutia - vysoke stropy, okna, drevene schodisko... davno som tam nebola tak dufam, ze sa tam vela nepomenilo).
Odpovedať
cerler vy ste sa fotili mesiac dopredu? to akoze si sa muzovi ukazala v satach uz tak skoro? :-.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
mesiac pred svadbou sme hladali miesta, kde by sme sa chceli v den svadby fotit - a boli sme aj v muzeu... rozmyslali sme ze sa tam prideme fotit aj v den svadby, len nas ta pani prekvapila poznamkou, ze riaditelka velmi nie je nadsena ked sa tam foti - zadarmo... v ten den sme pochodili vela miest v TT a kamarat co nas fotil bol tiez uz unaveny... tak to bola tak skuska pred dnom D, ale samozrejme v civilnom obleceni :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pokiaľ sa fotíš v múzeu vo fojery, v záhrade a na schodoch, je to OK. Iné priestory - expozície, salónik a kaplnka je treba si zaplatiť. Kati, neva, ja to vydržím a tu ti to aj s lomničkou zorganizujeme.
Odpovedať
Profilova fotka
baby, uz sa ba to tesim :-D :-)
Odpovedať
z toho muzea som teraz tak trochu zmatena, lebo informacie, ktore mam, tak su take, ze je jedno, ci sa fotis vonku abo vnutri, platis poplatok...musis vyplnit nejaku ziadost, tusim sekom vopred zaplatit...ale mozno sa veci pomenili, neviem... @katrin a michala aj ja vydrzim...uz tesim... :-)
Odpovedať
lomnicka a baby hovorite o Zapadoslovenskom???
Odpovedať
@biela.ruza ano...teda aspon ja hovorim...teda hovorim o tom muzeu, ktore je pri futbalovom stadione... :-N
Odpovedať
fiiha ale tam ma ani nenapadlo, ze by sa dalo fotit 8-)
Odpovedať
@biela skus zavolat a dohodnut a popytat sa kuratorky... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja som myslela to pri štadióne. Ale skús aj na zelenom kríčku galériu. A ešte sa dá dohodnúť zrkadlovka v divadle.
Odpovedať
....jasneeeee to by xceli za to prachov:D..ozaj to som nevedela ze v galerii su take priestory na to
Odpovedať
v galerii som este nebola, ale co som pozerala fotky z akcii, ktore tam boli, tak priestory by nemuseli byt zle...no a na tu zrkadlovku v divadle, tak to som nevedela, ze aj tam sa da...hm..dobre vediet... @michala muzeum, teda aspon to tak pred dvoma rokmi bolo...za fotenie a kameru sa plati..ale sumu uz si nepamatam...len si pamatam, ze sa to ma zaplatit vopred, nie trebars v sobotu v den fotenia, tak ako to zvykne byt na Smolenickom zamku, ze prides a zaplatis priamo tam.. babule, kolko ludi ste mali / planujete mat na hostine? koho vsetkeho ste si pozyvali? je 45 - 50 ludi vela?
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka: my sme mali len svadobne posedenie - a boli sme spokojni - spolu nas bolo len 15 :-) my sme mali len uzki kruh rodiny: ja + manzel (samozrejme :-) moja mama, brat a moja krsna mama (moj otec zomrel pred 7 rokmi, tak mi bolo smutno) manzeliovi rodicia (manzelov vlastný otec zomrel uz velmi davno, ale jeho otcim je tiez super clovek), jeho ml. sestra, dalsia sestra s rodinou, jeho babka a moji znami (kamoska bola svedkyna a jej manzel - kamarat nam robil fotografa a hudobneho experta ;-) a manzelov kamarat, kt. nam robil sofera mali sme pozvaneho aj knaza (vlastne nas oboch znami), ale nemohol prist - po nasej svadbe spovedal birmovancov a ich rodicov - v nedelu mali v BA birmovku... a myslim, ze to bolo aj takto komorne super :-)
Odpovedať
@cerler dik za reakciu... cize po obrade ste si len posedeli pri dobrom jedle v restike? lebo mne bud vychadza cislo 15, alebo potom 60...tak mam dyleeemu... :-o
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka, tebe sa to blíži?????? Moja rada - ak nechceš oslavovať svadbu každý víkend 4 týždne po svadbe s tými, ktorí neboli na hostine, tak povol a pozvi ich. Je to X-krát lepšie. Ver mi.
Odpovedať
@michala aaaale...opat sme boli na zaciatku :-S od vcera som v takom stadiu, ze sa obleciem do nejakych peknych siat, ktore bezne nosim, zdrapim nejakych dvoch pred radniciou pod krky, ze ako svedkovia a hotovo...na zaciatku po dnesnom rane asi aj zostaneme na nejaku dobu... |-| mne sa nechce behat po salonoch, zase na druhej strane chcela by som nejake pekne saty...to co mam v albume,t ak to by aj mohlo byt...viem, kde by som chcela hostinu, viem, ktoreho fotografa...ako sa tak na to pozeram, tak by pre mna bolo najprijatelnejsie zadat tieto veci svadobnej agenture a dopocutia... 8-) a to aj preto, lebo mam taky jemny tusak, ze to bude prevelice, samozrejme v dobrom, riesit aj mama draheho, co zas nechcem, lebo (nie ze by neporiesila, prave naopak), ale tak aby to bolo vsetko rychlo a najlepsie podla nej...a to ja eeee, nechcem... musim si s nou sadnut a hodit rec...predpokladam, ze na mna vysype toto, tamto, takto a ja budem sediet ako puk =-) ...a k tomu vsetkemu som sa dala ostrihat, lebo ma prestalo bavit cakanie na to, ze kedy sa rozhybeme a tak som sa rozhodla, ze idem ku kadernikovi, ved kym sa rozhybeme zase dorastu...no ako na potvoru, co cert nechcel, vlasy isli dolu a zrazu, ze toto...no jo...som neskoro sla spat, skoro vstavala, tak to este nemam v hlave upratane...pisala by som do nekonecna... :-) s tou hostinou mas pravdu, presne asi tak by to pravdepodobne dopadlo...takze to asi zabalim..opat...teda aspon pre tuto chvilu...ako by o nic neslo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka: my sme mali to posedenia v hoteli Impiq... boli sme tam az do polnoci :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka: nas bolo na 1 sbadve 45 aj s detmi... taka normalna svadba... teraz y nas bolo len 20 a to staci pre nas... bola som u dokyny, busi mi srdce a pod.. tak som si urcila diagnozu- stitna zlaza... bohuzial som sa nemylila... sono ukazalo nejaku zlu strukturu a zvacsenie, ale uvidime z krvy , ze co je to.. ci zvysena cinnost, co si myslime ja a obvodna, alebo co..... takze nic moc novinka... mozno aj preto sa nam nedari otehotnieta, ale ovulku nastastie mavam... :-p
Odpovedať
cerler aj my to budeme mat take komorne, som rada ze hovoris ze aj taka mala svadba je fajn..dakujeeem :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?