Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Ahojte, tie, co mate svadbu 8. a 15. maja, nebojite sa pocasia? Prognozy nevyzeraju velmi dobre. :(
Odpovedať
Ahojte, ja som pozerala na accuweather.com 15dnovu predpoved pre Bratislavu a vyzera to tam celkom nadejne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja mam svadbu teraz v sobotu a velmi sa obavam pocasia :-) ale fotime sa v piatok nie v sobotu, a mame aj interier vymysleny (muzeum dopravy v BA), inac sa fotime v dolanoch a v BA pod hradom, tak snad sa najde nejaky moment bez dazda ;-) a inac trnavacky mate niektora svadbu teraz v sobotu na urade?
Odpovedať
lubiduch zelam ti vsetko dobre ku tvojmu velkemu Dnu D :-D
Odpovedať
http://www.mojasvadba.sk/forum/rules.php - 14.
Odpovedať
Profilova fotka
Neviem, či je to dobrá dena. skús na divadelnej Mary Kay, myslím, že sú tam šikovné a lacnejšie
Odpovedať
ja ze to bude stat nejakych 500 sk
Odpovedať
Zuzulienkak, ja mam svadbu teraz v sobotu a idem Tanicke do salona Janssen na Pekarskej. Bola som uz aj na skuske a je uuuuzasna, mozem fakt odporucat!!! Svadobny make-up max. 30 €.
Odpovedať
Monitt, ďakujem za typ, to nebudem mať ani ďaleko od kaderníčky :-) A skúška stojí rovnako ako potom samotné líčenie? To len pre info. A želám všetko naj, naj na sobotu, nech všetko vyjde podľa predstáv a nech nech vykukne veľa, veľa slniečka :-)
Odpovedať
Licenie mi vydrzalo uplne bez chybicky az kym som si ho vecer nedala dole. Dakujem moc - ja vam presne o mesiac zelam to iste ;-)
Odpovedať
Ahojte a ma niekto skusenost s Frederic Moreno, hladam referencie...robia tam aj licenie, tak si myslim ze by to mohlo byt fajn vo svadobny den setko pod jednou strechou ;-)
Odpovedať
monitt, ďakujem :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
gracy6, ja som tam bola 2x na účese. Obskakovali okolo mňa, boli milí, ústretoví, šikovní, pohostinní, ale mne sa to ich dielo na mne nepáčilo. Možno by to bolo teraz iné. Podľa referencií patria k tým vyšším cenovým kategóriam.
Odpovedať
dobre, tak asi si nemozu dovolit pokazit meno ;-) dufam ze aj nalicit vedia profesionalne
Odpovedať
Profilova fotka
Všetkým májovkách želám do nového života veľa lásky a porozumenia. :-)
Odpovedať
A kde ste, to nikto nema termin v juni? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
gracy, termín majú, ale buď sú zavalené povinnosťami alebo majú maturantov v okolí ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak zajtra bude presne rok co sme spolu :-) ten cas strasne leti... minulý rok sme týmto dnom roznasali kolaciky, celý dom bol prevonaný sladkou omamnou vonou... a dnes? krasne slnecne pocasie, spolocne rano na trhu pri kupovani muskatov... manzel ma prekvapil, ze ich aj zasadil pokym som ja bola dnes v praci... a ja mu akurat stihla uvarit jeho oblubeny puding :-) zajtra sa chystame na letecke dni, dufam, ze nebude velmi prsat... vsetkym zelam prijemnu nedelu...
Odpovedať
Profilova fotka
cerler :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
ahojte, mozem sa pridat? my budeme mat svadbu v oktobri v Inke. zvazovali sme phoenix, ale vrchny priestor sa mi moc nepaci, prestiqe bola plna... dufam, ze v inke budeme spokojni. hlavne je, ze je to jeden priestor a je tam aj ubytko. uz mate saty? vlasy? make up? od kial?
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
baby ste tu nevesticky len na rok 2010 alebo aj 2011 ? :-D
Odpovedať
errilo mne sa velmi pacil salon El mam odtial popolnocky, a vobec svadobne + popolnocne magie sottero su nadherne satky nie je o com ;-) vizaz mam zajednanu vo frederic moreno tak uvidim po skuske ako budem spokojna...
Odpovedať
gracy kde je salon El?
Odpovedať
v BA v casti petrzalka, je tam aj mapka ked si das do googlu salon El ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
biela.ruza my plánujeme svadbu niekedy v auguste 2011, ale ešte je dovtedy veľa času, takže zatiaľ nejak veci nezariaďujem, ale mám už dosť presné predstavy. Jediné čo mám sú poháre :-)
Odpovedať
aha tak ja moc nad BA neuvazujem, ist tam po saty a zase ich vracat..i kvoli vyssim cenam...tebe to nevadi?? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja sa určite chystám do salónu El, veľmi sa mi páčia šaty od Maggie Sottero, takže na výber je len BA alebo NR a mzslím že je to jedno.
Odpovedať
Ahojte dievčatá, ja nán svadbu 28.8.2010 a nemám skoro nič... práve rokujem s fotografmi. hm, mám už začať stresovať? :-D
Odpovedať
ada nestresuj, hlavne aby si si vsetko pekne premyslela a das sa objednavat i mesiac pred, aj ked s mensim vyberom :-D hej tak saty a fotograf je najlepsie co najskor, ale zas ked nie si moc vyberava a si skromna i co sa tyka svadby, tak kludne mas kopec casu 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?