Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem za pochvaly, hned mám krajší den :D, česala ma jedna úžasná kaderníčka, na linčianskej - Monika horanská. fakt som nečakala že to tak dobre dopadne a hlavne na prvý krát, takže odporúčam :D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte trnavacky a okolie. chcem vas poprosit o radu na miesto pre fotenie v pripade pekneho a v pripade skaredeho pocasia.to najme. lebo tento rok to s pocasim vyzera hrozne.
Odpovedať
nov pripade dazda by to chcelo dake zauimave interiery :-D
Odpovedať
Profilova fotka
callex - niekoľko stránok dozadu sa to preberalo. Ak ti prší - tak galéria J. Koniareka je pekne urobená, Múzeum, ale tom sa platí a veľmi to nechcú, niektorí sa fotia na krytej terase Phoenixu, divadlo, foyer Domu Kultúry, kaviareň a recepcia v hoteli Prestige, penzión Patriot alebo interiéry kostolov... Ak ti neprší, tak hradby, trojička, staničný park, Kapitulská ulica, amfik, celá Jeruzalemská, Horné Bašty, promenáda... Alebo futbalový štadión, 3 detské ihriská, hypermatket...
Odpovedať
Profilova fotka
michala tomu hovorim vycerpavajuca odpoved...super..vdaka.
Odpovedať
Michala, prosim ta, treba mat tie interiery vopred vsetky dohodnute, alebo sa tam da prist? dakujeeeeeeeeeeeeeeeeem
Odpovedať
Profilova fotka
dohodnuté treba mať iba múzeum, ostatné je bezproblémov
Odpovedať
dakujem :-)
Odpovedať
@erillo a muzeum, tusim, aj dopredu zaplatene...ale to si radsej zisti, mozno sa to pomenilo...
Odpovedať
Profilova fotka
vlastne nepomenilo. treba tam platiť. škoda.
Odpovedať
hej lenze clovek nevie dopredu ci bude prsat a ak tam xces ist len v pripade dazdu tak je to blbe :-. baby vy ste sa vydavali v iny den ako je sobota?
Odpovedať
baby Trnava spi? :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
bohuzial asi ano :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cerler ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nie, nespí, ale v tých horkách sa nechce ani písať
Odpovedať
tie co uz mali svadbu by som sa chcela spytat ci neboli v hoteli Inka, chcem sa spytat aky je tam personal ci ochotni a ako varia a podobne.. ci ste boli spokojne dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som tam bola ako hosť. Kuchyňa je vynikajúca, personál príjemný a dá sa dohodnúť na tom, čo potrebuješ. Sála pôsobí celkove príjemným dojmom. Steny sú dosť okopané a agresívnej zelenej farby, ale snažia sa to paravánmi z bledého dreva zjemniť. Čo je ale najhoršie, sklá sú zvonku postriekané nápismi. Pred tými sklami sedíš ako nevesta a keď zasvieti slnko, tak máš nechutný názov nad hlavou a nepomôžu ani zastreté žalúzie.
Odpovedať
dakujem za informaciu
Odpovedať
ahojte, babulky... tak sme od zaciatku jula opat doma...najprv kupele, potom hory, lesy, luky, haje... :-) tak sa musime znovu napratat do vsednych kolaji...och jo.. v kezmarku som videla v jednom salone nadherne svadobne pohare...take som v tychto koncinach nevidela...zial, nemala som fotak so sebou...
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka vitaj spat :-)
Odpovedať
@ianitka vdaka :-) ako sa dari?
Odpovedať
Profilova fotka
@lomnicka ale pohoda, zvykam si na nove meno... ale ide to pomaly
Odpovedať
@ianitka ty uz mas po?
Odpovedať
Profilova fotka
@lomnicka - uz 16 dni :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@ianitka tak vsetko najlepsie :-) ja som si na nove priezvisko zvykla velmi rychlo :-) horsie to bolo na niektorych uradoch - dodnes nemam zmenene priezvisko, aj ked som zmenu nahlasila, reklamovala a pod. najhorsie peripetie som zazila na socialke, a zistila som to az ked som marodovala, a nechceli mi poslat peniaze za marodku... lebo som nemala zmenene priezvisko aj kedmoj zamestnavatel ho nahlasil hned po ako som mala vybavene vsetky uradne papiere... a vsetkymi prijemny letny teply a slnecny den :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ianitka dufam, ze foto zo svadby casom das aj do albumu :-)
Odpovedať
@ianitka gratulujem... ;-) :-) ;-) aj mna potesi fotecka... ;-) @cerler urady, urady, ach, tie urady :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@lomnicka, @cerler dakujem :-))) nejake foto nahodim, kazdu chvilu ich ocakavam na poste... @cerler - na tie tvoje problemy so sockou si pamatam z inej temy... ono zamestnavatel mal pravdu, tieto zmeny sa hlasia elektronicky v systeme, ale ten isockarsky system je neskutocny....niektore zmeny sa mi tamj podarilo nahodit na piaty krat- socpoist je kapitola sama o sebe a trnavska pobocka zvlast.... mne uz zostavat nahlasit zmeny na katastri - na to mam ale 2 mesiace a neviete ci musim hlasit zmenu aj lekarovi hned alebo staci pri dalsej navsteve?
Odpovedať
Profilova fotka
@ianitka ja osobne som doktorke zmenu nahlasila cez mamu - chodi tam castejsie - predpisovat si lieky... a u zubarky az ked som sla na rocnu kontrolu... ale poistenesku karticku som si dala zmenit hned ked som mala obciansky :-) v mojom pripade islo o socialku v Ba, nakolko centrala nasej firmy spada pod ich lokalitu... ale asi je to v socke centralne - na celom slovensku, kolegyna pri tejto prilezitosti zistila ze ani ona nema zmenene meno v socialke - a je vydata uz 5 rokov (?) :-) a v katastri som zmenu ani nenahlasila :-) je to nutne?!
Odpovedať
Profilova fotka
cerler ten kataster - tvojou povinnostou je udrziavat udaje v liste vlastnictva aktualne, akurat ma nastvalo, ze bud tam musim ist osobne alebo poslat overene kopie... a tie ich strankove hodiny :-( lekari - gyn som vybavila telefonicky, zubara cez chat a akurat vseobecnej lekarke sa nemozem dovolat
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?