Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme mali vianočný večierok minulý rok v Prestigei... miestnosť bola síce pekná, ale jedlo bolo studené a nie veľmi chutné, ani dezert nevyzeral moc vábne. . nepáči sa mi ani, že je to hneď pri hlavnej ceste. ja by som tam ososbne svadbu nechcela - zbytočne predražené. x-)
Odpovedať
Ahoj @leila13 ja co poznam dva nazory, tak nikomu sa tam nepacilo jedlo...:-)
Odpovedať
termín: 17.9.2011 kostol: katedrála s. Jána Krstiteľa sála: Aquapolis Biznis centrum reštaurácia Relax fotograf: Zuzana Šebová DJ: Blesák zatiaľ toľko :), čo je dosť veľký úspech na moju osobu :)
Odpovedať
nooo, tak to gratulujem a dost ma stresujes, my mame svadbu 14.5. a mame asi stvrtinu veci ale miesto hostiny a DJ mame rovakeho :-)
Odpovedať
@strana ja som bola tiež v pohode až kým som nenavštívila túto stránku...a potom som pridala do vrtule :))))
Odpovedať
Profilova fotka
@bono34 a @strana mozete mi poradit kolko ste dali za tuto salu? teda vlastne restauraciu v biznis centre? ake su tam ceny? nikde na nete som to nenasla... dakujeeeeeeem
Odpovedať
@petuska86 ceny sa pohybujuú okolo 33 až 35 Eur. a samozrejme závisí od toho aké jedlo si vyberiete a tak.
Odpovedať
Profilova fotka
@bono34 dakujem za info ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby,ja ešte len začinam s pripravami,svadba bude v septembri. nemate tip na salu,fotografa a dj-a ? Niečo pekne za rozumnu cenu? budem rada ak sa somnou podelite o skusenosti :)
Odpovedať
Profilova fotka
@leila13 ahoj,my sme mali minuly rok vianočný večierok v prestige a tento rok v Holiday inn a určite by som odporučila holiday inn. v Prestigi sa nikomu moc nepačilo,v Holiday bolo super jedlo aj obsluha npekne prostredie určite by som odporučila skor ten. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dievčatá neviete poradiť nejakého dobrého dj-a z TT alebo okolia?
Odpovedať
Profilova fotka
@lenushka_th lenuska, ja mam svadbu v dolnej strede v penzione Romantik, vychadza to na 25 eur na osobu, a okrem jedla si mozes priniest vsetko vlastne. DJ mame DJ gusta, je z Castej, kameramana mame z AT studia a fotografov mame jmfoto.sk, pozri si ich stranku. Su za super cenu a fotky sa mne pacia velmi :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@bybi AT studio som pozerala na nete ale pre mna maju vysoke ceny. Kamoška mala fotografa aj kameramana v jednom a vypytal si 370e a mali celkom fajn foto aj video,aj ked na moj vkus dost dlhe :) ale uz sa mi tu ponukol kameraman aj fotograf za celkom prima cenu a aj ukažky sa mi pacili. Len som netušila že termíny sú tak skoro zajednane,musim ist čim skor zajednat kostol,snad bude volne na september,len myslim ze stym dj-om bude trochu problem :(
Odpovedať
Profilova fotka
@lenushka_th Kostol by este mohol byt volny, lebo za den maju viac terminov (casov). A v ktorom kostole chcete mat svadbu? A uz viete ktoru salu by ste chceli?
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi v hrubom kostole v Trnave,a salu asi tiež v TT bud na kopanke alebo na družbe,musim to obehat..
Odpovedať
@lenushka_th ahoj,mam segru fotografku ,ak budes chciet poslem ti kontakt ...tu su dva linky z jej svadieb ak budes chciet vediet viac napis do suk.posty...... http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/smo... http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/zan...
Odpovedať
Čaute baby, som tu nová, plánujeme s priateľom maličkú svadbu, tak 15 ľudí (keďto vyjde, už v r.2011)...absolútne netuším, kde ju mať...nejaký menší salónik.....máte niekto konkr. skúsenosti s reštauráciou v Hrnčiarovciach Na mlyne? Alebo nejaký lepší nápad? ;-)
Odpovedať
Ahoj, gazgaz, v Hrnciarovciach som nebola, ale zalezi na tom, ci tam kde chces mat oslavu, chces aj sobas a ci to chces mimo Trnavy, myslim, ze na malu svadbu sa da najst vela peknych miest, ale bola som v Restauracii v Radosovciach http://www.mlynradosovce.sk/sala.html :-)
Odpovedať
sobáš bude na MÚ v TT...to je viač než isté, keďže som ateistka...to "posedenie" :-) by som chcela priamo v meste, alebo niekde poblíž (do takých 10 km by som to prežila :-)...chcela by som začať klasikou...predjedlo, polievka, hlavné jedlo + ešte nejaký jeden chod...a asi ako každej budúcej neveste mi záleží, aby to bolo aj chutné, aj teplé, aby boli veľké porcie a dobrá obsluha v príjemnom prostredí...len čo čítam, tak taký podnik ešte neotvorili :-D, alebo má každý iný meter...hlavne aby nám bolo dobre, keď už to bude také súdružnejšie :-)
Odpovedať
Tak treba obehnut odporucene restauracie a ochutnat ;-) , tych dobrych v TT az tak vela podla mna nie je, velmi dobre varia v Patriote podla mna...
Odpovedať
Profilova fotka
my sme v Patriote boli - jedna z restauracii, kde sme sa boli naobedovat a prezriet si prestory - hladali sme miesto pre nase svad. posedenie... jedlo ok, pre mna trocha presolene - aspon ta moja porcia, ale ja nezvyknem velmi solit ;-) priestory, kt. nam ukazali boli v pivnici, co nam osobne kvoli mnozstvu schodov a bohuzial nemali bezbarierový pristup (manzelova babicka ma bolave nohy vo svojom veku a moja mamina si par mesiacov pred nasou svadbou zlomila nohu...) nevyhovovalo a nasa predstava bola o mnozstve svetla, co k takejto prilezitosti ako je svadba patri a pivnica to vobec nesplna :-( mozno maju aj ine priestory, ale nam ukazali len tento - pivnicný... takze to zhrniem - jedlo ok, ale priestory nie - aspon na svadbu urcite nie...
Odpovedať
Profilova fotka
@cerler tam skor na nejaku oslavu 50tky alebo podobne akcie,ale svadbu by som tam určite neriešila ani ja :-|
Odpovedať
to cerler: Ak sa môžem spýtať, kde ste to nakoniec zorganizovali?
Odpovedať
Profilova fotka
@gazgaz my sme mali malu svadbu... nakoniec sme vybrali hotel Impiq v TT ;-)
Odpovedať
aj ja plánujem len také malé posedenie s najbližšími ;-)...a boli ste spokojní? Obsluha, jedlo...
Odpovedať
Profilova fotka
@gazgaz my uplne ;-) s jedlom, s priestormi aj s obsluhou... a nakoniec aj cenou ;-)
Odpovedať
ahojte, babulky, v novom roku vam zelam len to najlepsie... k tomu zdravie, lasku, pohodu, usmev na tvari a aby sa vam splnilo to, co si v kutiku duse zelate...
Odpovedať
Profilova fotka
prosíííím, nemáte niekto kontakt na sálu v ŽOS Trnava??? alebo máte lepší typ na sálu v Trnave pre cca 80-100 hostí? :-) Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,no ja som sa konečne pohla a som rada že sa mi za týžden podarilo kopu vecí vybaviť.. Už mám zajednanú sálu v TT, kostol a aj Dj-a (Blesáka) ....len mi vypadol kameraman,nemáte nejaké tipy kvality za rozumnú cenu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lenushka_th a kolko stoji ten Blesak? uz som nad nim rozmyslala... ;-) a inak toho kameramana baby by ste fakt mohli poradit. dobreho za rozumnu cenu :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?