Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
@petuska86 mne napisal 350e,zaloha sa plati 100e. zajtra sa snim mam stretnut. Ty si z tt? inak teraz som sa hrabala v starých témach a jedna baba tam odporúčala nejakych chalanov zo seredi rentis studio.vraj robia foto aj kameru cca za 350.pozerala som nejake ukažky a vyzeralo to v pohode...kazdy ospevuje AT studio,maju krasnu pracu ale pre mna su moc drahy :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Prosíííím, neviete o väčšej svadobnej sále (cca pre 90 ľudí) v TT a okolí??? Súrne! Prosím, už som zúfalá, všade majú obsadené (Holiday Inn, Prestige, Olympia...). :-( Máte niekto skúsenosti s Empire, Malý Rím, Barbakan, Inka či Ralax v UCM???? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
@leila13 Ahoj, ja som bola na svadbe v barbakane, mne osobne sa to tam moc nepáčilo, nemajú tam dobre podľa môjho vkusu vyriešené priestory na sedenie a tancovanie. Inak kedže posledný rok chodím na UCM, boli sme tam s priateľom aj na plese, raz aj na Silvestra, mne sa to tam celkom páči.Podľa mňa ked to tam vyzdobíš to bude super. Nato že originál to je školská jedáleň to tam je fakt pekné. Inak ja mám 1.10 svadbu v Olympii a tiež som bola úplne v šoku ked sme zhanali salu že všetko skoro už bolo plné. Viem ale že ešte v decembri mali voľnú Olympiu na 8.10. Snad najdeš, daj vedieť :)
Odpovedať
Profilova fotka
@mimka9 Ďakujem za info :-) rozmýšlam nad tou sálou v UCM alebo ešte aj hotel Empire, len tam to robia v tenisovej hale... :-|
Odpovedať
@keira no keira ja som tam bola na svadbe a tiež bolo 75 hostí a nemali sme kde tancovať , lebo sála bola plná len stolov , tak neviem
Odpovedať
@leila13 jasom bola na tej UCM , ale veď to je len taká jedáleň, nemá to úroveň svadobnej sály a neviem si predstaviť ani ako by som to vyzdobila napíš ak sa tam pôjdeš pozrieť
Odpovedať
@cerler...ešte sa chcem spýtať, pozerala som stránku Impiqu, priestory vyzerajú krásne...majú tam aj jedálny lístok..je to len nejaký výber, či je aj iná ponuka?...a mali ste reštauráciu sami pre seba (uzavretá spoločnosť)? ďakujem :-)
Odpovedať
@lenushka_th kedy máte termín?
Odpovedať
Profilova fotka
@bono34 no este do stredy sme mali posledny augustovy tyzden,ale nakoniec sme to prelozili az na maj na buduci rok...niektore veci co som chcela sa nedali vybavit tak ako som si predstavovala a ked to nena byt tak ako chceme,radsej sme to posunuli a bude vsetko tip top ;-)
Odpovedať
Baby ak ste si všimli ja som tu tak trocha nová. Ja mám skôr taký problém čo tým hosťom na svadbe dať papkať ako prvý chod. Moja matka tvrdí že najlepšia je klasika a ja zase , že niečo špeciálne. No neviem vy ako v tomto budete postupovať. Bola som na jednej svadbe v peknom hoteli v Trnave mladomanželia si vybrali jedlo podľa vlastnej chuti a všetci svadobčania potom ohovárali , že to bolo nechutné . Tak ozaj neviem čo robiť ,a čas sa už blíži.
Odpovedať
no veď preto som sa pýtala, lebo hneď sa mi nepozdával ten DJ Blesák, ktorý býva minimálne rok do predu obsadený...tak veľa šťastia pri vybavovaní :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bono34 no ale este ma nejake terminy aj tento rok volne,ja som mu volala na 27augusta 2011 a mal este volne..treba mu zavolat a opytat sa inak je velmi mily...my sme to az potom prelozili na maj 2012 kvoli inym veciam... treba skusit..a odpisuje aj na maily
Odpovedať
Článok sa načítava...
@bono34 Ahojte, no.... mam čo robiť, keď ta čítam, čo všetko už máte dievčence vybavené a ja ešte nič :( A tiež chcem svadbu tento rok... Pozerala som si fotky Zuzany Šebovej, sú fakt perfektné. Chcem sa ale spýtať aspoň na orientačnú cenu. Lebo tá žiaľ rozhoduje ;-( Dík za info :-)
Odpovedať
@lenushka_th My máme svadbu 17.9.2011 a máme Blesáka, ale bol obsadený a to sme s ním boli v novembri...ale čo osud nechcel, ten pár preložil svadbu o ork neskôr takže ho máme :) a je fakt príjemný, milý :)
Odpovedať
@majavojtkova Ahoj máme zajednanú Zuzna, a cena je od 400 Eur vyššie...podľa toho čo všetko chcete fotiť, dokedy chcete aby tam bola atak. max. cena je 650 Eur tak sná´d budeme spokojní :)
Odpovedať
Profilova fotka
ludkovia a odkial mate oznamenia? dajte typ
Odpovedať
Profilova fotka
@petuska86 petuska ja mam v plane si robit sama :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi a to aj tlacit si ich budes sama? alebo to das niekde urobit?
Odpovedať
@bono34 Ďakujem za info. Myslela som, že tá cena bude vyššia, keďže som cenník na jej stránke nenašla. Ale fotky, čo tam sú, vyzerajú úžasne, myslím, že budete spokojní :)
Odpovedať
Profilova fotka
@petuska86 petuska skusim tlacit sama bud doma alebo v praci :-) Uz mam papier doma tak dufam ze to pojde pekne vytlacit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi dakujem za info,no mozno aj ja nieco povymyslam ;-)
Odpovedať
Ahojte, mate niektora skusenosti s hotelom phoenix v tt? Svadbu mame koncom septembra a hotel prestige je obsadeny, maly rim zruseny. Co som tu citala, tak barbakan moc neodporucate. Vo phoenixe mame predbezne rezervovany termin, pani prevadzkarka bola mila a ochotna, ale rada by som vedela aj nejaky nezaujaty nazor. Budeme mat okolo 70 ludi a ponukla nam krytu terasu, mam z toho celkom strach, tak som na vazkach. Pripadne mi mozte dat nejake tipy na nejake hotely v TT?
Odpovedať
Profilova fotka
@petuska86 nakoniec sa mi to v praci podarilo vytlacit, skusila som dat uz jedno oznamko dokopy, len este cakam na male srdiecka co som objednala ze tam dam a vyzera to super :-) Som prekvapena a velmi spokojna, len to mam zatial len jedno, bude to dost roboty, ale celkom sa na to aj tesim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi daj potom nejaké foto oznamka pre inšpiráciu :) treba na to asi nejaký špeciálny papier že?
Odpovedať
Dobrý deň, viete mi v Trnave odporučiť nejakú super vizážistku, ktorá maľuje naozaj krásne a s kvalitnými šminkami? Ďakujem veľmi pekne.
Odpovedať
Profilova fotka
@lenushka_th lenuska mam v albume, moje co som spravila, len si ma musis pridat ako priatela :-) Ja som papier nasla tu, je hrubsi a take vrubkovy alebo ako to napisat, a ten podklad som kupila vianocne zelene pohladnice v akcii a rozstrihala som ich ako potrebujem :-) to boli pohladnice tiez take co si sama spravis, takze len zelene, ale tiez take vrubkove. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi oukej,uz som si ta pridala :-) neviem či by som vedela oznamko zostrojit sama :-D
Odpovedať
ahojte kocky, rada by som sa spytala, ci nahodou niektora nepoznate jednu spolocnost zo smolenic, ktora robi s cokoladou, ja chcem na svadbu fontanu a aj nejake pralinky a ich stranka sa mi velmi paci, len by som mala rada aj nejake referencie, (adresu poslen do IP) vdaka
Odpovedať
Profilova fotka
@lenushka_th nie je to tazke, len treba napad a potom to ide :-)
Odpovedať
@leila13 ahoj kontakt na ZOS je 0903 740 486 :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?