Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
@hubica - Ďakujem, ale už mám sálu zajednanú :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dievčence, prosím o radu ohľadom svadobných salónov v TT :-) a taktiež... kde zohnať v TT svadobné poháre??? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
čo viem tak svadobné poháre majú v hore v jednote - taký malý obchodík s rôznymi party a svaddobnými vecami. majú tam zopár svadobných pohárov, ale ponúknu ti katalóg aby si si vybrala - aky pohar, pismo, ... O nicom inom neviem, tak aspon nieco :)
Odpovedať
poznáte nejakú nevestu, ktorú maľovala marianna rímešová s kozmetikou MaryK?
Odpovedať
Profilova fotka
@leila13 podla toho, aky typ poharov chces - maju aj v jednote dole - vedla domacich potrieb (v tom porcelane), v tom Celebrate, ktory spominala palcullka tiez @bono34 mna raz licila, ale nie na svadbu, nadsena som nebola a moja okolie tiez nie
Odpovedať
@ianitka ok dakujem za info :)
Odpovedať
Profilova fotka
prosíííím, :-( kde zoženiem v TT tieto šaty?????? (Jasmine)
Odpovedať
@leila13 nie som si uplne ista, ale Jasmine kolekciu by mal mat v ponuke salon, ktory je v balakove...skus tam zajst, alebo zavolat... pohare - ako bolo napisane, jednota dole v sklo porcelane, na druhom v celebrate, v svadobnych salonoch maju v ponuke - na studentskej, na hornopotocnej. a ak by sa ti chcelo, tak vyraz na svadobny veltrh..tam na nejake narazis... a co kontretne ta zaujima ohladom svadobnych salonov v trnave? @bono34 http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/err...
Odpovedať
Kde kupujete svadobne topanky?
Odpovedať
Profilova fotka
@lomnicka Asi zájdeme pozrieť aj na veľtrh :-) Snáď tam nájdem aj ideálne šaty. Poháre už mám predbežne vybrané. No a ako som zistila, fakt mám ešte dosť času... :-D Takže nebudem nič nahánať. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@andrea9999 ja som kupila v malej obuvi vedla hlavnej posty v TT
Odpovedať
@bajka1 bajka a čo sa im tam nepáčilo ja tam budem mať svadbu boli sme sa tam najesť a chutilo nám, chytá ma stres a panika strava je veľmi dôležitá
Odpovedať
Článok sa načítava...
@katrinka333 Ak vam chutilo, tak je v poriadku, ved nemozu byt stastni vsetci, kazdy si to mozno predstavuje trosku inak...Zdali sa im tie porcie male a ze nebolo to nejak extra. Ale ak sa dohodnete co chcete, ja si myslim, ze budete mat spokojnych hosti...Neboj nic ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Viete mi prosím poradiť, kde v TT robie pekné oznamká??? :-)
Odpovedať
@bajka1 no ja dúfam , preto nechcem nič špeciálne , taká klasika , lebo ako sa hovorí 1000 ľudí 1000 chutí
Odpovedať
@katrinka333 Jasne, skratka urobte si to podla seba, ako sa to bude Vam pacit a nemusia ta zaujimat druhy, len nech sa bavia :-D.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky, tiez sa s Vami podelim o skusenosti salonov v TT: *Balakovo - na poschodi, velky vyber da sa ceny su trochu vyssie 250-400€, *salon vyššie mestskej veže (neviem ako sa vola), podla mna slaby vyber, *salon Kara, ulica kolmo na Halenarsku k hrubemu kostolu, dobry vyber vela nových siat, prijemna, trpezliva pani, prijatelne ceny 230-300€, *este som bola v Dechticiach - tiez nove saty cenovo cca 275€ a pani tiez velmi ochotna. Pohare si urobim sama bo co som pozerala napr. Celebrate - Jednota tie krajsie 70€, obyčajnejsie (pohar Martiny) 30€.
Odpovedať
@leila13 ahoj, skus salon Bliss, je oproti univerzitnemu kostolu
Odpovedať
Profilova fotka
@miroslavatt - ani tam nemajú tie moje... :-|
Odpovedať
@leila13 tak potom ti neviem poradit, co sa tyka mna, pockam co bude na vystave a potom sa uvidi, aku-taku predstavu uz mam, ale vacsinou su to saty z Nicol
Odpovedať
inak ked sa uz bavime o satach, ake mate skusenosti s pristupom predavajucich v TT salonoch? dost sa toho obavam
Odpovedať
Profilova fotka
@miroslavatt Kara a Sarm celkom Ok, v ostatnych som nebola ;-)
Odpovedať
@ianitka OK vyskusam
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky, kde ste si dávali piecť tortu?
Odpovedať
Profilova fotka
@miroslavatt - ja som bola v Bliss a tiež príjemná kočka tam bola. A taktiež salón Orchidea v Modranke ;-)
Odpovedať
Baby, pomoooc, ja stale nemam saty, zacina ma chytat panika, je uz fakt tak neskoro??? :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@strana ja som mala svadbu tiez v maji a saty som si sla pozerat zaciatkom marca tusim ;-) takze ziadna panika, este nie je neskoro... ja som bola len v jednom salone a hned na prvy krat som si vybrala ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@strana isto nie je neskoro, ale nemala by si uz dlho vahat, lebo sa ti moze stat, ze saticky, ktore si vyberies, budu uz zajednane. baby neviete mi poradit, kde v trnave maju velky vyber obrucok? popripade poculi ste uz o obruckach z dediny Vistuk? taktiez este nemame krizik. a este otazocka, nepoznate nejaky svadobny obchod (, kde by som mohla kupit drobnosti na svadbu (napr organzu, sosky na tortu, krizik, ci vankusiky). Ja viem iba o Celebrate, ktory je v OD jednota, ale tam ma nic nezaujalo.
Odpovedať
Profilova fotka
@hamca krizik mozes pozriet v Spolku sv. Vojtecha - pri frantiskanskom kostole, pripadne v predajni Dobra kniha - na Stefanikovej ul. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cerler dakujem, skocime pozriet. a este ma napadlo, mame vlastne pohare a chceli by sme si tam dat vygravirovat meno a datum. Neviete kde sa to da?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?