Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
@hamca no neviem ci graviruju aj pohare - ale robia so sklom a zrkadlami(pieskovanie)... firma je niekde v ulicke za Hlavnou postou v TT - Pekarska ul.?
Odpovedať
hamca- my mame obrucky z Ockova, podla mna za super cenu o Vistuku som nepocula
Odpovedať
@cerler a ako sa vola ten ochod s poharmi?? nemaju aj webstranku?
Odpovedať
baby neviete kde je dobre papiernictvo v TT ? je niekde aj na Hlav.ulici - v centre mesta? diky
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 ten obchod pozriem najskor v bud. tyzden :) a papiernictvo? ja osobne chodim do obch. domu Jednota - na prizemi - vpravo od eskalatorov ;-)
Odpovedať
@cerler maju tam aj pekne a velky vyber papierov na oznamenia?? a potrebujem aj take noznicky vyrezavanie
Odpovedať
Profilova fotka
@strana dakujem, za info, asi skocime do toho Ockova, uz mi to viacero ludi odporucilo. @dracica6663 co sa tyka papiernictiev v TT, tak to ti neviem poradit, ale vcera som nasla super papiernictvo v Bratislave pri kamennom tesku. takze ak by si mala cestu okolo, papiere som nepozerala, ale vyrezavacie noznicky tam najdes od vymyslu sveta. ja som si tam kupila taky dierkovac v tvare srdca.
Odpovedať
@hamca ja pracujem v BA a tak kde to je v Tescu na Kam.nam.?
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 podla mna je to pri Tescu - na Kamennom nam. - na tej ulici ako je Bata... ak mysli to malicke, chutne papiernictvo - aj ja som tam rada chodila... ;-) co sa tyka papierov (v papiernictve co som spominala ja v TT) - tak presne neviem ake mas na mysli, farebne tam maju urcite, aj podla gramaze... ja obycajne rada tam nakupujem servitky - k vianociam, k velkej noci... a predpokladam, ze maju aj take co by sa hodili aj k svadbe - tak vyber servitkov tam maju velky... a predpokladam, ze aj take okrasne noznicky (ja som mala pozicane od neterky ;-) )
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 to papiernictvo je v OC Dunaj na druhom poschodi(oproti zastavke elektricky na nam. SNP), v tej budove sa dost zle orientuje, ale ked sa tam pomotkas, tak to isto najdes.
Odpovedať
@hamca hm dobre dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
baby a kam idete kaderníčke ? a čo s vlasmi ? ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
pre vsetky co este zhanate svadobne topanky :-) velky vyber maju v malom obchodiku s obuvou pri hlavnej poste na namesti v TT ;-) ja teda uz nezhanam, ale bola som tam akurat v tyzdni... ja skor uz jarne... teda dufam, ze jar tu bude co nevidiet...
Odpovedať
@cerler tiez som tam bola pozriet...celkom solidny vyber...ja uz ale botinky mam...inak v Blave som videla take, po akych mi srdco pistalo...ale neva...
Odpovedať
@lenushka_th uces mi bude robit znama...nenormalne sa mi pacil uces, ktory mi spravila pred troma rokmi... @dracica 6663 v blave to uz nepoznam, ale v jednotackom papiernictve na prizemi je velmi dobra ponuka...a su tam mile tety...a jeden ujo...ked volaco potrebujem, tak chodim tam...
Odpovedať
Profilova fotka
@lomnicka super, ze topanocky uz mas :-) a kedy ze to kedy planujete tu svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
@cerler @lomnicka ahojte.... co nove?
Odpovedať
Profilova fotka
ad papiernictvo suhlasim s @lomnicka papiernictvo v jednote na prizemi - velmi dobry vyber, my sme vsak papier na oznamka kupovali na ul. A. Zarnova - oproti antikvariatu
Odpovedať
@ianitka dik za opytanie, da sa...ako obycajne, neviem, co skor... :-o ;-) :-D zehlit? varit? nalakovat si nechty? :-D :-D :-D som si pozrela "4 svadby" v reprize...ak budu nejake dalsie, tak sa celkom tesim na to, ake budu. papier - myslis, to papiernictvo, ked vlezies do tej plechovej brany? tam som bola len raz, dobre vediet, pojdem mrknut..dik za info
Odpovedať
Profilova fotka
@lomnicka hej taky nejaky starsi dom, vlezies do brany a tam dalej... velky vyber papierov mali, aj metalicke a perletove, ktore s atramentovou tlaciarnou ukazali velmi fajn....
Odpovedať
@ianitka no popravde som este neskusala poriesit taketo na atramentovej tlaciarni...ale dost silne nad tym uvazujem...len sa obavam, ci sa neosuchaju potom pismena z toho papiera?
Odpovedať
Profilova fotka
@lomnicka nam to vydrzalo.... skor laserovka sa "zosuchavala" skusala som zopar kombinacii a tato bola najlepsia...
Odpovedať
@ianitka tak to aby som zhanala atramentovku :-o
Odpovedať
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
cerler, a prosím ťa tie topanky pri starej pošte sú cenovo ako? A majú tam aj dobrý výber balerínok, lebo tie nie a nie zohnať také aby sa mi páčili... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alisska netusim :-| ale nie su drahe... a balerinky ja osobne nemusim :-( ja som na tie vysokeeee podpatky... takze som ani nepozerala sortiment balerinok. skus tam skocit a uvidis...
Odpovedať
Profilova fotka
@cerler ok, ale kazdopadne dakujem... urcite tam vybehnem... nevies nahodou ako sa ta obuv vola?
Odpovedať
Profilova fotka
@alisska nepamatam, ale vedla hlavnej posty, pri tej fontanke je len jedna obuv ;-) a vedla nej je taky maly obchodik s galanteriou... a ked tam uz budes zajdi pripadne aj do obchodiku Dasen, ten je skor pri mesteskej vezi - maju tam krasnu bizutku aj so Swarovski... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
super dik, uz viem presne kde myslis. takze ked budem mat volno vybehnem na prieskum. ;-)
Odpovedať
kocky kde ste zhanali svadobny oblek? ja mam predstavu o tmavohnedom obleku a v TT som nenatrafila na ziadny. Maju hnede, ale nie je to ta spravna farba. V jednom obchode nam ponukali ocelovo modry, bol celkom zaujimavy, ale chcela by som vidiet aj taky cokoladkovy. Poradte prosim, nemusi to byt v TT. Dakujem
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?