Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
@strana Ako ste boli spokojni s kameramanom??? My ich tiez budeme mat, tak som zvedava :) A bola si krasna nevesta x-)
Odpovedať
andrea9999- nausnice som kupila v Dasen na namesti, zlata baba tam robi, viem perfektne poradit a ked mas fotku siat, tak uplne. Zatial mame z AT len klip,a ten sa nam velmi paci, video sme este nevideli, pravdupovediac, my sme to nejak extra neriesili hlavne, aby boli nenapadni :)))
Odpovedať
Teda ona vie perfektne poradit :))))
Odpovedať
Profilova fotka
@strana ahoj, tiez mam zaujem o salu v Relax v BC Aquapolis, prosim ta mohla by si napisat, aka je tam cena na osobu, co si mozme priniest svoje, aku vyzdou robia atd...dakujem :-)
Odpovedať
@zuzana12345 cena zavisi samozrejme od toho, co chcete mat kolko chodov , a tak, takze sa to neda zovseobecinit. Priniest si mozes alkohol, ale je tam povinny odber vina 0,5 l na osobu. Inak v cene bolo jedlo, nejake nealko, 0,5 l/os vino a kava. Najlepsie je stretnut sa s prevadzkarkou , povedat, co chcete a ona vam urobi cenovu ponuku.Na vyzdobu nam zabezpecili jednu pani, a tam to tiez zavisi od toho, ci chces zive kvety, ci umele...Navleky na stolicku ma Relax a stoja 2 €-tusim.
Odpovedať
Ahojte. Poradte mi prosim najake dobre kadernictvo v Trnave, kde by vedeli spravit podobny uces ako je na fotke a kde robia aj pekne licenie. DAKUJEM
Odpovedať
@zuzana12345 ja mám svadbu v septembri v Aquapolise, cena sa pohybuje od 30 do 35 Eur. Ale ak by si chcela mať nejaké špeciálne menu tak to asi vyjde drahšie. Doniesť sa dá všetko okrem nealka, víno je potrbné si povinne zobrať. Tie návleky stoja dve eurá, môžeš si vybrať akúkoľvek farbu. Inka prevádzkarka je veľmi ochotná, urobí cenovú ponuku, nám povedala že jej to stačí tri týždne pred svadbou.
Odpovedať
Profilova fotka
@strana @bono34 dakujem za info .............. neviem ci nahodou prevadzkarku nepoznam, je taka nizsia, kratke vlasy a okuliare nosi? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@petrustekova Ahoj, moja kaderníčk aje zo Zelenča, ale je suprová. Má zlaté ručičky - farba, strih, účesy- môžem len odporučiť.
Odpovedať
@jarkova ahoj, dakujem za tip. mohla by si mi poslat na nu kontakt do IP? robi aj licenie?
Odpovedať
Profilova fotka
@petrustekova ja mam super kadernika v TT, robil v Morene teraz zacal v Crystal (nove kadernictvo v Apolle) a aj tam licia. Ja mam ale vizazistku zohnatu inu, tak to neviem odporucit... Som ani nevedela ze tam aj licia :)
Odpovedať
@zuzana12345 myslím, že hej :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Dakujem velmi pekne za rady :)
Odpovedať
ahojte, píšem sem, mali ste svadbu niektorá vTOP RELAX TRNAVA ?, to je myslím v budove UCM Trnava... ak ano poprosím referencie, aká je sála, cena na osobu, jedlo.....dakujeeeeeeeeeeemmm
Odpovedať
@katuska111 ahoj , no vieš tisíc ľudí tisíc chutí, ja som tam bola na svadbe a úprimne, nič moc cena bola okolo 35 Eur na osobu to záleží čo budete papať, ale narátať treba ešte výzdobu čašníkov myslím , že po pol noci si ich platila nevesta, no jedlo nič moc , takže tá cena je veľmi orientačná
Odpovedať
@katuska111 ja mam v Top relaxe svadbu v oktobri.. platime na osobu 30€ uz aj s vyzdobou... co sa tyka platenia casnikov po polnoci tak to sa robi vacsinou vsade...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevesticky, viete mi poradit nejako DJ z okolia Trnavy? Potrebujem surne nejakeho zajednat ...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevesticky, viete mi poradit nejakeho DJ z Trnavy alebo okolia? Potrebujem surne nejakeho zajednat ...
Odpovedať
Profilova fotka
Dj Erny, Brano Slezák, Marián Kukla
Odpovedať
Profilova fotka
My sme mali DJ Brana Slezaka a bol super!
Odpovedať
Kocky zhanam autobusovu dopravu ,nie drahu prosim ,poradi mi niekto?
Odpovedať
Profilova fotka
AHOJTE KOCKY NEVIETE KDE GRAVIRUJU V TRNAVE? POTREBOVALA BY SOM SI DAT ESTE MENA VYGRAVIROVAT NA POHARE LEN NEVIEM KDE....A TIEZ BY SOM POTREBOVALA KADERNICKU A VIZAZISTKU V JEDNEJ OSOBE ....AK BY STE NIECO VEDELI TAK MI DAJTE VEDIET ...ZA OCHOTU VOPRED DAKUJEEEEEM
Odpovedať
Profilova fotka
@emili42 ahoj. napis uzivatelke beybo1 alebo sa pozri na tejto stranke facebook.com/pages/ProGra-s-r-o ja som si s nou pisala o gravirovani v tt.
Odpovedať
Profilova fotka
@emili42 kadernictvo crystal viem ze aj lici, tak sa tam skusk spytat... je to v Apole novootvorene, asi 2 mesiace :) Mna tam budu cesat, ale vizazistku mam inu, som ani nevedela ze tam maluju :)
Odpovedať
ahojte iba pridam svoj objav. nasla som svadobne pohare v TT, ako je namestie tak v rohu oproti vezi je cestovka a vedla je zlatnictvo. Nahodou som ich zbadala cez vyklad. Caka sa sice 3 tyzdne, su gravirovane, vsetko sa da na nich poskladat, a za 20 eur jeden, mozno niekomu tym pomozem:)
Odpovedať
Profilova fotka
AHOJTE DAKUJEM ZA RADY VELMI STE MI POMOHLI....
Odpovedať
Ahojky, kto mal svadbu v Top Relaxe, tak všetky referencie poprosím.... a chcela by som aj porovnať poprípade, ktoré máte pochodené sály a to Top Relax so sálou Aquapolis...ktorá je väčšia?
Odpovedať
Profilova fotka
@andrea9999 a dokonca ked si tam vyberies obrucky dostanes jeden pohar zdarma :-) tusim tak nejak to hovorila ta pani ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak po našej svadbičke som už aj ja trnaváčka - už to mám aj v papieroch :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi ďakujem za tip - skúsim tam niekedy ísť - moja kaderníčka pôjde na materskú tak premýšľam nad niekým iným
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?