Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Ahojte baby , ja len tak krátko, veľa sme nechodím , už som pani Bránišková , som šťastná spokojná, nejako veľmi som to všetko okolo svadby neprežívala, dosť ma stresovalo, keď som sem išla , a čítala ako všetko prežívate až som sa bála či to všetko neberiem na ľahkú váhu. Chvála bohu všetko dopadlo nad naše očakávania. Dodávatelia absolútne na jednotku, trocha stres s tortou bola celá šľahačková - hm môj nápad - ale chutila vauu. Hostina v hoteli Prestige tiež som mala stres, čítala som tu nejaké správičky nie práve lichotivé , ale môžem povedať , že neviem či celkom pravdivé , aj keď, ja som bola spokojná už pred svadbou , pani ktorá to organizuje vie čo robí a nakoniec to všetko bolo úplne perfektné - jedlo,výzdoba, organizácia skrátka všetci boli nadmieru spokojní niektorý až unesení , môžem len vrelo odporučiť. Ďakujem všetkým , ktorí mi pomohli urobiť môj svadobný deň takým krásnym a nezabudnuteľným ako bol .
Odpovedať
Ahojte baby, prosim vas, kde davate piect kolace v okoli Trnavy? A ako sa pohybuju ceny? Pocula som,ze pan zo Zelenca pecie dobre,ako to vychadza u neho? Dakujem Pekne! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@murinko60 ja mam tiez na toho pana odporucania ale cenu som este nezistila.ale aj nam bude asi piect :)
Odpovedať
Profilova fotka
Mne tiež piekol p. Zvolenský zo Zelenča zákusky. Cena za kus 0,33 eur. Robí aj banketky tie stáli tuším 0,23 eur.
Odpovedať
Profilova fotka
A dávala som si piecť len krémové rolády lebo má rovnakú cenu aj za suché a to mi prišlo dosť. Takže suché sme si piekli doma :-)
Odpovedať
ahojte pridavam sa k dievcatam z trnavy, este sa nevydavam, len pokukujem :))
Odpovedať
Babulky, kde su naj salony v Trnave? Budem doma len den a pol,takze nemam vela casu na skusku svadobnych siat. Dakujeeem ;-) Treba sa predtym objednat?
Odpovedať
Profilova fotka
@murinko60 ahojte pridávam sa aj ja, môj deň D bude 22.9.2012 :) úplne najlepší salón je Kara, stránka svadobnysalonkara majú tam foto šiat, super ceny, super prístup. My sme tam boli teraz v stredu s kamoškou skúšať šaty a nás tam obliekala vyzliekala, ukazovala fotky, radila, má tam úúúúúplne všetko, no proste super!!!! asi inam ani nepôjdem.
Odpovedať
@rommynka Ty mas svadbu 2 dni po mojich narodkach! Blahozelam a prajem prijemne planovanie. ;-) Dakujem, urcite tam skocim. Nevies,ci maju aj maggie sottero? Strasne sa mi paci tato znacka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@murinko60 Ďakujem :) Nie ona tam nemá sottero myslím že sú to neni žiadne značkové, veď pozri stránku, má tam všetky typy a za super ceny. Vie aj ušiť šaty, no multifunkčná baba. pozri aj na facebooku má foto.
Odpovedať
@rommynka kamoska tam bola tiez a hovorila,ze super. :-) Viem,ze aj saty upravuje a dost lacno. Len ked mne sa strasne paci tato znacka. Budem musiet zistit,kde ju maju a hor sa do skusania! :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Nevesty z Trnavy kde budete mať svadobné hostiny? :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@rommynka cube-club trnava :)
Odpovedať
Profilova fotka
@petuska86 ako je to tam cenovo? čo tam majú v cene? ja som tam písala no zatiaľ mi neodpísali. Rozmýšľam nad relaxom na Starohájskej vo VUCke.
Odpovedať
Profilova fotka
A nemáte niekto skúsenosti s hostinou v Hoteli Dream ako to tam je cenovo na menu a tak?
Odpovedať
Profilova fotka
@rommynka no cenovo bud 29 na osobu alebo 33 tusim.je to podla gramaze masa v jedlach. je tam pripitok, predjedlo, polievka a tusim 3 chody, mineralka a 0.5 litra vina na osobu tusim. uz si to tak presne nepamatam. skus tam radsej zavolat neviem ako casto odpisuju ja som volala a hned ten den som sa s nimi aj stretla aj vsetko. aj na tu relaxovu som pocula ze je dobra. skus popozerat teda co sa ti zapaci
Odpovedať
Profilova fotka
@petuska86 pôjdem tam dnes pozrieť. a nevieš prosím ako to majú s výzdobou?
Odpovedať
Profilova fotka
@rommynka no to neviem lebo tu si robim sama ale viem len ze vedia zabezpecit navleky za fajn cenu. 1 euro a nieco to bolo tusim aj s maslou.a to mi inde pytali aj 3 eura :D
Odpovedať
babulky, nejakeho dobreho fotografa z okolia TT nepoznate? Ten moj sa nejak nevie vykoktat,ze ci nas bude,alebo nebude fotit...dakujeeeem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@murunko6O nás fotil Tonko Novotný a spravil nám krásne fotky.
Odpovedať
Ahojte budúce nevesty trnaváčky :) my sme mali svadbu v septembri, album som pridala a všetko bolo krásne a super. Takže ak budete chcieť nejaké info rada napíšem :)
Odpovedať
Mate niektora svadbu 11.08 v Trnave? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@murinko60 nas bude fotit Peter Velický... mne sa strasne pacia jeho fotky http://petervelicky.sk/
Odpovedať
Profilova fotka
@lenushka_th ahoj leni.len sa chcem spytat kedy sa chystate vybavoval papiere na faru? a ziadost na urad a tak.. a ponaucenia. ja som zabudla kedy nam kazal prist sa spytat. ci v januari alebo az februari :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@petuska86 ja vobec neviem..my sme boli v kostole asi koncom augusta to si nas len zaznacili,ale hovoril ze mame priniest krstne listy max. 3mesiace stare takže mi z toho vychadza ze vo februari staci :-D ty ako?
Odpovedať
Profilova fotka
@lenushka_th no my sme boli v septembri a praveze mi povedal ze mame sa zastavit a to uz neviem kedy :-D a zepotom dohodneme co vsetko budeme potrebovat a dohodneme si poucenia a tak... takze februar staci :) ved keby nieco ma na nas cislo ;-) dakujeeeeeeeem
Odpovedať
Profilova fotka
ja som rozmyslala ze tam vybehnem predsalen po novom roku ja si tiez nepamatam presne co mi povedal :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@petuska86
Odpovedať
Profilova fotka
@lenushka_th no tak keby si tam isla skor ako ja daj vediet co ti povedali :-D dakujeeeeem
Odpovedať
Profilova fotka
@petuska86 jasne ozvem sa..uvidim ci sa tam dokopem jak mam teraz na plane :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?