Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
@petuska86 no..tak som sa tam dokopala :-D takže..nakolko sme ja ani priatel neni z Trnavy musime priniest povolenie od mojho alebo priatelovho farara že nam povoluje sobaš v Trnavsej farnosti,dalej krstne listy obidvoch a papiere ktore mame vybavit na matrike...všetko koncom februara..potom mame prist obidvaja,daju nam termin poučení a hotovo :-) takže máš čas aj ty až koncom februára
Odpovedať
pridávam sa aj ja... my chceme mať svadbu začiatkom septembra.. a keď to tu tak čítam chytá ma mierny stres, lebo nemáme vybavené ešte vôbec nič... hostí budeme mať okolo 80... neviete mi doporučiť nejaký podnik? a čo hovoríte na Olympiu? počula som, že sa tam veľmi šmýka podlaha...
Odpovedať
Profilova fotka
@lenushka_th jeeeeeeeeeej dakujem velmi pekne si zlata. aspon sa tam nemusim hnat teraz. aj som si myslela ze je cas tak neviem na co nam kazal prist zaciatkom roka. teda ak si to dobre pamatam ze nam to kazali :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@luucaatkoo ahoj. my mame v maji.ale co som o olympii pocula tak sa tam dost dopredu objednavaju terminy. no neviem ci to tak este je.
Odpovedať
@lenushka_th ahoj takže vy ste boli na matrike teraz? lebo nam farar hovoril, že mame ísť tiež po novom roku, a mame si priniesť rodné listy a OP.
Odpovedať
Profilova fotka
@katuska111 ešte sme neboli chystame sa vo februári vraj to stačí...
Odpovedať
@luucaatkoo olympia bola dobrá niekedy teraz je to tam čistá hrúza o jedle nehovoriac ale september to je už najvyší čas všetky dobré podniky sú na september už obsadené
Odpovedať
@rommynka hotel prestige
Odpovedať
@rudlanatt daakujem.. hej, hej.. som zistila, ze to zo salou nebude tak jednoduche... ale podarilo sa nam nejakym zazrakom vybavit na 29.9. Relax restauraciu v Aquapollise, tak sa z toho velmi vytesujem.... snad to tam bude fjan, citala som len same dobbre chvali na nich... :)
Odpovedať
@luucaatkoo ahoj, pls kedy si si vybavila aquapolis?
Odpovedať
@ekrk fuuuu, v stredu alebo bo stvrtok to bolo.. uplnou nahodou.... mala so mvazne stastie
Odpovedať
@ankamar ahoj aj my mame termin 6.10.2012 teda zatial to nemame potvrdene, este cakam na odpoved z fary a potom si to pojdeme osobne zajednat na 100% ale inak nic ine nemame est vybavene,asi sa ani nebudeme nejak velmi pripravovat,kedze planujeme malicku svadbu len s najblizsou rodinou tak do 20 ludi. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@luucaatkoo no nechcem ťa strašiť jasom tam bola teraz v sobotu na oslave a teda žiadna sláva, neviem koľko berú za svadbu , ale teda priestor a jedlo nič moc
Odpovedať
baby poradte peknu salu v TT, resp. ak ste niektora mali svadbu v Seredi na lodenici tak nejake postrehy :)
Odpovedať
@katrinka333 no neviem, ja som pocula len pozitivne ohlasy... a priesttor sa mi paci velmi... no hadam nam to dopadne dobre...
Odpovedať
@katrinka333 a co konkretne sa Ti nepozdavalo?
Odpovedať
Profilova fotka
olympia mozno nie je na prvy pohlad najmodernejsia ale zase so skusenosti fotografa viem ze personal tam slape jedna radost kazdy vie co ma robit a verte ked som bol na svadbe kde sa personal nemal k cinu tak to bola cista tragedia ale je tu v tt teraz hodne peknych novych priestorov a so sikovnym personalom :-)
Odpovedať
ahojte zienky, tak vcera sa nam podarilo zajedbat malu salu v hoteli Prestige, vybavili sme si ziadost na matrike, podpisane, opečiatkovane :) zajednali sme si fotografku, vybavili kostol a predbezne vybavili obrucky. Svadobne saty si dam pravdepodobne sit lebo nejak neviem v ziadnom salone natrafit na to co chcem, oznamka su viac-menej tiez nachystane - vlastna vyroba a kyticku, oblek a dalsie drobnosti staci riesit priebezne,kedze svadba bude 6.oktobra 8-)
Odpovedať
@luucaatkoo skus reštauráciu cube - mne sa moc páči ale my budememe mať menej ludí zanikli by tam:) ak ty budš mať 80 je to IDEAL
Odpovedať
Profilova fotka
Tak nemyslim si ,že sa v TT dohodli, lebo ceny su rôzne ,, aj ovela viac ako 750 eur na osobu, a niekde si zas nič nemôžeš priniesť , niekde zas pýtaju za prenájom,,atď. Ak chceš svadbu v Smoleniciach to ,aby si vybavovala min. 2 roky pred, pretože tam maju veľa akcii a na rok dopredu plnu každu sobotu, ale zas zaelží ako termin, my máme 7.7. tak to bolo viac ako iste , že to mali už dávno obsadené :-) Svadbu v Phoenixe mala jedna známa, je to tak pekné aj bývali priatel tam pracoval, ale majitelia su hrozní a navyše neda sa s nimi moc dohodnuť na to koľko stoja :-)
Odpovedať
@nena123 Vieš čo mne sa ten phoenix ani tak moc nepáči:) a vy kde máte?
Odpovedať
Profilova fotka
@novakova2000
Odpovedať
Profilova fotka
@novakova2000 No my sme mali zajednanú reštauráciu MAXIMA oproti OBCHODNEMU DOMU JEDNOTA, ale neskôr sme zajednavali DJ Blesáka a on nám ponúkol club CUBE, totižto nevedela som že aj tam je možnosť gulatých stolov, tak sme urobili zmenu a k lepšiemu :-)
Odpovedať
@petra_cerna my mame salu v Aquapolise v rest. Relax.. daju sa tam aj gulate stoly vybavit.. a teda ja som s vybeom aj pristupom prevadzkarky velmi spokojna... aj co som sondovala u ludi,oc tam uz svadbu mali, spokojnost vladla az do konca :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky tiež plánujeme termín svadby na september, chceli by sme 29.9.2012.
Odpovedať
preco mi zamkli moju temu? my esete nemame termin nejako nic neriesime, ale dufame ze ttento rok sa do toho dokopeme....kto vas bude malovat, mate nejaky tip na vizazistku?
Odpovedať
no inak vizázistka z TT by sa aj mne hodila:)
Odpovedať
@luucaatkoo ahojky ja sem už málo chodím vieš , nechcem ti kaziť ideál ale jedlo bolo studené, poháre na stole nemal kto vymienať, obsluha čistá katastrofa, stále sme obsluhu hľadali keď sme niečo chceli. Teda s mojou svabou sa to nedá porovnať
Odpovedať
Profilova fotka
@petra_cerna mne sa na lodenici nepaci hlavne ta druha cast na tancovanie: zle sa tam foti a ani to tam nevyzera dobre (podla mna) :(. ja som tiez bola zufala z hladania pekneho miesta v okoli Serede, nakoniec sme to mali v KD v Gani, kt. je novo prerobeny, mohli sme si ho nazdobit podla predstav a ked sa to nasvietilo vyzeralo to fakt super (pozri moj album). Jedina nevyhoda pred svadbou, ze sme museli odolavat protestu nasim rodicom, ktori nechapali preco by to malo byt v Gani, ked odtial nikto nie je :-D . Vlastne pred svadbou sa vsetci cudovali, ale nakoniec boli spokojni.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?