Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
no tak o tom pochybujem...cakala som len jedno slovicko - prepac, ale asi sa ho nedockam :-(
Odpovedať
najhoršie je, že niekedy to tým chlapom vôbec nedochádza. Pre nás je to pritom dôležité a oni si to vôbec neuvedomujú.
Odpovedať
pripajam sa k Livke, nemozes to tak brat, chlapi su proste iní! im vela vecí nedochadza a ani nikdy nedojde :-( treba sa s tym zmierit a vsetko pojde lahsie :-) ...vlastna skusenost...
Odpovedať
ja som ale za to, že kompromisy sa musia robiť na oboch stranách. a nie aby sa musel vždy iba jeden prispôsobovať a druhý si robí čo chce. ja sa snažím môjmu vždy vysvetliť ako to vidím ja a aby sa vžil trochu aj do mojej situácie (nie je to vždy ľahké :-N ). ale treba si určiť jasné pravidlá.
Odpovedať
Profilova fotka
livi maš pravdu, chlapi sú nedomýšľaví...mne sa napríklad stalo ešte na začiatku, že bol Valentín a môj drahý to bral ako všedný deň, prišiel ku mne až neskoro večer a akože nič-až som revala,..ale vyjasnili sme si to...on to nikdy neoslavoval...ale kedže už mal mňa tak som mu povedala že to budeme oslavovať a basta!! leni... vieš možno ho to ani nenapadlo, že sa tak cítiš...skús mu to normálne vyklopiť...
Odpovedať
presne - chlapom treba na rovinu. oni nemajú žiadnu intuíciu a nevedia bohužiaľ čítať medzi riadkami..to som sa za tie roky vo vzťahu naučila.
Odpovedať
vies simasi ono to je trosku zlozitejsie...lebo na tuto temu - oslavy sme sa bavili tyzden dopredu a tak som to necakala...Julii aj Livii som o tom hovorila, no uz je to aj tak jedno...
Odpovedať
Profilova fotka
Muzi su z Venuse a Zeny z Marsu... :-) ci naopak? v podstate to je jedno...kazdopadne si musime uvedomit, ze su proste z inej planety :-) a veci vnimaju niekedy absolutne opacne :-) to, co je pre nas podstatne, su pre nich nepodstatne hluposti a naopak... napriklad mna minule ten moj tiez tak strasne nastval, ze dovi dopo... a to len koli blbym tupym nozom :-) normalne hadka storocia hehe :-)
Odpovedať
ivinka to tvrdi aj ten moj, ze ja som z Venuse a on z Marsu :-D
Odpovedať
lienka, moj drahy raz poznamenal... "preco by mali muzi mysliet ako zeny? ked su muzi? ved v tom je ten rozdiel! ja som mu tiez robila oslavu v podniku na "29" a potom na "30" tiez vikend oslav (piatok kamarati, sobotu rodina z otcovej strany, v nedelu z maminej strany) dokonca dosli aj moji rodicia a brat aka velikanska to bola udalost... v kutiku duse som si myslela, ze na moju "25" mi pripravi nieco podobne... a prd... 23.7. bola nedela a my sme cely ten vikend museli makat na dome... :-| musela som "preglgnut" a ist dalej... nerozculovala som sa, proste som to len predychala... a v pondelok vecer ma ten blazon poziadal o ruku :-N ... bolo to krasne a dojimave... a teraz mi ostava cakat dalsich 5 rokov na "okruhlicu" snad bude aj oslava! :-D a ked mne je najhorsie vzdy si poviem, este nie je tak zle, aby nemohlo byt aj horsie... a pomaha to... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
SIMASI spraaaaaaavne ! treba mysliet pozitivne... inak by sme sa z tych nasich "chlopoch" zblaznili :) aj ked...na druhej strane co by sme bez nich robili ??? :-D samozrejme, ze aj oni bez nas ! ;-)
Odpovedať
Ahojte baby zo SNV, prave som sa zaregistrovala lebo ma celkom zaujala tato stranka, my mame svadbu v Park hoteli na Cingove, len sa neviem rozhodnut pre DJ alebo pre zivu hudbu, neviete niekto nejake kontakty, pracujem uz totiz 6 rokov mimo SNV, tak sa mi niektore veci tazko zhanaju
Odpovedať
Článok sa načítava...
dvojicka, no jo! tych "sklamani" este bude... ok, ja uz dnes koncim. pekny zvysok dna. papa ;-)
Odpovedať
lucia poslem ti IP s kontaktom na kapelu - BISQIT - boli sme s nimi velmi spokojni, hrali super ...dokonca sme sa s nimi stretli o dva tyzdne na dalsej svadbe - podali nam ruky zvitali sa ... a hrali rovnako dobre :-) , DJ ziadneho nepoznam :-|
Odpovedať
ahoj lucia, mozem potvrdit, ze bisquit su fantasticki - hrali aj nam na svadbe v hoteli Satel v Levoci. hrali by aj dzule, keby jeden z chalanov nebol ich sused pozvany na svadbu... ;-) DJ tiez nepoznam, ani som nad ziadnym nikdy neuvazovala... zeny su z Venuse, muzi z Marsu... :-D moj sa snazi prestahovat na venusu...aspon ma pochopit...niekedy ma fakt prekvapi (a cim dalej tym castejsie), ked vie citat moje myslienky...baby, obcas je to otrava... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lucia...presne tak ....Bisquit je super skupina... ja som mala tú smolu, že jeden bol môj susedko...no čo už..ale zábavu zato robil perfektnú ;-) baby..práve som mala pohovor so šéfom a musím sa pochváliť....... vravel že mi dá zmluvu na neurčito, že so mnou ráta aj po materskej......takže sa moc teším...aaa ešte čo ma prekvapilo...mohla som prísť o druhú funkciu už teraz v marci..ale posunul to až na neurčito tzn. kým neotehotniem a nebudem to zvládať... síce zasa budem mať o nejakú prácu naviac...ale za tie prachy to stojí ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
LUCIK no ty sa mas...tak pekny zvysok dna dvojicka :-) TINKA no pozrime sa na nu panicku, nie aby skakala od stastia po plafon, ale ona sa nam tu este stazuje ze otrava... pche ! :-D :-D :-D
Odpovedať
jasne baby, aj tak vdaka :-)
Odpovedať
no juli - super, tak to máš dobrého zamestnávateľa. málokto je totiž nadšený tým, ak mu zamestnanec odíde na materskú ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
livi...tak ti poviem že aj ja som sa čudovala že čo to hovorí....ale som rada že to takto berie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
DZULKAAAAA super, gratulujem...tak teraz sup sup do toho !!! :-D
Odpovedať
Julia tak blahozelam a tesim sa s tebou, to znamena, ze si velmi sikovna a niekto to vie aj ocenit ;-) !!!
Odpovedať
Profilova fotka
tak by to malo byt !!! DZULI a co ty vlastne robis???
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem veľmi pekne ;-) ...ivinka..robím sekretárku a už vyše roka aj fakturantku v špedičke ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
DZULI tak super, len tak dalej... mozno raz z teba bude aj GR :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D ... noo asi nie... :-D :-D ...oukey...tak ja sa lúčim, idem popracovať.... a prajem Vám krásny zvyšok dňa... pááá
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sa lucim, idem domov paaaaaaaaaaaaa
Odpovedať
tak sa majte pekne. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko prajem.... tak konečne máme dvierka na kuch. linke ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko kocky... DZULI gratulujem k dvierkam :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?