Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
no práve ivi - každý z môjho okolia je chorý, ja sa tiež teraz doliečujem. 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
v takom teple maju najlepsie podmienky hajzlici :-D
Odpovedať
ivinka, no jasne aj ked zase tie hrozitanske teploty tiez nemam rada, ja zboznujem jar a jesen a ta posledna jesen bola "pocasim" priam idealna! zboznujem kvetinky a na jesen farebne stromy... a ten suchot sucheho listia... hmmmm ;-) a na leto sa tesiiim hlavne preto, ze uz konecne bude kolaudacia! a ja uz budem mat svoju zahradku a kvetinky, kvetinky kvetinky...
Odpovedať
OK babenky, idem trosku popracovat. majte sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
SIMASI tak potom pridem "skontrolovat" tu tvoju zahranku a kvetinky ak mozem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ups.. zahradku :-D
Odpovedať
u nas ked bola svokra mala riadnu chripku a uz druhy den to chyta aj mna aj Lacka, snad neochorieme!!!
Odpovedať
Profilova fotka
LENI dajte ci C-ckovu bombu... mne to velmi pomaha... vytlacit stavu z 2citronov do pohara doliat vodou a vypit naraz...
Odpovedať
ja si dávam aj C-čko aj citrón do čaju, pijem ho veľa, ale aj tak to nepomáha :-|
Odpovedať
Profilova fotka
LIVI to vazne ? no a zas sme pri tom....na kazdeho asi zabera nieco ine.... :-(
Odpovedať
akurat mam doma dva citrony, tak to skusim....mohlo by to zabrat lebo zatial nie som na tom zle
Odpovedať
Profilova fotka
LENI no ono to praveze zaberie len v tom pociatocnom stadiu, ked uz si total nascipana tak to nepomoze :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
no....tak nabudúce vyskúšam aj ja hneď v prvom štádiu. ;-)
Odpovedať
tak ja dnes koncim, majte sa :-)
Odpovedať
ahoj leni...dufam len, ze nekoncite vsetky...konecne mozem byt na nete...
Odpovedať
ahoj tinka - ja som tu dnes dlhšie. ;-)
Odpovedať
achoj tak ja som este asi 15 minut,a ty pracujes dlhsie?alebo si uz doma?
Odpovedať
Profilova fotka
LENi paaaaaaaa TINKA no vitaj :-)
Odpovedať
livi, ako dlho? ja tu budem asi do siedmej, mozno dlhsie...cakam na manzela, este stale je vo Zvolene a konzultuje diplomovku. inac, musim sa/ho pochvalit - dnes spravil 2 skusky. uz ma iba 1! huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!! megy, som v praci... :-|
Odpovedať
ja som tu tak asi do šiestej. takže ste spolu tú školu zvládli :-D
Odpovedať
ja tiez v praci ale uz finisujem,konecne-dnes to bolo dlhe. aaale dnes som si kupila moj prvy pribor-joj krasny ;-) a drzte mi palecky dnes na spinningu,dufam ze dojdem zajtra do prace,pa
Odpovedať
Profilova fotka
ja uz ficim pomalinky domov, tak sa majte... TINKA GRATULUJEM pani inzenyrova :-)
Odpovedať
ivka, megy, majte sa! pekny vecer! a vdaka za gratulacie, livi, ivka...este tu skusku a diplomovku a mam dalsi titul... :-D :-D :-D livi, tak mozme pokecat, ak mas cas
Odpovedať
jasné ;-) nemám už veľmi čo robiť. a kedy končíš definitívne v práci? ak sa môžem spýtať, v akej oblasti pracuješ?
Odpovedať
koncim o 2 tyzdne. momentalne pracujem v poistovni na generalnom... a co ty? tusim si spominala dopravu.
Odpovedať
áno, robím v doprave, ale moc ma to nebaví...
Odpovedať
v Ba musí byť oveľa viac možností nájsť si prácu ako tu. aj preto ste sa s manželom presťahovali, alebo on je z Ba?
Odpovedať
nie, on je tiez z vychodu, byvali sme par domov od seba... ;-) ano, je viac moznosti na pracu, ale nie vzdy je to lahke. ked chodis na pohovory, tak ta odbyju bud tym, ze mas na viac alebo na to nemas... dokonca, keby si chcela robit pokladnicku v supermarkete (lebo ta to jednoducho naplna alebo nemas inu moznost), tak ta s vyskou nezoberu, lebo si jasna casovana bomba... takze asi tak...
Odpovedať
ja som vlastne bola na jedinom pohovore tu na Slovensku, ale oni mali jasné jedno kritérium, ktoré som ako jedna z mála spĺňala. ale vtedy som mala ešte živnosť a ponuku robiť tu som dostala od terajšieho kolegu. takže to bolo viac-menej šťastie, lebo v podnikaní to nebolo nič moc :-| teraz keď z času na čas prezerám pracovné ponuky, tak je to bieda.. väčšinou hľadajú superkvalifikovaných ľudí s dlhoročnou praxou, alebo robotníkov, prípadne ešte obch. zástupcov ale s vlastným autom a živnosťou ]-( no vyber si.. 8-( moja sestra donedávna robila v Ba v Kike. mala v pohode robotku - robila v jednom bufete, aj finančne to mala dobré. teraz ale odišla do Anglicka, lebo Blava sa jej nepáčila.. jeden čas som aj ja uvažovala o Blave, ale manžel o tom nechcel ani počuť.. =-)
Odpovedať
moj manzel tiez nechcel zo zaciatku pocut o blave, ale dala som mu na vyber - bud ja a blava, alebo on a ina... :-D ja som totiz v blave uz 10 rokov - zacala som tu studovat na VS a potom to uz islo...ale ja som sa v blave aj narodila, len nasi sa po roku prestahovali spat na vychod.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?