Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
tak to je iné. je pravda, že ja v Blave nikoho nepoznám a možno by som si nezvykla. my sme boli s manželom - vtedy ešte priateľom pár rokov v zahraničí, ja som aj chcela ostať, ale on sa už chcel usadiť doma. vtedy som to síce považovala za dobrý nápad, ale dnes trochu aj ľutujem, lebo doma to nie je také, ako som si predstavovala a teraz už s najväčšou pravdepodobnosťou nikam nepôjdeme, keďže môj manžel je proti. ale nie je to jednoduché, potom si znova hľadať prácu tu. kamarát sa teraz nasťahoval do bytu s priateľkou, ktorá robila 10 rokov vonku a je z Topoľčian. Teraz baba sedí doma a pokúša sa nájsť si tu prácu..nikoho tu v podstate nepozná a nemá ani predstavu čo by robila.
Odpovedať
Dobre ranko
Odpovedať
dobre ranko! chcem spaaaaaaaaaaaaaaat! vcera som odchadzala z prace o 20:15, po 13-tich odpracovanych hodinach...mne asi fakt sibe, sak som vo vypovednej...prave som si ale uvedomila, ze takto 5 rokov do zadu, 2 tyzdne pred ochodom z predoslej firmy (vcera boli tiez presne 2 tyzdne do mojho odchodu), som ale trhla rekord - bola som v praci presne 24 hodin - od 9:00 do 9:00 nasledujuceho dna...no, asi nemam vsetkych pokope... :-D
Odpovedať
tinka ty si nenormalna - 24 hod. a ja nadavam sestre, ze tak dlho pracuje, zjavne nie je jedina...
Odpovedať
Profilova fotka
TINKA takych je nas viac, co nemam vsetkych pokope :-) nic si z toho nerob apropo dobre ranecko vam vsetkym prajem LIVI ono je to len o tom, ako to clovek vnima s tou BA, ja som tu tiez uz 12 rokov a stale som si nezvykla a asi si nikdy nezvyknem, ale na druhej strane neviem si prestavit, ze by som sa mala vratit domov na vychod... mozno tak na dochodku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tina..tak ty si fakt nenormálna...ja som práci maximálne 8 hod..raz za rok možno 10 hod...;-) ale to je asi tým, že ma tá práca až tak veľmi nebaví, aby som vnej dokázala stráviť toľko hodín.. ináč dobré ránko všetkým... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
TINKA tusim budem na kafe za tebou chodit castejsie, aby si to tolko neprehanala :-)
Odpovedať
ja som sa stretla s nadcasmi hlavne v zahranicnych firmach, ale osobne si myslim, ze je to problem nas Slovakov - nevieme si dupnut a povedat si stacilo...
Odpovedať
Profilova fotka
noo moj manželík tiež pracuje denne 10-12 hod...a niekedy ked to preženie ešte dlhšie,,tak ja mu dupnem a stopnem ho ;-)...ale uňho je to iné lebo je živnostník... takže väčšinou to má odpustené ;-)
Odpovedať
ved prave je ine ak robis "na seba" a ine ak robis na niekoho - kto to este k tomu vsetkemu ani neoceni...
Odpovedať
Profilova fotka
a u nas to vacsinou ocenene nebyva :-(
Odpovedať
baby, budte teda radi, ze pracujete len 8 - 10 hodin. ono sa za vsetko plati - nie je to veru med lizat byvat v BA a tu aj pracovat... nemate nam co zavidiet...
Odpovedať
Článok sa načítava...
ivka, vdaka za mail, ale mlieko a kysle mlieko nemozem...da sa to nejak nahradit?
Odpovedať
Profilova fotka
TINKA nie je zac... no da sa to vraj nahradit bud kefirom, ale asi ani ten nemozes... alebo nejakymi nizkotucnymi jogurtovymi napojmi...
Odpovedať
hmm, tie napoje hadam zvladnem...kefir eee :-p
Odpovedať
lucim sa, idem makat... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
TINKA a preco mlieko nemozes? nelubis ? ci nejaky iny problem ???
Odpovedať
ahojte tinka, tak taketo "24" poznam, sice to nebolo presne 24 hod, len 18 az 20 hod... ale ja som to takto "tahala" s mensimi prestavkami, cele leto, a odmena? asi mesiac nato som rano dosla do svojej kancelarie a na mojej stolicke sedela "nova" baba. proste sef sa rozhodol, ze toho uz asi vela viem, tak ma akoze preradil do uctarne, ale zjavne mi to zabudol oznamit... takto sa zbavil vsetkych, kt mu pomohli udrzat si svoju "stolicku", pekna odmena, ze? a ta nova? po skus. dobe sla na PN a rok jej nebolo... co uz? vzdy som mala "stastie" na "dobrych" sefov... a ked som si uz myslela, ze vsetko zle je za mnou, zacala som si , plna optimizmu, hladat novu pracu, nikde ma nechceli zobrat, lebo sa im zdalo, ze ked ma (vtedy) 22 rocna baba za sebou 3 zamestnania, nieco nie je v poriadku... mala som tu cest robit aj u pani superstar/lets dance notarky... a to bola najvacsia haluz v mojom "pracovnom" zivote...
Odpovedať
Profilova fotka
SIMASI o tej haluzi uz vieme svoje... dokonca som na teba myslela, lebo kolegynka tam bola overovat nejake veci a vravela, ze to, ako sa ona sprava k svojej asistentke je peklo pekelne najpekelnejsie... ze spinava handra je suvix oproti tomu :-(
Odpovedať
to mi je luto, (po tych mailoch s tou novinarkou, vies) som si myslela, ze sa uz "poludstila", (dokonca som mala pocit, ze jej krivdim) ale v konecnom dosledku som mala pravdu, clovek ako je ona sa len tak, zo dna na den nezmeni... dnes mam trosku veget... drahy siel na dom, aj robotky je pomenej...
Odpovedať
co sa clovek nedozvie....staci byt poriadna svina a taku karieru nastartujes...
Odpovedať
keby len svina, ale aj hlupa svina... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
SIMASI no veru, nezmeni...a no comment... a dokonca mojej kolegynke poza chrbat tej kocky vravela, ze ci nema nejaku sikovnu kamosku alebo znamu, ze ju super zaplati, ale ze tuto "kravu nesikovnu" - citujem :-) musi cim skor vymenit.... LENI svine sa vzdy mali dobre :-) nie nadarmo sa vravi, ze sa ma ako prasa v zite :-D
Odpovedať
ahojte, no len čumím, čo to tu píšete.. :-o ty kokso, a človek by si myslel že jaká sympatická žena ]-( ]-( a presne tak - svine sa vždy mali dobre ]-(
Odpovedať
ano, ved to je uplne normalne, ze vsetky jej zamestnankyne su hlupe, nesikovne - "sproste a debilne" :-) tiez citujem... ale zmenme temu ;-)
Odpovedať
s drahym sme sa rozhodli, ze vikend bude "rozluckovo-prezieraci" a od pondelka zaciname s dietkou a cvicenim :-D :-D :-D to som zvedava, ci to bude uz tento najblizsi pondelok, alebo ten dalsi... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
SIMASI ja som vcera zacala s tou tvojou "mliekovou" , tak uvidime, ci do tretice vsetko naj :-) zatial sa celkom tesim, lebo nemam pocit hladu, ale vraj treti den je v kazdej diete kriticky, tak vam poviem zajtra, jak som na to a ci od hladu vobec uvidim na pismenka, co tu pisem :-D :-D :-D
Odpovedať
:-D pre mna je najkritickejsi ten prvy mliekovy den, tiez sa pochvalim, ci som ho zvladla:)) mlieko zboznujem, a neviem si rano predstavit bez kakavka, a vecer bez pohara mliecka... s drahym zvysujeme priemer konzumacie mlieka SR!
Odpovedať
Profilova fotka
SIMASI no ja som bola prezrata asi este z utorka :-) lebo tiez som sla do toho s tym, ze sa este poslednykrat poriadne nazerem a veru som si dala riadne zabrat, takze vcera som asi este bola plna a tak mi to mlieko len doplnalo miesto v brusku :-)
Odpovedať
ja si pomalicky "odvykam" jest uz tento tyzden, aspon zmensujem davky, a tiez by som sa chcela uz konecne zacat stravovat zdravo, a pravidelne, dat trosku organizmus do poriadku, dokonca uz druhy den abstinujem od KAVY! a to som iny zavislak! ale dari sa mi, dokonca som ani neodsrkla drahemu z poharika, a to je uz co povedat!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?