Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

7. jún 201795960
  • Dobre rano 😉

• dobré ránko... 😃

• DOBRE raaaaaaaaanko 🙂
    baby mrknite poslednu foto v mojom albume 🙂 nieco na ranko pre vas pre stastie.... som sa vcera zase hrajkala 🙂

• Sponzor fóra
  • leni?? a dnes ideš plávať??

• jeeej to je pekne, dakujeme 😃

dzuli ides so mnou? zatial sa chystam,takze snad sa tam dostavim 😃

• noo ja na plávanie moc niesom.... ja som dnes rozmýšľala nad aerobikom..ale potom mi svitlo že je utorok 😐 ... potom som aj nad fitkom rozmýšľala...ale neviem uvidím či tam sama pôjdem ..😉

• ivinka..je to super...vieš čo ma dapadlo...kedže máme zelenú chodbu bol by to celkom zaujímavý obraz 😉

• Diecvence, tie ktore mate po svadbe alebo aj pred nou, odkial ste mali zakusky? nemate nejaky dobry tip?

• DZULI nooooo je to v celkom dobrej kvalitke... takze ak by si si to vytlacila aj na vacsi format, mohlo by to vyzerat oukej 🙂 daj mail, poslem ti to v original velkosti ak chces...

• zuzky..tak mi sme mali zákuzky z MPC a boli sme veľmi spokojný...😉 boli pekné, chutné, rozmanité... vyberieš si aké chceš...

• nam piekla jedna pani z Bystran, lebo sme chceli mat "domace" kolaciky, ale material sme si museli doniest a tiez ich potom pobalit do krabic...neoplati sa to...svokra to vyriesila lepsie dala si napiect niekde v Smizanoch - neviem presne u koho a kolace chutili rovnako ak nie lepsie ako nase, nestarala sa o suroviny a ani o balenie a krabice...

• Tiez rozmyslam o MPC alebo inej pekarni, ale myslela som si, ze take domace kolaciky tiez nie su zle...

• zuzky..no len musíš nájsť dobrú kuchárku...lebo niektoré sú fakt také, že napečú kopec plátov a tie naplnia jednou plnkou v rozličných farbách a je to... 😐 ... a potom všetky koláče chutia rovnako... aj to som už zažila...

• my sme chceli tiez povodne MPC, ale mamka sa potom rozhodla inac...no neviem tuto cast priprav som uplne nechala na nu lebo som nemala ani paru co kde a ako...

• dzuli hadaj kde ma vcera zobral ten moj manzel - dablik maly ? 😃 Rovno oproti do tej novej restiky, a co objednal? palcinky s cokoladou a orachami...takze takto chudnem 😦

• Sponzor fóra
  • ahojte..tento týždeň tu moc nepobudnem..cez víkend sme prežili stratu blízkej osoby..prosím nepýtajte sa viac..len som vás chcela pozdraviť a trošku prísť na iné myšlienky. včera to na mňa doľahlo, ale som rada, že som v práci aspoň na to stále nemyslím.

• jooj palacinky, som myslela

• LIVI to mi je velmi luto... 😞 uprimnu sustrast 😢 drz sa !!!

• leni tak to ti teda manželík pomáha.... a ako je v tej reštike?? nieje to ako krčma?

livi...to je smutné...tak sa teda drž 😞 😞

• ivinka...ďakujem pekne...obidve foto sú super... 😉

• nie vobec nie, celkom prijemne prostredie, klud - tak na vecerne posedenie, ale palacinky si tam nedavaj, tusim ich robia z prasku ci co...

• noo ani palacinky..ani pizza...asi tam bude mizerný kuchár...😉

• ahojte

super, dobre vediet, ze kolaciky sa daju "objednat".... u nas v rodine to funguje tak, ze sa zidu vsetky zeny, tetky, sesterky... objedna sa kuchyna ale iny priestor, a pecie sa a pecie sa a pecie sa... brrr od rana do rana... do nemoty... a potom to tak aj vyzera... vsetky zeny su na svadbe tak unavene... aha a este jeden detail... vsetci z rodiny prispeju nejakou sumou "na pecenie" zvykne sa davat tak 1000,-

a ja chcem od tohoto moju maminu usetrit...

• simasi..aj u nás sa to takto niekedy robilo, ale v dnešnej dobe sa to už neoplatí.... moje tetušky nám tiež nosili "do pečenia"...a my sme im zato dali o niečo viac koláčikov ako ostatným..😉

ale zasa na druhej strane..zažila som také pečenie ešte keď som mala asi 10 rokov..ale spomínam si na to dodnes...bola to paráááda... spali sme 5 detí v stodole v posteli...lebo dom bol plný...no super nálada... 😃

• u nas to bolo tak, ze zvyk - prispevok do pecenia ostal, ale piect sa nepieklo, je to prakticke, v tom zhone si neviem predstavit pecenie doma...aj tak to bolo cele "o drzku". Pokial viem, tak to tu v okoli takto funguje bezne

• ďakujem vám baby za milé slová.
    my sme mali koláče z pekárne vitex. boli sme veľmi spokojní. neviem si predstaviť ten stres okolo toho pečenia..ako sa to ešte niekde robieva, že pečie celá rodina 🤔 ale tiež je u nás zvykom, že rodina prispieva "na pečenie" ako hovorí simasi.

• dzula
    no ja na to nemam az tak pekne spomienky... naposledy ked som takto musela "asistovat" som mala asi 16, takze som tam musela ficat o stosest, a samozrejme, my mladsie sme museli vsetko umyvat, fuj vsetko bolo mastne a nekonecne... nekonecne tri dni... potom som nemohla na nie kolace uz ani pozriet, nie to este jest ich...

ale myslim si, ako som tak odpozorovala, aj s drahym sme sa tak zhodli, klasicke plnkove kolace by na svadbe ani nemuseli byt, keby sa nedavali "vysluzky" ... u nas vzdy najviac idu bud slane alebo len take male jednohubky... alebo este zaviny z pekarne zo Smizian, tie su fakt dobre, neviem ci to poznate, su velke, lacne, a s plnkou nesetria, ako inde...

• DZULIK nie je zac, este doma kuknem taku original...
    SIMASI dvojickaaaaa ahojky 😃 ako sa dari ?

• ahoj dvojicka

vsetko OK, len sa trosku nudim, drahy dnes maka na dome, tak som tu opat raz sama 😒 vcera som oprasila knizocku so sudoku, a opat ma to chytilo 😃

tusim sa aj ja doma trosku pohram s fotakom, ma inspirujes svojimi fotkami 😃

• 😃 pozname zaviny 😃 su vynikajuce...mamka mi tam robi v kancli a majitel je rodina...ale pecu pre vsetkych rovnako - to si cenim a plnky je tam ozaj viac nez cesta 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov