Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Dobre rano ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
DOBRE raaaaaaaaanko :-) baby mrknite poslednu foto v mojom albume :-) nieco na ranko pre vas pre stastie.... som sa vcera zase hrajkala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
leni?? a dnes ideš plávať??
Odpovedať
jeeej to je pekne, dakujeme :-D dzuli ides so mnou? zatial sa chystam,takze snad sa tam dostavim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
noo ja na plávanie moc niesom.... ja som dnes rozmýšľala nad aerobikom..ale potom mi svitlo že je utorok :-| ... potom som aj nad fitkom rozmýšľala...ale neviem uvidím či tam sama pôjdem ..;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivinka..je to super...vieš čo ma dapadlo...kedže máme zelenú chodbu bol by to celkom zaujímavý obraz ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Diecvence, tie ktore mate po svadbe alebo aj pred nou, odkial ste mali zakusky? nemate nejaky dobry tip?
Odpovedať
Profilova fotka
DZULI nooooo je to v celkom dobrej kvalitke... takze ak by si si to vytlacila aj na vacsi format, mohlo by to vyzerat oukej :-) daj mail, poslem ti to v original velkosti ak chces...
Odpovedať
Profilova fotka
zuzky..tak mi sme mali zákuzky z MPC a boli sme veľmi spokojný...;-) boli pekné, chutné, rozmanité... vyberieš si aké chceš...
Odpovedať
nam piekla jedna pani z Bystran, lebo sme chceli mat "domace" kolaciky, ale material sme si museli doniest a tiez ich potom pobalit do krabic...neoplati sa to...svokra to vyriesila lepsie dala si napiect niekde v Smizanoch - neviem presne u koho a kolace chutili rovnako ak nie lepsie ako nase, nestarala sa o suroviny a ani o balenie a krabice...
Odpovedať
Profilova fotka
Tiez rozmyslam o MPC alebo inej pekarni, ale myslela som si, ze take domace kolaciky tiez nie su zle...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
zuzky..no len musíš nájsť dobrú kuchárku...lebo niektoré sú fakt také, že napečú kopec plátov a tie naplnia jednou plnkou v rozličných farbách a je to... :-| ... a potom všetky koláče chutia rovnako... aj to som už zažila...
Odpovedať
my sme chceli tiez povodne MPC, ale mamka sa potom rozhodla inac...no neviem tuto cast priprav som uplne nechala na nu lebo som nemala ani paru co kde a ako...
Odpovedať
dzuli hadaj kde ma vcera zobral ten moj manzel - dablik maly ? :-D Rovno oproti do tej novej restiky, a co objednal? palcinky s cokoladou a orachami...takze takto chudnem 8-(
Odpovedať
ahojte..tento týždeň tu moc nepobudnem..cez víkend sme prežili stratu blízkej osoby..prosím nepýtajte sa viac..len som vás chcela pozdraviť a trošku prísť na iné myšlienky. včera to na mňa doľahlo, ale som rada, že som v práci aspoň na to stále nemyslím.
Odpovedať
jooj palacinky, som myslela
Odpovedať
Profilova fotka
LIVI to mi je velmi luto... :-( uprimnu sustrast ;-( drz sa !!!
Odpovedať
Profilova fotka
leni tak to ti teda manželík pomáha.... a ako je v tej reštike?? nieje to ako krčma? livi...to je smutné...tak sa teda drž :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ivinka...ďakujem pekne...obidve foto sú super... ;-)
Odpovedať
nie vobec nie, celkom prijemne prostredie, klud - tak na vecerne posedenie, ale palacinky si tam nedavaj, tusim ich robia z prasku ci co...
Odpovedať
Profilova fotka
noo ani palacinky..ani pizza...asi tam bude mizerný kuchár...;-)
Odpovedať
ahojte super, dobre vediet, ze kolaciky sa daju "objednat".... u nas v rodine to funguje tak, ze sa zidu vsetky zeny, tetky, sesterky... objedna sa kuchyna ale iny priestor, a pecie sa a pecie sa a pecie sa... brrr od rana do rana... do nemoty... a potom to tak aj vyzera... vsetky zeny su na svadbe tak unavene... aha a este jeden detail... vsetci z rodiny prispeju nejakou sumou "na pecenie" zvykne sa davat tak 1000,- a ja chcem od tohoto moju maminu usetrit...
Odpovedať
Profilova fotka
simasi..aj u nás sa to takto niekedy robilo, ale v dnešnej dobe sa to už neoplatí.... moje tetušky nám tiež nosili "do pečenia"...a my sme im zato dali o niečo viac koláčikov ako ostatným..;-) ale zasa na druhej strane..zažila som také pečenie ešte keď som mala asi 10 rokov..ale spomínam si na to dodnes...bola to paráááda... spali sme 5 detí v stodole v posteli...lebo dom bol plný...no super nálada... :-D
Odpovedať
u nas to bolo tak, ze zvyk - prispevok do pecenia ostal, ale piect sa nepieklo, je to prakticke, v tom zhone si neviem predstavit pecenie doma...aj tak to bolo cele "o drzku". Pokial viem, tak to tu v okoli takto funguje bezne
Odpovedať
ďakujem vám baby za milé slová. my sme mali koláče z pekárne vitex. boli sme veľmi spokojní. neviem si predstaviť ten stres okolo toho pečenia..ako sa to ešte niekde robieva, že pečie celá rodina =-) ale tiež je u nás zvykom, že rodina prispieva "na pečenie" ako hovorí simasi.
Odpovedať
dzula no ja na to nemam az tak pekne spomienky... naposledy ked som takto musela "asistovat" som mala asi 16, takze som tam musela ficat o stosest, a samozrejme, my mladsie sme museli vsetko umyvat, fuj vsetko bolo mastne a nekonecne... nekonecne tri dni... potom som nemohla na nie kolace uz ani pozriet, nie to este jest ich... ale myslim si, ako som tak odpozorovala, aj s drahym sme sa tak zhodli, klasicke plnkove kolace by na svadbe ani nemuseli byt, keby sa nedavali "vysluzky" ... u nas vzdy najviac idu bud slane alebo len take male jednohubky... alebo este zaviny z pekarne zo Smizian, tie su fakt dobre, neviem ci to poznate, su velke, lacne, a s plnkou nesetria, ako inde...
Odpovedať
Profilova fotka
DZULIK nie je zac, este doma kuknem taku original... SIMASI dvojickaaaaa ahojky :-D ako sa dari ?
Odpovedať
ahoj dvojicka vsetko OK, len sa trosku nudim, drahy dnes maka na dome, tak som tu opat raz sama :-S vcera som oprasila knizocku so sudoku, a opat ma to chytilo :-D tusim sa aj ja doma trosku pohram s fotakom, ma inspirujes svojimi fotkami :-D
Odpovedať
:-D pozname zaviny :-D su vynikajuce...mamka mi tam robi v kancli a majitel je rodina...ale pecu pre vsetkych rovnako - to si cenim a plnky je tam ozaj viac nez cesta :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?