Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
a kam? ja som tu dlho nebola tak neviem :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ja vas obdivujem, ja som chodila min. rok 3-4 krat v tyzdni na squash do Smizian, bolo to super, aj ma to bavilo, lebo mna nebavi takmer ziadny sport. Lenze slo to nenormalne do penazi, tak som to nechala tak ale na jar musim zacat nieco robit, lebo som ako zelatina.
Odpovedať
Profilova fotka
MEGY do Londyna... ZLATIK presne to je dolezite...zatat sa a zacat! :-D ja s tym mam tiez dost velky problem :-S
Odpovedať
no ze by sa mi chcelo chodit cvicit tak to netvrdim ale potrebujem to.a squash je super ale do penazi to ide priserne to je fakt.
Odpovedať
vau Londyn,aj ja by som brala taku malinku dovolenku na dva tri dni niekam vypadnut od vsetkych a od vsetkeho,uz mam pocit ze zijem len pre robotu a pre svatbu a to je vsetko. :-( :-(
Odpovedať
Ahojte baby, konecne mam chvilku cas :-D pozeram, ze nas je tu opat viac ;-) pekne
Odpovedať
Profilova fotka
DVOJICKAAAAAAAAAAAAAAA :-) hura huraaaa ako zijes? ? ? MEGY ved ako si urobis...tak mas....takze kde je problem? sprav si a uzi si to !!!
Odpovedať
hmmmmm!!!! keby to tak slo ze si spravim to co chcem ja.dovolenku mat nemozem lebo ja marec a danove priznania sa blizia,takze roboty jak na kostole. 8-(
Odpovedať
ivinka kedy odchadzas do GB?
Odpovedať
nasla som super zajazd na Cyprus, od 2.5 do 9.5, Protaras,4*hotel za 17616sk uz so vsetkym, super cena ze? no ak mi uz toto nevyjde, tak sa fakt nahnevam... som odhodlana ist aj sama ]-( v pripade, ak by drahy alebo mamina opat cuvli :-D drzte mi palce... konecne riadna dovolenka od roku 2004!
Odpovedať
simasi - tak držím palce ;-) my tohto roku asi zas pôjdeme navštíviť svokričku do Talianska..už sa neviem dočkať.. :-) a chce aby sme k nej prišli aj na Vianoce, tak uvidíme ;-)
Odpovedať
pani, to fakt vyborna cena...to kde take maju? :-N to mas all inclusive alebo ako?
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja by som aj sla na dovolenku, ale to by musela byt ozaj dobra cena...a muselo by to byt vramci EU lebo nemam pas a kedze nove pasy zacnu robit az v polovici roka, tak si pockam...
Odpovedať
Profilova fotka
MEGY uff, tak to je blbe... SIMASI skvelaaaaa cena, no nekup to! :-D spito presto bez do cestovky !!! ;-)
Odpovedať
pozrite si www.promotravel.sk
Odpovedať
Profilova fotka
Simasi, v dobrom zavidim a drzim ti palce, nech ti ta dovolenka vyjde. Moj drahy meni prave zamestnanie, takze asi nebude mat narok na dovolenku.
Odpovedať
dobre rano, tak ako co mate nove? simasi, dovolenka zajednana? a co vy ostatne planujete na leto...teda okrem svadby?
Odpovedať
dobré ránko. a vy čo plánujete na leto Leni - nejaká dovolenka?
Odpovedať
zatial neplanujem nic, nemam chut na to vobec mysliet...uvidime
Odpovedať
ahoj,tak mi planujeme "urcite" svatbu v maji a moj priatel aj samozrejme dovolenku,no neviem asi ma nejake tajne zdroje :-D :-D a leni co tak pesimisticky?
Odpovedať
dnes tu je nejako mŕtvo.. Leni, máš IP
Odpovedať
no mŕtvo,nemam ani s kym pokecat. a to mam dnes tak easy den :-D
Odpovedať
Profilova fotka
AHOJTE BABYYYYYYYYYY dobre ranko prajem ;-)
Odpovedať
ahoj!!!! uz je tu stvrtok a sefovci su v CR, huraaa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
LENI super, tak dnes mas veget co?
Odpovedať
a aj zajtra :-D tak to vyzera....ale veget len od nich, robotu mat budem... a ty co ? uz pobalena?
Odpovedať
Profilova fotka
LENI ale co si...este nie som zbalena... dnes po praci to snad zvladnem....
Odpovedať
ahojte.aj ja by som brala tak niekam vypadnúť, odreagovať sa.. my možno tiež pôjdeme niekam cez víkend, drahý chce ísť niekam lyžovať..
Odpovedať
ivinka ja na tvojom mieste uz mesiac mam zbalene :-D lyzovacka nie je zly napad, tusim sa nabuduce necham nahovorit a pojdem to po rokoch vyskusat...my mame tuto sobotu oslavu 50ky mojej krstnej, takze "sportovat" budu akurat nase zaludky :-D
Odpovedať
ahojte, ivinka, tak stastnu cestu, a vela vela zazitkov z uzasneho Londyna... a vela vela skvelych nakupov! :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?