Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
a čo sa týka nábytku tak určite chod do supermarketov na trhu nie je taká kvalita.My máme koženú sedačku a spálnu s masívu ale z inej časti POLSKA zo supermarketu a za polovičnú cenu ako u nás.
Odpovedať
Profilova fotka
LENI no uz to vidim ako dojdem domov na vikend, zacnem chystat zur a moja mamina bude kukat na mna jak na mimozemstana, ze ci mi sibe, ved ja uz v SNV ziadne kamosky nemam :-) a ked zrazu pridete a zisti, ze vas poznam z netu, tak jedine co povie "dzecko šalene, este stale nemas dost! " :-D bude sranda a verim, ze do tyzdna tu budete devatit s nami ;-)
Odpovedať
diky baby, tu skratku "poznam". my ideme objednat dvere, boli sme tam po sviatkoch, tak sme sa rozhodli, ze si tam kupime par int.dveri, a po obchodoch som chcela len tak mrknut, ako to tam vyzera,casto tu o nich citam, ked pojdeme v sobotu, a mamina bude urcite chciet ist aj na trh 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
MEGY noooo ty budes nalievat... funkcia barmanka je tvoja, si za? ;-)
Odpovedať
fajn beriem,vzdy som chcela robit barmanku ;-) ;-)
Odpovedať
no a este nam chyba DJ :-D
Odpovedať
baby a majú tam iné šaty ako na trhu?A výber je aky?A tiež by ma zaujímali ceny,aspon približne.
Odpovedať
tak neviem ci ine,styl asi ten isty ale sa to lepsie skusa v kabinkach ako na trhu a v tomto obchodiku toho maju dost a ceny???tak napr.mamka si tam kupila kostym na moju svadbu a stal 3100 ale napr.ja som si kupila tu v SNV saty za 2500 (spisan). ;-) ;-) ;-) :-)
Odpovedať
ked som tam bola ja tak mali ovela krajsie satky v tom obchode nez na trhu a tiez kostymceky uplne perfektne, ale cenovo to vychadzalo rovnako ako u nas v obchodoch...a tiez bol rozdiel v kvalite trhovych veci a tych z obchodu...
Odpovedať
Profilova fotka
DOBREEEEEEE RAAAAAAAANKO :-D
Odpovedať
ahojky ;-) ...ja som si davnejsie zhanala saty na kamoskinu svadbu, a stavila som na SNV, :-( ale ostala som sklamana, tie ceny boli viac nez nadhodene, a tie saticky co sa mi aj pacili a cenu (2900) som predychala :-D , zase nemali moje cislo... a kedze ma uz "suril" datum, vybehla som, len tak, tu v BA na "mileticku" je tam stanok s takymto "spolocenskym" oblecenim, a kupila som si tam krasne saticky, ktore mi uzasne sedeli a za 1100 Sk. no nekup to! a az doma mi tuklo, ze opat raz som si kupila nebickovo modre spolocenske saticky! takze na vsetkych svadbach som vzdy nebickovo modra :-D ;-)
Odpovedať
Dobré ránko!Tak ja hľadám šaty na svadbu .Ideme o 2 týždne.Tak dúfam,že v Poľsku niečo objavím,no nemám predstavu ani o farbe ani o tom či dlhé,alebo krátke. =-) Ked mne sa zdá,že dlhé sú elegantnejšie a spoločenské,ale krátke sú zasa také neformálnejšie tak teraz neviem,poradte a dajú sa aj častejšie nosiť ako tie dlhé viac menej spoločenské.Musí mi jednoducho niečo padnúť do oka. x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ajam, no jo, ja som tie posledne tiez mala oblecene len raz, a uz druhy rok cakam na nejaku prilezitost, kam si ich obleciem... no dlho dlho nic nebude... a kratke predsa len viac vynosis ;-) Ja som kedysi mavala vsetky "spolocenske" cierne, az ma to unavilo, a ciernu nechcem ani keby "traktore padali" :-D
Odpovedať
ahoj,pekny den ja som tiez hladala nieco kratke a take lahucke ale v SNV je to problem,v polsku som nic take na mna nenasla tak nakoniec mam dlhe...ale aspon ze nie cierne :-) :-)
Odpovedať
dobre ranko ;-) ja mam aj dlhe aj kratke ale aj tak ich velmi nevyuzivam :-| som malo spolocensky aktivna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
AJAM no ja z mojho pohladu by som ti poradila jednoznacne dlhe, nakolko kratke nenosim, lebo mam hrozne nohy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a dalsia vec...ciernou sa sice nic nepokazi, to bude in stale...ale na druhej strane, kym sme mlade a mozme si to dovolit, je skoda neobliekat sa pestro a farebne... nie ? :-N
Odpovedať
moja svagrinka bola v Polsku a kupila si dlhé s kruhom a su fakt krásne,ale už je to také ako keby bola nevestička ešteže kúpila bordové,no vravela mi,že tam boli aj novinky nejaké krátke s kruhom =-) Tak som zvedavá či niečo také objavím a či to nebude potom vyzerať ako nejaký balerínovský kostým :-D a ja tieto šaty využijem 2krát ,lebo v auguste ideme na daľšiu svadbu a nik ich 2krát neuvidí,lebo ideme do iného okresu.Takže aspon na niečom ušetrím. :-) :-) :-)
Odpovedať
nad krátkymi rozmýšlam aj preto,lebo žiadne krátke ešte nemám,len všetko dlhé,ale som zvedavá ako budem v nich vyzerať/tie nohy/.A ako poznám svadobné osadenstvo v rodine tak všetci budú mať dlhé tak prečo opakovať a neprekvapiť ich ;-) len aby som neskončila pri dlhých :-N
Odpovedať
Profilova fotka
AJAM kup si take, v ktorych sa budes citit skvelo ! :-)
Odpovedať
no ja tieto "roby" velmi nemusim - nie su pohodlne, mam radsej pohodlne satky s ktorymi nemam problem nastupit do auta :-D , no a zboznujem dlzku po kolena - to je teraz moja srdcovka :-D
Odpovedať
tak ajam popozeraj a potom napis ako si dopadla :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aky mate dnes dnik baby? ja sa tesim, v BA je zase krasne slnieckovo, aj ked chladnejsie... a huraa zajtra uz je piatok !!!
Odpovedať
dnes som sa zobudila a myslela som, ze je piatok :-( , no ale potom davali predpoved pocasia a opat ma byt krasne a teplucko...zajtra zrejme bude este prsat ale od soboty sa to bude vylepsovat :-)
Odpovedať
tak ja zajtra o 6.10 cestujem do brna za sesterkou co tam studuje,pobehame trosku obchodiky,popozeram brno,vecer zazurujeme a v nedelu cestujem spät :-| :-( .bude to aj akasi forma "rozlucky so slobodou" :-D :-D :-D .pisala mi ze je tam krasne a ze mam brat len kratke rukavy,tak som zvedava x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
MEGY tak to ta caka super vyletik...
Odpovedať
hmmm aj my sa chystame na cechy len este presne neviem kedy, ale uz sa tesim :-D , potom posis ako bolo, co rozlucka a obchodiky a tak ;-)
Odpovedať
=-) posis :-D to som zapotila
Odpovedať
tesim sa,len keby cesta netrvala 8,5hod busom :-| :-(
Odpovedať
to je nejako vela =-) , fuuu asi som uz dlho necestovala, ale zdalo sa mi ze to trva menej do Brna, no ale busom je to pohoda ...dvakrat sa mi podarilo sediet pri soferovi (robila som zavoznika :-D ), prvykrat bol plny autobus a taky mlady sofer sa ma spytal ci si nechcem sadnut k nim dopredu (s radostou som sa tam napratala lebo moje miesto bolo jednak v protipohybe jazdy a jednak tam boli cigani a ktosi tam vypil pivo a vsade to tam smrdelo :-p )no a druhykrat ked som cestovala znova siel ten sofer a tak sme zase raz kecali :-D super...ozaj akou cestovkou ides? ja som chodila s Turismo
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?