Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

7. jún 201795960
  • megy - ako hovorí Lenka - nemáš sa za čo hanbiť a album sa dá aj kedykoľvek zmazať. hoď sem fotečky - už sme nedočkavé 😉

• dnes ich nemam zo sebou ale budem sa snazit na zajtra 😉 😉
    ...neviem ako si ma predstavujete,mozno ma aj poznate a co ked v zlom??? 😉 😉 ....a uz mi nikto neodpise 😢 😢

• hihi a nie si ty nejaka domyslava??? 😃
    ale kedze si uz vydata take zle to s tebou nebude 😃 takze to kludne riskni 😉

• Sponzor fóra
  • dobre rano 🙂

• dobre ranko 😉 , huraaaa piatok...

ozaj vsetko najlepsie k NASMU dnu 😃 😃

• leni IP
    ...a vsetko naj 😃

• ...no chapete?dalo mi do albume len jednu fotkz,vraj ostatne su velke ci co?ako to mam zmensit?...a nevytvorila som novy svadbny tak to mam v tom z priprav,boooze ja som tak mimo v tychto veciach 😬

• megy tam ti to dava moznosti, ci chces svadobny alebo pripravny album vytvorit...
    a fotky zmensis v programe...ked si ulozis fotku do PC a das si ju zobrazit, tak sa ti zobrazi v takom programe, kde si ju mozes aj upravit - teda aj velkost...lenze ja nemam ten program - teda len nejaku jeho odrodu, v ktorej sa to neda, takze presne kroky ti nepoviem 😞

• ahojte, konečne piatok 🙂

• ..no ja som zabudla ze si musim vytvorit novy album,ja som ten pripravn mala uz skor len som v nom nemala fotecky.a s tym programom sa popytam kolegov alebo co a potom pridam aj viac fotiek 😉 😉

• nooo urcite ti poradia 😉

• ..ale dnes nie lebo sme tu len same zeny, vsetci su vonku 😉 😉
    ....a manzela sa nepytam lebo by tu zakukoval 😉 😉

• tak pozor aby si nedopadla ako ja, ze som sem najprv dala fotky a az potom som mu to povedala 😐 , zlostil sa, tak som album stiahla a potom som ho musela nahadzovat spat lebo ked som mu vravela o vsetkych tych peknych gratulaciach, tak mi vravel nech ho tam mam...celkom mu to lichotilo ... a teraz vsetkym svojim kamaratom hovori o tejto stranke (co zas vadi mne lebo stracam "sukromie"😉 😃

• cafte baby, hura huraaaaaaaaaaa piatok...
    megy pridaj viac fotiek

• polospisiak:
    megy2: ved saty (aspon to, co vidiet na foto) sú megasuper, prosím ta, tu sa niet za co hanbit!!
    ivinka: ty si mi akási velmi povedomá, len neviem, neviem, kedze som v Spisskej bola presne pred 10.timi rokmi, ked som tam robila vodicák!! chodila som na SPgS do levoce, ale tam sme sa ucili jazdit.
    lienka: IP!!!!!!!!!!!!!!!!

• Sponzor fóra
  • ...tak to dufam leni nie,ja mu to ani nepoviem 😉 😉 ,nemusi vediet vsetko nie???
    ...ahmon dakujem ti velmi pekne 😵

• mne sa este paci zenichova biela kravata...vyzera to velmi pekne 😉

• ...leni tu kravatu sme kupili v piatok pred svadbou,najprv som chcela aby mal francuzsku viazanku,ale nejako sa to vyvinulo takto 🙂
    ...snazim sa pridavat tie fotecky,ale väcsina je velka a nemam sajnu ako to da upravit 😬 😬

• pocuj, skus si vytvorit ten svadobny album...aby sme ti tam mohli popridavat "komentare" 😃

• Megy mne sa zasa velmi pacu Vasa torticka. 😉 😛 Kde ste ju davali piect?

• ..tortu nam piekli vo Svite michaela...aj mne sa pacila 🙂
    ..no leni skusim to 😉

• inac ten tvoj manzel je mi povedomy, z videnia ho isto poznam...nerobi niekde na urade? 🤔

• IP leni

• Ahojte. Nemá niektorá z vás skúsenosti s líčením v OD jednota.

• AHMON11 povedoma ? tak to si ma asi s niekym pleties, lebo ja uz 12 rokov zijem v BA, takze pred 10timi sme sa asi tazko stretli v SNV 😉
    babyyyyyyyyyyy mame od vcera nove autickoooooooooo ! ja som vytesena ako maly jojo 🙂
    krasny vikendik vam vsetkym prajem...

• ok!

• dobre ranko!!
    ivinka skvele, blahozelam...a co ste kupili,prezrad! 😉

• Dobre ranko, aky ste mali vikendik baby ?
    LENI mrkni moj album... 😉

• uaaaau to je nadhera!!!! 😉 , skvely vyber 😃 - pocuj ma to pevnu strechu alebo nie? (my tak snivame o VW EOS)

• LENI ma aj platenu aj pevnu, takze si mozes vybrat 🙂 a tiez to bol zivotny sen mojho draheho, tak dufam, ze teraz dojde rad na plnenie mojich snov.... 😉 😃 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    neco Modra
    Bratislava
    Nádherný priestor na svadby, svadobné hostiny a obrady v krásnej záhrade. Vhodný aj na firemné eventy a na ochutnávku našich vín vo vínnej pivnici.
    Dokumentárna fotografia Vašej svadby 🙂
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov