Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
megy - ako hovorí Lenka - nemáš sa za čo hanbiť a album sa dá aj kedykoľvek zmazať. hoď sem fotečky - už sme nedočkavé ;-)
Odpovedať
dnes ich nemam zo sebou ale budem sa snazit na zajtra ;-) ;-) ...neviem ako si ma predstavujete,mozno ma aj poznate a co ked v zlom??? ;-) ;-) ....a uz mi nikto neodpise ;-( ;-(
Odpovedať
hihi a nie si ty nejaka domyslava??? :-D ale kedze si uz vydata take zle to s tebou nebude :-D takze to kludne riskni ;-)
Odpovedať
dobre rano :-)
Odpovedať
dobre ranko ;-) , huraaaa piatok... ozaj vsetko najlepsie k NASMU dnu :-D :-D
Odpovedať
leni IP ...a vsetko naj :-D
Odpovedať
...no chapete?dalo mi do albume len jednu fotkz,vraj ostatne su velke ci co?ako to mam zmensit?...a nevytvorila som novy svadbny tak to mam v tom z priprav,boooze ja som tak mimo v tychto veciach :-N
Odpovedať
megy tam ti to dava moznosti, ci chces svadobny alebo pripravny album vytvorit... a fotky zmensis v programe...ked si ulozis fotku do PC a das si ju zobrazit, tak sa ti zobrazi v takom programe, kde si ju mozes aj upravit - teda aj velkost...lenze ja nemam ten program - teda len nejaku jeho odrodu, v ktorej sa to neda, takze presne kroky ti nepoviem :-(
Odpovedať
ahojte, konečne piatok :-)
Odpovedať
..no ja som zabudla ze si musim vytvorit novy album,ja som ten pripravn mala uz skor len som v nom nemala fotecky.a s tym programom sa popytam kolegov alebo co a potom pridam aj viac fotiek ;-) ;-)
Odpovedať
nooo urcite ti poradia ;-)
Odpovedať
..ale dnes nie lebo sme tu len same zeny, vsetci su vonku ;-) ;-) ....a manzela sa nepytam lebo by tu zakukoval ;-) ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak pozor aby si nedopadla ako ja, ze som sem najprv dala fotky a az potom som mu to povedala :-| , zlostil sa, tak som album stiahla a potom som ho musela nahadzovat spat lebo ked som mu vravela o vsetkych tych peknych gratulaciach, tak mi vravel nech ho tam mam...celkom mu to lichotilo ... a teraz vsetkym svojim kamaratom hovori o tejto stranke (co zas vadi mne lebo stracam "sukromie") :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cafte baby, hura huraaaaaaaaaaa piatok... megy pridaj viac fotiek
Odpovedať
Profilova fotka
polospisiak: megy2: ved saty (aspon to, co vidiet na foto) sú megasuper, prosím ta, tu sa niet za co hanbit!! ivinka: ty si mi akási velmi povedomá, len neviem, neviem, kedze som v Spisskej bola presne pred 10.timi rokmi, ked som tam robila vodicák!! chodila som na SPgS do levoce, ale tam sme sa ucili jazdit. lienka: IP!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovedať
...tak to dufam leni nie,ja mu to ani nepoviem ;-) ;-) ,nemusi vediet vsetko nie??? ...ahmon dakujem ti velmi pekne x-)
Odpovedať
mne sa este paci zenichova biela kravata...vyzera to velmi pekne ;-)
Odpovedať
...leni tu kravatu sme kupili v piatok pred svadbou,najprv som chcela aby mal francuzsku viazanku,ale nejako sa to vyvinulo takto :-) ...snazim sa pridavat tie fotecky,ale väcsina je velka a nemam sajnu ako to da upravit :-N :-N
Odpovedať
pocuj, skus si vytvorit ten svadobny album...aby sme ti tam mohli popridavat "komentare" :-D
Odpovedať
Megy mne sa zasa velmi pacu Vasa torticka. ;-) :-p Kde ste ju davali piect?
Odpovedať
..tortu nam piekli vo Svite michaela...aj mne sa pacila :-) ..no leni skusim to ;-)
Odpovedať
inac ten tvoj manzel je mi povedomy, z videnia ho isto poznam...nerobi niekde na urade? =-)
Odpovedať
IP leni
Odpovedať
Ahojte. Nemá niektorá z vás skúsenosti s líčením v OD jednota.
Odpovedať
Profilova fotka
AHMON11 povedoma ? tak to si ma asi s niekym pleties, lebo ja uz 12 rokov zijem v BA, takze pred 10timi sme sa asi tazko stretli v SNV ;-) babyyyyyyyyyyy mame od vcera nove autickoooooooooo ! ja som vytesena ako maly jojo :-) krasny vikendik vam vsetkym prajem...
Odpovedať
Profilova fotka
ok!
Odpovedať
dobre ranko!! ivinka skvele, blahozelam...a co ste kupili,prezrad! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko, aky ste mali vikendik baby ? LENI mrkni moj album... ;-)
Odpovedať
uaaaau to je nadhera!!!! ;-) , skvely vyber :-D - pocuj ma to pevnu strechu alebo nie? (my tak snivame o VW EOS)
Odpovedať
Profilova fotka
LENI ma aj platenu aj pevnu, takze si mozes vybrat :-) a tiez to bol zivotny sen mojho draheho, tak dufam, ze teraz dojde rad na plnenie mojich snov.... ;-) :-D x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?