Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
ahoj simi, pozrela som si foto, hrozne zlatá je :-) no naša nechce spať na zemi, my máme zatiaľ takú vyvýšenú posteľ a pod ňou máme ešte takú válendu a na nej spí naša Lili. zo začiatku sme spali v obývačke na gauči, lebo kňučala, tak sme museli spať s ňou. v aute nespí, ale najradšej sa poskladá na lakťovú opierku :-D keď odchádzame z domu, tak väčšinou kňučí a breše a nechce nás pustiť, ľahne si pred dvere a je problém ju stade dostať :-D zatiaľ ju začíname učiť také veci ako sadni, ľahni..ale na meno pekne počúva aj keď je vonku a zavoláme ju tak pekne príde.
Odpovedať
tiez sme sa bali, ze bude v noci velmi knucat... tak sme si ju dali do velikanskej krabice a nechali sme si ju pri posteli (u mami v snv) ale ona sa stale snazila z tej krabice vyskocit a skrabkala pazurikmi o ten karton, brrr bolo to neprijemne a tej malej mrske sa nakoniec podarilo vyskriabat z tej krabice a skok na mna do postele :-D :-D tak sa mamina nastvala a zobrala si ju k sebe do postele :-D a v noci cca o 3-tej ju zobrala na "jej miesto" dali sme jej to na chodbu, mala pristup aj do kuchyne a asi dva-krat zaknucala a potom si lahla a uz spala... dali sme jej taky starsi vankus, deku, a ma tam aj moje stare tricko :-D a na druhy den, tam uz spala sama v pohode... takze s tym nemame problem... a mozno je to aj tym, ze je z utulku a tam v noci nespala na teplej posteli... ale na pilinach v chladnom sklenniku :-| a uplne najradsej ma, ked mi moze zaspat v naruci... ale moc ju nato neucime, nech si zbytocne nezvykne, predsa len, bude to velky pes :-D
Odpovedať
na meno uz pocuva... v utulku jej dali meno Vanesa... no nakoniec ju vraj volali Roxy ci ako... neviem, lebo nereagovala ani na jedno ani na druhe... tak ju volam Nesy, ale nemysli si, ze ma tak dobre pocuva, ked sa zatne tak s nou nepohnes :-D to je z tej stafforskej povahy :-D :-D
Odpovedať
vecer s nou chodievame von tak do 23max... a v pohode, vydrzi... aj ked v snv mamine urobila, teda sa pokusila o par mlacok :-D ale pohodicka hned som s nou bezala von, a uz je zvyknuta, rychlo sa uci... ale nevieme ju odnaucit vyskakovat... totiz mam pocit, ze je viac na zadnych, nez na vsetkych styroch :-D
Odpovedať
naša je viac naviazaná na drahého, lebo sú častejšie spolu. ale drahý mi tvrdí, že pes rozozná aj rozdiel pohlaví a keď mali psa, najradšej mal jeho mamu. my tiež máme deku, ktorá je jej, ale najradšej zaspí keď jej tam dáme nejaké naše veci, že cíti náš pach. ale teraz jej už veci nedávame, lebo mne rozhrýzla už sveter aj ponožky. :-)
Odpovedať
OK, musim ju ist vyvencit, lebo mi tu urobi mlacku :-D prave sa mi skriabe na klavesnicu :-D :-D
Odpovedať
naša je už pekne naučená chodiť vonku, ráno do takej ôsmej s ňou vždy ideme. už vie, že v byte to nemá robiť. iba tento týždeň mala chudera 2-krát hnačku, tak sa vyšpinila v chodbe. teraz sme jej začali variť mäso, ale mám pocit, že jej to nerobí dobre, asi ostaneme pri granuliach. aj keď jej to moc nevonia, zje ich len keď musí.
Odpovedať
aj náš už chodí v pohode vonku pýta sa stále, len počúvať veľmi nechce, a v aute vôbec nevydrží sa mi stále pozvracia :-)
Odpovedať
nasa bola zvyknuta na "barsjake bluvajzy" takze spapa vsetko, ale aj tak, konzervu Pedigri moc nemusi, skor uprednostnila ryzu s omackou! proste im tam asi davali zvysky, cestoviny a iny grc... chystam sa jej kupit granule Eukanuba, poznate to? je to dost drahe, ale ona potrebuje vela vitaminov vapnik a fosfor, lebo je to vacsie plemeno... teraz jej davam Pedigri Junior,to si da... rano som jej dala len mliecko s piskotami, piskoty tiez nemusi, ale mliecko lubi... no po vcerajsku u veterinara, nie je moc hladna :-D povedal ze vyzera, ze uz ma vymeneny chrup, takze asi uz ma cca 3 mesiace... rano sme jej davali odcervovaciu tabletku, do salamu, ale tabletku vyplula a salamik si sla zahrabat do pelechu :-D tak sa drahy podujal, ze jej ju strci na koren jazyka :-D :-D :-D tiez mu to vyplula... tak som ju vzala ja a strcila jej to do krku a pohodicka :-D si pripadam jak mamina :-D
Odpovedať
no a to trdlo male, hrala sa s hrackou a bud si ju strcila do krku alebo neviem... vygrckala sa mi tu :-N no dufam, ze tu tabletku uz mala stravenu... :-S
Odpovedať
ja som mu kupovala krmivo od veterinára, granule royal canin je síce drahé ale aspon je to kvalitné a nebude mu z toho zlé, predtým som mu tiež dávala pedigree junior ale povedal mi,že mu to nemám dávať. Tak dúfam že už bude v pohode a s tabletkami na odčervenie je stále problém, to mi stále vyzvracia. Ale jedna pani mi povedala, aby som ju rozdrvila na prášok a zmiešala so syrom nejakým mäkkým a toto že spapa vraj
Odpovedať
my kupujeme granule buď od veterinára, alebo v chovateľských potrebách, myslím, že tam majú kvalitnejšie ako v obyčajnom obchode. malá má strašne rada konzervy s mäsom, ale tie jej kupujeme len občas, lebo sú dosť drahé. a najnovšie ju voláme žuvačkový pes - kde náde žuvačku, vždy si ju dá do úst a žuve :-p :-D včera zas nejakú našla v tráve, tak som jej normálne musela otvoriť ústa a vybrať jej ju surovo von, lebo ju nechcela vypľuť :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
:-D vidim zienky, ze sa poctivo zacinate pripravovat na materstvo !!! ;-)
Odpovedať
:-D :-D :-D to vieš, to je ako dieťa ;-)
Odpovedať
no niekedy horšie ako dieťa ale milé :-D :-D
Odpovedať
Livi len bud rada ze to nieje vase biologicke.Lebo ak by vase dietatko malo robit to co robi Lili na mojej ruke asi by si inac na to pindala.Ale mas pravdu,je ako dieta.a este k tomu je pekne vybyta. :-D
Odpovedať
no vybitá je, to hej :-D
Odpovedať
vcera sme okupali tu nasu malu nezbednicu :-D kupila som jej detsky sampon! mali sme klasicky pre psov, ale bol nejaky divny, vobec nepenil, a sesterka ma prazskeho krysarika a kupe ho s detskym... si neviete predstavit aku ma krasnu srst, jemnu a krasne lesklu ;-) tak a teraz je aj nasa Nesina hebka jak prierko, este aj voniame spolu, totiz, aj ja som vyskusala ten sampon :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte Lienka111:dakujem Ti za informaciu o Adamkovicovy ja som este rozmyslala nad Grigerom lebo on ze ma aj fotografa ma aj Adamkovic?A aku dlhu ma tu cakacu lehotu?A viete mi niekto poradit fotografa?
Odpovedať
Profilova fotka
Birkata, pozri si albumy, tak najlepsie zistis, co sa Ti paci a co Ti vyhovuje. Idem si pozriet tych vasich psikov.
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, tak ako po vikende ???
Odpovedať
ahojte, kiežby ten víkend nezbehol tak rýchlo :-| ja som bola v sobotu na noc u našich v SNV, drahý robil. a čo ty Ivi ako si strávila víkend?
Odpovedať
Profilova fotka
LIVI veru, ja by som to kludne brala opacne... 2 dni makat a 5dni vikendovat ;-) ja som mala blby vikend, nieco na mna liezlo, tak som lezala v perinach, potila, cajickovala :-( takze nic moc...
Odpovedať
ja som tiez bola doma, vacsinou sama... len s nasou "malou" a vcera ma vytocila do vyvrtky... 2x sa mi vycikala doma... a to chvilu po tom co sme sa vratili z vonku... mrska mala... a vobec ale vobec som si teda neoddychla... :-S
Odpovedať
no jo, veď ona sa naučí. mne to robila naša Lili, mohla som byť s ňou vonku ako dlho som chcela, aj tak nepochopila, čo má urobiť. ale teraz už vie. Ivi - tak dúfam, že si sa už z toho dostala. teraz je také počasie akurát na choroby :-| a ja som sa tiež necítila nejako vo svojej koži cez víkend, ale skôr psychicky ako fyzicky. :-| to bude asi tým počasím
Odpovedať
Profilova fotka
LIVI a coze psychicky ??? preco ? :-(
Odpovedať
aaaaale dajaká depka na mňa liezla či čo. ani neviem prečo :-|
Odpovedať
Profilova fotka
to je asi tym pocasim nechutnym... neznasam to :( brrrrrrrrrrr ]-(
Odpovedať
no a dnes som vytocena uz fakt do vyvrtky... rano som s nou bola von... vycikala sa aj vykakala (slusna kopa)... a kym som ranajkovala zmizla k balkonovym dveram... a zrazu len vytrcila ritku a ... som myslela, ze ju fakt zaskrtim! urobila peknu kopku... a myslite, ze to stacilo? kym sme pred robotou hladali miesto na zazparkovanie, nasa slecna sa na mna vycikala!!!! takze si viete predstavit, ako som vyzerala... este ze mam dlhsi kabat a nebolo to vidiet, kym som si sla kupit nove veci... som myslela, ze ju pretrhnem na sedadle velka mlaka ja cela mokra, este aj dole "pod nohami" kam som ju rychlo dala mlaka a este aj vonku si cupla a cikala... no hotova cisterna... nechapem, kde sa to v nej berie... mrcha mala... zacina sa tvrda drezura... ziadne spinkanie na kolenach, ci v naruci... sme ju moc rozcicali, a teraz uz kazdy den vymysli nejaku novu neplechu... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooooooooojte baby, tak dalsi vikendik za nami... ako sa mavate ??? ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?