Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dievčatá a otázka pomimo. Neviem či sa prejavil stres aj na mojej tváričke ale začína sa mi objavovať akné. A nemôžem sa dovolať mojej kožnej lekárke. Nechodíte niektorá z vás k Hudyovej? A neviete nemá náhodou dovolenku?
Odpovedať
Profilova fotka
Výzdobu budem mať oranžovú a budú mi ju robiť v tej restyke, tak dufam, ze to bude ok. Keby som si mala este niekoho dalsieho najimat, tak to by sme asi uz nezvladali financne...ved aj tak to stoji vsetko strasne prachy :-| A co sa tyka ucesu, tak idem do kadernictva na Korze pri velkej krizovatke a licit ma bude ta svagrina :-) a bohuzial musim ist ja za nimi...takze sa v sobotu nalietam!!! :-| Len chcem sa ist fotit este pred obradom, tak dufam, ze to budeme stihat!
Odpovedať
Profilova fotka
baby, tak ja pre dnesok koncim, majte sa! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pata, ty si skvelá informátorka. A nechce si tvoja "nastávajúca" švagriná privyrobiť? Lebo zháňam niekoho kto by prišiel k nám domov v piatok aj v sobotu a kompletne nás nalíčil? Čo ty na to? Ináč ja fakt zvažujem či svadobné šaty alebo si kúpim nejaké pekné spoločenské. Lebo môj obrad + hostina bude trvať cca 5 hodín. A neviem či sa mi oplatí vyhodiť peniaze za požičanie svadobných šiat?
Odpovedať
Profilova fotka
susana28 ja budem mat svadbu 6.9 len v stredu budem mat 27 rokov a saty mam z Jasmine to je blizko fary vybrala som si prve co som skusala a to som ich skusala asi 6
Odpovedať
Profilova fotka
ja chodim k Hudyovej a teraz ma dovolenku do 28 jula myslim tak skus ist ku Gburikovej na detsku polikliniku ja som musela ist tiez k nej koli vyrazkam v dekolte
Odpovedať
Profilova fotka
ked svagrina je z Janoviec a prave aj ja musim ist za nou...mozem sa jej spytat, ci nebude robit nahodou. Zatim papa
Odpovedať
Profilova fotka
Lýdia to som zase narobila guláš z tých dátumov. Ale uložila som malú bubať tak ju občas idem skontrolovať a potom robím taký chaos. A práve o to ide, že nemám čas kedy chodiť po salónoch a skúšať šaty?
Odpovedať
Profilova fotka
my mame svadbu v kostole a co sa tyka toho broznzu je to nejaka farba, vydrzi to cca 7 dni na tele vyzera to vraj ako opalenie zo solarka, cele telo stoji 500 korun tak uvidim ci to neboli zbytocne vyhodene peniaze
Odpovedať
Profilova fotka
No hej lýdia ale to budem musieť znova ísť k obvodnej po papierik na kožné, nié?
Odpovedať
Profilova fotka
Lýdia no to si ma navnadila s tým bronzom. Kde to robia?
Odpovedať
Profilova fotka
nie nemusis len ak mas nahodou nejaky papierik od Hudyovej co stale dava tak si zober ten ale ja som nemala povedala som ze idem od Hudyovej a ze viem s akym problemom idem a basta aj ked ta sestricka bola aj tak nejaka divna
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ten bronz robia v solarku na zimnej ulici blizko ICB a Zlatokovu
Odpovedať
Profilova fotka
Ok lýdia tak skúsim, uvidím či budem mať šťastie. gburikova robí na detskej poliklinike? A nevieš ordinačné hodiny? a aká je, Je dobrá?
Odpovedať
Profilova fotka
robia od 7:30 ale ja som tam uz prisla o 6:15 a bola som prva pre istotu aby som tam nestravila cely den, je celkom dobra pozrela mi na vyrazky a predpisala mi tu zinkovu vodicku bola som u nej prvy raz a Hudyovej je uz asi aj tak na materskej tak som zvedava kto pride namiesto nej
Odpovedať
Profilova fotka
Lýdia to myslíš vážne? teda že Hudyova je na materskej alebo pôjde na materskú? Lebo ešte v oktobri keď som bola vo ôsmom mesiaci som u nej bola a vôbec by ma nenapadlo že by mohla byť tehotná. lebo ona už na jednej materskej tak pred 4 rokmi bola. Ale už ani neviem kto namiesto nej robil.
Odpovedať
Profilova fotka
hej ked som bola v maji u nej tak uz mala pekne velke brusko tak ratam s tym ze uz nebude robit a nepamatam kto robil namiesto nej,ma uz syna skolkara a ktovie kedy sa vrati z materskej ale ani vtedy nebola doma prilis dlho.
Odpovedať
Profilova fotka
No tak to máme smolu. Veď uvidíme čo a ako. Oki, idem pripraviť drobcovi niečo na papanie ale večer tu ešte nazriem. Zatiaľ pa.
Odpovedať
Profilova fotka
dobre maj sa pekne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Čauko baby! Susana28, ja mám 29 rokov a svadbu v ten istý deň ako Pata31. Ale v kostole a o 15:00.Takže tiež už v strese... Ja som si väčšinu svojich vecí okolo výzdoby kupovala v Plzni - tam so snúbencom pracujeme, pretože ja som človek taký, že si rada sama porobím, tak aj tú výzdobu auta a pod. si nepožičiavam, ale si sama vytvorím, už len babeny, čo mi prídu na svadbu, mi to naložia na "moju" limuzínku. Účes - kaderníctvo vzadu za Jednotou a líči ma kozmetička, čo má salón nad cukrárňou NATÁLKA na letnej ulici. Šaty mám z Domu kultúry - je tam malý salónik, ale dobrý výber. Takže tak. Pre dnešok asi aj stačí, idem ďalej otravovať náš pecík, aby mi upiekol pekné koláčiky. Ahojky a PAŤA31, hurá,hurá,hurá !!! Už je to tady takmer už skoro aj hej... Sa tešííím, sa vybesniem a vytancujem... ČAU!!!
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D 8-) ;-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Janoko ty môžeš energiou dobiť asi všetky baby na tomto fóre, minimálne :-D :-D mať tak aspoň polovicu z tvojej kreativity. A držím palčeky na sobotu, nech vám vyjde počasie. Ináč aj ja som robila na čechách tri mesiace v tachove. Ale zistila som, že život na ubytovni nie je nič pre mňa. Ale predpokladám že vy už tam máte byt, teda keď nie svoj tak prenajatý. A ani som nevedela, že za jednotou je nejaké kaderníctvo. Nemyslíš ty koru? Oproti Coopu, v takej červej budove?
Odpovedať
Profilova fotka
Janoko a ešte otázočka. Aké ceny má vo svadobke v dekáči? A tá kozmeticka čo ťa príde líčiť by bola ochotná prísť aj domov? A deto kaderníčka?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby ste tu?
Odpovedať
Profilova fotka
tak ako som vcera pisala bola som sa dat nastriekat tym bronzom ale uz nikdy viac! clovek musi mat uplne bezchybnu pokozku ak to chce mat, tam kde som mala suchu kozu alebo poskrabanu ci podobne tak mam flaky, som sice ekzematicka ale neviem kolke z nas maju super pokozku a riskovat to na svadbu nebudem, tak uvidim ci skusim solarko alebo budem prirodzena solarka sa totiz dost obavam.
Odpovedať
Profilova fotka
SUSANA28, neviem, či by kozmetička prišla, ja idem k nej a taktiež ku kaderníčke - ani som sa nepýtala, či by došli, lebo rada vypadnem na chvíľu z toho hluku a chaosu, čo bude doma... A to kaderníctvo to je ako boli komunálne služby - prejdeš okolo toho chlapíka, čo tam má popcorn a je vzadu aj pizzeria - akoby za AIDOU, tam je to. V tom salóne cca 6 - 7 000,- sk. A áno, sme v podnájme. Ale chceme si zohnať vlastný bytík. Čau, idem pracovať t.j. piecť... :-D
Odpovedať
Cauko baby ako sa mate?
Odpovedať
ahojte dobre aspoň ja sa mám, ale stále len rozmýšľam, že čo ešte, zajtra ideme na flóru na stretko s prevádzkarkou aj aranžérkou doladiť posledné detaily aj zasadací poriadok tak som zvedavá :-D ináč čo máte nové? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, ako som pisala som nestastna ako teraz vyzeram!!!!!!!!!!!!! sam flak
Odpovedať
ahoj lydia22, no ja som čakala že čo napíšeš, že či mám ísť aj ja ale ja pôjdem do solárka asi ale už mi to asi veľmi nepomôže si myslím či čo poviete? zhnednem aspoň trocha? Lydia22 mrzí ma to že si fľakatá, ale aspoň vieš ,že na svadbu sa to nedá, netráp sa nad tým
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?