Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
....mas pravdu simasi...tu v zahranici sa to neda ani porovnat s nasim zdravotnictvom...ja mam tuto pracu rada ale ked vidim ten pristup..vobec sami nechcepracovat u nas v zdravotnictve.. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som pred lezala na internom ale nemozem povedat nic na sestricky uzastne zeny aj teraz na porodnici,pri porode sa spravali slusne,milo.Ale to asi zato ze mam tam kopec znamych.
Odpovedať
Profilova fotka
danka2612 ja mam tiez teraz skusenosti z nemocnice z gynekologii a musim priznat ze sestricky su tam fajn. su zlate ale tiez maju sem tam svoje chvilky ale inac som nemala ziadne zle skusenosti a pristup lekarov a p. primara bol uzasny a uz sa tesim ked sa tam vratim o 6 mesiacov a budem tam rodit. ale mas pravdu ak ta sestricky poznaju tak je to hned ine a ked ta este poznaju aj kucharky tak sa snazia. aj ked ta strava nebolo po chuti ale co uz papat sme museli. mozem sa ta opytat pri kom si rodila? a bola si na nadstandarde alebo na izbe?
Odpovedať
Profilova fotka
no vidim baby ze sa debata poriadne rozprudila :-) ja musim poklepat po hlave ale zatial som nemusela lezat v nemocnici ale ked bol moj ujo na internom , prislo mi zle, rozbusilo a mi srdce a skoro som odpadla a musim povedat ze sluzbukonajuca doktorka aj sestricka sa omna perfektne postarali :-)
Odpovedať
na gynekologii mi robi kamoska ;-) tiez mi hovorila, ze sa tam vela veci pomenilo, vraj aj ludia... ale to nic nemeni natom... ze ti pacienti na internom si pred 2 rokmi zazili to, co si zazili... a ze moj otec tam zomieral ako posledny ... neviem co... a ta drza opica sa k nemu spravala, tak ako sa spravala... keby mi vtedy ostalo par sil... zneprijemnila by som jej zivot... ale moj zdravy rozum mi vtedy hovoril, ze bozie mlyny melu pomaly... a ja jej prajem, len to, aby sa aj k nej raz, ked bude zomierat spravali tak, ako sa spravala ona... tiez ked mi tam lezala/zomierala babka... pri vizite sa nad nou bavili lekari, ze by uz mohla "uvolnit" postel... a ona chudinka si to musela vypocut... o 5 dni zomrela... za taketo veci by mali odovzdat diplom :-| a uz nikdy sa netvarit, ze su liecitelmi ludi... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
:-( to mas pravdu, niektori ludia si neuvedomuju, ze aj oni starnu a raz budu tiez odkazany na pomoc dtuhych... ale ako hovoris, bozie mlyny melu pomaly... raz pride na psa mraz... mali by sme prejst na nejaku veselsiu temu, nie?
Odpovedať
Profilova fotka
jahody11 presne tak bavme sa o niecom inom. ako prebiehaju pripravy? ja som si konecne vcera kupila na prezlecenie veci. uz len topanky mi treba
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa utesujem, ze mam este casu... takze zatial nic nejak extra nehladam, skor zatial surfujem po nete a pozeram co by sa mi asi tak pacilo :-) ale ty uz to mas iba za par :-) uz sa tesis, co? ;-)
Odpovedať
prepacte nechala som sa uniest... vzdy sa rozcertim, ked si nato spomeniem... v stredu tomu boli 2 roky, este sa mi aj tuto noc s ocinom snivalo... ako bol na mojej svadbe... ze ticho prisiel a sadol si do zadnej lavice, a potom chcel ticho odist, aby ho nikto nevidel... ale ja som ho zbadala a bezala som k nemu a objala som ho ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
simasi tak to je mi luto. taketo sny su fakt neprijemne ale mozno ti tym niekto chcel nieco povedat. mne sa zase v noci snivalo ze ked sme prisli z kostola do saly tak som sa sla hned prezliectzo siat a obliekla som ti to co som si vcera kupila na prezlecenie a v tom som bola pocas celej svadby. asi preto ze som nad tym uvazovala ci sa to hodi na svadbu. je to taky top a k tomu cierne nohavice a super to skrije aj rastuce brusko... takze ja mam taketo sny teraz. vacsinou o svadbe sa to vsetko toci... dufam ze to nie je nejake zle znamenie
Odpovedať
ahojte baby... sorry ze sa vam tu trosku takpovediac "vtrem" do vasej konverzacie,.. ale ja mavam sny, ze na svoju vlastnu svadbu nic nestiham... den svadby, vobec nenamalovana, neupravena, vobec si ma nik nevsima... a ked je po sobasi, nik mi nepride ani podat ruku...no taketo sny ma momentalne prenasleduju... viem, ze su to len sny, ale mam niekedy pocit, ze fakt nebudem nic stihat... jedine co ma utesuje je to, ze svadba by mala byt az na rok v septembri. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to bud uplne kludna. este len budes mat sny :-) ja sa akurat trapim nad zasadacim poriadkom a cakam kedy sa mi o tom bude snivat. zajtra idem na skusku ucesu a uz teraz zacinam mat nervicky.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
:-) tak baby ja mam asi stastie ale doteraz sa mi este ani raz nesnivalo so svadbou... a som tomu aj rada ... inak veronika, rozmyslam tuho tiez nad zasadacim... a napadlo ma, co ak by ziaden nebol? proste nech si kazdy sadne kde chce... mladi k sebe stari k sebe... komu je kto po voli.. ale este uvidim :-D
Odpovedať
jahody11 - ja si myslim, ze to nieje zly napad...nech si sadne kazdy kde chce... ale iba v tom pripade, ak mate malo ludi... ak mate povedzme 100...tak si vies predstavit, ze pol hodinu sa budu usadzat...lebo ten chce sediet pri tom a tota pri totej... a posun sa o jednu stolicku...a este miesto pre mojho druzbu... atd... podla mna potom tam bude suvix... no zavisi od toho kolko mate ludi
Odpovedať
Profilova fotka
no okolo 60, ale to nieje iste... zalezi,kolko ich pride zo Sniny, odkial pochadza moj oco.... sestre nebolo vela ale vtedy boli deti este male, teraz uz maju 17-18... takze ak sa dovalia vsetci, tak budeme mat min. 70 ludi... a to som chcela malu svadbu.... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
jahody11 tak to potom nemas problem so zasadacim. u nas sa ten pocet pohybuje okolo 130 takze budeme mat asi 4 dlhe stoly. za kazdym stolom bude 36 ludi a to je dost. takze zasadaci s menovkami musi byt lebo to by sa usadzali 4 hodiny. este uvazujem nad tym ze niekde si niekto normalne nalepil na dvere zasadaci a kazdy si pozrel kde sedel a siel rovno na svoje miesto a nehladal svoju menovku ale toto sa mi zda az take trosku prehnane. mam nove fotky v albume z toho co vsetko mam. tak sa mrkni
Odpovedať
...ahojyk veronika ...tak ako pozeram tebe sa to uz krati...chcem sa opytat v ktorom salone v SNV si poziciavas saticky a kto ti bude robit vyzdobu... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ale ten napad s tym zasadacim nalepenym na dverach je na mieste, kedze kym si najdu svoje miesto na sedenie, tak tiez im to zaberie dost casu.. aby sa ti aj tak neusadzali 4 hodiny, normalka ho vycapni niekde na viditelne miesto... to bude naj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
maruska83 šaty mám zo sálona Jasmine v SNV a výzdobu mi bude robiť kamarátka.
Odpovedať
Profilova fotka
baby nenapisali by ste mi mensi zoznam salonov v SNV?aj s adresami... ja budem mat na skusanie siat 1 den cez sviatky, inak som stale v praci v BA... :-(
Odpovedať
moj brat mal zasadaci nalepeny na dverach... aj menovky mal na stoloch... aj tak si to na tych dverach vela ludi nevsimlo... a ti starsi, zase nevideli precitat :-D :-D takze chvilku trvalo, kym sme vsetkych usadili na tie spravne miesta... ja som zasadaci riesila asi pol roka... no nevychadzalo mi to... tak som to zufala vzdala... aj tak konecny stav hosti som vedela az tesne pred svadbou...tak sme to vyriesili tak, ze draheho strana (cca 20ludi) dostala pred svadbou zasadaci do ruky, aby vedeli, kam si maju sadnut... a moja rodina si sadala ako chcela... trvalo to cele cca 2-3 minuty... a aj tak si sadli len priblizne a ti, co mali zasadaci dopredu nastudovat, tak sa podla neho neriadili... takze myslim, ze ten zasadaci je aj zbytocny... a kedze z nepochopitelnych dovodov sme obsluhe nepovedali, kde budu sediet deti (zabudli sme na to) tak sem tam ponalievali namiesto vermutu dzus... a skoncilo to tak, ze niektori dospelaci si sadli k tym dzusom... nakoniec to bolo vtipne :-D :-D
Odpovedať
a ohladom predsvadobnych snov... tyzden pred svadbou, ked sme sa s drahym mali presunut na vychod... som celu noc nespala, donekonecna som si premietala, ci mame vsetko zbalene, ci sme na nic nezabudli... a pred svadbou... do stvrtka bola pohodicka... v stvrtok zacali problemy... a nekonecne behacky autom... tak navecer sme s babami trosku zapijali... tak som zaspala od unavy ako mimino... a v piatok to bolo este horsie... zastavili sme sa priblizne o 23-tej a to som si s babami opat dala zopar hrusiek... tu noc sme spali s drahym v Park hoteli... a dlho sme nemohli zaspat... nakoniec sme predsalen zaspali... a nesnivalo sa nam nic ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zasadaci budem mat ale nebudem ho nikde asi lepit. ja to vidim tiez tak ze v stvrtok pred svadbou to bude este pohoda ale v piatok ked rano donesu kolace tak vtedy zacne chaos, budem musiet ist este do prace odniest kolace a kedze pracujem v PP tak to sa zdrzim, este po saty a vecer dojdy vsetci slobodny k nam ale to o 24.00 ich urcite poslem domov. esteze som si kadernika objednala na 8,30 tak sa trosku vyspim. ale dufam ze to zvladnem. uvidim ake odporucania mi da pan lekar.
Odpovedať
Profilova fotka
:-) ked si to predstavim nazivo, tak mam stres uz teraz... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
vies co to ja mam doma. mamka uz stresuje. este 3 ludi mi treba pozvat na svadbu a krici tu ze uz je neskoro a pritom do svadby su este 3 tyzdne. ved aj tak vedia ze je svadba a ze su pozvany len nie su este osobne. ]-( chystam sa dnes do mesta kupit si spodne pradlo a nejake ozdoby do vlasov tak som zvedava ci tu nieco najdem.
Odpovedať
ja som si kupila krasne spodne pradlo v predajni v sintre... mila pani... aj sme dostali zlavu (ale to asi preto, ze tam bol aj moj drahy, vybral mi tam aj taku sexy kosielku na sv. noc :-N... a jemu neodolala ziadna predavacka v ten den) tiez som si kupovala popolnocne... a z povodnych 2000 sme skoncili na 1400sk... som nechapala... v BA by sa mu to nepodarilo... asi maju na neho spisiacky slabost :-D :-D jahody nerob si stres dopredu... on pride aj sam... den pred svadbou ;-) v svadobny den som vobec nebola nervozna... nerozculilo ma absolutne nic... ked sa nieco vyskytlo povedala som si, ze o nic nejde... dolezite je, nenechat si pokazit jeden z najkrajsich dni v zivote, nikym a nicim... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
simasi: vidis tam ma nenapadlo ist pozriet. ja len potrebujem korzetovu podprsenku ale takej velkosti nemaju alebo este len dostanu tovaru. tak hadam to nebudem kupovat na poslednu chvilu. ja sa ani teraz nestresujem ale mam pocit ze mamku to este viac vytaca ked som taka kludna. :-)
Odpovedať
tak ja som sa len zdrziavala... lebo zase moja mama dokaze divy... ta vyrabala stresy zo vsetkeho... ja som chcela nech sa na svadbe bavi... a ona nas len rozculovala... a ked mi drahy hovoril... ako do neho furt hustila, ze nech uz ide pre mna a podobne... tak uznavam... vytocila ho...stres panika des... napriek tomu sme si povedali, ze sa nebudeme rozculovat, nad takymi malichernostami ;-) :-D a bolo fajn... mamy su proste mamy... a ked si zaumienia, ze vsetko musi byt podla nich... hotova katastrofa... ja som sa o vsetkom s mamou hadala o uplne vsetkom... inak to s nou proste nejde... neakceptovala, ze ja chcem vsetko inak... ale to som tu uz vypisovala... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dnes sa ma spytala ze ci nechcem hudbu aby hrala pred cinziakom a ja na to ze nie ze na tu chvilu mi to tu netreba. pritom mame na svadbe zivu hudbu a harmonikara!!! ale nie lebo ona chce aby niekto hral pred cinziakom. tak som jej povedala ze nech si robi co chce ale ze ja to nepotrebujem
Odpovedať
:-D :-D tusim mame podobne mamy.. moja chcela objednat autobus aby odviezol svadobcanov od bytovky (v centre mesta) do smizian... ehm... vobec nevadilo, ze vsetci prisli na autach z okolitych dedin... aj s tymto "vrtochom" sme sa pasovali... ja som vsetkym povedala, ze stretavame sa pred kostolom... vsetci to respektovali, a nikto z toho nemal problem... ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?