Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

7. jún 201795960
  • ahoj vladka ja som mala Crazy a boli uzasni mozem len odporucat.

• Ahoj Vladka, ja som sa vydavala pred dvomi tyzdnami a nam hrala cimbalova hudba Levocan a mali sme aj DJa. Nalada bola skvela a musim povedat, ze ludia sa viacej bavili na cimbalovku, ako na pustane pesnicky 🙂

• čaute, kde pečú najlepšie koláče? poraďte mi

• Sponzor fóra
  • neviem,ci su najlepsie,ale cenovo pristupne su kolace z MPC.My sme ich mali a vsetkym chutili a boli sme spokojni hlavne so servisom 🙂

• Ahoojte nevie mi niekto poradiť dobrú sálu v okolí SNV? Nevieme kde urobiť hostinu či niekde na dedine v kultúraku, alebo v nejakej reštaurácií. Pravdepodobne budeme maťokolo 180 ľudí možno aj viac do 200. A nevieme kde sú vhodné podmienky, aby sme sa netlačili a mali aj doststok miesta na tancovanie. Prosím dajte tipy. 🙂 🙂 🙂

• pussi citala som ze hotel cingov ma taku velku kapacitu. Skus pozriet ich oficialnu stranku tam to myslim je

• alebo na Tarci ,ale neviem ako sa ta sala vola.Nie je to Druzba?Alebo tak nejak?Ale neviem aku maju kapacitu.

• 200 wau to je pekne velka svadba, uz som dlho necitala, ze by niekto robil takuto velku svadbu. rozhodne to musi byt krasne 😉.

• anelap: my sme mali kolace s cukrarne Fantazia a boli sme velmi spokojny, ci uz ide o cenu, chut alebo aj vonu 😉

• dík za návrhy na cukrárne, ja som myslela, že MPC, ale neviem či tam pečú aj svadobnú tortu a
    PUSSI- tak veľa ľudí sa zm,estí do Družby na Tarči - teraz to má Šefčík a on má aj park hotel na čingove, ale nemám šajnu ako zoženieš kontakt, lebo ja som hľadala v zlatých stránkach a družbu som tam nenašla, inak to máte teda riadne veľa ľudí

• MPC pecu aj svadobne torty,ale s tym skusenosti nemam 😉

• ahoj krajanky z regionu 🙂
    mozno sa to tu niekde pisalo, ale nemate nejake tipy na dobreho a nie predrazeneho fotografa? nechceli by sme kameru, tak fotky musia stat za to...
    diikes

• dobrych fotografov je na slovensku vela 😉. ja som mala Pala Bigosa, on myslim pochadza z Huty, takze rad jazdi domov. mne neprisiel nejak drahy, ako lacny nebol, ale fotky podla mna stoja za to. a tiez som nemala kameru, prisla mi zbytocna.

• malajana

a posles na IP kontakt? ak by si napisala aj nejake podrobnosti... ja by som chcela vediet, akym stylom robil fotky z noci.. ci boli take zive, nie staticke, ak vies co myslim, a dakujem za odpoved 😉

• jj poslem, momentik.

inak foot robil akcne 😉. bolo to zabavne 😉. nebolo to vobec staticke ani nas do nicoho nenutil. sme sa bavili, venovali sami sebe a s toho vznikli krasne fotky. ako nezverejnujem vsetky, lebo mame to ako svadobny darcek pre hosti. kazdopadne aj s hostiny a zabavy mame krasne fotky.

• Sponzor fóra
  • kočky, aké darčeky dávate hosťom? a pierka robíte doma, alebo si objednáte? mna sa zdajú v obchodoch drahé a maximálne by som kúpila veľké pre svedkov a rodičov, ako plánujete vy, alebo ako ste mali?

• anelap my sme davali na redovom medovnicky v tvare podkovy s nasimi menami a datumom svadby inak nic. a pierka sme doma robili... tak ako tradicia v nasej rodine kaze. Prislo asi 20 ludi a okrem pitia to aj spravili....

• anelap: my sme amli pre hosti kolaciky, ako vysluzku a na rejdove sme davali zo svadobnej torty. inak hostom nic. a pierka mi spravili v kvetinarstve. mala som pre muzskych hosti male, pre maleho druzbu trosku vecsie a potom klasicky iba pre svedka a zenicha.

• ahojte, prosim vas neviete mi niekto poradit??? raz mi poslala nejaka pani, ktora ma v spisskej salon, kde ponuka pohare, doplnky a ine veci, len som tu postu asi vymazala a neviem ako sa vola. neviete nahodou niekto o kom hovorim??? ona mi nukala navleky na stolicky asi za 1,20€ alebo 1,50€, dakujem

• Ahojte baby 🙂
    pomaly sa zapajam aj ja 😉 my planujeme svadbu na 31.7.2010 v Levoci 🙂
    zhanam kontakt na skupinu Jasper z Jamnika - poradte mi prosim

• ivka835 poslala som ti na IP, ja ich tiaž mám, tak dúfam, že sú fajn, lebo som ich ešte nepočula

• a ešte sa chcem spýtať či mi niektorá z vás nevie poslať na IP telefónne číslo na žienky, ktorépečú koláče v Spišskom Štvrtku - Dikes už dopredu a..........

pekný víkend

• Ahojte baby tak ja som tuna prvykrat.Som z okresu Levoca.Na buduci rok v maji planujeme svadbu.Zhanam nejake dobre kvetinarstvo v Sp.Nova Ves kde by mi mohli spravit svadobnu kyticu a pierka pre svedkov a samozrejme aj drahemu.Prosim poradte.Dakujem 🙂

• ahojky,
    ja som mala doporucenu kvetinarku v Smizanoch na namesti. Neviem presne ako sa vola, ale na namesti je tam jedina.
    bola som velmi spokojna aj s kyticou pre mna, aj s kyticami pre druzicky.

• Dakujem ti velmi pekne za radu.Pomaly ale isto zhanam kontakty na taketo detaily.O jednej som pocula v Smizanoch len neviem ci myslime na rovnaku.Nerobi ta pani aj nahodou dekoracie na svadby ako je dekoracia kostola a saly?

• ano ano, to je presne ona 😉

• dekorácie robí aj pani Renáta a tá má kvetinárstvo v rodinnom dome smerom k podjazdu.

• áno pri nej som bola a bola veľmi milá a ochotná a má aj ubytovanie (pre lepšie nájdenie) a má aj dobré ceny na výzdobu a tak podobne

• ahojte, ja odporucam kvetinarku na namesti v Smizanoch, ochotna, mne zohnala kvety v odtieni podla mojho vymyslu z internetu a za super cenu

• kde presne na námestí a ako sa volá?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov