Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

7. jún 201795960
  • ahoj no na čingove majú návleky za nejakých 2.66 a vraj nechcú návleky od iných len svoje ale neviem úplne naisto len som počula že je to s nimi takto

• Čaute kočky tak som dúfam správne Spišiačky 😉

• čo sa týka Čingova jedným slovom hrozné...Keď možem doporučiť Hotel Flora keď to chcete maŤ v prírode...strašne zlatý čokoľvek chceš není problém keď nechceš ich aranžérku možeš mať vlastnú a tak...takže super

• Sponzor fóra
  • katia1234-A návleky majú za 1,40 mám aj kontakt na jednu paní čo požičiava ma super ceny ak keby si chcela ...

• Haloooo to tu nieste žiadna východniarka? 😞

• Ahoj gabineka, mozem ta poprosit o kontakt na tu pani s navlekmi? Dakujem

• ahoj gabi aj ja by som ťa poprosila o ten kontakt

• Ahojte neviete mi poradit niejaku salu v Spisskej Novej Vsi na 100 ludi? Aj ktory kameran a fotograf je dobry?
    Dakujem.

• niekde par stranok spet holky pisali ktore saly su nad 100 ludi. skus nejak spetne precitat konferenciu.

• kočky kontakt na pani pošlem dnes večer teraz som v práci mám ho doma

• ahojte baby. neviete mi povedať či v metropole robia problémy ked si prinesiete svoju aranžérku?

• Kontakt na pani:aranžersky salon
      Slovenského raja 21

paní Renata má všetko čo sa týka výzdoby,od kytíc cez návleky na stoličky,kvetinové výzdoby
    ja som s ňou neskutočne spokojná,dala som si aj do domu robiť na stol od nej ikebany neskutočne šikovná žena a hlavne má všetko za dobré peniaze.Na svadby zdobí aj kostoly len sa musíte dohodnúť čo by ste chceli ja ju vrelo odporúčam.Papa 🙂

• A kočky ja mám naVás tiež prosbu-nemáte nejaké pekné odpytovanie?Ďakujem papa 😉

• lucka06- neviem z vlastnej skúsenosti to nemám ale keď sme sa boli dohodnúť na Flóre ohľadne svadby pred necelým mesiacom tak som tam stretla bývalú spolužiačku zo školy a ona mi povedala,že mali tiež zarezervovanú sálu v Metropole a že to zrušili pretože aký prístup tam zažila že to bolo niečo neskutočné,že sa zle chovajú,skoro všetko len od nich aby si mala a keď niečo inak by si si predstavovala takže pozerali na Teba no že v živote nikdy viac...

• gabineka aj ja som mala kyticu od pani Renaty a bola nadherna.Mali sme od nej aj vyzdobu na auto a vyzdobu doma a tiez sme mali u nej ubytovanych hosti,ale to je uz o inom 😉 Proste sme s nou boli maximalne spokojni 🙂

• Sponzor fóra
  • to hovoríte o renátke škarupovej?

• neviem ako sa priezviskom,ale je to to kvetinarstvo v SMizanoch pri podjazde 🙂

• Ahojte spisiacky..🙂)) takze toho roku si povieme svoje "ano" aj my s mojim priatelom..🙂 my mame svadbu 2.10.2010 a mame uz skoro vsetko vybavene, len este nam treba ist za fararom..🙂 sala, kameraman, hudba, kolace, torta, saty..to uz mame...chcem sa popytat, kde by som v SNV kupila nejake veeeelmi pekne svadobne pohare..🙂) pozerala som si nieco na nete, ale chcela by som aj nieco pozriet v SNV, keby bolo kde...kedze nie som priamo zo SNV, tak neviem..😞 dakujem za radu..🙂 drzte sa nevesticky...🙂)

• zmrzlinka-no fakt nemožem si vynáchvaliť paní Renatu strašne šikovná,mám doma od nej ikebany do kuchyne a obývačky no perfekt 🙂
    lucka06-tiež neviem ako je priezviskom ale má to tam ako písala zmrzlinka v Smižanoch za podjazdom

• Prosím Vás kočky o kontakt či by ste mi nevedeli poradiť potrebujem kroj požičiať na redový tanec...ďakujem veľmi pekne 🙂

• to už nikto nepozná nikoho kto mal svadbu v metropole. veľmi by som to potrebovala. potrebujem si čím skôr zajednať termín. 😵

• ahojte kočky. neviete mi niektorá ohodnotiť fotografa a kameramana pána Grigera z levoče? nemáte s ním žiadna skúsenosti?

• Ahoj lucka06!
    Ja mam s panom Grigerom velmi dobre skusenosti..bola som uz na dvoch svadbach, ktore kameroval on..a bola som s jeho pracou veeelmi spokojna....a aj ja som si ho rezervovala na svoju svadbu...ako fotografa to neviem, lebo kamosky , co som im bola svadbe, tak mali ineho ineho...🙂 ale pozri si jeho stranku http://www.videofamily.vmnet.sk/....a je to velmi prijemny clovek..🙂))

• cauko..aj ja mam p,Grigera uz zajednaneho na svoju svadbu. bol aj mojej sestre, aj kamoskam.velmi krasne videa,a aj fotky...fakt boli spokojne,dufam ze aj ja budem....aj pri rozhovore je velmi prijemny

• Ahojte buduce nevesticky,
    my sem mali pana Grigera na nasej svadbe....robil aj video aj fotky....a nemozem na neho povedat jedno jedine zle slovo....my sme s manzelom nadmieru spokojni

tu je link nasich fotiek....aj to je ich iba zopar.....mame ich 1500 ks a takych s ktorymi sa pobavil, povyretusoval je ich asi cca 260kshttp://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=3112997&vReferer=%2Falbum%2Findex_weddings.php%3FvOrderBy%3D1%26vOffset%3D270

• A este som zabudla....aj my sme vyuzili sluzby pani Renaty Skarupovej....vrelo odporucam....super zienka, este som sa nestretla s takym ludskym pristupom zo strany podnikatela.....ak by som sa mala vydavat este raz (ale to dufam, ze sa nestane) tak jednoznacne nikoho ineho LEN A LEN JU.

• ďakujem baby. som rada že mi takto pomôžete a poradíte.

• dievčatá akurát som si písala s pánom Grigerom že on síce volný na môj termín nie je ale že jeho kolega čo tam robí u neho 15 rokov má volno. nemáte s tým skusenosť. aký je ten kolega?

• a aké máte skusenosti s pánom Adamkovičom z Levoče?

• a čo hovoríte na Daniela Kristla?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Svadobný a portrétny fotografi Zdenko a Lucka
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov