Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@iwka87 aj ja som premýšlala nad vicerými ale titi boli tie naj..... :-D
Odpovedať
@helikoptera moji rodicia mali svadbu v máji a žiju spolu už 33 rokov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dievčata a kto kde a za kolko vám robí tortu??? nemala som tu čest zkusit skoro nič z okolia uvítám vašet tipy, nebo budu muset zkusit všechny??? to abych si vybrala jiný šaty :-D
Odpovedať
@helikoptera ejha tuším sa nám podarilo mať rovnakú nielen sálu ale aj skupinu :-D
Odpovedať
pozeram kocky, ze mate pripravy v plnom prude ;-). hned by som s Vami menila ;-). dat si svadbicku znova ;-).
Odpovedať
@jarjanulka bola by som rada,keby si mi poslala kontakt na ten salon a nahodou oznamenia asi nerobi vsak?aby som to mala pod jednym :)
Odpovedať
@iwka87 jeeeeej tak to je dobre :) ufam ze si bola spokojna :)
Odpovedať
@helikoptera na čo teraz myslíš skupinu? S tou som spokojná sú to kamaráti a už dávno som hovorila, že ak saraz budem vydávať, tak mi budú hrať oni
Odpovedať
@iwka87 no myslela som aj salu. ja sa este len chystam a ty si to uz podla vsetkeho absolvovala ci nie ? :-N
Odpovedať
@h.a.i.n.y nie nie vemi dobre si pocula robi sa to v solarnom studiu u pani Kralovej SOLCLUB ,farba je na principe trstinoveho cukru,bola som nastirekana este na stuzkovu :) dala som sa nastiekat iba po brucho,vlastne od hlavy :) kedze som mala dlhe saty a nohy som mala zahalene,efekt je rychly,viditelny,len je to podla mojho nazoru,fakt iba na jednu prilezitost,lebo akonahle som sa zacala potit na predilekcnych miestach (miesta vlhkych zaparov) :-D tak som mala flaky nie sice okato viditelne,ale ja som videla trosku rozdiel na dlaniach a pod pazuchami,inak farba je pekna aspon na fotkach a na dvd to vyzeralo tak jemne bronzovo akoby sa mi trosku leskla pokozka,takze pokial nemate cas,alebo zo zdravotnych dovodov,alebo chcete usetrit peniaze tak odporucam! pred nastrekom je potrebne vykonat peeling tela,prist vo volnych veciach,ja som pri odchode nedavala ani podprsenku na seba,nesportovat,nesaunovat sa v ten den myslim po postrerku,jednoducho nerobit ziadne aktivity, po ktorych,by ste sa mohli potit,pokozka dostane do takej hodinky taky nadych akoby bola trosku popolom posypana,ale to je iba nadbytok farby na pokozke,ktory kludne buduci den mozete osprchovat,ale necuchat pokozku,len zlahka utriet ;-)
Odpovedať
iwka87 h.a.i.n.y prepac ten prispevok mal patrit iwke neskoro som si vsimla :-D
Odpovedať
Neviete mi poradiť kde by som zohnala kroj?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@meritka v niektorých salonoch mi ho nabízeli a ďalej ešte folklorne súbory :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y áno,presne ju :-) nevedela som si spomenúť na priezvisko 8-)
Odpovedať
@jarjanulka Aj ja ju mam zarezervovanu uz :-) Tak som rada :-)
Odpovedať
@helikoptera no mňa to tiež eše len čaká 30. júla :-D
Odpovedať
@mimusisko no tak ja by som to chcela využiť len na svadbu, ale priznám sa neviem či to mám robiť, nikdy som to neskúšala
Odpovedať
@janabanana folklorne subory poziciavaju
Odpovedať
@iwka87 :-D jejda. tak to potom sory. som to nejak poplietla :)
Odpovedať
@iwka87 ved chod najprv vyskusat a uvidis,4 roky dozadu som platila na dnesne 15 eur, nemyslim,zeby to slo nejak drasticky hore chod sa tam informovat ;-)
Odpovedať
@malajana Ahoj ja som tu nováčikom a trochu panika ma donútila sa dať do diskusie. Svadbu idem mať v Hotely Čingov 11/6 a máte niekto skusenosti s tymto hotelom ? A ešte ak môže byť otravna viete mi poradit DJ zo SNV ? To čo som si myslela nevyšlo a termín sa blíži . Vopred dakujem za odpovede.
Odpovedať
@helikoptera Ahoj nevieš mi poradiť nejakeho DJ a kaderničku ? Dik za odpoved
Odpovedať
@jarka281 hotel cingov moc nepoznam, urcite ti napisu kocky co v nom ali svadbu, priapdne co planuju.
Odpovedať
Profilova fotka
@jarka281 ahoj na čingove nás bude mať svadbu viacej ale teprve sme všetky v stave budoucích neviest :-D
Odpovedať
@jarka281 Ahooj. Vitaj medzi nami :-) Tak ja tam budem mat tiez svadbicku ale az po tebe :-) My mame Dj Lunakovcov. Mozem ti poslat na nich kontakt ak chces do IP. A ako to ze vam to nevyslo? Chceli ste nejakeho Dj a nemal uz volny termin alebo ako?
Odpovedať
@jarka281 v SNV???? neviem. my budeme mat na svadba kapelu (Ronet) takze DJ som ani neriesila. no a kadernicku by som potrebovala aj ja poradit... ja som z BA, moj nastavajuci je zo SNV, takze ja tam nepoznam vobec nic a nikoho :-N je to celkom hardcore. takze sa potesim vsetkym tipom na kvetinarov, kadernicky, vizazistky.... vsetko :)
Odpovedať
@helikoptera Tak to je teda sila potom :-. Ze mas svadbu v inom meste ako doma. To bude ozaj tazke pre teba .. Ale nechcem ta strasit samozrejme to nie .. len ja si to osobne neviem predstavit. A aspon chodis sem niekedy do SNV? A ak sa mozem opytat tak preco mate svadbu tu u nas a nie v BA? A kolko budete mat hosti z tvojej strany resp. kolkych budete musiet ubytovat?
Odpovedať
@h.a.i.n.y do SNV chodime cca 1x za mesiac. budeme mat cca 85 hosti a vychadza to tak na polovicu. takze sme mali na vyber ci polovica pojde do BA alebo polovica do SNV. a tak nejak sme sa obaja zhodli ze by sme to chceli mat na vychode. je to tazko vysvetlit a aj ked mam BA rada a velmi tak nejak viac som tuzila mat svadbu viac v lone prirody... a slovensky raj je uplne super.... :) nehovoriac o tom ze v BA sa tazko organizuje svadba pre viac ako 40-50 ludi za normalne ceny..... teda aspon ceny, ktore neznamenaju, ze rodinny rozpocet dostane brutalne zabrat :)
Odpovedať
@helikoptera Ved jasne aj preto som si myslela ze to mate v SNV bez urazky |-| Jasne ved tam kde je lacnejsie ;-) Ja by som si tiez takto vybrala na tvojom mieste. A tiez milujem prirodu takze nie je o com x-) A kde budu ubytovani vasi hostia? Ci to este nevies? Lebo my tiez riesime ubytovanie ale na Cingove sa mi to zda drahe ..
Odpovedať
@h.a.i.n.y no je to tam dost drahe. ale zase je to vyhoda ked su ludia ubytovani tam kde je svadba, takze my sme sa dohodli ze budu na cingove. minuly rok sme boli na jednej svadbe v piestanoch a tiez to tak bolo riesene ze v hotely kde bola svadba sme boli aj ubytovani a bolo to super. kedze sme mali vsetci vsetko po ruke a ked bolo treba dalo sa ist ovlazit na izbu, prepudrovat.... :) xixi.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?