Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

7. jún 201795960
  • @slavka1981  tomáše hudáčka čo odporuča baronessa odporučam aj ja mrkni ku mne do albíčka

• Roman a Marcelka Kuníkovci sú tiež skvelí...na fb a web catching a moment photography

• dakujem velmi pekne za vsetky tipy. no asi pri najblizsej navsteve pojdeme pozriet do tych markusoviec. rozmyslam nad markusovskym hradom. vyzera krasne rozpadnute. kastiel velmi nechcem, je to prilis pekne, zrekonstruovane. to sa do nasho vkusu velmi nehodi. ale ten hrad.... hm.... to sa tesim 🙂

• Sponzor fóra
  • @helikoptera  oni to rekonstruovali???? joooj, to je skoda, lebo mne sa to pacilo ako to bolo predtym, take rozbite, hmmmm..... tak popozeraj ten hrad a ked moze, pofot a daj ich potom sem 🙂

• @moniccca987  no pojdeme sa tam buduci vikend pozriet tak uvidim ako to tam realne vyzera... a foto sem urcite dam po svadbe 🙂

• Ahojte, nevuete mi poradit pedikuru SNV alebo Poprad?

• @moniccca987  no tak markusovecky hrad je krasne polo rozpadnuty a fotogenicky, ale da sa fotit iba zvonku, lebo je tam zatvorena brana a neda sa tam dostat. teda aspon my sme tam nedostali....

• @helikoptera  super, ale tak to nevadi,ci ano? a kde to vlastne ten hrad v markusovciach je?Som ho nevedela najst, google mi len kastiel ukazoval.Mne sa tiez pacia take tie zrucaniny a spissky hrad dost daleko je

• @moniccca987  hned pri kostole. ono to ani nevyzera ako hrad ale skor ako kastiel - len rozpadnuty....

• @helikoptera  a treba tam povolenie sa ist fotit, tak ako v kastieli, ci nie?Lebo my urcite pojdeme do kastiela, no ak je to tak blizko, tak by sme aj tam zasli.

• @moniccca987  netreba ziadne povolenie kedze sa dostanete iba zvonku. hned pri tom je parkovisko (ktore asi patri ku kostolu...) je to akoby uprostred dediny.... takze zvlastne... ale celkom fotogenicke 🙂

• @helikoptera  hej hej, viem uz kde to je, tak to je super no, hadam vyjde pocasie aj vam aj nam, aby sme sa mohli pofotit vonku 🙂

• @moniccca987  no my tam nakoniec nepojdeme. asi skoncime na strbskom plese.

• @helikoptera  jej, aj tam je super a krasne. vy mate fotenie po obrade? My mame pred, takze nijak daleko ani nemozeme ist, v novembri sa uz zacne okolo 4 stmievat,takze by nemuseli byt dobre fotky 😞

• @moniccca987  nie nie. fotenie mame pred obradom, okolo dvanastej vyrazame... ale prave mi odpisali z Kempinskeho ze tam maju Richarda Mullera, takze hotel nebude pristupny. Sakra. takze teraz fakt neviem co budeme robit....

• Sponzor fóra
  • @helikoptera  hmmm, tak skuste nejaky iny pekny hotel, ved to este mate casu nieco najst....a vy o kolkej mate obrad, ze to tak vsetko pekne stihate???

• @moniccca987  hehe. tak to neviem ci to budeme pekne stihat.... ale obrad je o 16:00.... no sama som zvedava na tie stresy 🙂

• @helikoptera  noo tak to mate co robit, my mame obrad o 15.oo a mam strach, ze meskat budeme 😃 s fotenim zaciname o 11 rano,tak hadam budu 2-3 hodiny dost 🙂

• ma niekto dobry tip na fotenie v okoli Spišskej Novej Vsi...?

• @majkka28  Levoča - Marianska hora, Radnica, mesto
    Markušovce - zamok 🙂

• čo davate na radovy tanec ako darček pre hostí?

• @majkka28  dava sa medovnik, ale aj štamprlik s palenkou...alebo kolač. je to individualne 🙂

• @majkka28  my budeme nalievat palenku, no este som myslela, ze by sa mohla torta davat 🙂 Lebo nie vsetci piju

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• co hovorite na takyto darček , www.svadba-nevesta.sk/cokoladove_menovky_b.php

• @majkka28  pekne to je, uz aj my sme nad tym rozmyslali, no nakoniec sme vsetky darceky zatrhli, je to podla mna zbytocnost, a zbytocne vyhodene peniaze,neviem co to za moda davat darceky hostom... 😛 a co by ste si dali na tie cokoladky napisat? meno a dakujeme?

• @moniccca987  suhlasim...je to trochu zbytocne. Ludia na Slovensku na to dokonca nie su ani velmi zvyknutí a moze sa stat, ze odidu bez darceka...

• @moniccca987   bolo by tam naše mena a datum nasej svadby a na druhej strane by bolo dakujeme....aj ja nad tym rozmyslam ci to davať alebno nie...

• @moniccca987  a davaš aj menovky rozmyslala som aj nad tym ze by som to dala ako menovky....

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    Svadobnô
    Topoľčany
    Sme traja chalani, ktorí svoje skúsenosti so svadobnými fotografiami a videom netaja. Sme dokonale pripravení zvečniť príbehy Vašej lásky.
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov