Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
ahojte, neviete mi poradit nejaku dobru zivu hudbu, alebo DJ? dakujem :-)
Odpovedať
@bona26 pozri sa na stránku hudba spiš tam maš dosť ponuk v okolí na živú kapelu. ja odporúčam Tino Ronet Crazy
Odpovedať
ahojte zvýšili sa mi bielo červené pierka ak by mal niekto záujem rada poskytnem
Odpovedať
@katusa116 dakujem, si mila, ze si napisala... uz sme nasli :-)
Odpovedať
Ahoj nevestičky, kde si si dali alebo budete dávať robiť svadobnú tortu?
Odpovedať
Profilova fotka
máte niektorá záujem fotografa zdarma?
Odpovedať
@sofimaciatko ja mám kontakt na jednu super cukrárku, videla som torty od nej a boli prekrásne aj chuťovo super. Pozri jej prácu na : www.picasaweb.google.com/bonecka1 Kontakt: 0907 328 463 a pani Záhradníková- je z Harichoviec :)
Odpovedať
@baronessa super ďakujem, fakt že krásne torty
Odpovedať
Profilova fotka
@sofimaciatko @baronessa tá ani robila tortu aj nám a bola perfektná ochutnať nedám ale vzhlad mrkni u mna v albu :-D
Odpovedať
@janabanana nooo, vy ste mali fakt prekrásnu tortu. Pani cukrárka má zlaté ručičky :)
Odpovedať
Profilova fotka
@baronessa a aká bola perfektná.... kvety sa jej topili musela ich robiť po nociach lebo bolo horuco a trvalo jej to cca 25 hodin ale bola skvelá.....
Odpovedať
ahojte..mate skusenost alebo ste poculi o djovi sakmar???
Odpovedať
Článok sa načítava...
@baronessa ake ma cenove ta pani Zahradnikova torty?nam by trebalo braskovi na krstiny a tu pozeram ze tie torty su krasne
Odpovedať
@meritka noo, boli sme na oslave 50tky a mali tam taký väčší štvorec. Torta bola dosť ťažká, cca 3-4kg a vyšlo ich to 50€. Záleží od gramáže.
Odpovedať
@baronessa dakujem
Odpovedať
@meritka ta pani v harichovciach je velmi draha....dnes je torta luxus......
Odpovedať
Profilova fotka
Nevesticky, ak ste z okolia Spisskej Novej Vsi tak Vas pozyvame na vystavu Svadba v hoteli Metropol uz tuto Nedelu 11.03.2012. Vystava zacina o 11 hod. Na vystave bude vystavovat aj nasa spolocnost, tak si mozete veci pozriet na zivo. Tesime sa na Vas. :-)
Odpovedať
@rivalka dakujem, ale nerozhodli sme sa nakoniec pre nu :)ale inu :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcence. Neviete mi poradit nejaku salu pre 25- 30 ludi v snv , a super by bolo ak by mali okruhle stoly, lebo sonata je v nas termin 11.8. obsadena :(
Odpovedať
@baronessa a kolko tak cenovo vyjdu torty od pani boneckej..myslim svadobne..pretoze narodeninove sa mi zdali trosku drahsie oproti inym cukrarkam....dakujem
Odpovedať
@majinka33 pani Boneckú nepoznám...
Odpovedať
@baronessa ved tie fotky z picassawebu su od pani boneckej nie?x
Odpovedať
@majinka33 nie, od pani Zahradnikovej :) Neviem, kolko berie za svad.torty. Ale skús sa opýtať janabanana, ona mala tortu od nej :)
Odpovedať
@pikolala ahoj my budeme mat dj sakmara, bola som kamoske na svadbe a bol super :-)
Odpovedať
@lumiro dakujeeeeem pekne :)
Odpovedať
@pikolala AHOJ JA SOM SNV
Odpovedať
@malynostek ahoj ja tiez :)...momentalne zijem v irsku :)
Odpovedať
@pikolala A KEDY MAS SVADBU
Odpovedať
21.jula 2012
Odpovedať
@pikolala akde a v akom kostole
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?