Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kocky poradite mi surne dobru kadernicku/kadernika a vizazistku v SNV? Dakujem!
Odpovedať
@kika119 Dobrá vizážistka je pani Alenka Solárová, má kozmetický salon v hoteli Centrum. Ja som krajší make-up nevidela ani nemala ako práve od nej. Bola som veľmi milo prekvapená :) Kaderníctvo by som ti odporučila v Sintre- Majka Mačupová..Dievčatá majú šikovné ručičky. Je možnosť prísť aj na skúšku..Určite tiež odporúčam :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte neviete kto z okolia chodi čepčit nevesty a kolko beru za to , ja som z okolia SNV
Odpovedať
ahojte.čitam si tu čítam, co vsetko uz vybavujete.a uz aj ja mam za vas stres. ja mam sice este cas, ale chceli sme objednat hudbu, kameru a fotografa. Vela ludi tu spomina hudobnu skupinu Jasper. Chcela by som vediet aka je ich cena, pripadne akú maju cenu oproti inym kapelam. Prosim poslat info na michalhudak1@gmail.com. Drzte sa baby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jasper beru okolo 300€, su vinikajuci , no len neviem ze ci este hraju, lebo na tento rok su obsadeny aspon co ja viem do leta a potom uz sa chcu venovat inej skupine co ja viem najlepsie urobis ak zavolas ......a dohodnes sa ,
Odpovedať
@klaudy212 Ďakujem ti ..a nemáš nahodou na nich čislo? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kika119 ahojko,odporucam ti jedneho velmi dobreho kadernika,je to na Hviezdoslavovej ulici oproti strojarskej skole pri starom Ziu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky,prosim vas,kde si zohnavate vyzdobu na auto v SNV ???? :-D dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@gabca14 ahojte dievčatá ak potrebujete fotografa, napíšte mi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@pipinka2730 ahoj, ja som mala výzdobu na aute zo svadobky JUVI, bola tam veľmi milá a ochotná slečna.
Odpovedať
@pipinka2730 skús svadobku JUVI v bráne na Letnej, kde je Zbrojnoš :)
Odpovedať
Profilova fotka
@adinka080 @baronessa dakujem baby,budem vam verit a pojdem sa tam pozriet :-) dakujem :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@pipinka2730 vdaka za typ - prosim ta ako sa vola ten kadernik/salon? Dakujem!
Odpovedať
Profilova fotka
@kika119 http://www.hairstylist.sk/ fakt je to tam super,na moju svadbu ide tam cela rodina :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@gabca14 , asi aj hej ,0910967471,0908889064 vyskusaj, , obsluhovala som na svadbe kde hrali su uzastny , ....
Odpovedať
Profilova fotka
A neviete kto zo SNV alebo okolia chodi čepčiť nevesty?????
Odpovedať
@klaudy212 Dakujem ti :). No s tým čepením ti ja neviem poradiť :(
Odpovedať
@klaudy212 subor jamnican a beru min 150e, v cene je 10 ludi + zapozicanie kroja pre zenicha a nevestu
Odpovedať
nevesty, kt. ste mali svadbu v Hoteli Cingov...ako je to s casom?maju nejako stanoveny, alebo sa da dohodnut?
Odpovedať
Profilova fotka
@lumiro ahojko,my sme tam volali min. rok v juni a uz mali obsadene na tento rok a na nas datum,tak kvoli tomu sme museli posuvaat termin :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kika119 ahoj,kadernik Hair Stylist,oproti Strojnickej skoly :-)
Odpovedať
@pipinka2730 ahoj myslela som do kolkej hod. rana moze byt svadobna hostina :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lumiro tak podla toho,ze kde to budete mat ci v kongresovej alebo v restike,ale ked nebudu mat nic v nedelu rano,tak do kedy chcete,to sa da dohodnut,my ideme mat v kongresovej ale nad tym som sa este nezamyslala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@klaudy212 folklorny subor čačina aj spevacky z fialy
Odpovedať
Profilova fotka
@ika84 a nevies kolko beru? :)
Odpovedať
Profilova fotka
ip
Odpovedať
ahojte neviete poradit nejaku dobru ludovu hudbu na svadbu dakujem :-)
Odpovedať
@ella10 Ľudová hudba Furmani zo Spiš. Vlách..sú úplne super, bola som na viacerých svadbách, ba dokonca hrali aj na našej a vždy bola super zábava. Kontakt nájdeš na internete- furmani.sk. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata, aj ja som zo Spišskej :-) , ale svadba bude az o viac ako rok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Chcel by som sa spýtať, či mal niekto svadobnú hostinu v reštaurácii v hoteli preveza. Dajte mi prosím vedieť cez IP. Ďakujem.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?