Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Dievčatá keby niektorá z Vás ešte hladala kaderničku, mám jednu super kamošku, je perfektna kaderníčka, najlepšie na tom je že príde až k Vám domov.. mne bude tiež robiť svadobný účes.. keby niekto nahodou chcel kontakt nech mi napíše poštu..
Odpovedať
Dievcata nemala niektora z vas svadbu v Metropole?Ako boli ste spokojne dakujem :-)
Odpovedať
@baronessa ahoj baronessa. Klikla som si na hudobnu skupinu furmani.sk. CHcela som sa opytat, či takým štýlom, hraju aj na svadbe. Myslím husle, basa a pod. A či hrali aj klasické pesničky čo pozná bežný človek. Lebo na CD co maju na stranke, tak sú dosť neznáme pesničky. A pribliznu cenu mi nevieš povedať? Koľko beru? Dakujem :-N
Odpovedať
@gabca14 Hrajú na basu, husle, violu- väčšie husle a harmoniku.Samozrejme aj známe klasické pesničky :) V sále chodia aj pomedzi stoly. Ľudovky hrajú na mikrofony a pomedzi to púšťajú aj hudbu cez vlastnú aparatúru. My sme boli nadmieru spokojní a určite odporúčame. Myslím, že berú 400€, ak nezdraželi...Skús sa opýtať. Ked som ich prvý krát počula, mala som až zimomriavky. Naživo boli úplne super :)
Odpovedať
ahojte chceli by sme mat svadbu v stane okolo 100 ludi niekde v Spisskej alebo v okoli,mozete mi poradit kto a kde take daco organizuje alebo prenajima.dakujem
Odpovedať
@bliss71 ahoj..mali sme svadbu pred 3ma tyzdnami a mali sme tam aj cacinu...boli skveliiii...pozicanie kroja 30 euro a 15 za kazdeho vystupujuceho...plus transport...vyslo nas to na dve stovky...fakt boli zlati...odporucam..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte žienky, viete mi niektorá odporučiť dj zo Spišskej alebo Levoče? Alebo okolie samozrejme. Ďakujem krásne. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky. viete mi poradiť dobrú kozmetiču v LE? :-) vďaka
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Zdravím nevesty zo Spišškej Novej Vsi a okolia. Nemá niekto záujem o prenajatie termínu svadobnej hostiny 31.8.2013 v konkresovej sále hotela Čingov??? Svadobnú hostinu mám zarezervovanú, ale z osobných dôvod sa termín svadby posúva. Nemá niekto záujem??? http://www.hotelcingov.sk/?g=7&ext=7&...
Odpovedať
Profilova fotka
@jjjankaa och keby si mala v Metropole hned by som to brala ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hm....tak skoda snad sa estee niekto najde :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte....neviete mi poradit kto v snv pecie medovnicky na svadbu a ako to vychadza cenovo?
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte baby,aj ja sa idem vydavat,idem si pomalu vyberat satky ,ako sme na tom v snv,ktora svadobka sa oplati navstivit?A nejake tipy na aranzerku?dakujem......:-)
Odpovedať
Ahoj žienky, tak po šiestich rokoch chodenia a po troch rokoch od zásnub máme termín ;o) 14.6.2014 :-D zatiaľ máme predbežne rezervovanú hudbu. Na vianoce keď budeme doma pojdeme omrknúť sály a skúsiť rezervovať a potom dlho dlho nič ;o) príde mi to také vzdialené a všetky formy prípravy mi teraz prídu zbytočné.. snáď sa nezobudím dva týždne pred svadbou, že nič nemám :-N
Odpovedať
@simona100 jééé budete mať svadbu na moje narodeniny ;-) a aranžérku? v mieste hostiny nerobia výzdobu?
Odpovedať
@simona100 @romikka Ja myslím, že v dnešnej dobe už robí každá reštika výzdobu, ale ak by ste to chceli mať krajšie, tak by som odporučila nejakú aranžérku. V reštike to bude skôr niečo skromnejšie ... Videla som prácu JUVI svadobky (sú na Letnej ul. v bráne- tam, kde je reštika Zbrojnoš), alebo aj Aranžersky salón Renáta Smižany má peknú prácu. (nájdete cez FB) Je to už na vašom výbere :) Pekné prípravy :)
Odpovedať
@baronessa no moja sestra mala svadbu v metropole a oni jej aj výzdobu urobili a pekné to bolo, príde mi to zbytočné vyhadzovanie peňazí za aranžérku...
Odpovedať
ahojte :-) poradte nejaku dobru vizazistku mate niekto skusenosti s kozmetickou Luciou?
Odpovedať
dievcence poradte kde si ist skusat saty :-)
Odpovedať
@ella10 ahoj,neviem kto je kozmeticka lucia,ja som bola na make-upe v madarase a bola som velmi spokojna...
Odpovedať
Profilova fotka
Milé nevesty. Dovoľte mi, aby som Vám dal do pozornosti moju firmu. Ponúkam Vám služby svadobného kameramana. Disponujeme profesionálnou technikou a samozrejmosťou je videozáznam v HD kvalite. Okrem kamerovania sa zaoberáme aj svadobnou fotografiou. Ak ste tu také, ktoré ešte nemajú objednané práve tieto služby, budem veľmi rád ak si pozriete náš profil, internetovú stránku, prípadne nás môžete kontaktovať telefonicky alebo e-mailom. Sme z Krompách a čo sa týka ceny vieme sa vždy dohodnúť tak, aby boli spokojné obe strany. Prajem pekný večer.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby :))))) ...mala z Vas niektora svadbu na cingove v Park hotel?? :))))))) .......
Odpovedať
Profilova fotka
@ppetulda Dobrý večer. Ja osobne som sa ženil pred 2 rokmi a oslavu sme mali na Čingove - hotel Park. Je tam veľmi pekné prostredie a s personálom bola taktiež veľká spokojnosť.
Odpovedať
Profilova fotka
@korad_production .....:)))) tak pocula som uz kade-ake ohlasy....ale zatial komunikacia s nimi je fajn....:))))))) ..hlavne obsluha ma zaujima......dufam ze sa nic nezmenilo za 2 r :))))))))
Odpovedať
Profilova fotka
@ppetulda my mame v hoteli Cingov :-) ;-) ale na Park som tiez pocula pozitivne ohlasy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@patricia33 tak to som rada....my sme boli pred 2 r na svadbe na cingove :) u "Vas" ....priatelov brat sa zenil...a boli spokojní.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ppetulda my sme nad parkom ani nerozmyslali,lebo tam je mala kapacita a my budeme mat okolo 100 ludi ;-) potom je tu este Flora, ale ta ide riadne dolu vodou :-/ vy budete mat aku velku svadbu??
Odpovedať
Profilova fotka
@patricia33 park hotel je tak okolo 80 ludi..a my aj tak budeme mat..aj ked tam je este taky akoze salonik......a cingov som nechcela z toho dovodu ...lebo tam uz z rodiny svadba bola..a prakticky budu aj tí istí ludia aj hudba..takze to by bol dost trapas ]-( ....a flora ide dole vodou....to je pravda..skoda ich .....len ked ta budu unasat.bacha na tie schody :D su zakerne.............. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@ppetulda tak to mate v pohode ;-) :-) ....ved prave ta Flora. my sme najprv chceli mat tam,ale po fiasku na sestrinych promociach sme sa rozhodli pre Cingov a som rada,ze sme zmenili nazor ;-) .... ja dufam,ze ma unasat nebudu!! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@patricia33 co sa Vam tam stalo na promociach? :))))...preco nechces unos?? :))))) ak sa vsetko dobre dohodne :) je to sranda...uz som zazila svadbu..kedy sa nevesta sama uniesla :))))...len sme poculi krik..ze..dievcataaaa ideme hahaha... :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?