Pre koho bude veľký deň 13.10. 2012 ?

19. júl 2012110

ahojte, tiez som tu nová, este neviem ako to tu chodí, ale urcite rýchlo zistím 🙂.... som zvedavá, komu bude 13 šťastným číslom

😃

• Ahoj aj my mame svadbu v tento den

• Moja uz nie si samaaa...pomaly budeme pribudat a pribudat...vsetky sa urcite strasne tesime waw tak babenky nadherne pripravy xxxx

• Uz som tu aj ja.... 🙂

• Sponzor fóra
  • @ivka86  blahoželám 🙂

• aj ja sa pripajam!

• aj ja sa pripajam 🙂 Nas velky den D

• Baby a co uz vsetko mate vybavene??? nech viem ci nezaostavam... 😃

• Ja tiež patrím do tímu🙂 Dúfam, že to bude šťastný dátum🙂, ale vlastne na tom ani nezáleží🙂 My už máme kostol, reštiku, dja, starejšieho, fotografa, šaty, oblek, kytice, pierka, topánky, poďakovanie rodičom, niečo modré🙂, poháre, knihu hostí, fotoalbumy, mašle do kostola, podbradníky, cukrárku, kozmetičku, kaderníčku a sv. auto🙂, ale to bude naše, takže vždy pripravené🙂 - ešte musím nájsť obrúčky, vytlačiť oznámenia, obálky, darčeky pre hostí a potom už hádam by bolo aj všetko - či?? 😃
    @ivka86  Môže byť?

• @zulfizar  no pekne to uz mas... Ja zajtra idem skusat saty a buduci tyzden vyberat obrucky.... 🙂 chybaju mi kytice pierka lebo este nemame dojasnenu farbu vyzdoby... A ostatne veci uz mam vybrate uz len ich objednat a zarezervovat... Tak niesom na tom az tak zle... 🙂

• @ivka86  Myslím si, že sme na tom tak super, že v lete si budeme naplno užívať dovolenky🙂, my chceme pre istotu všetko vybaviť teraz, lebo ak na niečo zabudneme, tak ešte na to prídeme...keď si to necháme na neskôr, tak na to vykašleme. A priateľ hovorí, že čím skôr - tým lepšie.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• tak čo, uz vsetko vybavené a naplno si uzívate letné dovolenky 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné foto a video služby tlač a výroby pozvánok na svadbu portfólio na https://www.facebook.com/SK-Foto-Video-Studio-100554621761165
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.