Reduta v Poprade - skusenosti z 2016 -2017

Ahojte nevesticky a zenichovia, mate niekto skusenosti s Redutou v Poprade? Nasli sme sice diskusiu o Redute, ale ta je uz 3 roky stara a v Redute sa zjavne menia majitelia kazdu chvilu. Najnivsie som pocul ze su tam male porcie a neprijemna obsluha a nepoznam nikoho u koho by som si to overil. Nejake skusenosti a nazory? Budem velmi vdacny! Zajtra tam ideme so zalohou, takze by bolo super mat co najviac infosiek. Vrela vdaka ;-)
Odpovedať
Ahoj :) síce nemam s restikou skúsenosti zo svadby alebo podobnej oslavy ale v lete sme sa tam boli najesť 4 ľudia a bola som spokojna mile casnicky a skvele kedlo!!:- ) naozaj :) viac povedať neviem
Odpovedať
Profilova fotka
@jozino77 ahoj skus radsej kezmakok vk vadel. Viem ze oni mali niekedy redutu potom odisli do kk...
Odpovedať
Profilova fotka
AHOJ. :) My sme sa tam boli pozrieť. Hľadali sme sálu s kapacitou cca 150 .Od nich sme mali info, že 150 v pohode vojde. Boli sme sa pozrieť. Sála krásna parket malý, ale do 110, myslím že akurát. Nám veľkosťou nevyhovovala. Varia tam celkom chutne boli sme sa u nich raz najesť na menu. Menu pre 1. os. je 45€ - zahrnuté jedla a bufet, taktiež nealko. Za alkohol korkovné/fľaškovné neberú. Snáď som pomohla. :)
Odpovedať
Ahoj, dakujem zienky za vsetky odpovede, nakoniec sme to s polovickou zarezervovali, lebo v sale sa nam pacilo a aj pani, s ktorou sme sa dohadovali posobila velmi prijemne. Tak snad to vyjde a bude dobre. No ocenime aj dalsie referencie alebo skusenosti ak mate, aspon budeme vediet na co sa pripravit, ci co s nimi riesit. ;-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?