Slovenské aprílove nevesty 2010. Sú tu také?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte, viem, že tema apríl 2010 tu uz je, len tam sú skúr ceské nevesty a niežeby som proti ním niečo mala, ale predsa len sa neda s nimi podelit o predsvadobne a iné prípravy nakolko majú iné zvyky atd. tak ak tu niekto taký je, budem rada, ozvyte sa
Odpovedať
i ja ale mamca povedala ze mam dat co ja chcem ale asi urobim to co somvravela lebo sa mi nechce stale tym zaoberat,,, a oznamka kedy budete riesit?
Odpovedať
Profilova fotka
ja uz oznamka mam uz mam aj jeden vzor vytlaceny
Odpovedať
ej no a ja som myslela ze to skoro ked pojdem riesit a kde si si davala robit?
Odpovedať
Profilova fotka
no jedna holka tu zo stranky mi urobila par navrhov a tlacil mi to sused ktory robi v tlaciarni mam ho aj v albume
Odpovedať
jaj aha hej uz viem tak ja sa chystam ist do jedneho popytat sa ze co a ako...
Odpovedať
a kolko budete mat ludi
Odpovedať
Profilova fotka
cca 120
Odpovedať
jaj ta dost tak ja len kvoli oznameniam ze kolko budes davat robit..
Odpovedať
Profilova fotka
dvievcata, kedy budete rozdavat oznamnia? Mne buduca svokra povedala, ze tak 3 tyzdne pred svadbou, nie je to neskoro? Okrem toho by sme mali ponavstevovat rodinu a osobne ich pozvat...neviem no.
Odpovedať
tinka ja mam svadbu 24/4/2010 na Slovensku a potom mame velku party v Anglicku. A my uz mame oznamenia urobene. Robili sme si ich sami...dam to albumu fotku a su uplne super, elegantne a uz ich posielame teraz ludom. V Anglicku sa to posiela min. pol roka dopredu, lebo ludia si rezervuvaju dovolenky na buduci rok....tak clovek nikdy nevie. Na Slovensko sa chystam v Novembri...a to je jediny mesiac kedy sa chystame domov pred svadbou (ktora bude v Aprili) :-) Moc by som to neriskovala na 3 tyzdne pred svadbou atd. Vela ludi uz moze mat plany..... Vela stastia
Odpovedať
Profilova fotka
Mne sa to prave tiez zda neskoro, ale ono uz v podstate kazdy vie kedy bude svadba...ale kazdopadne, uz to asi budem pomaly riesit...lepsie skor, ako keby mal potom mat niekto problemy daj do albumu fotku, nech kuknem co si vytvorila :-)....ja si tiez budem asi robit sama.
Odpovedať
Profilova fotka
tinka - čo som zisťovala tak sa dáva tak mesiac dopredu, ale v poslednej dobe aj 2 mesiace a to sa mi zdá lepšie, predsa aspoň si ľudia zarezervujú voľno keterin - ja dávam na redovom asi také srdiečka na paličke a na nich budú napísané neše mená a dátum svadby, alebo drevené lienky - uvidíme
Odpovedať
Článok sa načítava...
tinka1003:ja mam v 24.aprila a budem ich davat taj asi mesiac a pol dopredu lebo trityzdne to sa chodi pozyvat alebo mesiac pred tym..
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj tak ja o necele 4 hodky idem na ukrajinu, citala som doteraz miestnost o satach z ukrajiny a som maximalne spokojna. som z toho taka vzrusena ze neviem c zaspim
Odpovedať
ahojte tak ja mam svadbu 17.aprila a oznamka davam robit v januar-februar mylsim ze to je take najidealnejsie co vy na to? keterin: daj vediet ako si dopadla na ukrajine lebo tiez tam planujem ist
Odpovedať
a neviete ako je to s vyzdobou na kamenci?
Odpovedať
ja ich budem davat robit v januari lebo mam krsnu v chorvatsku a musim jej poslat skor aj ju pozvat...aj ja som zvedava co na ukrajine ja idem o tyzden...
Odpovedať
a ja tak niekedy by som isla ale najviac sa obavam toho nekonecneho cakania na hranici. a ides do butiku teda do salonu alebo na trh?
Odpovedať
Ahojte baby, ja sa vydávam 10,4,2010 a este nemam skoro nic pripravene a ani neviem odkial mam zacat, neviete mi poradit?..a este?..neviete kde by som mohla zohnat nejake pekne svadobne pohare?..dakujem((:
Odpovedať
ahojky nic si stoho nerob ja tiez nemam skoro nic prichystane a skade zacat? mne celkom pomaha Svadobny planovac
Odpovedať
vies co my ideme na trh lebo da sa tiez v celku fajn vybrat. no ked ti mam poradit zacni od hlavnych veci ako je sala,hudba,kamera,fotograf... a potom som si zacala riesit vyzdobu a pomedzi to take drobnosti ako pohare pierka obrucky...
Odpovedať
tak potom sa ozvi ako to vyzeralo na tej Ukrajine
Odpovedať
okej ale je to tam fajn ja tam chodim skoro kazde tri mesiace a teraz idem po dvoch
Odpovedať
a uz vies aspon aky typ siat ces?
Odpovedať
ano ano vies kedze ja mam len 155cm tak bud nieco okolo krku alebo take korzetove bez ramienok...a je tam na vyber aspon co som bola v auguste...najlepsie ked tam ides je vediet aspon priblizne aky typ chces... ja som bola preto najprv v salonoch vyskusat aky typ mi aj sedi...
Odpovedať
tak mam predstavu takisto chcem okolo krku len ked som tak robila obhliadku po salonoch tak bolo dost malo takych siat okolo krku väcsinou bolo setko bez ramienok a take necem a ja som odteba vyssia iba o 10cm takze tiez nejak neoplivam vysokou postavou
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak ja to uz mam uspesne za sebou. kazdej odporucam ist na saty na ukrajinu. jedinou nevyhodou je to cakanie. cestou tam 3.5 hod a cestou spat 6hod. som sa uhresila kolko sa do mna voslo. saty som kupovala v salone lebo na trhu nebol taky vyber a hlavne mi vadil ten sposob skusania, niekde ani kabinky nemali. saty ma stali 155 eur. dokopy aj s doplnkami som platila 260 eur a mala som aj dost velku zlavy. takze som tam dokopy kupila saty, zavoj, spodnicku, rukavisky, podvazok, vankusik na obrucky, nausnice, kamienky do vlasov a kabatik. saty som si kupila take co som si ani nepredstavovala ze si take kupim mala som uplne inu predstavu, no tieto mi sedeli. v podstate je to jedno, citim sa v nich ok tak hlavne ze uz to mam za sebou. zajtra ak budem stihat tak nieco pofotim a dam to do albumu.
Odpovedať
juuj tak to je super.a kde v salone si tam bola?pocuvaj tak to je super cena ale ja napriklad uz skoro vsetko mam okrem siat...ale si super trafila.a co ze ste tak dlho cakali...mna toto najviac desi..ale ak budes mat posli fotky:-))
Odpovedať
Profilova fotka
ja neviem to je strasny system, ja som bola potom aj za policajtom a aj za colnikom ze to nie je mozne tolko cakat tak potom sa to trosku pohlo. prva smena to odsralka a potom nestihali. jeden autobus prisiel na trh i 13,3 a do tretej otvorene. maximalne zbytocne. neviem to to vysvetlit ale ak sa budes pytat na stanici tak tam hned pokope su tri salony. no jeden tak na boku, tak tam maju maximalny vyber. odpurucam ti ost priamo tam. stve ma ze sme mali malo casu lebo urcite by som si bola kupila aj nejake mikiny tricka teplaky a tak sme nic nestihli. na konci pri salone som si narychlo kupila za posledne zmenene peniaze bez skusania tricko a teplaky no oboje mohli byt mensie, nevadi. ak pojdem tak na aute a rozhodne cez tyzden aj oni vraveli ze cez tyzden mrtvo tam je
Odpovedať
vies co tak ja idem zajazdom co mam vyzdvihne len tu u nas pri bile a my ideme len na trh ale tak mam ist este cez tyzden skusat tie jedny saty tak uvidim..akoze mi sme naposledy tiez cakali nejaky styri hodky naspat...ale tak aj tak si aspon kupila saty a to je super..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?